Můj
a

WWE nowdays

HHH si dělá srandu z fanoušků

19. září 2015 v 12:38 | Móňa (Bečinka)
Triple H paroduje nespokojené diváky, kteří rádi kritizují na twitteru.

HHH: "Víte, co udělám?! Víte, co udělám. Udělám, udělám... budu si na to stěžovat na twitteru. Přesně tak, půjdu na sociální sítě a budu o tom tweetovat tak dlouho, až mi budou krvácet prsty. Možná dokonce půjdu na Instagram nebo na Vine. A v tom tweetu, v tolika znacích, v kolika můžu, budu vyhrožovat. Přesně tak. Jestli nedostanu co chci, vzbouřím se. A pokud to nepomůže, tak slibuju, že já a můj kámoš Mark se přestaneme koukat. To se vsaďte!"


Sting hovoří o HHH a zápase na WM (RAW, 9.3. 2015)

12. března 2015 v 10:23 | Móňa (Bečinka)
Oficiální zápas legendy WCW Stinga s COO WWE Triple H je už na WM31 potvrzený. Takhle to vidí Sting.

Sting: ,,Řekli o mě, že jsem civilní stráž. Ale jsem mnohem víc než jen tohle. Jsem tvář odplaty. Jsem tlumič nespravedlnosti. Jsem Sting. A sleduju tě už nějakou dobu. Vím, jak síla a ego, jaké máš ty, dokáže zkazit a zničit životy. Když WCW zahynulo, spadlo do rukou zkaženým autoritám. Snažil jsem se zachránit WCW, ale nepovedlo se mi to. Znám bolest. Bolest z porážky. A po WrestleManii, Triple H-i, jí budeš znát i ty. Mluvíš o kontrole, ale nemůžeš kontrolovat pomstu. Ty budeš ten, kdo zkolabuje pod tvojí touhou po kontrole a já ovládnu tvůj osud. Moje loajalita nikdy nezakolísala. Bez ohledu na tvé lži, tvoje loajalita je jen k tobě samému. Někdo tě musí sundat. A já čekám 14 let na to, abych to mohl udělat. Triple H-i, na WrestleManii, hra skončila."

The Rock a HHH Face-Off Backstage on RAW (6.10.14)

14. října 2014 v 13:05 | Móňa (Bečinka)
Překlad na přání, segment mezi The Rockem a Triple H v bagstage na RAW (před 15. výročním SmackDownu)


0:23
Triple H : ,,A tenhle pátek-!"
HHH a The Rock (unisono) : ,,Patnáct let."

0:39
HHH : Pamatuješ, před patnácti lety, ty a já v ringu."
The Rock : ,,Zapsali jsme se do historie, prvním main eventem SmackDownu."
HHH : ,,Střecha nám málem spadla na hlavu. Já tě porazit, uprostřed ringu a víš, bylo to fenomenální."
The Rock : ,,Jo, porazil jsi mě, Porazil. Víš, myslím, že to bylo díky Shawn Michaelsovi, takže jsi podváděl, ale pamatuju si ten následující týden, kdy jsem ti dal Rock Bottom a málem jsi propadl ringem. Byl jsi na zemi a říkal Oh, bože pomoc. Moc mě to bolí a já byl na horním provaze, čichal jsem a tak... Bylo to bláznivé, lidé byli tak štastní..."Diskuze o případném main eventu WM v pokračování článku...

The Rock se vrátil do RAW (5.9. 2014)

8. října 2014 v 9:18 | Móňa (Bečinka)
The Rock se vrátil do RAW v Brooklynu, aby konfrontoval Ruseva a Lanu.

0:01
The Rock : ,,Rusev, Lana, teď potřebujeme, abyste udělali jednu věc. A to uvědomili si vaši roli-"
Diváci (pokračují) : ,,-a zavřeli hubu."

1:44
The Rock : ,,The Rock překročil jeden velmi známý a ikonický most, šel přes Atlantic Avenue a pak The Rock dojel k Barclays centeru, pak The Rock prošel tamtěma dveřma, po téhle rampě a přišel do prostřed tohohle ringu, ringu lidí, a stojí před milióny-"
Diváci (pokračují) : ,,a milióny-!"
The Rock : ,,Rockovo fanoušky, aby mohl hrdě říct, že konečně The Rock se vrátil do Brooklynu."zbytek překladu v pokračování článku...

Dean Ambrose a Roman Reigns reagují na zradu Setha Rollinse

11. června 2014 v 15:55 | Móňa (Bečinka)
Seth Rollins zradil The Shiled. Toho je reakce jeho ex-parťáků a bratrů Romana Reignse a Dean Ambrose na RAW.

1:20
Dean Ambrose : ,,Tvůj nos už nebude tady, bude až tady. U tvého ucha. Řekl jsem ucha, protože budeš mít jen jedno. Vyrvu ty tvoje špinavé smradlavé vlasy od kořenů a nacpu ti je do úst. Bude tam dost místa, po tvých zubech."


celý překlad v pokračování článku...

Promo Paula Heymana (RAW, 7.4. 2014)

12. dubna 2014 v 10:18 | Móňa (Bečinka)
Proma Paula Heymana z pondělní RAW (7.4. 2014) po tom, co jeho klient Brock Lesnar porazil The Undertakera na WrestleManii 30.

1:09
Fanoušci (skandují) : ,,Píčovina! Píčovina! Píčovina! Píčovina! Píčovina!" (bullshit)
Paul Heyman : ,,Chápu, že jste naštvaní, ale to jen ukazuje, že vám chybí inteligence. Nechce se mi říkat, že jsme vám to říkali, ale dámy a pánové, my vám to říkali. Můj klient před vámi stál v tričku a chápu, že je pro některé z vás těžké číst, ale je tam napsáno : jíst, spát, zlomit neporazitelnost."
1:55
Paul Heyman : ,,Pojďme si ujasnit jednu věc. Brock Lesnar tady není, aby lidem vykouzlil úsměv na tváři. Brock Lesnar je tady, aby šokoval WWE Universe a rozplakal děti."
Fanoušci jásajízbytek v pokračování článku...

Otevírací Segment WM 30 (6.4. 2014)

10. dubna 2014 v 13:16 | Móňa (Bečinka)
Úvodní segment WrestleManie 30.

8:51
Stone Cold : ,,Klidně bych tady mohl stál celou noc s Hulk Hoganem, ale dnešek je čas pro všechny WWE SuperStars aby sem přišli a dali vám vše co mají. Protože všechno co dokázal Hulk Hogan v tomhle ringu, všechno co dokázal Stone Cold Steve Austin v tomhle ringu, v tomhle režimu je dnešek nocí, kdy sem přijdou a musí dát všechno co mají v sázku pro vás všechny. A nepleťte se, navždy se bude pamatovat, že Austin 3:16 říká, že jsem ti právě nakopal prdel."

12:50
Fanoušci : ,, Tohle je úžasné! Tohle je úžasné! Tohle je úžasné! Tohle je úžasné!"
The Rock : ,,Pravý WrestleMania moment je ten, kdy je všech pět smyslů v jednom ohni. Slyšíte diváky, vidíte jak stojí na nohou, můžete to téměř až ochnutat, můžete se toho dotknout a samozřejmě to cítíte, protože The Rock se konečně vrátil do New Orleans. Což znamená, že se The Rock konečně vrátil na WrestleManii. A mimochodem to taky znamená, že se The Rock, Stone Cold Steve Austin a nesmrtelný Hulk Hogan konečně vrátili do Super Domu." (Super Dome = název arény pozn. př.)
Fanoušci : ,,Super Dome!Super Dome! Super Dome! Super Dome!"


celý překlad v pokračování článku....

Poslední reč Ultimate Warrior-ra (RAW, 7.4. 2014)

9. dubna 2014 v 15:15 | Móňa (Bečinka)
Řeč Ultimate Warriora v Raw. Jen 24 hodin před svojí smrtí.

Fanoušci : ,,Warrior! Warrior! Warrior! Warrior! Warrior! Warrior! Warrior! Warrior!"
Ultimate Warrior : ,,Přemýšlel jsem o tom, co dneska řeknu. Nejde mi najít ta správná slova. (nasazuje si masku) Teď zavři hubu, Warriore a nech mluvit mě.
Žádný WWE talent se nestane legendou sám. Srdce každého člověka jednou zatluče naposledy. Jeho plíce se nadechnout naposledy. A pokud to, co ten člověk udělal se svým životem zrychlý krev v žilách někoho jiného a donutí je krvácet hlouběji a něco většího než je sám život. Pak jeho podstata, jeho duch budou žít navěky."


zbytek v pokračování článku...

Yes Movement okupuje RAW (Raw, 10.3. 2014)

17. března 2014 v 10:17 | Móňa (Bečinka)
Daniel Bryan a YES Movement okupovali RAW

0:20
Triple H : ,,Vy všichni, a mám na mysli, všichni, máte 30 vteřin na to, abyste opustili ten ring nebo zavolám ochranku a necháme vás všechny zavřít."

Yes Movement :,,Ne! Ne! Ne!"

1:10
Daniel Bryan : ,,Počkej, počkej, Huntere. Chceš abychom odešli? Co kdyby všichni co tu jsou odešli na parkoviště. Můžeme si postavit vlastní ring a ty můžeš mít Raw před arénou plnou prázdných židlí!"

Triple H : ,,Ochranka! Ochanka, vyveďte je ven."

Daniel Bryan : ,,O-ou, o-ou, lidi. Už přicházají. Oba dva!"


zbytek překladu v pokračování článku...

Summit The Shieldu (Smackdown, 7.3. 2014)

10. března 2014 v 11:48 | Móňa (Bečinka)
The Shield Summit ze SmackDownu 7/3/14

Dean Ambrose : ,,Zvládáme porážku, zvládáme když dostaneme do huby. Zvládáme fyzickou bolest. To není problém. Nevím jak ty Romane, ale je tu jedna věc, kterou nezvládnu. Kterou nebudu tolerovat. Kvůli které večer nebudu spát a to je, když mi lže někdo, komu věřím. Mám pocit, že posledních 18 měsíců byla jen lež. Měl jsem dojem, že si The Shield navzájem chránili záda. Ale jak se ukázalo Seth Rollins nám záda nekryl, když odešel a nechal nás uprostřed války. Moc se nám nechce mluvit, ale Sethe Rollinsi, víme že tu jsi a když jsi tohle nazval sumitem, proč prostě nepřijdeš a neřekneš co máš na srdci?"

Seth Rollins : ,,Fajn, chápu to, jasný? Nechat vás dva proti Wyattův tři na dva v pondělí asi nebyl ten nejlepší čas, abych dokázal že mám pravdu, fajn. Ale co nechápete je, že válka není s Wyattama, ale mezi námi. Není žádné tajemství, že za posledních pár měsíců nebyl The Shield tím The Shieldem. Ale já jsem v pondělí udělal to, co dělám vždycky. Obětoval jsem se pro lepší dobro a abychom zase byli na stejné vlně."

Dean Ambrose : ,,Ty jsi se obětoval? Aw, Seth se obětoval. Nedošlo mi, že se obětováváš, když jsi nás nechal na smrt proti Wyattům. Je velký rozdíl mezi tím, co jsi udělal ty a co jsem udělal já. Já to dobojoval, tys odešel."


zbytek překladu v pokračování článku...

Piper's Pit s The Shield (6.1. 2014)

9. ledna 2014 v 22:14 | Móňa (Bečinka)
V pondělí 6. ledna 2014 se WWE vrátila v čase a byl tu oblíbená epizoda Old School Raw. V téhle speicální epizodě je WWE ring postaven "jako za starých časů," a do Raw se vracení legendy. Jednou z nich byl i "Rowdy" Roddy Piper a jeho Piper's Pit.

0:55
Seth Rollins : ,,Můj příteli, už není rok 1995, The Shield jsou příliš chytří na ty tvoje taktiky. The Shield se nerozpadá. Víš o čem myslím, že to je. O závisti. Piper závidí, protože ty jsi lepší US šampión než on kdy byl."
1:30
Piper : ,,Možná máš pravdu. Jedno ale vím jiště. Ty jsi jeden na jednoho nedokázal porazit CM Punka. Ty jsi nedokázal Punka porazit jeden na jednoho..."
Dean (mumlá) : ,,Dokážu ho porazit. Vím, že dokážu Punka porazit."
Piper : ,,To tě to tak štve?"
2:58
Roman Reigns : ,,Dneska CM Punka porazím. A pokud se mě ještě někdy dotkneš, rozlomím tu tvojí starou prdel na dvě půlky."

Reklama na Royal Rumble 2014

27. prosince 2013 v 22:44 | Móňa (Bečinka)
Reklama na Royal Rumble!

CM Punk : ,,Jsem nejlepší na světě."
R-truth : ,,R-truth. To je R pomlčka Truth."
Randy Orton : ,,Tady je lebka."
Santino Marella : ,,Chtěla bys vidět mojí kobru?"
Randy Orton : ,,Tady je lebka."
Tensai : ,,Takže... ahoj."
Alberto del Rio - španělština -
Titus O'Neil : (zapíská) ,,To je 10 yardová penalta za to, že vypadáš tak dobře."
Randy Orton : ,,Tady je taky lebka. Tady taky."zbytek v pokračování článku....

WWE Superstars zpívají Ring The Bell

23. prosince 2013 v 20:10 | Móňa (Bečinka)
WWE wrestleři minulý rok nazpívali vlastní verzi velmi populární Vánoční písničky Jingle Bells. Video vás dnes přináším a překlad jako vždy najdete pod pokračováním článku...

Užijte si to.


překlad v pokračování článku...

CM Punk a HBK segment z Raw (16.12. 2013)

20. prosince 2013 v 13:33 | Móňa (Bečinka)

CM Punk mluví k Triple H-voi, ale do ringu přichází jeho nejlepší přítel HBK Shawn Michaels.


CM Punk : ,,Ještě jsem neskončil. Huntere, vím že posloucháš. Kdykoliv budeš chtít... vlastně, Stephanie. Kdykoliv budeš chtít mluvit, nejlepší na světě čeká. Ty máš něco na srdci?"
HBK : ,,Kdo? Já? Jo. Chápu, že jsi posedlý autoritami a že nemáš rád Huntera, ale-!"
Diváci (skandují) : ,,Zaprodal jsi se. Zaprodal jsi se! Zaprodal jsi se!"
HBK : ,,Nedokázali, jste to udržet, co? Zavřete ty svoje díry na koláče. Na mě čeká auto. Takže, rozumím, že máš problémy s vedením. V tom jsme si podobní. Ale musíš se přes tu svojí posedlost přenesét. Když nad tím popřemýšlíš, technicky to nebyl Hunter na koho by ses měl zlobit. To já tě kopnul. Měl bys být naštvaný na mě."
CM Punk : ,,Pojďme si to rozebrat. Pojďme mluvit o tom, jak jsi mě kopnul."
HBK : ,,Ne počkej."
Diváci (skandují) : ,,Ještě jeden zápas. Ještě jeden zápas. Ještě jeden zápas."
CM Punk : ,,Uklidnnětě se, Dalasi, jsem si jistý, že budu mít víc než jen jeden zápas. Respektuju tě. Stejně jako úplně každý a právě proto ti to kopnutí prominu. Myslím, že patnáctiletý já bych byl nadšený, že jsi mě kopnu do obličeje. Jsi Shawn Michaels, Showstopper, HBK. Ale pokud se mě pokusíš kopnout ještě jednou, vrátím ti to."


zdroj videa : youtube.com
překlad : becinky.blog.cz

Daniel Bryan odmítá podat ruku HBK Shawn Michaelsovi

3. listopadu 2013 v 14:07 | Móňa (Bečinka)

Promo Deana Ambrose

27. října 2013 v 9:52 | Móňa (Bečinka)

AJ Lee's Pipebomb

28. srpna 2013 v 6:35 | Móňa (Bečinka)
Nejlepší promo, které za posledních několik let dala Diva dohromady. A nebyl to samozřejmě nikdo jiný než AJ Lee, kterou zaučoval a byl na ní velmi hrdý samotný CM Punk.

1:25
AJ : ,,O můj bože, právě jsem viděla novou epizodu Total Divas a bylo to neuvěřitelné. Pane bože! Bella twins řešili problémy s tatínkem, The Funkadactlys se rozeši a zase dali dohromady, Natalyin snoubenec není opravdový chlap a ty dvě další tam taky byly."
2:05
AJ : ,,Chcete vidět, co vidím, když se podívám do ringu? Upřímně. Vidím skupiny laciných, zaměnitelných, postradatelných zbytečných žen. Žen, které šly do Reality televize, protože nebyly dost dobré na to, aby byly herečkami. A nebyly dost talentované na to, aby byly šampionkami. Zachránila jsem vaši Divas divizi."
3:02
AJ : ,,Ani mi nemůžete podat ruku a podívat se mi do očí, protože víte, že já dřela celý svůj život, abych se sem dostala. Dala jsem tomu svůj život. A vám těhle patnáct minut slávy spadlo do klína. Nedostala jsem se sem, protože jsem byla pěkná, nebo pocházela ze slavné wrestlingové rodiny nebo proto, že jsou kouřila těm správným lidem. Dostala jsem se sem, protože jsem dobrá. Zasloužila jsem si tenhle titul. A nezáleží na tom, kolikrát se chcete projít po červeném koberci v těch směšných botech na podpadku za 4000 dolarů, nemáte na to, abyste zavázali moje Chuck Taylorky. Všechny jste bezcenné rádoby ženské a nikdy se mi nevyrovnáte. A to je realita."

Heyman a Punk o Heymanově zradě (Raw, 2013)

27. července 2013 v 21:40 | Móňa (Bečinka)
CM Punk a Paul Heyman mluvili o tom, co se stalo na Money In The Bank 2013.

Paul Heyman mluví o své zradě

CM Punkovo reakce je v pokračování článku...

CM Punk, Paul Heyman a Vince McMahon (Raw 2013)

18. července 2013 v 14:12 | Móňa (Bečinka)
- Překlad na přání -
Segment z první Raw nového roku (2013) ve kterém se CM Punk (s Paul Heymanem) snaží vyvléci z titulového zápasu s Rybackem kvůli zraněnému kolenu.

3:51
CM Punk : ,,Vím, že jsi myslíš, že nesu vinu za všechny ty věci, za které nenesu žádnou vinu. Myslíš si, že jsem se dal dohromady s The Shield a jsem ve spolupráci s Bradem Maddoxem, ale ujištujuťu tě... zrovna od tebe to bolí, Vinci. Muž, který je nespravedlivě obviňován vládou-"
Vince McMahon : ,,Já ti žádné tvé úspěchy neberu. Jsi úžasný sportovec."
CM Punk : ,,Já vím."
Vince McMahon : ,,O tom není pochyb."
CM Punk : ,,Ani v nejmenším."
4:58
CM Punk : ,,A naposledy to řeknu tobě a všem těm kreténům tady, nemám nic společného s The Shield. Ne, ne, nemám nic společeného s Bradem Maddoxem."
5:33
Paul Heyman : ,,Vinci McMahone, tenhle muž je hrdina. CM Punk je hrdina. A ne jen, že je CM Punk hrdina, CM Punk je zraněný hrdina. Jak opovažuješ ve stejném městě, ve kterém tvůj otec poprvé představil sportovní zábavu, jak se opovažuješ nutit zraněného hrdinu soutěžit?"

Mark Henry se loučí s kariérou

7. července 2013 v 14:43 | Móňa (Bečinka)
- Překlad na přání z mého YouTube kanálu -
Mark Henry si vystřelil z fanoušků a pronesl svojí závěrečnou řeč.

7:05
Mark Henry : ,,Respekuju všechno, co milují tenhle business a pracují pro tuhle společnost, protože vím, jak je to těžké!"
7:57
Mark Henry : ,,Říkal jsem, že když zapomene na mě, budete si alespoň pamatovat tohle sako."
8:50
Mark Henry : ,,Byl jsem world heavy-weight šampión, byl jsem ECW šampión, byl jsem nejsilnější muž na světě. Měl jsem hodně úspěchů, ne tolik jako John, ale byl jsem úspěšný, což mě přivádí k tomu, proč jsem tady. Abych oficiálně ukončil svojí kariéru v aktivním rosteru WWE!"
11:30
Mark Henry : ,,Jsem na cestách skoro 300 dní v roce. Moje nádherná žena Jenna, teď mě uvidíš víc, než bys možná chtěla. A můj syn Jacob, který je velký wrestlingový fanda, možná jste ho někteří viděli na twitteru. A moje krásná dcerka Joanna- já nejsem Mae Young- moje krásná holčička Joanna, která pláče, když odcházím z domova. Vracím se domů, zlato!"

Video v pokračování článku
 
 

Reklama