Můj
a

Z mojí klávesnice, pro vaše oči

Nový design - Jsme hrdí, mistři!

24. února 2012 v 8:01 | Bečinka/Lečo
Smutek, ale především hrdost! To jsou pocity, které mě zrovna teď zaplavují! Smutek, protože Viktoriáni dokázali odehrát víc než půlku nastavení jen o osmi lidech a stejně to nestačilo. Smutek, protože vítězství bylo tak blízko.

Ale i hrdost, protože tým plný odkopnutých fotbalistů, dokázal, že se dá hrát i s Barcelonou, Milánem nebo Schalke. Hrdost, protože jsem viděla tým vyrůstat a postupně se zlepšovat. Hrdost, protože Plzenští Viktoriáni dokázali dát v devíti gól týmu jako je Schalke 04. Hrdost, protože ti kluci nechali na hřišti úplně všechno a hráli srdcem. Hrdost, protože si získali fanoušky po celé republice!

A tohle všechno jsem chtěla promítnout i do nového designu. Už jsem pracovala na nějakém delší dobu, ale to co se stalo včera, mě donutilo udělat ještě jednu rychlou změnu! Překlad/vysvětlení designu v pokračování článku...


Pražské dobrodružství

4. února 2012 v 8:09 | Bečinka/Lečo
Včera, 3.2. 2012 jsem byla opět v Praze (jo, já vím). Tentokrát jsem spolu s mojí mamkou byla na Dni otevřených dveří u žurnalistiky. Vždycky jsem totiž toužila po tom být novinářkou. Věřím, že je to presně to, co by mě bavilo.

Cesta do Prahy po dálnici byla v pořádku. Chtěly jsme nechat auto na Zličíně a dojet tam metrem. Jenže obě parkoviště byla plná. Tak jsme jeli ke Globusu. Jenže tam bylo parkoviště placené. Tři hodiny zdarma a potom 100,- za každou následující hodinu. Takže jsme jeli k Tescu, což bylo o dost dál, ale o dost levnější.

Šli jsme po chodníku na most a poté na metro a teď to přijde. Normálně konec chodníku a nešlo nikam přejít. Už tam byla jen třiproudová silnice v obou směrech, takže jsme to tam museli přes tu silnice. Bylo to život!

Poté jsme šly na metro, jenže trafika, kde se kupují lístky byla zavřená a všude byli jen automaty na drobné, které jsme samozřejmě neměli. Tak mamka vymyslela, že si koupíme pizzu, abychom rozměnili. Jenže ten týpek nám vrátil papírovou stovku a padesát korun. A to nestačilo. A nikdo nám nechtěl rozměnit.

No nakonec se to povedlo a tím naše problémy skončily. Alespoň do té doby, dokud jsme zase nejeli zpátky. Nikdy jsem nezažila, že by někde takhle debilně končil chodník. Prostě konec chodníku! Praha, no!

Snad jste si vy volný den užily o něco lépe. Milujte se a množte se!!!

Den otevřených dveří na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy

8. ledna 2012 v 9:10 | Bečinka/Lečo
Dne 7.1. 2012 byl Den otevřených dveří na Filozofické fakultě Univerzity Karlově v Praze. A já tam samozřejmě nesměla chybět. Je hned několik oborů, které mě zajímaly a bohužel jsem nemohla všechny navštívit, protože se mě časově kryly a tak jsem stihla jen tři.

Jako první byla Infromační studia a knihovnictví. "Seminář" začínal od 9:00. Přiznám se, vůbec jsem netušila jak ten Den otevřených dveří (DOD) bude vypadat. Ještě nikdy jsem nebyla na DOD nějaké vysoké školy. Je to ale naprosto jednoduché. Prostě jdete do třídy a posloucháte co vám zdější profesoři říkají.

Ty třídy byly super. Prostě klasické vysokoškolské učebny. Bylo to vůbec poprvé co jsem seděla na té sklápějící židličce a byla opřena o malý stolek před sebou. A byl to skělý pocit, najednou jsem si připadal hrozně dospělá!

Každopádně v 10:00 následovala Filosofie. Zašla jsem se tam podívat, třída byla už plná studentů a... asi jsem se zamilovala :-D Čtyři profesoři a filosofové vyprávěli o oboru, přímacím řízení a dokonce i zavtipkovali. To když se někdo zeptal. ,,Jak to bude příští rok se školným?" a jeden z filosofů odpověděl. ,,To se zeptejte támhle přes řeku!"

Hlavní budova Filosfické fakulty (FF) je totiž hned u Vltavy a z oken fakulty vidíte přímo na Pražský hrad. Poté následovala delší přestávka, kdy jsem si zašla do SubWay a dala si mojí oblíbenou bagetu. Výhodou je i to, že FF leží přímo u stanice metra, takže není vůbec žádný problém se tam dostat.

A od 14:00 následoval Ústav translantologie neboli překladatelství a tlumočnicení. Wooooow! Třída velká jako kráva, plná lidí až museli ti dva profesoři mluvit do mikrofonu. Obor je to asi zajímavý, ale mě to přišlo takový dost suchý. Navíc jsme byli upozorněni, že je to pouze dvouoborové studium, přímačky jsou dost náročné a je třeba studovat až do magisterského studia.

Je tu dalších několik odvětví, které jsem nestila. Například Politologie a Anglistika a Ameristika. Ale FF je velmi pěkná a musím říct, že se mi tam velmi, velmi líbilo. Také mě hodně nadchla ta představa, že je možné studium v zahraničí. Dokonce i u Knihovnictví. Říkali, že mají smlouvy a můžete knihovnictví studovat i v USA a to konkrétně v Severní Karolíně.

Takže pokud jste na střední a tak trochu nevíte co dál, zkuste navštívit Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy.

Závěrečné záhlaví... ;-)

30. prosince 2011 v 21:16 | Bečinka/Lečo
Slibovala jsem, že na konec roku tu bude nové záhlaví a svůj slib jsem právě dodržela!

Tentokrát jsou na záhlaví "nejlepší" okamžiky, který přinesl rok 2011 pro Plzeňskou Viktorii a jejich fanoušky!

Náhled :

Jak se mi roztřásla ruka...

25. prosince 2011 v 17:32 | Bečinka/Lečo
Nikdy jsem nebyla někdo, kdo bývá nervozní, když má mluvit před ostatními. Ne často jsem zažila, aby se mi klepala ruka při psaní prakticky čehokoliv. Vlastně, nikdy se mi to nestalo. Až teď.

S jednou spolužačkou jsme se rozhodli vzdát holt panu prezidentovi a zašli jsme na Plzeňskou radnici, podepsat kondolenci. Já něco takového nikdy nedělala a ani jsem nevěděla, jak že se to vlastně dělá. Brzy jsem zjistila, že kondolence je něco jako návštěvní knihy v muzeích. Každý tam může napsat vzkaz a podepsat se.

Na Plzeňské radnici byl malý stolek. Velká fotka pana prezidenta s černou stuhou a vedle váza růží. A také dvě kondolenční knihy. U jedné seděla nějaká paní. Já si sundala aktovku a vydala se k té druhé. Záhy jsem pochopila, jak to vlastně chodí a že musím napsat nějaký vzkaz.

V hlavě jsem ale měla úplně vygumováno a pak moje ruce samy začaly tvořit slova : Děkujeme za vše, pane prezidente! NIKDY NEZAPOMENEME! Právě když jsem tvořila ta dvě poslední slova a když jsem se podepisovala se mi roztřásly ruce a v očích jsem měla slzy.

A to je něco, co jsem nikdy nečekala, že se stane! Ale pokud se to mělo stát, tak asi nemohl být lepší okamžik. Dámy a pánové, přidejte se ke mně a uctěmě památku Václava Havla! Podepsat kondolenci je jen to nejmenší co můžeme udělat!!!

Merry Christmas - design

10. prosince 2011 v 14:30 | Bečinka/Lečo
Už to déle ignorovat nemůžu!

Je tu "vánoční" design. Proč "vánoční" a ne vánoční?? Když se řekne Vánoce, asi se vám nevybaví CM Punk, ne?! Ale já si ráda dělám věci, takové jaké je chci mít. Takže tohle je pro mě Vánoční design!

Náhled :

Na Designu je tedy WWE šampion CM Punk s jednou z jeho hlášek, kterou mám já hrozně ráda. "I do and say whatever I want to whoever I pleased!" Neboli Dělám a říkám cokoliv chci komukoliv chci!

Design se opět bude měnit s příchodem nového roku a máte se fakt na co těšit!

Milujte se a množte se!!!

Design - R.I.P. Eddie Guerrero

12. listopadu 2011 v 15:08 | Bečinka/Lečo
Nový design tentorkát na téma jednoho člověka, jednoho wrestlera, který tragicky zahynul 13. listopadu 2005! Eddie Guerrero zůstane stále v našich srdcích jako vinikající člověk, dokonalý wrestler a výborný podvodník!překlad designu v pokračování článku

Nový design - reakce na utkání s Barcelonou

2. listopadu 2011 v 19:38 | Bečinka/Lečo
Ahojky, je tu malá změna designu!

Takže pokud vás zajímá jak Viktorka hrála s Barcou, reportáž je zde, fotky zde.

A co se vlastně píše v designu???? Překlad v pokračování článku...

"Dejte jim bůra!"

1. listopadu 2011 v 11:55 | Bečinka/Lečo
"Dejte jim bůra! Dejte jim bůůůůůra! Dejte jim bůra!" to se 28.10.2011 křičelo na Štruncových sadech při zápase Viktorky s Hradcem, když skore zápasu bylo 4:0. (Reportáž zde). Byla pravděpodobné, že to tak dopadne vzhledem k tomu, že do konce zápasu zbývalo dvacet minut.

Víte, kdyby to bylo na Spartě asi bych to neřešila, ale přemýšlela jsem nad tím, jaký to asi muselo být ponížení pro hráče Hradce. Hradec mi nikdy nic neudělal. Vlastně, jeden z nejlepších Plzeňáků je tu na hostování právě z Hradce. Jmenuje se Václav Pilař a můžete ho znát i z reprezentačních zápasů.

V situaci, kdy si vstřelíte vlastní 4. gól a slyšíte jak pět tisíc lidí křičí "Dejte jim bůra!" asi to není nejlepší pocit. A po tom, co Viktoriáni zvýšili na 5:0. se poměrně dlouho zase skandovalo "Máte tam bůra!" Samozřejmě, že jsem to ječela taky. Vždyť skore Viktoriánů za poslední dva zápasy je 9:1.

Na fotbale se skandují různé věci, které můžou bolet. Ale Plzeňští fanoušci mají i smysl pro humor, protože po pátém gólu se dožadovali "Deset! Deset! Deset" a každopádně i "Dejte jim bůra!" je známé. Právě to také totiž fanoušci křičeli na Viktoriány před zápasem s Barcelonou.

Shrnu-li to, výsledek je pro Hradec určitě krutý, ale na druhou stranu je Viktoriáni hlavně v druhém poločase přehrávali a dali jim zaslouženého "bůra!" Jenom to možné nebylo třeba křičet. Zvlášt proti soupeři, který "nám nikdy nic neudělal". Naopak, proti soupeře, který nám "půjčil" českého Messiho Pilaře. Na druhou stranu ale musíme uznat, že český Messi se z něj stal tady v Plzni!

,,Co? Vždyť mi mávaj!"

21. října 2011 v 22:08 | Bečinka/Lečo
Ahoj!

Zase se ozývám! Ze záhrobí! :-D Dneska jsem byla v Plzeňském obchodím centru Plaza. Potřebovala jsem vybrat dárek pro svojí nejlepší kamarádku, která bude slavit 18-tku. A v Plaze jsem potkala jednoho kamaráda a samozřejmě, že jsme skončili v úplně jiných obchodech, než kam jsem chtěla jít :-D

Každopádně vycházíme z Levných knih a uprostřed podlaží je taková otevřená kavárnička. A tam jsem uviděla nějakého blonďáka a řekla jsem si Sakra, odkud já ho znám. A jak jsme kolem procházeli tak mi to došlo - David Limberský! Kromě něj tam byl ještě Milan Petržela, Martin Fillo a Marek Bakoš. Viktoriáni!


Tak se otočím ke kamarádovi a říkám mu, "Hele Viktoriáni!" a ano, udělala jsem to. Nadechla jsem se a z celých plic zařvala "VIKTORKA PLZEŇ!!!" A hned jsem za to samozřejmě dostala sprda. "Ty vole, drž hubu!" tišil mě kamarád, "akorát děláš ostudu!" Tu já dělám skoro pořád :-D

Ale víte co, Viktoriáni se sice docela zmateně otočili, ale začali mi mávat. A tak říkám, "Co? Vždyť mi mávaj!" :-D Pointa je, že je se mnou sice trochu ostuda, ale na druhou stranu.. oni si klidně sedí na kafi místo aby trénovali a mohli Barceloně natrhnout zadek!

S Puťíkem po zápase

18. září 2011 v 18:09 | Bečinka/Lečo
Včera jsem byla na zápase Viktorky s Markem (reportáž ze zápasu zde), který měl vinikající nápad počkat po zápase na Viktoriány. Chtěl totiž mluvit s Horvim. A staly se dvě věci, za prvé Horvi se pravděpodobně sprchuje pět hodin, protože vůbec nepřišel a v 11 jsme to už zabalili a šli domů.

A za druhé přišel Puťík. On je táááááák sexy. Byl hrozně milý (to on je vždycky). Hned se kolem něj utvořil kruh lidí, kteří se chtěli vyfotit (moje fotka je bohužel nepovedla :´-( budu brečet) nebo chtěli podpis. Bylo super si s ním pokecat. On je vážně hrozně milej, úplnej opak jiných fotbalistů.

Samozřejmě jsme mu všichni popřáli hodně štěstí do Milána a ujistili jsme ho, že to určitě zvládnou a co víc že přivezou tři body. A když pak někdo řekl, že tři body přivezou i z Barcelony, Puťík už se jenom smál. Z toho všeho plyne jen jedna věc. Potřebuju novou lepší fotku s ním, takže příští zápas si na něj zase počkám :-D A nemyslete si, že jsem blázen, kdyby jste ho totiž viděli...

Díky Puťíkovi (a zbytku Viktorky) mám řidičák :-D !!!

15. září 2011 v 16:09 | Bečinka/Lečo
Pokud jsem kdy byla Viktorce vděčná, to, co cítím teď je ještě mnohem a mnohem vděčnější pocit. Víte, Viktoriáni mi dali opravdu hodně! Zažila jsem naprosto dokonalý pocit štěstí, když vyhráli Gambrinus Ligu! Po více než sedmi letech, co jsem chodila na fotbal jsem zažila ten úžasný pocit. Už vím jaké to je sledovat korunovaci nových králů Gambrinus ligy a už vím, jaké je to moct si po právu zařvat! "We are the champions, so stand up for the champions!"

Ale teď jsem díky Viktoriánům udělala i řidičák. Zkoušky jsem měla 14.9. od 7:30. Přitom jen o den předtím jsem byla v Edenu na prvním zápasu Ligy Mistrů, kde se střetli mistři s Borisovem. Domů jsem se vrátila ve čtvrt na dvě v noci a byla jsem totálně hotová!

Zkoušek jsem se hrozně bála a byla jsem tak zmagořená, že jsem ve škole prohlásila. "Předsedóó, já to neudělám! Já dostanu za pět!" :-D Což samozřejmě nejde!

V technice jsem si vytáhla spojku a kontrolu dobíjení alternátoru a mazání motoru. Tu spojku jsem vůbec neuměla. Nebo spíš jsem nevěděla to, co chtěl slyšet komisař. To druhý jsem trochu věděla, ale pak mě zachránil pan K., který mě učil jezdit a říká tomu komisaři "Zeptej se jí na Viktorku!" A asi půlhodiny jsme rozebírali zápas s Borisovem!

Po tom, co jsem prohlásila, že Jiráček hrál dobře. Pan K. zareagoval : "To je ten tvůj, viď?!" a komisař říká. "Jo, Jiráček hrál dobře. A ještě jeden. Víš který?" Tak jsem samozřejmě řekla, že Pilař no a techniku jsem udělala :-D A během jízd si o tom ještě povídali, takže komisař zase nemohl všechno úplně sledovat, takže mám i jízdy! :-D

Viktoriáni, děkuju !!!

We celebrated in Viktoria style!!!

10. září 2011 v 20:08 | Bečinka/Lečo
Jak už možná víte,

měla jsem 18-tku! V pátek jsme měli na chatě rodinou oslavu! Víte, já oslavy nemám moc ráda, zvlášt tyhle rodinné. Svojí rodinu miluju, ale mít je všechny v jednu chvíli pohromadě, to úplně není to nejlepší!

Ale když jsem přijela na chatu (kde jsme slavili) a uviděla jsem pergolu (fotky v pokračování článku) byla jsem nadšená! Byla to v rámci možností skvělá oslava, i když jsem zjistila, že jeden z mých příbuzných fandí Spartě. Chápete to? Spartě?!

A pak můj dort! Vsadím se s váma o cokoliv, že jste neměli hezčí dort než já! (fotka v pokračování článku). Ten dort dokonale symbolizoval všechno co miluju : knížky, Harryho Pottera a Viktorku! A dárky? Musím poděkoval holkám ze školy, ostatním kamarádkám i rodině, protože všechny dárky které jsem dostala jsou úžasné!!!!

Takže děkuju!!!!

I was born 18 years ago!!!

8. září 2011 v 5:55 | Bečinka/Lečo
Ano, dneska už to můžu říct! Přesně před 18-ti lety jsem se narodila. Z toho logicky plyne, že mám dnes své 18. narozeniny. Víte nepřijde mi, že jsem nějak moc starší. Už o prázdninách jsem psala, že cítím, že už nejsem dítě a to díky konci (i filmového) příběhu o chlapci s jizvou na čele.

To, že jsem si uvědomila, že pro mě Harry Potter nikdy neskončí a že mohu kdykoliv brány Bradavic zase otevřit je sice pravda, ale to bych akorát odbíhala od tématu!

Co se vlastně změní, když vám je 18? Pro mě vůbec nic. Jsem Straight Edge! Nepiju, nekouřím, nefetuju. Nemám to za potřebý a za druhé to ani dělat nemůžu! Přesto by osmnácka měla být něčím speciálním! Ještě před několika lety bych nevěřila, že to řeknu, ale nemám potřebu to slavit. Na druhou stranu, je to den, který má být něčím speciální a já věřím že je!

Takže si všichni užijte 8. září!!!!

Its over, lets go back to school!!!

31. srpna 2011 v 22:09 | Bečinka/Lečo
Áno, áno, áno...

já vim, děcka, ale už je fakt konec. Teď nás zase čeká škola! Možná se těšíte, netěšíte, jste nasraní nebo se možná bojíte! To je to co cítím já! A to jdu do stejné školy! Ale víte, naše škola se spojila s takovu hnusou obludou a já mám strach protože nikdo neví co bude. Jak to bude, kdy to bude, proč to bude... a to mě trochu děsí, víte?!

No, ale podle mě (pět vteřin pro Předsedu) to byli fajn prázdniny. Sice nám počasí moc nevyšlo, ale upřímně když bylo teplo chtěli jsme zimu, když byla zima chtěli jsme teplo. Klasika! Moje léto bylo super. Viděla jsem hodně kamarádů, se kterými jinak nemám možnost se stýkat.

S mým druhým já jsem zažila největší ostudu mého života. Nejprve když začala anglicky vykřikovat v kině na HP7 Part 2 a poté ještě navíc, když semnou byla na Viktorce a Puťíkovi přímo do očí řekla ,,Pěknej zápas, Péťo!" nebo když rozpažila ruce před ochrankou, která kontrolovala zda nemáme světlice nebo něco takoýho se slovy, ,,Mě je to jedno, klidně si sáhni!"

A kdo má na tom také podíl? Ano, naši Viktoriáni! Kteří fantastickým způsobem postoupili do Ligy mistrů a svým vítězství v Kodani 3:1 naprosto vyrazili dech celé České republice i Dánsku! Prázdniny je třeba si užít a i když mám pokaždý pocit, že jsem nic nedělala, udělala jsem toho dost. A jsem za ně ráda.

Ale teď nás čeká nový školní rok, nové výzvy, tak do toho. S úsměvem na tváři jde všechno lépe!

Podle mě...

30. srpna 2011 v 8:08 | Bečinka/Lečo
Události několika posledních dní, mě donutili trochu se zamyslet. Jo já vím, šílená představa, že?! Jak už pravděpodobně víte FC Viktoria Plzeň získala pro Ligu Mistrů tu nejhorší možnou variantu soupeřů. (Ale potom, co dostali do posledního předkola Kodaň, se už ani nedivím).

Budou hrát proti Barceloně! To bude obrovský, hlavně pro ně. Pro ty mladé i pro ty starší! A řekněme si to upřímně, kdo z fotbalového světa by si nechtěl zahrát proti Messimu nebo Fabregasovi. Trochu mě štve, jak všude Plzeň (hlavně teda v samotné Plzni, a také Praze) podceňujou. To samý si přece všichni mysleli i o Kodani (no, uznávám, že porazit Barcelonu 3:1 na jejich stadionu je trochu nereálné, ale..). Když už jsme u té Kodani, proč by Viktoriáni nemohli sehrát kvalitní zápas proti týmu, který narozdíl od nich v Kodani zvítězit nedokázal?!

Co se týče dalšího velkého jména, AC Milán. Podle mě (ano už to tady je :-D) je úplně jasné, co by měl udělat nejkrásnější fotbalista na světě hrající v současné době za LA Galaxy (ano myslím Beckhama). Měl by se spakovat a zase se honem rychle vrátit hezky do Milána. Klidně jenom na hostování.

To by byl teprve ten pravý fotbalový zážitek, alespoň podle mě...

Když v Praze, bylo blaze...

27. srpna 2011 v 8:09 | Bečinka/Lečo
Atmosféra v Edenu byla super! Stejně jako cesta tam! Jela jsem autobus s kamarádkou. Autobusem, který vypravovala FC Viktoria Plzeň společně s organizací pfans. Byl to patrový autobus a my seděli vepředu hned u skla! Super zážitek.

Když jsme jeli po dálnici, prožjíděli kolem sám milion aut, ze kterých visela Plzeňská šála. Dokonce i televize s kamerou ;-)
Když už jsme byli jen kousek před Edenem, po kolejích za doprovodu policejního vozu přijel autobus s Viktoriány a jeden týpek z autobusu to okamentoval slovy "ty vole, to si děláš prdel, že jedou až teď??? No jo, asi se ještě stavili v Meku, Hortváh má ještě držku od cukru!" :-D

Eden, co si budeme nalhávat, je mooooc hezký stadion! Obrovský!!! A byl plný Plzeňánů. Nebylo vyprodáno, ale zápasu přihlíželo 19 000 diváků! 19 tisíc, dokážete si představit ten řev, když dal Bakoš vyrovnávající gól??!

Navíc Plzeňáci udělali rekord! Z Plzně do Prahy přijelo 12 000 diváků, což je nejvíc co kdy kam diváků přijelo podpořit jejich tým! Zážitek to byl skvělý, ale obávám se, že i další zápasy budeme muset hrát v Edenu a hej ty, tady nejsme doma!

Cestou zpátky nás chytla bouřka, blesky a hrozný déšť. Každopádně v autobuse vládla super nálada. Lidi předčítali titulky z internetu a dohadovali se, jaký bude los a tedy proti komu bude Viktorka kopat. A opět bylo několik super hlášek. Napíšu jednu speciálně pro Předsedu. "Přijede Ronaldo, vole. Rozbrečí se tady. Jiráček mu nasadí jesle a ještě ho švihne vlasama!" :-D

Nový design : STAND UP FOR THE CHAMPIONS !!!

18. srpna 2011 v 10:15 | Bečinka/Lečo
Stand up for the champions!!!

I was built to be the best, number one and nothing less
Leave me to my destiny, I have waited patiently ...
So stand up for the champions
for the champions stand up ...
Here we go, its getting close, now its just who wants it most ...
So stand up for the champions,
for the champions stand up !!!


Ano, opět je tu změna designu! Takže všichni STAND UP FOR THE CHAMPIONS, STAND UP FOR FC VIKTORIA PLZEŇ

Náhled :

Odpoledne s mámou + nový diář

7. srpna 2011 v 21:23 | Bečinka/Lečo
Není zvláštní že chci mluvit o něčem tak obyčejném jako že jsem strávila den s mámou?! Mám hodně blízko k obou mým rodičům, ale v poslední době je to tak trochu jiné. Asi víc dospívám a cítím, že je nepotřebuju a možná to není správné, ale snažím se je tak trochu vytěsnit ze svého života. Víte, nejsem malá holka a vím, že tady pro mě navždy nebudou. A navíc, až budu bydlet v Texasu, tak je prostě každej den neuvidím :-D

Máma mi volala, že bude v sobotu v Olympii (to je obrovské obchodní středisko) a ptala se jestli nemám volno, že bychom to tam mohli spolu projít, dokud se táta nevrátí z obchodního jednání. Souhlasila jsem. Táta měl tak trochu strach nechat nás samotné, protože když jsme naspoledy jeli nakupovat (to bylo jen pro "jídlo" do Globusu) účet se vyšplhal na dva tisíce (uppps).

Každopádně měli jsme sraz v půl deváte a tátovi jednání skončilo kolem druhé! Já si užila úžasný čas s mámou. Prošli jsme skoro všechny obchody, ale moc jsme neutráceli. Vždycky jsem mámu obdivovala za její hospodáření s pěnězi. Já si nakonec vybrala knížku k narozkám a koupila jsem si pár potřeb do školy. A teď to nejlepší, koupila jsem si diář (HURÁÁÁÁ).

Jo asi je trochu divný si v půlce roku 2011 kupovat diář na rok 2012, ale měli ten který jsem chtěla a upřímně, stejně bych si ho koupila, protože já si do diáře píšu všechno. A tím myslím doopravdy všechno!!! (Jak jistě moji přátelé potvrdí). Diář je přesně ve stejném stylu jako můj "starý", což je bezvadné, protože mám na diáře poměrně vysoké nároky...

Asi tenhle článek nedává moc smysl, ale... KOHO TO ZAJÍMÁ ???

Kůň, kurvy norský, švédský finský a Puťík

4. srpna 2011 v 6:37 | Bečinka/Lečo
Jinak řečeno, byla jsem na fotbale! Viktorka hrála odvetu třetího předkola Ligy Mistrů s Rosenborgem BK a vyhrála 3:2 (podrobný článek přibude později). Ale čím byl tímhle zápas zvláštní bylo to, že jsem na něm byla s Předsedou!! Konečně jsem zjistila, že existuje také takovej blázen jako já :-D

Jedno z našich největší zjištění, ale bylo, že na rozestavěném stadionu byl i kůň a ne tak ledajaký kůň, ale Trojský kůň. Nutno podotknout, že to bylo chvilkama děsivý, ale vzhledem k tomu, že jsme viděli jak na fotbal jde i slepí muž, tak je asi i kůň poměrně přijatelný!

Ty kurvy norský, finský, švédský nám ale dali celkem zabrat! Na některé jejich zákroky se prostě nedalo nereagovat. I když lidi kolem nás asi moc nadšení nebyli, což určitě nebyli, ani když se k míči dostal Puťík a já začala histericky ječet.

Trochu děsivý to začínalo být, když jsme s Předsedou začali mluvit unisono. Například, když nějak debil strkal do Puťíka a my tam obě "Co do něj strkáš?!" :-D Každopádně, přála bych vám vidět tu chcačku, ve které Viktoriáni (i s Puťíkem) hráli a také tu chcačku ve který jsem šla domů.

Ale Předseda se Zdeňkem mě zahránili, takže na co si to tu vlastně stěžuju, žejo?! Každopádně naše cesta ke Kauflandu taky stála za to. Obě už skoro bez hlasu se vyřvávali nejrůznější povzbuzující výkřiky, jakoby se snad ještě hrálo a vrchol všeho byl, když jsme se procházeli na Plzeňském náměstí a předseda zařval "VIKTORKA! To jsem si nikdy nevšimla, jak je ta věž vysoká!" :-D Bez komentáře :-D

 
 

Reklama