Můj
a

Z mojí klávesnice, pro vaše oči

První článek v novém roce!

1. ledna 2010 v 12:50 | Bečinka
Ahojky děcka, zdraví vás máma :-)

Tak je to tady!!! Pvní článek v roce 2010. Musím říct, že se mi to blbě píše, myslím to 2010. Mám totiž notebook a tak jsou čísla na horní řadě a jde to pěkně blbě. A ještě k tomu dneska. To máme 01.01.2010 no to je hrůza!!!

Já vlastně nikdy nepochopila, proč se silvestr tak hodně slaví. Je to jako každej jinej den v roce, ale někdo řekl, že se to bude slavit a tím dal lidem důvod se jednou bez výčitek ožrat! Ale to je jedno!

Abych pravdu řekla, asi jen pár věcí se v roce 2009 událi, které by mě stáli za připomenutí nebo dokonce to, co i třeba budu pamatovat. Třeba můj nástup na střední nebo to, že jsem se poprvé dostala do města, které snad miluju ještě víc, než svoje rodné město (Plzeň), jestli je to vůbec možné! Ano, byla jsem v Londýně!

Pokud vás zajímá co pokládám za největší události v roce 2009 mrkněte sem a můžete to okomentovat nebo si taky postavit svůj žebříček!

Teď se mějte fajn a nezapomeňte, to co bylo dúležité v roce 2009 je stejně důležité i v roce 2010, takže milujte se a množte se!!!

Malá změna v deignu

29. prosince 2009 v 12:20 | Bečinka
Čahoj!

Jen oznamuju malou změnu designu. Jde o záhlaví, kde je místo Vánoce s becinky.blog.cz, napsánu Zima s becinky.blog.cz

Náhled :
Je to samozřejmě logické, protože už máme po Vánoních! Takže přeju příjemný zbytek prázdnin, a samozřejmě zimy!!!!

Vzpomínky zůstanou

27. prosince 2009 v 22:56 | Bečinka
Nějak se mi nechce spát, ale neexistuje žádná smyluplná věc, kterou bych mohla dělat. a v těhle případech, pak začnu vzpomínat. Zrovna dneska na základku!

ani bych neřekla, že mi chybí spolužáci, protože s těma, se kterýma jsem měla opravdu kamarádský vztah (takový byli 2) se dál stýkám. Na základce mě znali, učitlé věděli jak se chovám, že jsem drzá a samozřejmě, že jsem sestra Petra Bečváře. Můj brácha byl u nás na škole známá firma a po tom co vyšel, jsem to zase byla já :-)

Znala jsem učitele. Věděla jsem co si ke komu dovolit. Věděla jsem, kdy třídního raději neprudit, věděla jsem, že p.uč Hrubý je sice hodný, ale také přísný a věděli jsme, že když ho máme v pátek 6. hodinu nebo v pondělí, že je trochu nervní :-) Věděla jsem, že když udělám fór při fyzice, učitel to vezme v pohodě a věděla jsem čím naštvat ale zároven si nezasloužit poznámku od Čupače (krycí jméno)

A trochu mě štve, že na střední to nevím. Na základce na mě byli všichni zvyklí a věděli co mohou čekat a že prostě mám v povaze rýpat. Taky jsem měli hodně učitelů-chlapů. na střední máme jednoho: tělocvikáře!

Existuje jen jeden jediný člověk u kterého bezpečně vím, že mi nikdy, ale opravdu nikdy chybět nebude. Na základce byl jen jeden člověk, kterého jsem nemohla vystát ani vysedět. Většinu lidí jen nemám ráda. Jeho upřímě nesnášim a doufám, že už se nikdy nesetkáme! A vím, že on v to doufá taky. Ta nenávist byla vždycky oboustraná a měla důvod!

No... asi bych fakt měla jít spát

,,Chodíš do druháku nebo do třeťáku?" ,,No prváku, ty vole!"

25. prosince 2009 v 18:45 | Bečinka
Ahoooooooooooooj!!!

Nechce se mi psát dlouhej článek o Vánocích, takže... Tady máte video a můžete se kouknout :-)


Jen musím říct, že rodinná sešlost se nakonec docela povedla! I odtamtud pochází hláška z nadpisu. Kdy se mi bratránek ptal jestli chodím do třetáku nebo do druháku :-)

Mějte se fajn.... a nezapomeňte se (hlavně na silvestra) milovat a množit!!!

Excuse me!

21. prosince 2009 v 12:56 | Bečinka
I am soooo sorry, kids!

Prostě mě zase (jak se to v zimě stává hodně často) zamrzl internet! Já už fakt nevím, ale prostě to zamrzlo. Bylo asi -11 a on se na mě zase vysral, hazl.

Každopádně, když nebudou takový mrazy a já budu doma (a nebudu lítat po všech možných příbuzných ze čtvrtých kolen) tak slibuju, že budu pravidelně přidávát články. Tedˇ se do toho taky pustím, páč jsem toho hodně zameškala.

Jo a chystám zase článek do rubriky Co MĚ zaujalo...?! Tak doufám, že alespoň někdo bude s mým názorem souhlasit. Takže se zatím mějte fajn, nezlobte a samozřejmě milujte se a množte se!

pa, pa

,,Čum jak ho přechcali, hajzla pojebanýho..!"

14. prosince 2009 v 20:45 | Bečinka
Já jí prostě miluju!!!

A koho? Svojí skvělou, nádhernou wrestlingovou kamarádku. Byli jsme u nás a čučíme na wrestling (jak jinak?!) Říkám jí, že jdu nalejt pití, protože Punk stejně mlel nějaký sračky o DVD Jeff Hardy, My life, my rules (On ho totiž Punk nemá rád). Nalejvam pijí a najednou slyším řev:

,,Ty vole, Beči, pojď sem! Dělej! Ty vole, pojď. No to je hustý! Kde seš kurňa?!" tam tam dojdu. ,,Čum na to, ty vole, no čum na to! No ty ho přechcali hazla pojebanýho!" A musím říct, jo, ty ho fakt přechcali.

A o co šlo? C.M.Punk měl několika minutový projev o tom jak je DVD Jeff Hardy, my life, my rules pro lidi hrozně nebezpečný a že by se na to neměli vůbec dívat. Že je to nebezpečná droga atd. A teď do ringu přišel R-thurt a Matt Hardy (bratr Jeffa Hardy o jehož DVD šlo) a co myslíte, že udělali? Začali to DVD rozdával lidem. Měli tam tašku a dávali to lidem a Punk jenom ječel: ,,Don´t watch this DVD, people!"

No výtlemy jsme z něj měli největší!

Den s L. Marešem? NE, děkuji!

12. prosince 2009 v 11:45 | Bečinka
Já vim, já vim...

Jsem hroznej neřád, páč na blog trochu kašlu. Ale přísahám, že ve čtvrtek jsem chtěla něco přidat, ale nešlo mi to. Fakt!!! Příhasám u Merlinových kalhot!

Nu každopádně mám taky hodně učení (mučení) je to hrůza. Nějaká pojebaná němčina, čeština a já nevím co všechno. Vážně nevím, proč jsem do tý školy lezla.

A taky jsem včera byla v Olympii s tátou. Řeknu vám, to byl zase zážitek. Kupovali jsme něco mamce a ono to tam bylo napsané anglicky a táta na mě. ,,Přečti mi to!" A já tomu houby rozuměla, ale říkám. ,,Nějaký 5 Kurve tam jsou!" :-D Všichni z nás tam byli nadšený!

Pak si tatínek kupoval bundu. To byl porod, ale jako nakonec vybral celkem dobrou a ta prodavačka pak na nás. ,,Nechcete se zapojit do naší SMS soutěže!" a my koukáme jak z jara a ona. ,,Můžete vyhrát den s Leošem Marešem!" A já hned vyštěkla: ,,NE! Nechceme se zůčasnit!" Táta pak z toho měl děsnej výtlem :-)

Pokusím se odpoledne přidat nějaký článečky, zatím pa...

a milujte se a množte se!

To je bomba!

8. prosince 2009 v 19:35 | Bečinka
Buch!!!

Jo, jo měli jsme ve škole bombu!!! Ty jo to bylo něco. Naše škole je ještě propojená se Strojárnou, takže se najednou vyvalilo v hrozným zmatku ven asi 1200 lidí a samozřejmě jsme ucpali tramvaj, Plazu a asi taky náměstí....

Já jsem jela za mamkou do práce. Pracuje jako plavčík na bazéně a když jsem tam přišla zrovna plavala. Pak si mě všimla a ptá se, ,,Co tu děláš?" tak jsem jí vysvětlovala, že máme bombu a že se máme vrátit až na 4 vyuč. hodinu.

Pak jsem se mamky ptala, co si říkala, když mě poprvý viděla a ona, ,,No nejdřív jsem viděla jenom nějakej černej flek," měla jsem totiž černou mikinu, ,,pak jsem si řekla: to je asi moje dcera. a pak jsem si říkala, co tu děláš. Chvilku jsem měla strach, že jsi ze školy utekla, protože vím, že když si máš tu svojí pravdu, tak že bys toho byla schopná..."

No doufám, že si to nebudeme nahrazovat. Jinak o výkendu budu doma, páč mi matka psala, že si nemám nic doumlouvat, že si uděláme rodinej výkend. Takže to vidím tak, že přivezou z chaty kazety nahrávané, když jsme byli malí a půjdeme na náměstí na trhy a podíval se na (Plzeň musí být vždycky něco extra) živej betlém!

Zatím pa, milujte se a množte se!

Zimní vzhled, HP6 s triem! Komentovat jen zde prosííím!!!

4. prosince 2009 v 21:06 | Bečinka
Zase ahooooj!

Slibovala jsem, že na další design dám něco z HP a nenapadlo mě nic výstižnějšího než trio. Vzhledem k uvedení nové filmu i distrubuci DVD HP6 jsem vybrala fotku z právě tohohle filmu. Když jsem jí viděla, řekla jsem si: ,,Ta je dokonalá!"

Doufám, že se vám design líbí, komentovat můžete právě zde. Já osobně jsem s ním naprosto spokojená!!

Náhled :
Článek z mého života je níže (přesněji právě zde)

Tak jako vždy, milujte se a množte se!!!

,,Čumíš jak votvírák na Lečo"

4. prosince 2009 v 20:01 | Bečinka
Ladies and gentlemen...

Páč jsme měli dneska ve škole Den, otevřených dveří, měli jsme jenom 4 hodinky, takže jsem si krásně po dvanácty přijela domů, ale stejak jsem musela do postele, takže nic moc... Nu, každopádně jsme se skoro vůbec neučili.

Češtinářka sice něco zkoušela, ale myslím, že při hodině všichni spíš spali. Pak jsem měli IP, to taky většina lidí moc nevnímala a pak jsem koukali na film Včera, dnes a zítra od bývalého absolventa naší školy. Byla to komedie z vesnického prostředí a kdybych to měla přirovnat, tak to bylo pohodné jako Slunce, seno...

Nu a tam odtamtud byla hláška, ,,koukáš jak votvírák na lečo." z toho dostala 1.D absolutní výtlem. Dívali jsme se na to ještě se třeťákama a ty absolutně nechápali, stejně jako rejža. A abyste to pochopili vy, tak Lečo, to je moje školní přezdívka :-)

Taky jsem se Vám chtěla pochlubit jak nám tady krásně sněží, ale kouknu z okna a najednou... už nesněží! Takže nic...

Nu, mějte se fajn, milujte se a množte se!!!

3. prosince 2008

3. prosince 2009 v 19:30 | Bečinka
Ne, nezbláznila jsem se! Vím, že dneska je 3. prosince 2009!! Ale přesně před rokem v 19:31 se na mém blogu objevil první citát. Jeden z mých neoblíbenějších :

Kritizovat, to je usvědčit autora, že to nedělá, tak jak bych to udělal já, kdybych to dovedl!

Myslím, že za ten rok, taky bylo dost pěkných citátu a že jste si je i poměrně oblíbili. Já jsem ale nikdy neměla v úmyslu mít je tady takhle pravidělně (každý den ve 12:00) napořád. A někdy v červnu jsem si řekla, že to nechám na ten rok. Z toho plyne, že už se tu citáty každý den objevovat nebudou.

Ale nemějte strach, úplně nezmizí. Když si na nějaký vzpomenu, nebo na nějaký pěkný narazím, tak vám ho sem hodím!

Včelka Móňa

27. listopadu 2009 v 18:13 | Bečinka
Ahoojky!!!

Člověk by řekl, že to bude normální pitomá 6. hodina matematiky. Doopravovali jsme čtvrtletky, které nedopadli nejlíp a ty co to měli hotové měli počítat nějaké dva příklady a pak je přinést na skontrolování a mohli dostat jedničku.

A jelikož mě Lus čořila mojí čtvrtletku, aby si to mohl opsat, šla jsem počítat ty příklady. Měla jsem je správně dostala za jedna. Jdu si sednou a Předseda tam nad těma příkladama dumá a pak se rozezpívá na melogii Včelka Mája...

,,Včelka Móňaaa, Mááme jí co závidět, příklad vypočítá hned..." no my všichni jsme byli mtrvý. A všichni, kdo to slyšeli měli nehoráznej výtlem! Učitelka vůbec nechápala čemu se tlemíme a nám nějak nešlo přestat.

Nikdy bych netušila, že můžeme mít při matice, takovou prdel, ale co jsem mohla čekat, když máme tak geinálního Předsedu, že?! Prostě Včelka Móňa...

Informace o výkendu atd. máte tady

Učení... mučení? Jednoznačně!!!

26. listopadu 2009 v 16:59 | Bečinka
Ahóóój děcka!!!

Wow!!! No, jo tak já začnu od začátku. Teď tady asi moc nebudu, takže se omlouvám, že nepřibude moc článků a zároveň se omlouvám i SB za to, že je nebudu navštěvovat, nebo prostě jen kliknu na blog a nebudu psát komenty.

A důvod?? No mám toho teď moc, myslím učení. Né, že bych vám to nějak chtěla cpát, ale do pondělka se musím naučit šest stránek z IS, jsou tam etapy společenské komunikace a psací látky. Je toho fakt moc, navíc letopočty, přesné údaje výroby papíru atd. atd. Navíc píšeme z ekologie na Buňku, buněčné organely, buněčné dělení, regulace živých soustav a já nevím co všecno a vzhledem k tomu že v EKG mám jenom jednu známku, tak se to fakt naučit musím.

A taky jsme dneska dostali diktát. Nahlašovýní známek probíhalo asi takhle : ,,5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 5, 3, 5, 5, 5, 5..." a to fakt nepřeháním a ani si nedělám srandu. Takže budu ležet ve starý učebnici ze základky, kterou jsem si ukradla a učit se shodu podmětu s přísudkem. No a z dalšího odborné předmětu IP jsme zatím psali taky jen jeden test, takže další bude určitě následovat.... ufff

No a na výkend stejně jedu k babi, takže tady určitě nebudu. Snad budu mít náladu přednastavit nějaké články, ale vzhledem k tomu, že v pátek chodím obvykle spát kolen 2 ráno, tak by se mi to mohlo povést. Tak zatím...

Jo a milujte se množte se, děcka!!!!

Proste den... Lečo!!!

25. listopadu 2009 v 20:07 | Bečinka
Ty jo, dneska jsme ve škole měli úplně nejvíc vytlemenej den. A to k tomu ani nebyl moc důvod, protože jsme dostali opravené čtvrtletky z matiky, děják a navíc jsme psali z literky a myslím, že všichni jsou otrávený z toho, co se musí učit na ekologii!!

I přesto jsme... hlavně teda já... chytala výtlemy na celou třídu. Může za to samozřejmě jeden náš spolužák a taky samozřejmě Tom :-) No prostě jsem byla zase vytlemená jak Lečo a všichni se ujistili, že mám přezdívku, která se ke mě doopravdy hodí :-)

,,Vy sice máte Beckhama a Fabregase, ale my máme... JÍ!"

20. listopadu 2009 v 16:38 | Bečinka
Zdarec, děcka!!!

Tak jsem si řekla, že Vám zase písnu, úplně vidím ty Vaše tváře, jakou máte radost, že?! :-) Nu nic, jen jsem Vás chtěla informovat o tomhle týdnu, páč to ve škole bylo úplně nejvíc!!! No týdnu, vlastně jen několika dní, my šli do školy ve středu, čtvrtek a pátek.

Tak třeba ve čtvrtek si předseda při TV hrál, podle vlastních slov, na Cristiana Ronalda (kterého obě fakt milujeme *to byla ironie*) Její líčení této události si můžete přečíst zde... a samozřejmě jsem za to zase mohla já :-)

Taky se s Lus pořád nesnášíme :-) A zrovna ve čtvrtek mě seřvala za to, že se nedívám na animovaný filmy! A dneska, když jsem si při Dějáku posílali nějaký obrázky na mě úplně vyjela, jako co to posílám doleva, když tam už to měli :-))) Prostě jak moje matka!!!

No a dnešek byl taky moc, to jsme zase předváděli, jak bude Lacho ze SuperStar zpívat Včelku Máju. To bylo po škole, na náměstí, jako lidi z nás byl úplně nadšený! A v tramvaji jsme předváděli HP2, konkrétně Rona a jeho ,,už můžu panikařit?!"

Nu a k nadpisu : ,,Vy sice máte Beckhama a Fabregase, ale my máme... JÍ!" To samozřejmě neřekl nikdo jiný, než předseda na hodině TV, když jsme hráli basket. Já a Lus jsme měli fotbalové dresy (já měla Beckhama a Lus Fabregase) a hráli jsme proti předsedovi... A ta o které předseda mluvil, byla naše Káťa, která nesnáší, když jí někdo říká Káťa, takže jí všichni říkají Káťa!!!

Ta pa, děcka, nezlobte a milujte se a množte se!!!

Jednoznačnej realista!!!

14. listopadu 2009 v 11:08 | Bečinka
Ahóóóóóóóój!!!!

Opět se hlásím k životu!!! Nu díkybohu za ty krásné 4 dny volna. Člověk si od toho bláznice prostě odpočinout musí, to je jasná věc!!! Každopádně ani tak asi nebudu mít na blog moc času, neboť jedu do Nezvěstic, navštívit babičku a hlavně se učit a pak mám ještě nějaké zařizování, znáte to...

Teď ve škole probíráme Bibli, nemám nějak náladu psát na to nějaký dlouhý článek, až jí dostanu, tak ho určitě napíšu, ale teď jen ve zkratce, prostě jsem realista, který věří sám sobě a nespoléhá se na nějakého boha!

Jináč doufám, že se máte dobře a prázdniny si taky pořádně užijete, než se znova všichni zapojíme do toho procesu, kteří si říká škola!

Tak pa děcka a nezapoměňte a milujte se a množte se!!!!

Náročné to dny...

7. listopadu 2009 v 9:59 | Bečinka
Ahooooojky!!!

No mohli jste si všimout, že hlavně ve čtvrtek a v pátek nic nepřibilo. Ve čtvetek jsem se učila jak ten debil na matiku, kterou jsme nakonec nepsali a pak jsme byli s MaRky v Plaze a vrátili jsme se asi v sedm a pak už jsem jen nadávala na nové lide.cz, Taky vás to štve?!

Nu a navíc jsme ještě byli a základce. No a včera (tj. pátek) jsem šla hned ze školy s kámoškou Katkou do Meka, udělali jsme tam jako obvykle ostudu a když jsem řpišla domů byl blog.cz to poslední na co jsem měla náladu.

Dneska se navíc musím zasejc učit a to TA, Ekologii, češtinu-literku, matematiku (páč se ten test přesunul na pondělí), zemák, ájinu, IP, IS... no prostě je toho hodně. Něco jsem na odpoledne přednastavila, ale myslím, že se sem ještě dostanu.

Tak se zatím mějte fajn, milujte se a množte se....

Je víc bůh nebo král?

1. listopadu 2009 v 11:09 | Bečinka
Takhle otázka padla, když jsme v BF vystupovali z autobusu a šli do kina na Michael Jackson´s This is it. A mě to jen tak napadlo: ,,Je víc bůh nebo král?" a MaRky na to odpověděla, ,,To myslíš, že je teď v nebi Michael Jackson místo boha?" A já na to: ,,No, u Nebeský brány."

V souvislosti s tímhle jsem si vybavila i jeden vtip : Ptá se dítě mámy: ,,Mami, je bůh muž nebo žena?" A máma odpovídá: ,,Prakticky vzato je bůh obojí." ,,Mami je bůh černý nebo bílý?" ptá se dál. ,,Vlastně bůh je obojí." odpovídá máma. ,,A mami je bůh homosexuál nebo heterosexuál?" a maminka odpovídá: ,,Bůh má rád všechny lidi, takže je obojí." Na to se dítě zamyslí a pak se ptá: ,,Mami je bůh Michael Jackson?"

To je jen pro vysvětlený nadpisu, nic originálnějšího mě totiž nenapadlo. Začínám pochybovat o své originalitě :-) Mimo jsem přidala další rubriku, no vlastně... ty články (v tomhle případě fotky) už tu byli, ale já jsem se konečně dokopala k tomu, abych vytvořila samostatnou rubriku, jsem já to borec, co?! :-))

No každopádně já jedu do Nezvěstic, jsem z toho fakt úplně odvařená. Za trest se už tejden nebavím s rodičema, jim je to sice úplně buřt, ale mě to uspokojuje. Každopádně tu zde nebudu, ale myslím, že jsou nějaký články přednastavený!

Tak se mějte fajn, milujte se a množte se...

Jsem doma a new design (Komentovat jen ZDE)

18. října 2009 v 17:16 | Bečinka
Tě pic!!!

Tak jsem se vrátila z chaty. Nutno říct, že jsem skoro celou dobu byla s rodiči v hospodě a ani jsem se například nekoukla na češtinu, ze které v úterý píšeme a kterou totálně neumím!

Teď jsem se konečně odhodlala změnit design. Protože naše Věříme, nám moc nepomohlo. Ode mě to bylo jen gesto, aby lidi věděli, že jsem spíš kdysi, na začátku kvalifikace věřila, ale poslední zápasy už na Věříme, opravdu nebyli.

Nový design nevím jak dlouho tu bude, ale víte, že jsem líná na to je dělat, takže asi dlouho. Už dlouho jsem neměla design s HP, takže příští bude asi s něčím co má co dočinění s HP. Minule to byli čutálisti, dneska je to Van a Hayden.

Náhled :
Pokud budete design komentovat, tak jen zde, prosím!!!!!

PELUMOKA aneb Pudíme krtky

16. října 2009 v 16:20 | Bečinka
No tě pic, děckááá :-)

Taky fajn, že se ozvu, že?! No co no, tak se prostě neozývam, no....:-)) Každopádně co jsem to vlastně chtěla... jo no jasně... Takže jedu na chatu. To se mám co?! Ale to není důležitý, prostě jedu na chatu, jede mi vlak, na chatě nemám internet. To je asi tak všechno, takže nebudu na blogu, né že bych tady v poslední době byla nějak často, ale teď tu nebudu vůbec, takže mi tady nedělejte bordel, žádám tímto předsedu, aby na to dohlédl :-)

No ve čtvrtek při IS, jsme si měli vymyslet nakladatelství, edice a nějaké knižní tituly. Byli jsem ve čtevřici, já byla s Petrou, Lus a Katkou. A naše nakladatelství se jmenovalo PELUMOKA, podle prvních písmen našich jmen (pro nechápající nebo pro idioty: PEtra, LUs, MOnika, KAtka). A edice jsme měli; Ruka, Aura, Kvrdlačka a Lopata :-)

A právě v poslední edici Lopata, jsme měli titul Pudíme krtky. No měli jsme to jít pak před tabuli odprezentovat a za naší skupiny sem tam šla já a Škopková mi pokládala různé otázky. Jako maximálně vytlemená hodina. Já si představuju edice a řekla jsem, že z edice Lopata, je hodně oblíbená kniha Pudíme krtky a ona: ,,A nemáte třeba kvůli tomu problém s Greenpeace a dalšími podobnými organizacemi?" A já na to : ,,No to máme, oni nám jednou vylezli na střechu nakladatelství a dali tam transparenty: Nechte krtky na pokoji!"

Celá třída samozřejmě výtlem a myslím, že jsme byli nejlepší nakladatelství. No nic, dost chlubení, vy se mějte hezky, nezapomeňte se pořádně obléci, uvařte si čaj a milujte se a množte se!
 
 

Reklama