Můj
a

WWE nowdays

Klasický DX moment

8. ledna 2011 v 22:22 | Bečinka
Triple H přilepuje Hornswoggla ke skateboardu, aby ho mohl poslat po chodbě, když je vyruší HBK Shawn Michaels.

0:25
HBK : ,,Co to děláš?"
Triple H : ,,Jak to myslíš? Dělám to, co by udělali všichni. Přilepuju ho ke skateboardu a pak po pošlu po chodbě a uvidím jak daleko dojede! Proč jsi pořád tak vážnej?"

1:00
Triple H : ,,Vím, že tohle nechceš. On to ví taky. Myslím, že ani neví jak se jmenuje!"
Hornswoggle : ,,Jo... ne!"
Triple H : ,,Máme zápas s Big Showem a partnerem, kterého si vybere. Měl by ses na to soustředit a neudělaj nic hloupýho!"
HBK : ,,Nic hloupýho?!"
Triple H : ,,Nesuď mě!"

1:38
Jillian začne zpívat, Triple H posílá Hornswoggle směrem k ní...

The Miz a Daniel Bryan v zákulisí

8. ledna 2011 v 14:30 | Bečinka
O tom, že wrestling není vždy fake se můžete přesvědčit v tomhle videu, kdy Daniel Bryan narazí bokem do komentátorského stolu. Poté v zákulisí je ošetřován a samozřejmě The Miz pro něj má pár slov!

1:07
The Miz : ,,Daniel Bryan! Gratuluji ti za minulý týden. Naučil ses toho fakt hodně! Jsi špína. Jsi podvod! Nejsi nic v WWE. A budeš mě respektovat jako svého mentora! tvoje další lektce... i když máš bebí, budeš dnes vystupovat. Zařídil jsem ti zápas S Wade Barrettem. Ten zápas je teď. Hodně štěstí!"

The Miz a fanoušci

6. ledna 2011 v 18:47 | Bečinka
The Miz je WWE champion a můj nejoblíbenější wrestler. Má charakter, je dobrej v ringu. Navíc arogantní a sebestřednej! Prostě ideál!

The Miz patří mezi Heel wrestlery, čili mezi wrestlery, které lidi nemají rádi, bučí na ně apod.

2:44
The Miz (opakuje po publiku) : ,,Jste jako banda psů. Cože! Cože! Cože! Cože! Držte huby, když mluvím!"

3:11
Publikum : ,,Cože?!"
The Miz : ,,Tohle můžeme dělat celý den!"
Publikum : ,,Cože?!"
The Miz : ,,Vážně?!"
Publikum : ,,Cože?!"
The Miz : ,,Vážně?!"
Publikum : ,,Cože?!"
The Miz : ,,Zavřete huby! Když mluvím, chci tu absolutní ticho!"

Triple H si dělá legraci ze CM Punka

4. ledna 2011 v 20:18 | Bečinka
Triple H je člen TagTeam DX a podle mě jeden z nejvtipnějších wrestlerů.

1:15
Triple H : ,,Já to nechápu! To je ta věc. Víš já to nechápu. Říkáš já nepiji, neberu drogy, nekouřím. Ok, já taky ne, ale já alespoň nevypadám jako bych byl týden flámovat s Amy Winehouse! Měj trochu kuráže, chlape! Zvedni se, očisti se... možná bys měl oholit tu veverku co máš na bradě! Hej, udělej si laskavost, vysprchuj se... protože já nevím jestli jsi to ty, holohlavý muž tam nebo Britney Spears tady!"

Porazí Shawn Takera?

29. července 2010 v 16:34 | Bečinka
HBK Shawn Michaels a Triple H tvoří dohromady TagTeam DX. DX je nejlepší TagTeam v dějinách WWE. Ale museli se rozdělit na velkou akci zvanou Wrestlemania, protože měli samostatné zápasy.

HBK Shawn Michaels vsadil svou kariéru na to, že porazí Takera (toho ještě na Wrestlemanii nikdo neporazil) a vadí mu, že si všichni wrestleři myslí, že ho nedokáže porazit. Především mu vadí, že mu to nikdo neřekne do očí a tak vyzve toho, kdo si to myslí aby přišel a řekl mu do očí, že
HBK : ,,...gome out here and tell me I can not win!" (přijď sem a řekni mi, že nemůžu vyhrát)
Přichází jeho TagTeamový partner a nejlepší kamarád Triple H. Shawn je totálně zmatený. "After 15 years friendship you do not believe me" (po 15 letech přátelství mi nevěříš?)
Triple H : ,,no, Shawn. I do not think you can beat The Undertaker at Wrestlemania. I KNOW you can!" (Ne, Shawne. Nemyslím, že zvládneš porazit Undertakera na Wrestlemanii. Vím, že to zvládneš!)

Fanoušci vs. wrestleři

9. července 2010 v 15:00 | Bečinka
Pokud fandíte nějakému sportu a já věřím, že jo, tak určitě víte, že fanouškové jsou občas naprosto uneseni tím, co se děje v ringu, na hřišti nebo kdekoliv jinde. Fanouškové křičí povzbudivé i nepovzbudivé řeči. Stejně je to i ve wrestlingu.

1. Batista vs. John Cena v zápase "Last man standing" (Poslední muž, který stojí) na akci Extreme Rules (Extrémní pravidla). John Cena je idol především dětí a můžete slyšet výkřik z hlediště na Batistu : "I hate you, Batista." (Nenávidím tě) a Batista odpovídá : "I hate you, too!" (Taky tě nenávidím)


zdroj : youtube.com
 
 

Reklama