Můj
a

WWE nowdays

Piper´s Pit s Johnem Cenou, Wade Barretem a Randy Ortonem

27. května 2011 v 19:11 | Bečinka/Lečo
Zkráceně, John Cena (v fialovém) byl nedobrovolný člen skupiny Nexus. Frakce, kterou řídí Wade Barret (v černém tričku s N) a také měl být speciálním rozhodčím pro titulový zápas mezi právě Barretem a Randy Ortonem (přichází jako poslední). A zápas měl podmínku. Pokud by Barrett vyhrál, John Cena může opustit frakci Nexus, pokud ale Barret prohraje, John Cena musí odejít z WWE.

3:40
John Cena : ,,Nemáš tušení, jak moc respektuju tebe, Kinga a všechny ty ostatní legendy, které jsou tu dnes na tuhle old school akci. Díval jsem se na vás, jako malý a měl jsem vás za hrdiny. Hodně jsem o tom přemýšlel a uvědomil jsem si, že po té tvrdé práci se na mě nebudou dívat jako na jednoho z nás. Budu chlap, který dal Wade Barretovi titul, tak to je! Všechna tvrdá práce v čudu!"
Fanoušek : ,,Nikdy se nevzdávej!"
John Cena : ,,Máš pravdu! ... Na SS to bude spravedlivý zápas!"
6:15
Roddy Pipper : ,,Jestli necháš Johna Cena aby ti dal titul, tak... dívej se na mě, když s tebou mluvím! Možná budeš mít titul, ale nebudeš šampion. Budeš jen vtip!"

Edge "zabil ptáka"

2. května 2011 v 15:30 | Bečinka/Lečo
Jack Swagger a jeho maskot byli v ringu u příležitosti korunovace Jacka Swaggera na krále Oklahomy. Ale vložil se do toho Edge, který, jak prohlásil, se rozhodl odstranit všechno co je stupidní z WWE.

1:40
Edge : ,,Udělil jsem si úkol. Odstranit všechno co je stupidní z WWE. Raw, Smackdown na tom nezáleží. Ale všechno co je stupidní musí skončit.
Swagger : ,,Stupidní? Hochu, mám svého vlastního maskota. To není stupidní, to je cool."
Edge : ,,Popravdě, ten maskot je směšný!"
Swagger : ,,Takhle o Swagger Soarching Eagle nemluv!" (Swaggerově vznášjícím se orlovi )
Edge : ,,To, že jsi ho pojmenoval Flagger Floaring Eagle je stupidní! Tohle podium je stupidní. Ten hloupý král je stupidní. Ta stupidní koruna je stupidní. Takže, já začnu se svým úkolem hned teď.


A nazávěr mi můžete vychutnat hodnocení komentátorů 3:48
Matt Striker : ,,Spear, Spear, Spear!"
Jerry The King Lawler : ,,Mrtvý pták! Mrtvý pták! Mrtvý pták!"

Kofi zničil milované auto Randyho Ortona

26. dubna 2011 v 12:32 | Bečinka/Lečo
Kofi Kingston jednoduše zničil milované nascar auto Randyho Ortona, který to samozřejmě těžce nesl.

0:08
Kofi : ,,Randy! Tys to nepochopil?! Prohráli jsi, chlape! Nikoho nezajímá, co chceš říct!"
Randy : ,,Kdo si sakra myslíš, že seš?! Pojď sem do ringu. Řekni mi to do očí, Kofi."
Kofi : ,,Je to dobře, že jsi to řekl zrovna takhle, protože já už to dělám."
Randy : ,,Kofi, nesahej na moje a-. Vypadni z mého auta! Nesahej na moje auto. Udělám ti ze života peklo. PŘÍSAHÁM BOHU! Nedělej to! PŘESTAŇ!"

Triple H uvedl do Síně Slávy Shawna Michaelse

23. dubna 2011 v 17:49 | Bečinka/Lečo
Na začátku dubna se konal cermoniál Hall of Fame (Síň Slávy), kam byli zařazeni ti wrestleři, kteří si to opravdu zaslouží. Jedním z nich byl i HBK Shawn Michaels a do Síně Slávy ho uvedl jeho dlouholetý přítel Triple H.

0:01
HHH : ,,Co můžete říct o Shawnu Michaelsovi... Měl bych sem přijít a mluvit o jeho fyzických proporcích?! (Dělá si legraci z jeho výšky) Docela si s tím poradil, že?! Nebo bych měl mluvit o jeho úspěších. Protože takový on je. Spolu jsme měli úžasnou chemii a bylo jedno jestli jsme byli spolu nebo stáli proti sobě. Znali jsme se tak dobře, že jsme věděli, co ten druhý udělá před tím, než to udělal, zvláště, když přišli DX a všechna ta sranda kolem. Například jsem dal Shawnovi napodobeninu mého nosu, což hodněkrát použil a jeden ze Shawnovo největších darů, bylo když se připojil do vlasového klubu Hulk Hogana. Říkal jsem mu, aby si ty vlasy, co najde tady, dal zpátky na vrh hlavy a tím to zastaví. Vůbec mě neposlouchal. Pravda je... můžu vám všechno tohle říct nebo vám můžu prostě říct něco o mém nejlepším příteli. Přijít sem a říct : Miluju tě, chlape! Jsi Showstopper, ikona, Main Event, Mister Wrestlmania. Mám pro tebe další přezdívku a sedí k tomu víc než cokoliv jiného : Mister Hall of Fame...!"

DX představují tým

20. dubna 2011 v 10:41 | Bečinka/Lečo
TagTeam DX představují nejprve své soupeře a poté svůj tým. Triple H (v kšiltovce) a HBK (v klobouku).

0:01
HBK : ,,Neznám ho!"
HHH : ,,To jsem přesně říkal. Ne, počkat, minulý týden parkoval mé auto. Vážně! Dal jsem mu velký dýško."
HBK : ,,Ne, počkat, už vím kdo je. Je to.." (šeptá)
HHH (vyprskne pití) : ,,On naráží Vickie Guerrero?"
HBK : ,,To jsem neřekl.. Řekl jsem to, ale ne takhle."
3:23 DX představují všechny členy svého týmu až dojdou k poslednímu a toho nepředstaví
Cody Rhotes : ,,...a Cody Rhotes!"
HHH : ,,Nebuď naštvaný, nenechal jsi ho to doříct. Právě se chystal říct, tým Raw talenti za milión dolarů... a Cody Rhotes!"
7:00
HBK : ,,Věděli jsem, že se něco takovéhleho stane. Když říkám my, myslím nás. Takže jsme vám domluvili Tagteamový zápas 5 na 5!"
HHH : ,,A pokud vás někdo porazí, bude místo vás v týmu. A to platí pro všechny. Ten zápas bude dnes později. Nebo víte co, uděláme to hned teď!"

The Undertaker a HHH před WM27

29. března 2011 v 18:16 | Bečinka/Lečo
Šok a naprosté překvapení a poté standing ovacion. Takhle by se dala shrnou atmosféra pondělního Raw, když se v show (bez předchozích náznaků) objevil HBK Shawn Michaels. Legenda, nejlepší wrestler, který kdy byl. A měl co říct k zápasu, kde proti sobě nastoupí The Undertaker a Triple H na letošní wrestlemanii 27.

The Undertaker je na WM neporažen (18-0) a poslední dvě vítězství byla právě nad HBK Shawn Michaelsem, kterému na WM 26 ukončil kariéru. Triple H je naproti tomu HBK-ovo dlouholetý parťák z tagteamu DX a jeho nejlepší kamarád.

Neobvyklý zápas Barrett vs. CM Punk (Cena rozhodčí)

22. února 2011 v 19:17 | Bečinka/Lečo
Jak také může vypadat zápas aneb jaký je John Cena rozhodčí?

Wade Barrett (v černých trenkách) a CM Punk (v červených) měli zápas, při kterém byl speicálním rozhodčím John Cena. Koncept zápasu byl, že kdo prohraje bude vyřazen (a spolu s ním i jeho tým) ze zápasu Royal Rumble!

John Cena nejprve Nexus (skupinu CM Punka) a poté i Corre (skupinu Wade Barretta) vyhodil a okomentoval to slovy.
5:42
John Cena : ,,Teď je to jeden proti jednomu!"

Oficiální začal zápas. Poté strčil do CM Punka a dal facku Wade Barrettovi, ani jedno z nich mu to nemohli vrátit, protože by je diskvalifikoval!

Poté pomohl CM Punkovi ven z ringu a když Barrett byl připraven na počítaní, John Cena odešel z ringu k fanouškům a začal rozdávat podpisy.

7:28
Wade Barrett : ,,Jak to, že jsi nepočítal?"
John Cena : ,,Omlouvám se, úplně jsem na ten zápas zapoměl!"

A poté John Cena ukončil zápas s tímhle odůvodněním
8:10
Roberts : ,,Dámy a pánové, rozhodčí rozhodl o dvojté diskvalifikaci, což znamená, že když není vítěž oba týmy, Core i Nexus, nebudou v Royal Rumble zápase!"


Ale ozval se tón značící e-mail od Generálního Manažera
8:53
John Cena : ,,Co jsem udělal bylo geniální!"
Cole : ,,To co jsme viděli, byla ukázka zneužití moci. Nemůžu změnit rozhodnutí rozhodčího... o diskvalifikaci, ale mohu změnit následky. Takže CM Punk, Wade Barrett a jejich týmy budou v Royal Rumble zápase. A pokud se John Cena oboum neomluví, bude to právě on, kdo nebude v RR zápase!"

Edge ztrapnil Big Showa

15. února 2011 v 18:30 | Bečinka/Lečo
Edge měl menší rozhovor s Big Showem a kompletně ho ztrapnil!

1:15
Big Show : ,,...víš, že když se na tebe vrhnu-!"
Edge : ,,-počkej. Co uděláš? Sníš mě?"
Big Show : ,,Poslochej Edge-i! Jím kusy hovna jako jsi ty ke snídani! A slibuju ti, že tě dnes totálně zničím!"
Edge : ,,Počkej. Řekl jsi, že jíš kusy hovna ke snídani?! To všechno vysvětluje! Jak chutnají? Wow! Tvoje sliby pro mě nic neznamenají, ale mám slib pro tebe. Na WM vyhraju titul a dnes dostaneš spear." (Edge-ovo chvat) ,,ouuu, Co se děje? Myslel jsi, že dostaneš spear? Spear, Spear...!"

The Rock je zpátky!!!

15. února 2011 v 18:22 | Bečinka/Lečo
Věc, která otřásá celým wrestlingovým světem. The Rock se vrátil. Již jsem se o něm zmiňovala, takže jestli si chcete poslechnout jeho typickou hlášku klikněte sem. Tím, čím je pro muzikanty M.J., tím je pro wrestlingové fanoušky The Rock. A znáte ho i vy z filmů Král Škorpionů, Kráčející skála nebo třeba Vítejte v džungli!

The Rock si vzal na paškál hned tři muže, WWE šampiona The Miz-e, nenáviděného komentátora Michaela Cole-a a miláčka Johna Cenu!

5:12
The Rock : ,,...což znamená, že The Rock se konečně vrátil domů!"
6:44
The Rock : ,,Teď vám chci říct, proč jsem se vrátil... Ne kvůli penězům, filmům... kvůli vám!"
7:40
The Rock : ,,Chci vám říci: děkuju, miluju vás a dávám vám své slovo, že nikdy neodejdu!"

O The Miz-voi 10:35
The Rock : ,,On je ten, kdo tady chodí a říká já jsem The miz a já jsem úžasný, jsem úžasný, jsem úžasný. Slyším to pořád! Je jedna věc, kterou The Rock ví moc dobře. Když kolem pobíháte a říkate každému jak úžasný jste, ve skutečnosti jste 100% na hovno!"

K Michaelovi Cole-ovi 12:10
The Rock : ,,Drž hubu! Vážně si myslíš, že tě The Rock nechá abys došel k tomu počítači a přerušil ho, když je v Raw živě? To si myslíš? Myslíš si, že tady někoho zajímá co ten tvůj generální manažer chce říct? Je to to, co si myslíš, Michaele Cole?"
M. Cole : ,,Řeknu ti co si myslím, myslím si-!"
The Rock : ,,Nezáleží na tom, co si myslíš! Takže teď si sedni na prdel za ten stůl a drž hubu!"A snad nejvíc si The Rock podal miláčka Johna Cenu (o kterém se tvrdilo, že je "nynější Rock) a lidé se přidali na The Rockovu stranu! 2:30
The Rock : ,,...chlap, o kterým jsem si myslel, že je docela cool! Přál jsem mu štěstí a když The Rock odešel začal o něm vykládat samý sračky! Nevím proč a nezajímá mě to! Možná jste o něm slyšeli, jeho jméno je John Cena! Nechte mě to vysvětlit. WWE přešla ze silné Austinovo 3:16 k Rockovo dominantnímu Can you smell what the Rock was cooking?! až k Ti mě neviďíš! Ti mě neviďíš. Co to jako hraješ? Hru na schovávanou? Nevidíš mě! Já tě vidím! Vidíš mě? Věř mi, všichni tě vidíme!..."

A The Rock na závěr přidal i další svojí hlášku If you smell what the Rock is cooking!


Slammy Awards - Reakce fanouška roku 2010

13. února 2011 v 21:49 | Bečinka/Lečo
Včera jste tady měli fotky MizGirl, dnes je tu video z předávání Slammy! Slammy Awards - Reakce fanoušků roku 2010

Na začátku jsou i nominace, takže se můžete podívat na další nominované fanoušky a okomentovat, kdo podle vás měl vyhrát!

1:30
MizGirl začne něco říkal, ale není jí moc rozumět. Téměř okamžitě je ale přerušena The Mizem
2:00 Postřeh komentátora : ,,The Miz zlomí téhle mladé slečně srdce!"
The Miz : ,,Ahoj Caylee! Pamatuješ si mě? Já si tě pamatuju! Dneska ti to tak sluší! Podívej na tu Slammy cenu. Je tak zářivá a krásná. Myslíš, že... můžu se podívat na tvojí Slammy? Můžu? Wow. Víš co, Caylee měl bych ji nechat. Caylee, můžeš mi udělat laskavost? Můžeš mi ukázat ten obličej, díky kterému jsi vyhrála tohle Slammy. Myslím, že to vypadalo nějak takhle... Jestli si někdo zaslouží Slammy není to devítiletá holka...!"

Ozzy Osbourne v Raw

13. února 2011 v 14:00 | Bečinka/Lečo
Ozzy Osbourne a jeho žena Sharon byli hosty Raw. A jako hosti mohli rozhodnout, kdo s kým bude zápasit! A toho se snažili všichni wrestleři využít!

Jako první byli přerušeni The Mizem 1:25
The Miz : ,,Opravdu? Bude to bláznivá noc? Opravdu?"
Sharon : ,,Opravdu, malý chlapče! Opravdu!"
The Miz : ,,Bavíte se dobře?"
Ozzy : ,,Báječně!"
The Miz : ,,Skvělé! Protože já se také chci dneska dobře bavit! Jsem větší hvězda než ty a celá tvoje rodina dohromady!"
Sharon : ,,Opravdu? Opravdu? Opravdu, malý chlapče?"
Poté Big Show 1:58
Big Show : ,,Protože jestli se mi neomluvíte, dostanou jednou tohle!"
Dává zatnutou pěst Ozzymu před obličej, ten zařve
A nakonec DX 2:21
Triple H : ,,Promiň, že jsme tě vyrušili, Ozzy. Předtím, než si poradíme se všemi těmihle. Přišel jsem, abych řekl.. ty, já, Shawn máme toho hodně společného. Máš svojí knihu "Jsem Ozzy". A já a Shawn mi máme také svojí knihu s historií DX!"
3:10
Big SHow : ,,Já také můžu hrát tuhle malou hru. Sleduj!" našeptává Ozzymu
Ozzy : ,,Dnes bude Triple Tret Match, John Cena vs. Chris Jericho vs. Big Show."
Big Show : ,,Sharon, tohle není to co jsem se snažil říct."
Sharon : ,,Poslouchej Big Show, Ozzy má konečné slovo. Všechny ty zápasy jsou oficiální. A jestli s tím nesouhlaším, mám pro tebe dvě slova..."

Triple H "zničil" TagTeam JeriShow

9. února 2011 v 22:53 | Bečinka/Lečo
Před zápasem mezi Týmem Raw a Týmem Smackdown se uskutečnil tenhle rozhovor. Triple H (a Shawn Michaels, ten ale nebyl na téhle show přítomen) byl kapitánem Týmu Raw. Kapitán týmu Smackdown byl Chris Jericho (blonďák). Big Show (ve fialovém) byl jeho TagTeamový partner (JeriShow), ale zároven byl členem Týmu Raw. Což byl problém!

Doporučuju hlasitost na max.
0:55
Triple H : ,,Počkejte chvíli! Před tím, než něco řeknete, udělej mi laskavost, podrž tohle a usměj se do kamery?!" Podává mu knihu s historií DX
Chris mu knihu vytrhne a hodí jí na zem
1:25
Chris Jericho : ,,...podívej se na sebe!"
Triple H se prohlíží :-D
2:26
Triple H : ,,Smackdown je velmi dobrá show s blbým, malým trolem, který nezavře pusu. A... ano, to jsi ty!" Ukazuje na Chrise Jericha
3:40
Triple H mluví k Big Show-ovi : ,,Takže takhle to chodí! On ti řekne co máš udělat a ty to uděláš! Je to tvůj šéf!"
Big Show : ,,Takhle to neřekl!"
Triple H : ,,Ne, ne, ne! Chápu to. On řekne skoč, ty odpovíš jak vysoko. On je šéf. Chápu to...!"

Big Show a Chris Jericho se začínají hádat a navzdájem se obviňovat. Triple H vše s ksichty a úsměvem pozoruje!

6:17
Big Show : ,,Huntere (jméno Triple H-e), víš co. Změnil jsem názor! Nechci být v týmu Smackdown! Chci být v Raw!" stoupá si k Triple H-ovi
6:49
Triple H : ,,Takže ty chceš být v týmu Raw?"
Big Show : ,,Jo!"
Triple H : ,,To je úžasné! To je ta nejlepší zpráva, kterou jsem kdy slyšel. Big Show chce být v týmu Raw. Bohužel, nemáme už místo..."
7:22
Triple H : ,,Pokud chceš být v týmu Raw, musíš dnes vyhrát svůj zápas."
Big Show : ,,Kdo je můj soupeř? Jmenuj ho!"
Triple H : ,,Je to úžasné! Tvůj soupeř je Chris Jericho. O a... zapoměl jsem to zdůraznit, ten zápas začíná teď!" odchází

Chris Jericho a The Miz mluví o Big Show-ovi

8. února 2011 v 19:11 | Bečinka/Lečo
Konverzace mezi Chrisem Jerichem (v bílé košily) a The Mizem. Oba v jisté době byli v TagTeamu s Big Showem, o kterém mluví.

Chris Jericho : ,,To jak se rozhodnul tě bezdůvodně uhodil do obličeje..."
The Miz : ,,Chrisi, nemohl jsem mluvit asi 3 dny. Víš jaké to bylo, když mě nikdo neslyšel mluvit? Lidi platí za to, že mě slyší mluvit!"
0:35
The Miz : ,,Ty jeho příběhy o tom jak jsem byl wwe šampion."
Chris Jericho : ,,Jo, bla, bla, bla, bla.."
The Miz : ,,Jo byl jsi! Před deseti lety! Gratuluju..."
Chris Jericho : ,,Nechápu proč neuhodil Swaggera, Edge nebo někoho kdo si to doopravdy zaslouží."
0:50
Chris Jericho : ,,Po tom všem co jsme pro něj udělali. Znovu jsem z něj udělal monstrum. Zase byl Big Showem. Starali jsem se o něj přes 16 měsíců..."
The Miz : ,,Jo, nic s tím nemůžeme udělat. Je ve smackdown, takže.."
1:15
Chris Jericho : ,,Vlastně něco udělat můžeme! Pojď, dostal jsem nápad."

A závěrečný komentáře komentátora King : ,,Tyhle dva nemůžou vymyslet nic dobrého!"

DX parodují Snoop Doga

3. února 2011 v 6:59 | Bečinka/Lečo
Triple H a HBK parodují Snoop Doga, dělají si legraci se svých soupeřů.

1:10
HBK : ,,Víš co? Počkat, počkat, počkat... Kofi má pravdu!"

Vánoční reklama s DX a Kelly kelly

30. ledna 2011 v 14:39 | Bečinka/Lečo
Triple H a HBK Shawn Michaels (s čapkou) dělali reklamu na DX propagační předměty před Vánocemi. Triple H měl dojem, že potřebujou někoho, kdo oblečení předvede. Modelkou byla Kelly Kelly, z čehož neměl radost HBK Shawn Michaels!

Triple H a HBK : ,,Dobrý večer! Jsme D generation X!"
HBK : ,,Vánoce jsou tady. A to může být trochu stresující!
HHH : ,,Ano to je trochu stresující, Shawne. My jako D generation X máme dvě slova pro vás: Jste připraveni?" (v aj: are you ready? = 3 slova)
HBK : ,,To jsou tři slova..."
0:50
HHH : ,,Asi budeme potřebovat modelku..." volá na Kelly Kelly
...
HHH : ,,Měl bys udělat reklamu na hru!"
HBK : ,,Smackdown vs. Raw!"
Kelly Kelly : ,,Ou, Shawne. Máš to obráceně!"
HBK : ,,Dí-ky!"
Kelly Kelly ho opraví, když špatně řekne názvy systému, na kterých lze tuto hru hrát!
Kelly Kelly : ,,A můžete to získat na wweshop.com!"
HBK : ,,Tak dost! Vypadni odsud!"
HHH : ,,ne.. jdi!"
..
HHH : ,,Hej, to tričko chci zpátky!" Kelly Kelly ho po něm hodí ,,Ou... rolničky!"
Shawn si zakrývá výhled hrou

Zajímavý rozhovor (Eve a Triple H)

29. ledna 2011 v 22:22 | Bečinka/Lečo
Eve Torres se v zákulisí ptá Triple He na jeho myšlenky k nadcházejícímu zápasu. Ten ale nereaguje a jen jí zírá do výstřihu. Pak položí sérii zajímavých otázek!

Triple H : ,,Ou.. Omlouvám se... Já... nemůžu se soustředit... tohle asi není dobré místo, na to abych se tě ptal, ale nemůžu od nich odtrnout oči... možná to bude divné, ale... Jsou pravé? Protože jsou nádherné! Vážně jsou úžasné! Nemůžu se na ně přestat dívat. Promin, že takhle mluvím, ale jen... jak se hýbou a... skvělé! Myslíš... Můžu si sáhnout?"
Eve Torres : ,,Samozřejmě!"
Jak vše dopadlo se můžete podívat ve videu...:-D
DOPORUČUJI ZVÝŠIT HLASITOST

Randy Orton a Vickie Guerrero

28. ledna 2011 v 14:35 | Bečinka/Lečo
Vickie Guerrero je neoblíbený konzultan Smackdownu a protože generální manažer je zraněn, jeho funkci převzala ona! Její oblíbená hláška je "Excuse me" (Pardon/Promiňte/Dovolte) ale většinou na ní fanoušci jen bučí! Je ale přerušena The Viperem (Zmijí) Randym Ortonem!

2:20
Vickie : ,,Promiňte! Randy, nevím co tady děláš. Zápas máš až později!"
Randy : ,,Vickie, Vickie! Poslouchej, jen se uklidni, ok?!"
3:04
Randy : ,,Teď, moc dobře tě neznám, Vickie. Nikdy jsem neměl to privilegium tě poznat. Takže, mě budeš muset omluvit (=you have to excuse me). Budeš mě muset omluvit za to, co provedu tvému příteli. Stejně jako The Miz, který mě bude muset omluvit za to, že si od něj vezmu WWE titul!"
3:58 Randy obejme Vickie
Randy : ,,Vickie, jako pro tebe... mimochodem pěkné vlasy! Jako pro tebe není žádná omluva!"

Incident v ringu (Drew a Kelly Kelly)

21. ledna 2011 v 15:57 | Bečinka/Lečo
Drew McIntyre měl odvetný zápas s Trent Barretou. Zápas, který vyhrál! Po zápase mu podával ruku, což je u wrestlerů známka respektu.

Jenže Trent Barreta mu nevěřil a uhodil ho do brady! Drew vypadl z ringu a následně ho popadl amok a začal Trenta mlátit hlava nehlava. Když mu chtěl udělat zakončovácí chvat, přišla do ringu Kelly Kelly.

Kelly Kelly : ,,Drew! Dost! Pusť ho. Hned!" Drew poslechl
Drew : ,,On si začal! Uhodil mě první! Vždyť jsi to viděla! No tak, Kelly..!"
Kelly Kelly kolem něj prošla a šla se ujistit, že je Trent v pořádku
Drew : ,,On mě uhodil do tváře!"
Kelly Kelly : ,,To mě nezajímá!"
Drew : ,,Vidělas to!"
Kelly Kelly : ,,Jdi pryč! Jdi!"

MacGruber si počůral kalhoty a svádí to na Kane-a

11. ledna 2011 v 21:40 | Bečinka
MacGruber, což byl host show Raw, si sám vytvořil zápas s Kozlovem. Ovšem nedobrovolně. Snažil se utéct, ale nedostal se ven a narazil na Triple H-e, kterého zajímali jeho pomočené kalhoty! A MacGruber si vymyslel skvělou historku!

Triple H : ,,Vypadalo to, jako by ses pokoušel utéct!"
MacGruber : ,,Ne, ne, ne, ne...!"
Triple H : ,,Jo tak.. hej... co je tohle?" (ukazuje na MacGruberovy kalhoty)
MacGruber : ,,Jen jsem si je polil vodou!"
Triple H : ,,Hm, ale smrdí to jako něco jinýho."
MacGruber : ,,Tak jo, je to něco jinýho, ale tohle nejsou moje kalhoty. Jeden můj přítel je hodně nervozní a on si počůral své kalhoty. A protože já jsem dobrý přítel navrhl jsem mu, že si je můžeme vyměnit. J-já nevím proč je tak nervozní, protože já jsem opravdu dobrý wrestler."
Triple H : ,,Jo.. To jsi opravdu moc hodný chlap!"
MacGruber : ,,Oh, tady je. To je ten kámoš."
Triple H : ,,To je Kane!"


Triple H : ,,Kane, MacGruber mi právě vyprávěl jak jsi si počůral své kalhoty a protože on je hodný chlap tak si je oblékl!"
Kane : ,,O čem to mluvíš?"
MacGruber : ,,Já už musím jít!" (odchází)
Kane : ,,Nemyslím, že je to jediná věc, kterou udělal do kalhot!"

Drew McIntyre zachránil Kelly Kelly

10. ledna 2011 v 17:30 | Bečinka
Ano, ano.. Ta mocná láska se objevuje i ve wrestlingu. Drew McIntyre se pokouší sbalit a pozvat na rande Kelly Kelly. Ale ta s ním nechce nic mít. Asi také proto, že Drew McIntyre je dost agresivní v ringu a není to ten typ, kterého byste si vybrali za kámoše. Kelly Kelly je naproti tomu sladká, nevinná ale především krásná blondýnka!

Kelly Kelly (blondýnka v růžovém) měla zápas s Michelle McCool. A po zápase jí Michelle a Layla (bruneta) napadly. Ale dostavil se princ, který jí přišel zachránit, a tím princem byl Drew McIntyre.

 
 

Reklama