Můj
a

WWE nowdays

Edgeova řeč v Síni slávy

27. února 2013 v 14:56 | Bečinka
Na přání slečny, jejíž blog najdete zde, jsem přeložila Edgeovu řeč, kterou měl po tom, co byl uveden do Síně Slávy. Do Síně Slávy ho uváděl jeho nejlepší přítel a TagTeamový partner Christian. Edge musel WWE opustil kvůli zdravotním problémům (hrozilo mu ochrnutí).

7:20
Diváci : ,,Díky, Edgei! Díky, Edgei!"
Edge : ,,Díky. No, vím co si teď všichni říkáte : Kde je ksakru, Edge? Ale jsem to já, rated r-'!
Diváci : ,,superstar!"
Edge : ,,Ano, Edge. Víte, Christian a já jsme přátele 28 let. Zažili jsme spolu hodně věcí. Je víc než jen přítel... a to, co se mi na něm nejvíc líbí jsou jeho morální zásady a to že je to ten nejlepší manžel, jakého jsem kdy poznal. Je to pravda! Jen se podívejte na jeho ženu. Hej, jen to podotýkám. Je krásná a on je skvělý manžel! Chci poděkovat Beth, za to, že se dostala do mého života a udělala ho mnohem, mnohem lepší. Děkuju. A chci poděkovat tomu nejlepšího TagTeamovýmu partnerovi, kterého jsem kdy měl. A není to Christian. Je to moje máma. Kryla mi záda a když mi bylo sedmnáct a řekl jsem, že se chci stát wrestlerem, odpověděla, udělej to! dokážeš to! A za několik let jsem si uviděl ten její úsměv, když jsem byl schopný jí koupit dům. A to byl to skvělý pocit. Ale dnes je její úsměv ještě lepší! Miluju tě! Fajn, tak jsem se přes to dostal. Teda, tak trochu. Poslouchejte, chci poděkovat vám všem, WWE universe!"
Diváci : ,,Díky, Edgei! Díky, Edgei!"
Edge : ,,Žil jsem podle hesla, které kdysi někdo řekl : Rozhodni se, čím se chceš stát. A staň se tím! A já to udělal. A teď jsem v Síni slávy! Už v minulosti jsem poděkoval víc, než jsem kdy mohl tady odsud, takže... (pouští klip) Děkuju!"
Edge : ,,Wo, ho, ho, ho. Zadržte. Moment! Zadržte! Myslím si to jenom já, nebo se vám ta muzika tady nelíbí? Buďte se mnou, ale ta muzika da, da, da a všichni se automaticky postaví. Já to tak nemám rád. Už jsem to tady kolikrát musel absolvovat. Tohle je párty! Takže chci nějaký rocknroll a uděláme to správně! Do toho! O dost lepší. Děkuju!"


The Rock zpívá Vickie Guerrero (Raw, 14. 1. 2013)

3. února 2013 v 14:13 | Bečinka
The Rock opět zpíval. Tentokrát to bylo na 20 letém výročí show Raw a jeho obět tentokrát byla velmi nepopulární generální manažer (v nynější době managing superviser) Vickie Guerrero.The Rock dává Cenovi lekce z dějepisu (Raw, 5.3. 2012)

24. listopadu 2012 v 5:59 | Bečinka
Před rokem tu byl obrovský spor mezi dvěmi největšími hvězdami WWE. Jednou z nich byl John Cena a tou druhou The Rock (také znám jako Hollywoodský herec Dwayne Johnson). WWE byla právě v Bostonu a The Rock se rozhodl dát Cenovi několik lekcí z dějepisu a začal slavným Pitím anglického čaje v přístavu v Bostonu!

MizTV v SmackDownu (19. října 2012)

28. října 2012 v 13:54 | Bečinka
The Miz (v černém tričku) předvídal, co udělá generální manažer Booker T (v obleku) a byl přitom dost drzý. Nicméně Booker se jeho "radou" neřídil.

2:36
Booker T : ,,Za prvé chci abyste se všichni uklidnili, jasný?! A poslechli si, co mám na srdci-!"
The Miz : ,,Zachraň to, Bookere. Zachraň to! Všichni víme, co uděláš. Jsi tak předvídatelný. Uděláš Maint Event zápas se všemi, co jsou v ringu. Co to bude tentokrát, Bookere? Bude to handikapový TagTeam zápas s týmem Hell No, kteří půjdou proti Zigglerovi, Big Showovi a The Mizovi?! Jsi tak kreativní. Gratuluji, to je tak úžasné. Can you dig that, suker?! Uvidíme se, čau!"


Miz, Rhotes, Mysterio a Sin Cara v zákulisí (14.9. 2012)

16. září 2012 v 7:29 | Bečinka
The Miz (s titulem přes rameno), Cody Rhotes (v bílém), Rey Mysterio (v černém s maskou) a Sin Cara se "sešli" v zákulisí během SmackDownu.

0:54
Cody Rhotes : ,,Komu se nevybaví Cody Rhotes, když se řekne Intercontinentání titul?"
The Miz : ,,Tomu, kdo zrovna nosí Intercontinentální titul!"
1:17
The Miz : ,,Co chceš?"
Sin Cara ukazuje na intercontinentální titul
Cody Rhotes : ,,Když na něco ukážeš, tak to neznamená, že to dostaneš!"

Chris Jericho umí španělsky (17.8. 2012)

18. srpna 2012 v 14:39 | Bečinka
Chris Jericho se vrátil do svého gimmicku Y2J, který lidi naprosto zbožňují. Chris Jericho (v tričku) je v něm vtipný a ztvárňuje face charakter. V tomhle segmentu si Alberto del Rio stěžoval na Sheamuse, který mu ukradl auto, Alberto na něj zavolal falešný policajty a kvůli tomu přišel o titulový zápas.

3:27
Chris Jericho : ,,Alberto del Rio, mohl bys prosím zavřít, kurva, hubu? Nikoho nezajímají tvoji právníci nebo tvoje peníze. Tvoje luxusní auta, stupidní šály, tvůj praštěný hlasatel, zářivé boty, velké uši, malinký tenký nos, mastné vlasy a tvoje nadměrné stěžování a naříkání.... Zníš jako čivava!"
Alberto del Rio odpovídá ve Španělštině, poté dodává
Alberto del Rio : ,,Co si o sobě myslíš?"
Chris Jericho odpovídá se Španělštině, poté říká
Chris Jericho : ,,Jo, taky umím španělsky!""Alberto del Rio, would you please shut the hell up?! Nobody cares about your lawyers or your money, your fancy cars, your stupid scarfs, your goofy ring annoucer, your shiny shoes, your big ears, your tiny little nose, your greasy hair or your excessive whining and complaining... ye-ye-yep you sound like a Chihuahua!"

King a Cena si dělají legraci z Vickie Guerrero (20. prosince 2010)

29. července 2012 v 12:46 | Bečinka
Vickie Guerrero je jedna z nejvíce nenáviděných žen v WWE. John Cena a komentátor Jerry "The King" Lawyer si z ní dělali legraci.

10:52
Jerry "The King" Lawyer : ,,Nad některými chvaty WWE wrestlerů zůstává rozum stát. Jedinou reakcí můžou být slova "ty p*čo."
Vickie : ,,Přesně to jsem si řekla, když jsi kvůli Coleovi prohrál svůj jediný zápas o titul!"
11:20
Vickie : ,,Ztratila jsem hodně kil."
Jerry "The King" Lawyer : ,,Vážně? Tak se prohlédni, možná je najdeš!"
12:25
John Cena : ,,Vickie je tak tlustá, že se musí vážit po částech!"
Jerry "The King" Lawyer : ,,Johne, věděl jsi, že když bůh řekl Budiž světlo, musel nejprve požádat Vickie, aby uhnula?"
John Cena : ,,Mám ještě jeden, Vickie je tak tlustá, že její fotky jako mimino šli přes satelit!"
13:16
John Cena : ,,Když jsme spolu mluvili před chvíli, řekl jsi o Vickie, že je jak dva bagry. ... Když jsem tě poprvé poznal, bál ses tmy. Pak si viděl Vickie nahou a teď máš strach ze světla.

AJ políbí CM Punk i Daniela Bryana (6. 7. 2012)

13. července 2012 v 5:44 | Bečinka
AJ (dívka) je trochu duševně trochu mimo. Neustále běhá mezi Danielem Bryanem a CM Punkem. Do Punka je platonicky zamilovaná, Daniel Bryan byl zase její první láska. AJ si očividně neví se svými city rady a navíc byla jmenována jako rozhodčí pro zápas mezi Bryanem a CM Punkem. A toho se snaží Bryan (který se s ní rozešel a ponižoval jí) využít a získat jí zpět.

Video je již doplněno titulky pro lepší porozumění!
(Na konci AJ oba dva políbí, na poslední show Raw však zase oba profackovala)

Otevírací segment Raw (2. července 2012)

5. července 2012 v 17:04 | Bečinka
John Cena, Daniel Bryan, CM Punk, Chris Jericho, Kane a Big Show se potkali v jednom ringu a skončilo to samozřejmě rvačkou. Ještě předtím si však měli co říct.

John Cena dával najevo, že je připaven na MITB zápas, ve kterém však ještě nikdy nebyl. Daniel Bryan tvrdil, že dokáže porazit CM Punka. CM Punk se mu samozřejmě posmíval a používal jeho hlášku "yes" a nakonec se do konverzace zapojil i Chris Jericho.

Video je již doplňeno českými titulky.


Pro více videí z wrestlingové světa s českými titulky navštivte můj youtube kanál. Najdete ho zde

Slammy Awards : Hláška roku 2011 (12.12.2011)

20. prosince 2011 v 19:02 | Bečinka/Lečo
Stejně jako herci mají Oskara a muzikanti Grammy, tak mají wrestleři Slammy. Vyhlašuje se několik kategoií, tady je jedna z nejzajímavějších!
Tuhle kategorii nevyhrál nikdo jiný než CM Punk!!!

WWE Slammy Awards Pipe Bomb of the year

0:48
R-truth : ,,Green Bay, Winsonsin! CO JE?"
Cole (komentátor) : ,,Řeknu ti co je, jsme v Mulwakee, ty idiote!"
1:25
R-truth (zpívá) : ,,Malý Jimmy se může koukat doma. Hurá! Hurá! Malý Jimmy se může koukat doma. Hurá! Hurá!"
1:36
R-truth : ,,S-P-I...knutí!"
2:39
CM Punk : ,,Chceš vidět, co mě za SMS poslala segra? OMG! Kevin Nash. Co to kurva je? Myslela jsem, že je mrtvý! LOL!"
4:00
CM Punk : ,,KDE, Ó KDE jsou moje WWE zmrzliny?"

Sheamus setřel Randyho Ortona

8. prosince 2011 v 9:03 | Bečinka/Lečo

2:27
Randy Orton : ,,Nejsem Triple H. A určitě nejsem John Cena!"
Sheamus : ,,A taky nejsi WWE šampion. To já!"

The Miz setřel Johna Cenu (21.11.2011)

4. prosince 2011 v 21:29 | Bečinka/Lečo
John Cena měl zápas, kdy byl jeho partner The Rock a zápasili proti R-truthovi (ten černý) a The Mizovi. The Miz Cenovi nezapoměl připomenout, co na Rocka lidé pokřikovali!
Pro upřesnění. V ringu jsou vždy dva wrestleři, který proti sobě bojují a vymění se, když si plácnou!

6:50
The Miz : ,,Zapoměl jsi zmínit, že tam bylo 17 000 lidí ve vyprodané Madison Square Garden, kteří křičeli na Rocka Neplácej Cenu! (Dont tag Cena)! Víš, vždycky říkáš Ty mě nevidíš (You cant see me), ale včera v noci... nikdo tě nechtěl vidět!"John Cena v Piper´s Pit (28.11.2011)

2. prosince 2011 v 9:09 | Bečinka/Lečo
Legendární Rowdy Roddy Pipper byl opět v Raw spolu se svojí kontroverzní talkshow Piper´s Pit a jako hosta tam měl Johna Cenu!
Johna Cenu čeká velký zápas v Miami 1. dubna na WrestleManii proti miláčku publika The Rockovi.

10:12
John Cena : ,,Chci aby sis tohle přečetl!" *ukazuje na tričko* Rise above hate = povznést se nad nenávistí ,,Tohle je proč mě nikdy nedostanou. Tohle je proč mě nikdy nezlomí a tohle je proč můžu přijít do Miami 1. dubna a pokud mě budou mít rádi. Skvělé! A pokud nebudou, no a co?!"
11:33
Rowdy Roddy Piper : ,,Každý den Johna Cena zdraví armádu, každý den zdraví malé děti. Každý den."


CM Punk a Alberto del Rio mluví o vzájemném zápase (7.11.2011)

10. listopadu 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo
CM Punk (v bílém tričku) se měl zeptat Alberta del Rio, jestli s ním bude zápasit o titul, ale on udělal něco jiného. Po tom, co Big Show Alberta napadl, ho pákou a další bolestí přinutil souhlasit. O týden později si na to Alberto samozřejmě stěžoval!

0:21
Alberto del Rio : ,,Měl ses mě zeptat, ZEPTAT, perro! Jestli ti dám titulový zápas."
2:46
CM Punk : ,,Moje chyba, Alberto. Myslel jsem, že to tady takhle děláme. ... Nevěděl jsem, že se musím postavit do fronty a slušně se tě zeptat. To je moje chyba. To je na mě, dámy a pánové. Budu tím lepším mužem a omlouvám se."
4:39
CM Punk : ,,Když otevřeš pusu, když vezmeš ten mirkofon jsi nudný! Je to můj osud. Byl tvůj osud přijít do WWE a stát se něčím velkým. Byl tvůj osud stát se WWE champ, ale kromě všech tvých slovech o osudu, nemáš co jiného říct, nebo snad máš? Všichni co se doma dívají, když tě vidí s mikrofon rychle přepínají a když to udělají o nic nepřijdou!"

Cody Rhotes byl drzý na Triple H (26.9.2011)

29. září 2011 v 19:40 | Bečinka/Lečo
Triple H (v saku) je něco jako provozní ředitel WWE, ale především to býval wrestler, takže ho skoro všichni wrestleři znají. Cody Rhotes si až moc pouštěl pusu na špacír a Triple H mu nadělil velmi nespravedlivý zápas a nedal mu čas se připravit!

Triple H : ,,Protože máš stehy na hlavě, máš dneska volno!"
Cody Rhotes : ,,Měl by sis dát volno i ty!"
Triple H : ,,Promiň, co to bylo? Něco jsi říkal?"
Cody Rhotes : ,,Vážně to chceš vědět? Při vší úctě myslím, že jsi chabá náhrada za šéfa!"
Triple H : ,,To je skvělý nápad, Cody. Dnes budeš zápasit o titul!"
Cody Rhotes : ,,Proč neuděláš WWE laskavost a nedáš výpověď?!"
Triple H : ,,Tak ty bys raději Triple Treath match?! Perketní!" (se 3 soupeři)
Cody Rhotes : ,,J-já jsem neřekl-!"
Triple H : ,,Ou, počkej. Fatal 4 way. To je ještě lepší!" (zápas se 4 soupeři)
Cody Rhotes : ,,Víš co... já-!"
Triple H : ,,Počkej minutku, dostal jsem nápad. Zůstaň tady, protože tvůj zápas je na řadě a já půjdu dozadu a pošlu sem prvních 9 wrestlerů, které potkám a ty budeš svůj titul obhajovat v 10 men over the top battle royal!" (zápas, kde musíte všechny své oponenty přehodit přes horní provaz)

Cena a Punk se dohadují kvůli odvetnému zápasu (22.8.2011)

23. srpna 2011 v 22:33 | Bečinka/Lečo
John Cena (v červeném tričku) a CM Punk (v bílém) se dohadovali kdo si vlastně zaslouží odvetný zápas pro WWE titul, který drží Alberto Del Rio (s bílou šálou).

4:51
CM Punk : ,,CM Punk oficiálně žádá odvetný zápas o titul! To je osud!"
Cena : ,,On mluví španělsky, tak je to trochu matující. Chtěl říct, že John Cena žádá odvetný zápas o titul!"
CM Punk : ,,Tvoje šance na odvetný zápas existuje stejně jako Santa Klaus. Takže já oficiálně žádám o odvetný zápas!"
Cena : ,,Dneska se pohádky stanou skutečností, protože dnes budu zápasit s Albertem del Riem o titul."
Alberto Del Rio : ,,A já vás oba oficiálně ignoruji!"


John Cena a CM Punk - segment (11.7.11)

14. července 2011 v 18:09 | Bečinka/Lečo
CM Punk si měl co říct s Johnem Cenou na začátku pondělní show Raw. Později se konalo i podepisováni smouvy.

5:06
CM Punk : ,,Děkuju! Děkuju, za to, žes mi vrátil práci o kterou jsem vlastně ani moc nestál. Díky za to, žes mi dal všechno, co jsem kdy chtěl..."
6:23
John Cena : ,,Skončils?"
CM Punk : ,,Upřímně, ještě ne. Ale ty bys chtěl něco říct?"
7:32
John Cena : ,,...a řekl jsi, že jsi nejlepší wrestler v téhle společnosti!"
CM Punk : ,,Tady tě zastavím!"
John Cena: ,,Jen do toho."
CM Punk : ,,Řekl jsem, že jsem nejlepší wrestler na světě."
John Cena : ,,Gratuluju, máš koule, hodně mluvíš a máš hodně sebevědomí..."


R-truth mluví o spiknutí

22. června 2011 v 16:12 | Bečinka/Lečo
R-truth byl vždycky face ("hodný wrestler") ale začal urážet fanoušky, vylejvat na ně pití a stal se tím heel ("zlý wrestler"). Všem fanouškům bez ohledu na věk nebo pohlaví říká Jimmy. V ringu je s ním ředitel WWE pan McMahon a legenda Stone Cold Steve Austin.

R-truth : ,,Generální manažer mi řekl, že se mám omluvit, za to co jsem udělal. Že je to jediná šance, jak můžu-!"
pan McMahon : ,,oooo počkej. Podíváme se na to, co jsi udělal!" (běží klip z minulého týdne)
1:12
R-truth : ,,Teď bych se chtěl omluvit. Jsem starý známí R-truth. Omlouvám se velkému Jimmymu, omlouvám se malému Jimmymu. Omlouvám se té sodě, kterou jsem vylil. Omlouvám se. Omlouvám se. Omlouvám se."
Stone Cold : ,,Měl by ses omluvit i za to, že jsi oblečený jako totální blbec!"
4:04
R-truth : ,,V téhle společnosti vládne spiknutí! Není to tak, pane McMahone!" ... 5:05
pan McMahon : ,,Spiknutí, jo?!"
R-truth : ,,Spiknutí! S.P.I. ... knutí!"
8:42
John cena : ,,Jenom to rychle zrekapituluju. Pan McMahon je navztekaný, The Miz se vymlouvá, A.R. je tu pro pomstu, Steve Austin je na pivě a R-truth je mimo!"

The Rock a John Cena se domlouvají na zápase

9. června 2011 v 13:24 | Bečinka/Lečo
The Rock a John Cena měli několik konverzací během kterým se zhuráželi. Teď se rozhodli, že je na čase domluvit zápas.

6:08
The Rock : ,,Rock ví, že žiješ a dýcháš pro WWE. Díky tomu jsi se stal jedním z nejlepších šampionů. Ale to nezmění fakt, že tě Rock prostě nemá rád. Jsme úplné protipóli. Vypadáme jinak, mluvíme jinak, zápasíme jinak, ale pravda je, že jsme velmi podobní. Všechny co The Rock dělá chce stejně jako John Cena dělat nejlepé ze všech. Takže jsme velmi podobní. Kromě toho, když jdem nakupovat. The Rock nakupuje v obchodních centrech, ty nejspíš v dětském oddělení."
John Cena : ,,No jasně, módni rady od Zubní Víly! Poslouchej, oba už jsme řekli, že čas na mluvení vypršel. Jsi šampion lidí, poslouchej lidi! Slyšíš to? Cítíš to? Vidíš to? Lidi stojí na sedačkách, ne protože chtějí abychom mluvili, ale protože chtějí zápas..."
9:32
The Rock : ,,Johne Ceno, nemám tušení o co jsi teď požádal! ... Na Wrestlemanii 29 John Cena vs. The Rock!"


Cenovo armáda

28. května 2011 v 19:27 | Bečinka/Lečo
John Cena si postavil svůj tým (mluvilo se o něm jako o Super týmu), aby se postavil problémové frakci plné nových wrestlerů Nexus. Do Cenova týmu patřili : Edge, John Morrison, R-truth, The Great Khali, Chris Jericho a člena Síně Slávy Bret The Hitman Harta!

0:17
Diváci : ,,Cena! Cena! Cena!"
Wade Barret : ,,Ne, ne, ne. Neposlouchej je! Poslouchej mě. Chci aby si se stal součástí Nexusu. Všechno co jsi dokázal můžeš dokázat znovu a víckrát. Tak co říkáš, připojíš se k nám a budeme společně psát historii?"
Cena : ,,Já to nemůžu udělat!"
Wade Barret : ,,... máš 2 možnosti. Buď odejdeš z toho ringu a ukážeš jaký jsi zbabělec, nebo tu zůstaneš a my tě zmlátíme tak, jak jsme ještě nikoho nezmlátili!"
2:30
John Cena : ,,Ještě je tu jedna věc, jestli to budu dělat sám, nebo budu mít nějakou pomoc. Složím každého z vás. Takhle věc s usmířením byl jen test, řekl jsi ne. Chci abys si se dnes seznámil s mým týmem a uvědomil si, že na Summerslamu bude z Nexusu historie."

 
 

Reklama