Můj
a

Z mojí klávesnice, pro vaše oči

Pa, pa...

3. srpna 2008 v 10:00 | Beči
Dneska ráno odjížím a jedu na tejden k babi. O výkendu budu doma a potom jedu zase na týden nachatu. Stručně rečeno tady dva týdny nebudu.
Doufám, že se mi tu neunudíte k smrti. Můžete zkouknout nějaké starší články. Nebo ty novější přidané. Doporučuju Pokecat s Protivou, poznáte, že je stejný jak ho J.K. napsala, zkouknout jak rapuje Harry Potter a podívat se na peckovou parodii se Ztracenými. Taky nezapomínejte odpovídat na otázky v kvízu HP.
Pokud se taky opravdu budete nudit, koukněte se na moje druhé stránky, bečinky povídky. Můžete si přečíst Deníček Nymfadory Tonksové, Povídku Harry Potter nebo si můžete přečíst povídku Severus Snape a jeho dcera Anna. Během týdne taky dopřidám povídku Severus Snape a jeho žena Elena.
Tak doufám, že se nebudete nudit a mějte se fajn.

Moje klávesnice

1. srpna 2008 v 11:48 | Beči

Nový vzhled

30. července 2008 v 16:08 | Beči
Je léto a proto jsem sem dala trošku veselejší (teda doufam) vzhled. Snad se vám líbí a přihodí vám dobrou náladu

Z donucení

28. července 2008 v 11:50 | Beči
Rozhodla jsem se, že pokud ještě někdy sem přidám svůj blend, který jsem sama vyrobila, budu se pod něj podepisovat. Dosud jsem to nedělala z jednoho prostého důvodu: nechtěla jsem aby to tam překáželo.
Ale po vašich dotazech, jestli jsem to opravdu udělala já, už toho mám dost. Kdyby ta otázka byla jedna. mlčim, ale bylo jich nejmín tisíc takže si za to můžete sami.

Končím bleskovku

28. července 2008 v 11:40 | Beči
Rozhodla jsem se skončit bleskovku, která měla původně být na celé prázdniny, udělám jinou, nemusíte se bát. Diplomy budou

vzkaz

27. června 2008 v 13:30 | Beči
no takze vysvedceni jsme vsichni dostali a na prazdniny vam sem dam bleskajdu pac nevim jak tu budu tak se mejte fajn

Konečně

20. června 2008 v 19:57 | Beči
Určitě jste si všimli, že poslední dobou sem přidávám články v deset hodin, ve dnanáct, ve dvě, ve čtyři a v šest. Všechny tyhle články byli přednastavené (samozdřejmě s vyjímkou informací o české fotbalové reprezentaci) ještě z doby, kdy jsem se šprtala nervovou soustavu s přírodopisu, Napoleona z dějepisu, českou republiku ze zemáku, konstrukce z matiky, předpřítomný čas s ájiny... ale dneska 20.6. učitelé definitivně uzavřeli známky a já i ostatní máme pokoj.
Ted jsem bud doma na internetu a nebo ve městě pařim s kámoškama.

Reklama! Můj druhý blog!!!!

18. června 2008 v 5:23 | Beči
Myslím, že by nebylo na škodu připomenout vám, že mám i druhý blog. (odkaz) A byla bych ráda, kdyby jste ho také navšívili a třeba i zanechli komentář.
Na svém druhém blogu zveřejnuji své povídky, referáty, seminárky a různé slohové práce. Ráda píši povídky a proto jsem se rozhodla některé zveřejnit.
Většina povídek se týká nebo má něco společného s nejlepší serií všech dob, z knížek o Harrym Potterovi. Mnoho povídek je, ale i z trochu jiného prostředí.
Najdete tam :
Povídka Harry Potter - O čem to : Povídka vypráví o tom, jak by to asi vypadalo, kdyby Lily a James té osudné noci nezemřeli a Harry kdyby neměl na čele jizvu ve tvaru blesku.
ukázka :
,,Mami, tati, Siriusi! Mami, tati, Siriusi!" volal na své rodiče a kmotra malý jedenáctiletý chlapec. Měl zelené oválné oči po matce, ale jinak se podobal tátovi. Měl vlasy černé jako uhel a na očích kulaté brýle.
Teď mu přišel dopis z kouzelnické školy, a chtěl se pochlubit, jelikož jeho rodiče i kmotr tam kdysi také chodívali.
,,Co se děje, Harry?" zeptal se otec, který právě jedl topinku a pozoroval svého syna, jak poletuje po celém domě.
,,Přišel mi dopis." Vysvětloval klučina a posadil se vedl svého otce, ,,Z Bradavic." Vysvětloval a už zase pobíhal po celém domě, James Potter se usmál.
,,Siriusi!" chlapec vrazil do svého kmotra, ,,Budu chodit do Bradavic." Volal šťastně a mával ve vzduchu dopisem.
,,Tak to blahopřeju." Usmál se jeho kmotr a v očích se mu zablísklo, ,,Bude se ti tam moc líbit, když si vzpomenu co jsme tam vyváděli s Jamesem…" zasnil se Sirius, Harry vrazil do kuchyně, kde jeho máma připravovala snídani.
,,Mami, budu chodit do Bradavic, budu chodit do Bradavic." Radoval se malý chlapec a Lily se usmála, když iděla jak ho ten dopis potěšil. ,,Kde je Remus, musím mu to také říct?" ptal se chlapec na přítele rodiny Potterových.
,,Určitě brzy přijde." Ujistila ho maminka, ,,Říkal, že tvoje narozeniny si nenechá ujít." Harry málem zapomněl, že má nerozeniny. Tolik ho potěšil jeden zdánlivě obyčejný dopis.
Bylo slyšet klepot na domovní dveře Potterových.
,,To už je určitě on." Usmála se Lily na svého syna. Harry na nic nečekal a rozběh se ke dveřím, otevřel je a před ním pravdu byl Remus Lupin.
,,Nazdar Harry!" pozdravil ho energicky Remus a vstoupil do domu.
,,Remusi, já budu chodit do Bradavic." Vykřikl okamžitě chlapec a Remuse se na něho podíval trochu starostlivě.
,,Vážně?!" protáhl, ,,To už jsi takový veliký." Usmál se a poplácal Harryho po hlavě. Potom si pospíšil do jídelny, kde seděli jeho otec a Sirius, připojil se k nim.
,,Jamesi," oslovil ho a utnul jejich konverzaci.
,,Ano?!" protáhl James a se zájmem si ho prohlížel.
,,Harry půjde do Bradavic." Řekl Lupin, Sirius se rozesmál a James se uchechtl.
,,To víme, Harry tady pobíhal a řval to na celé kolo." Vysvětlil s úsměvem Sirius a málv rukou jak by mu to nedělal žádné starosti.
,,No právě." Přikývl ustaraně Lupin, ,,A víte kdo tam učí lektvary?" zeptal se jich, ale ani jeden nedokázal odpovědět, ,,Snape!" odpověděl si sám Lupin.
James vyskočil ze židle a Sirius se okamžitě přestal smát a tvářil se také ustaraně, právě teď do místnosti vešla Lily a před ní se vznášel tác s jídlem pro Lupina.
SS a jeho dcera Anna - o čem to : Povídka vypráví o Severusovi Snapeovi, nebo přesněj o jeho dceři, která od tragické smrti své matky nepormluvila jediné slovo. Jak si s ní Severus poradí?
ukázka :
V krbu zapraskalo a vynořil se z něho Remus Lupin. Nymfadora se zvedla a šla k němu. Remus jí vzal za ruku. ,,Nerad ruším, Severusi," oslovil Snapea, ,,ale nemáš pro mě ten lektvar?" zeptal se. Snape přikývl, vstal a odešel do jedné ze svých pracoven, hledat lektvar. Anna už byla vzhůru a to o tom lektvaru slyšela. Vydala se tedy do obýváků s lektvarem v ruce.
,,Tady ho máte, pane Lupine." Řekla a podala mu ho. Remus si ho od ní vzal, dívku však neznal a zkoumavě si ji prohlížel. To už se vrátil Severus. ,,Nemůžu ten lektvar najít tak…" vtom si všiml lahvičky v Lupinově ruce a své dcery. ,,Jak vidím už jste se seznámili." Řekl. ,,Lupine, to je Anna moje dcera. Aničko, Remus Lupin." Představil je, Remus jí potřásl rukou a zíral na Snape. ,,Nevěděl jsem, že máš dceru." Řekl. ,,Ale to, že jsem MĚL ženu ti známo, je, že?" podotkl Severus se zvláštník zaměřením na slovo měl. ,,Severusi -!" začal Lupin, ,,Raději zmlkni, Lupine." Řekl chladně Severus, ,,Budou tak spokojení úplně všichni. Měj se fajn Nymfadoro!" Nymfadoře zčervenali vlasy a Severus si uvědomil svou chybu. Anička pochopila, že Lupin musí mít něco společného se smrtí její matka, okamžitě od něj odstoupila. Postavila se vedle svého otce a dívala se na Lupina stejně nenávistně jako Severus.
,,Pak si nestěžuj, když mě to nenecháš vysvětlil ani se omluvit." Řekl Lupin smutným tónem a vydal se ke dveřím, Nymfadora se šourala pomalu za ním. ,,A co jako chceš vysvětlovat," zeptal se Severus, ,,co mi chceš jako říct. Promiň Severusi měl jsem dávat pozor na tvoji ženu, ale ulil jsem se s Blackem a Lucius Malfoy jí unesl, přinesl Pánovi zla a ten jí pak zabil. Je mi to fakt moc líto! Tohle chceš říct? V tom případě raději opravdu běž, buď rád, že ti dělám lektvar a starej se prosím o svoji manželku líp, než ses postaral o tu mou." Řekl Severus, šel do Anina pokoje a práskl za sebou dveřmi. Lupin si povzdechl, pak se oba i s Nymfadorou přemístili.
Deníček Nymfadory Tonksové - očem to : Příběh o tom, jak malá Nymfadora chodila do Bradavické školy čar a kouzel. Povídka je psána ve formu deníčku, který si zapisuje sama Nymfadora.
ukázka :
Celý den probýhal normálně. Učili jsme se samí kraviny a po vyučování jsme s holkama nastoupili do pamětní síně. Chtěla jsme Filch trochu rozčílit a tak, když jsem čistili ty poháry mělila jsem barvu svých vlasů.
Zatím nikdo neví, že jsem metmorfomách, kromě mých dvou nejlepších kámošek. A tak, vždy kdyřž se na mě podíval, měla jsem jinou barvu vlasů. To byla sranda!
Ale asi jsem se ještě nezmínila, že jsem nešikovná a jeden pohár jsem rozbila. Bylo to už úplně u konce. Už nás měl pustit, ale mě řekl, že ho mám ještě utřít a mě nedopatřením vypadl z ruky.
Naštěstí u toho byl první Brumbál, takže to dopadlo dobře. Ufff, to mám kliku, co?
A dál tam mám:
Slohovky : Tak dlouho se chodí se džbánek pro vodu až se ucho utrhne a Jak si kdo ustele tak si i lehne
Seminárku z Dějepisu : Pruské království a král Fridrich (=Bedřich) II. Veliký
Referáty : Tetřev Hlušec, Josef Jungmann, Jakub Arbes, Karlovarský Kraj, Křížový vrh, Petr Kolář

Jaké fotky?

17. června 2008 v 20:03 | Beči
V rubrice Fotky z filmů, je mnoho fotek, ze všech možných i nemožných filmů. Už nevím jaký film repektive fotky z filmu bych přidala. A proto s obracím na vás, na čtenáře mého blogu. Pokud vám tam váš olíbený filmík chybí napiště mi jak se film jmenuje a do pár dní přidám fotky. Psát můžete pod tenhle článek do komentářů.
díky
Bečinka

Omlouva? Né, jen pár slov

4. června 2008 v 19:29 | Beči
Ahóóó lidi. No na skok jsem tady, ale hned se zase musím jít učit žlázy s vnitřním vyměšováním a úpravy vzporců z chemii. Hrůza! Ale 20.6. nám uzavřou známky, tak to pak tady bude normální. Na svůj druhý blog přednastavím nějaký ten článek, aby jste se nenudili. Možná sem něco přidám v neděli a pondělí. Páč v pondělí učitelé stávkujou a my nejem do školy, ale hned úterý píšeme čtvrtletku z matiky, která mi rozhodne známku, takže uvidím, jak to bude stíhat. Mějte se tu fajn, lidi

Odkaz na super, skvělej blog!

3. června 2008 v 11:16 | Beči
Moje BF (pro nechápavý nejlepší kámoška) je úplně úžo. A má taky blog, a ten je taky suprový. Jestli chcete odkaz tam máte smůlu..kecam. Tak máte štěstí! Odkáááázek na super blog mojí super kámošky..uff...to je neuvěřitelný, vid Marky?

Omluve mě, prosíím

29. května 2008 v 6:44 | Beči
poslední dobou sem nic moc nepřidávám. Bude to nejspíš tím, že nemám náladu, sem pořád ve škole a učím se na zkoušky a písemky. Máme před sebou poslední (ten nejhorší) měsíc školy a my píšeme ty nejdůležitější prověrky. Takže nepočítejte, že to tu bude nějak aktuální. Až se to uklidní, známky uzavřou začnu to sem zase "šupat" prozatím se moc omlouvám.

Proč sem dávám jen blendy?

18. května 2008 v 21:36 | Beči
poslední dobou sem dávám jen blendy. Je na to jednoduché vysvětlení. Poslední dobou mám hodně učení a o výkendy jezdím k babi nebo na chatu. a tam není internet. Takže dělám ve Photofiltru blendy a píšu povídky pro svůj druhý blog.

na začátek

10. května 2008 v 17:50 | Beči
původně jsme chtěla napsa z mého pera... ale přece píšu na počítači, ne? Tady budou všechny zprávy pro vás
 
 

Reklama