a

Přátelské zápasy

Česko vs. USA (3.9. 2014)

4. září 2014 v 12:00 | Móňa (Bečinka)
Ve středu 3. září 2014 se Česká fotbalové reprentace pod vedením Pavla Vrby utkala v přátelském utkání s výběrem Spojených států amerických, jejichž tým byl pravděpodobně největším překvapením fotbalového mistrovství světa 2014.

První poločas
V základní sestavě se objevilo hned několik Plzeňáků. Limberký, který je už stálý reprezentant se v obraně viděl se spoluhráčem z Viktorii Procházkou. Do sestavy se také podívali ex-Plzeňáci Jiráček, Darida a navrátilec Plzeňského týmu Pilař.

Ovšem první poločas toho ČR moc nepředvedla. To se však dá říct i o Američanech a gól, který vstřelili byl zaviněn nedorozuměním české brankářské jedničky a Vládi Daridy. První poločas tedy skončil 0:1, ale Češi si přesto nějaké šance vytvořili.

Druhý poločas
V přátelském utkání se smí střídat až šestkrát a tak trenér Vrba do druhého poločasu poslal další Plzeňáky, svojí premiéru v reprentačním dresu si odbil Radim Řezník, který měl i blízko ke gólu, ale střelu mu brankář chytil. Na hřiště se také podíval Milan Petržela a Dan Kolář, který se také ocitl v několika gólových příležitostí.

V druhém poločase hráli Češi rozhodně líp a konečně dostali Američany pod tlak. Díky skvělému brankáři však stav zůstal stejně jako na konci prvního poločasu. Přes důležitým a prvním zápasem Kvalifikace na ME 2016 si tak naši vyzkoušeli ostrý zápas.

Konečný stav zápasu 0:1

Proti Nizozemsku hrajeme v úterý 9.9. 2014 a zápas můžete sledovat na ČT 4 Sport. Jeho reportáž pak naleznete na mém blogu.

Česko vs. Norsko (5.3. 2014)

6. března 2014 v 8:18 | Móňa (Bečinka)
Ve středu 5.3. 2014 odehrála Česká fotbalová reprezentace první zápas pod novým trenérem Pavlem Vrbou. Hrálo se v Praze na Edenu a Česká reprezentace se utkala s Norskem. S těmi naposledy prohrála 0:3.

Bylo vidět, že hráči hráli jiný fotbal než pod trenérem Bílkem. Nebo se o to alespoň snažili. Neviděli jsme dlouhé nakopávané míče Petra Čecha na útočníky a zálohu. Místo toho se Češi snažili dostat do vápna kombinací. A v prvním poločase se jim to poměrně i dařilo.

První gól utkání vstřelil Tomáš Rosický po velmi laxní rozehrávce Norského brankáře, získal míč a přesnou trefou zajistil Čechům vedení 1:0. Problém České fotbalové reprezentace byl vždycky v obraně a ani tohle utkání nebylo vyjímkou. Jen o deset minut později Norové srovnali na 1:1.

Ještě do konce prvního poločasu však Češi získali vedení zpět na svojí stranu,když se po pěkné akci dostal do zakončení Vydra. Od 39. minuty byl tedy stav opět vítězný, tj. 2:1 pro Čechy.

Jelikož to byl přátelský zápas, mohl trenér střídat častěji. Do druhého poločasu naskočili hned čtyři jiní hráči. Herní projev Čechů se však také trochu změnil. Češi nebyli schopni držet míč a kazili i ty nejjednoduší příhrávky. Bylo jasné, že za tři dny se zázrak u reprezentace stát nemůže.

I přes to se zdálo, že slabí náskok 2:1 udrží. Češi dokonce mohli přidat i další góly kdyby Lafata, Vydra nebo Dočkal mířili lépe. Jen dvě minuty před koncem normální hrací doby se ke střele dostal Norský reprezentant Pedersen a vstřelil gól. Ten však tentokrát nejde na vrub obrany, ale brankáře Petra Čecha.

Česká fotbalová reprezentace pak pod vedením Pavla Vrby první zápas remizovala s Nory 2:2. Do ochozů se přišlo podívat 17 000 diváků, což je nejvíce za posledních pár let. Do zápasu zasáhlo hned několik Viktoriánů, v základní sestavě byl David Limberský, Franta Rajtoral a Vláďa Darida. Do druhého poločasu se pak podívat i Dan Kolář.

Konečný stav zápasu 2:2

Turecko vs. Česko (6.2. 2013)

8. února 2013 v 13:41 | Bečinka
Česká fotbalová reprezentace odehrála první zápas v letošním roce. Jeli až do dalekého Turecka, kde se střetli s národním týmem. Na Turecko nemají Čeští fotbalisté zrovna nejlepší vzpomínky a proto je rozhodně nečekal jednoduchý zápas, i když to nebyl zápas soutěžní.

Čeští reprezentanti začali první půli jako z pohádky. Hned ve třetí minutě už skorovali. Trefil se Sparťanský mladík Krejčí. Čeští reprezentanti odehráli první půli zápasu skvěle. Byli tím aktivnějším týmem. Bylo vidět, že tak rychlý gól Turky zaskočil. Upřímě řečeno, nečekal to nikdo.

Češi pak ještě v prvním poločase zvýšili své vedení na 0:2, když ke střele napřáhl Plzeňský Vláďa Darida. Gól byl nakonec připsán Davidu Lafatovi, ale to už není tak podstatné. Rozhodně nemůžeme říct, že by Turkové nebyli nebezpeční. Do branky se postavil Laštůvka a i on měl nějakou práci.

V druhém poločase již žádný gól nepadl a Češi si tak z Turecka odvezli úvodní výhru 0:2, která je sice perfektní na zvednutí sebevědomí, ale spravedlivě musíme uznat, že turecká reprezentace rozhodně nepatří ke špičce světového fotbalu.

Ve výběru reprezentace se opět (jako vždy) objevilo i několik Plzeňáků. Za pravděpodobně nejlepšího hráče celého zápasu bychom mohli označit Vláďu Daridu, který připravoval pro spoluhráče jednu šanci za druhou a jen díky nepřesnosti v koncovnách jsme vstřelili jen dva góly. Kromě Daridy se v základní sestavě objevil i David Limberský. V 63. minutě pak střídal exPlzeňák Jiráček.

Česko vs. Slovensko (14.11. 2012)

15. listopadu 2012 v 6:28 | Bečinka
Ve středu 14.11. 2012 odehráli Čeští fotbalový reprezentanti přátelské/přípravné utkání s týmem Slovenska. Hrálo se v Olomouci a na trávník se podívalo hned několik Plzeňáku. Za český nároďák to byl Darida s Limberským, za slovenský Bakoš, Ďuriš a Číšovský.

První poločas Čechům vyšel lépe než si kdokoliv kdo usedal k televizi či na stadion mohl představit. A to proto, že již ve třetí minutě otevřel skore David Lafata. Po centru Plašila se prosadil hlavou a český tým vedl 1:0.

Narozdíl od ostatních zápasů se však Češi nezatáhli, ale dál bojovali a útočili a v 6. minutě to bylo již 2:0 po tom, co se centrovaný míč odrazil Lafatovi od břicha do branky. Během šesti minut tedy byl zápas rozhodnutý.

Slováci byli velmi zaskočení takovýmhle vývojem utkání a Slovenský kouč dokonce provedl dvě střídání v prvním poločase. Po jednom z nich se na hřiště podíval i Marián Číšovský. Češi však dál hráli velmi útočný fotbal, který se lidem velmi líbilo.

Ani v prvním ani v druhém poločase se Slováci nedostali do žádné vyložené šance a tak brankář, kterým tentokrát byl Vaclík nemusel prakticky vůbec zasahovat. Na druhý poločas nastoupili do zápasu další dva Viktoriáni, Mára Bakoš a Míša Ďuriš.

Ale ani tohle Plzeňské duo nedokázalo na obranu národního týmu vyzrát a slováci se nezmohli ani na jeden gól. Naproti tomu Češi měli několik příležitostí ještě nějaké ty góly přidat, nakonec se však ujal jen jeden.

To když se v 72. minutě trefil Dočkal a Český národní tým tedy vyhrál 3:0. V nároďáku bylo tentokrát hodně nováčků a mladýc kluků, což bylo znát i na hřišti. Pravděpodobně je v kvalifikačním zápase neuvidíme, což je velká škoda, ale dokázali, že hrát umí velmi dobře a že budoucnost českého fotbalu by možná nemusela být tak špatná.

Konečný stav zápasu 3:0

Česko vs. Finsko (11.9. 2012)

12. září 2012 v 21:45 | Bečinka
Česká fotbalová reprezentace hrála v úterý 11. září přátelské utkání s Finy. Češi nenastoupili v ideální sestavě, neboť chyběl i brankář Čech a podle toho to také vypadalo.

Po naprosto příšerném prvním poločase, který češi prohráli 0:1 se jejich hra v druhém poločase výrazně zlepšila. Jenže, momentálně neexistuje žádný útočník (či hráč na jiném postu), který dokáže dát gól. A jak všichni víme, pokud tým neskoruje, pak také nemůže prohrát.

Češi tedy nakonec prohráli 0:1 a jejich trápení stále trvá.

Ukrajina vs. ČR (15.8. 2012)

15. srpna 2012 v 21:54 | Bečinka
Poslední test před začátkem kvalifikace na MS 2014 byl přátelský zápas mezi Českou republikou a domácí Ukrajinou (tyhle týmy se utakli již v září, reportáž zde). Do základní sestavy se dostalo hned několik hráčů FC Viktorie Plzeň. Od začátku nastoupili Vláďa Darida, Dan Kolář, David Limberský a exPlzeňáci Pilař a Petr Jiráček.

Ukrajinci byli v první poločase rozhodně nebezpečnějším týmem. Již po první čtvrhodině měli velkou šanci, ale gól nedali. Češi měli problém především s přesností při přihrávkách a často míč ztráceli.

K první velké a vlastně i jediné šanci se dostal kolem 20. minuty Petr Jiráček, ale mířil bohužel přímo na brankáře. Češi mohli nakonec poděkovat bohu nebo spíš neschopnosti Ukrajinských střelců, protože kvůli tomu nakonec první poločas skončil bezgolovou remízou 0:0.

V druhém poločasu se do hry dostal další exPlzeňák Milan Petržela a Lafatu vystříal Pekhart. K první opravdové akci se reprezentanti dostali až v 60. minutě. Pekhart se natahoval po míči, po něm to ještě zkoušel Petržela a Darida, ale ani jeden z nich neuspěl.

Díky Petru Čechovi pak vzápětí nedostali Češi gól ze standartní situace. Další střídání bylo vynucené a místo Pilaře, který si poradil koleno, nastoupil Honza Rezek. Ani to však Čechům nepomohlo a nedokázali pořádně ohrozit soupeřovu bránu.

Naproti tomu Ukrajinci měli obrovskou šanci v 74. minutě. Ukrajinci chybělo jen několik kroků k tomu, aby skoroval do Čechovy prázdné brány. Obrana prostě v tomhle zápase nefungovala. Trenér se tedy rozhodl znovu střídat a místo Gebre-Selassiho se ho hry podíval další Plzeňák Franta Rajtoral.

V závěru poločase se do velké šance dostal Milan Petržela, ale gól nedal. Zápas tedy nakonec skončil bezbrankovou remízou 0:0, za což můžou být Češi rádi

Česko vs. Maďarsko

1. června 2012 v 21:12 | Bečinka/Lečo
Poslední generálka čekala na české fotbalové reprezentanty. Tentokrát hráli doma, v Praze na Letné a soupeřem jim bylo Maďarsko. Do základní sestavy se dostalo hned několik Plzeňáků. Byl to David Limberský, Václav Pilař, Daniel Kolář + dva exPlzeňáci Honza Rezek a Petr Jiráček.

Od začáku bylo jasné, že tím lepším týmem je ten český. Kluci měli míč na kopačkách prakticky neustále. Přesto si však nechali dát hloupý gól, který možná neměl ani platit. Jednalo se o klasickou standartní situaci. Petr Čech si rovnal bránu a najednou se míč ocitl v síni a Maďaři vedli 0:1.

Ano, i takové věci se dějou. O pár minut později se po nádherném pasu od Jiráčka ke střela dostal Honza Rezek a vše skončilo gólem. Rozhodčí ho ale neuznali. O ofsajd se nejednalo, pravděpodobně se tedy "pískal" Kolářovo "faul."

Ještě do konce poločasu však Češi vyrovnali, po další penaltě. Tentokrát se k míči postavil Michal Kadlec a nemýlil se. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Druhý poločas byl dost podobný tomu prvnímu. Češi hráli mnohem lépe. Kombinovali, drželi míč na kopačkách, ale góly jednoduše nepřicházeli. A aby toho nebylo málo, ještě jsme jeden gól v samém závěru v 88. minutě inkasovali. Jednalo (jako skoro vždy) o chybu obrany.

Přestože Češi odehráli dobrý zápas, prohráli. Ale i tak si myslím můžou být na svůj výkon hrdí, protože hráli velmi dobře a celkem byli i sehratí. Do hry se pak ještě dostali další dva Plzeňáci, a to Franta Rajtoral a Vláďa Darida.

ČR vs. Izrael

27. května 2012 v 6:52 | Bečinka/Lečo
Dnes Česká fotbalová reprezentace nastoupila v rámci přípravy na fotbalové EURO 2012 k přátelskému zápasu s Izraelem. V přátelském utkání, můžou týmy střídat šestkrát. Jako kapitán nastoupil Milan Baroš. Do základu se pak dostali Plzeňáci Rajtoral, Kolář, Petržela, Pilař a exPlzeňák Petr Jiráček.

Český tým vystřelil na bránu soupeře až v 16. minutě. A to ještě jen díky odpískané penaltě, která byla velmi přísná. Exekutorem pokutového kopu se (samozřejmě) stal kapitán Milan Baroš, na něhož byl také "proveden" zákrok. Český tým tedy vedl 1:0.

V samém závěru Izraelci vyrovnali na 1:1. Nejednalo se o žádný nádherný fotbal. U Čechů byla poznat velká nesehranost a dokonce byl řekla, že Izraelci byli lépe sehraní než naši.

V druhém poločase do zápasu zasáhl další Plzeňák, mladý Vláďa Darida a zapsal se skvěle. Trefil tyč a byl u několika zajímavých akcí našich. V druhém poločase se hra českého týmu trochu zlepšíila, ale stále bylo poznat, že se jedná jen o přátelské utkání.

Zahrál si i David Limberský. V závěru se nastavovali 4 minuty. Po rohovém kopu se v prodloužení prosadil David Lafata, kterého k míči pouštěl Dan Kolář. Zápas skončil vítězstvým českých reprezentantů 2:1.

Irsko vs. Česko

1. března 2012 v 20:12 | Bečinka/Lečo
Čeští fotbalový reprezentaci měli před sebou přátelský zápas s Iry, který měl být první prověrkou před Eurem 2012 v Posku. Do výběru české reprezentace se nakonec vešlo až sedm Plzeňáků. V základní sestavě nastouili exPlzeňáci Jiráček a Rezek a Plzeňáci Limberský s Petrželou.

Rozhodně to nebyla hra nahoru dolu, jak tady, když šlo pouze o přátelák. Přesto se už v prvním poločasu vyskytlo několik zajímavých střeleckých situací pro Čechy. Jenže nikdo skorovat nedokázal. Na druhé straně i Irové se dostali k balonu, ale nás podržel výtečný Petr Čech.

Na konci prvního poločasu došlo ke zranění jedoho z klíčových hráču České reprezentace, Petra Jiráčka. Petr Jiráček si zranění přivodil sám. Po tom, co odehrál balon se chytl za bok a sesunul se k zemi. Ze hřiště mu museli pomáhat masér a lékař Českých reprezentantů.

Do druhého poločasu už nenastoupil a místo něj se na hřiště podíval Hübschman. V 50. minutě se stalo něco, co už nikdo nečekal. Milan Baroš se v reprezentačním dresu trefil! A Češi vedli 0:1. Nutno říct, že velkou zásluhu na gólu, má především Honza Rezek, který na sebe nalákal tři obránce a Baroš tam měl před sebou jen brankáře.

Jako další PLzeňák se na hřiště podíval Daniel Kolář v 58. minutě, kdy střídal Štajnera a o několik minut později se na hřiště dostal Rajtoral a také proběhla Plzeňská výměna, Pilař za Petrželu.

Češi drželi jednogólou výhru. Několikrát měli šanci ji ještě zvýšil, ale vždy ji promarnili. A pak přišel trest, když se v 86. minutě podařilo jednomu z Irů překonat brankáře Čecha.

Češi tak v Irsku remizovali 1:1 a sehráli kvalitní utkání.

ČR vs. Ukrajina

7. září 2011 v 15:03 | Bečinka/Lečo
Česká reprezentace hrála přátelské utkání s Ukrajinou! Hned v základu se objevilo několik Plzeňánů včetně exPlzeňáka Jana Rezka. Jako další nastoupili Václav Pilař a Daniel Kolář. Bílek naopak šetřil Jiráčka a Petrželu.

Hned v druhé minutě došlo k faulu na Rezka v pokutovém území a sudí odpískal penaltu. Rezek BYL faulován a penalta byla nařízená správně. Díky tomu se Češi dostali už ve druhé minutě do vedení! Penaltu proměnil Kadlec.

Střelcem druhého gólu byl ten samý muž. Po rohu Pudila se Kadlec trefil hlavou a už ve 12. minutě Češi vedli 2:0. Prvních 20 minut na hřišti tedy patřilo Čechům, ale poté se rozehráli i Ukrajinci, ale česká obrana hrála skvěle a k ničemu významnému je nepustili.

Hned na začátku druhého poločasu v 47. minutě trefil Honza Rezek. Ten se tedy stal ústřední postavou celého zápasu. Zařídil dva góly! A Češi hned na začátku poločasu vedli už 3:0. Za pouhé tři minuty se trefili znovu. Tentokrát se trefil Viktorián Daniel Kolář (byl také nejlepším střelcem v předkolech Ligy Mistrů). V repre si odbíval premiéru a dokázal skorovat. Češi tedy vedli už 4:0.

Pak se i několik akcí povedlo Ukrajincům, ale zasáhl brankář nebo se stalo to, že ve finále netrefili prázdnou bránu! Skore se už neměnilo, ale několik hráčů ještě střídalo a tak se do hry dostal další Plzeňák Milan Petržela!

ČR vs. Norsko

11. srpna 2011 v 9:00 | Bečinka/Lečo
Česká fotbalová reprezentace odehrála přípravné utkání před kvalifikací ve Skotsku proti Norům. A všem nám to ukázalo to, co už dávno víme. Fotbalová reprezentace už zažila mnohem lepší časy. Porovnání hry českého reprezentačního áčka a Lvíčat se prostě nedá srovnat.

První poločas jsem bohužel neviděla, ale pravděpodobně stál za starou bačkoru, protože celý druhý poločas měl táta radost, že hrajou lépe. Češi poprvé inkasovali ve 23. minutě.

V druhém poločase do hry dostal Plzeňák Milan Petržela a později i bývalí Plzeňský kanonýr Jan Rezek. Ze hry naopak odešel Rosický, který (co si budeme nalhávat) od svého hranění nehraje vůbec nic. Aby toho nebylo málo Norové přidali další gól v 72. minutě.

Nutno podotknout, že tři slibně rozjíždějící se šance české reprezentace zarazil rozhodčí s praporkem, ale pozor o ofsajd se ani v jednom se třech případů nejednalo. Toť ŠOK !!! Běžela už 89. minuta kdy Norové utíkali do breaku a podle rozhodčího Blacka fanoulouval náš brankář Petr Čech.

Nejen že si vysloužil žlutou kartu, ale navíc byl nucen snášet potupnou penaltu a Norové tak Čechy porazili 3:0. Víte on by ten fotbal asi vypadal jinak, kdyby opravdu reprezentovali ti nejlepší čeští hráči, ale z reprezentace jsme je vyhnali my samy. Nebo lépe řečeno bulvární novináři, kteří neustále rozebírali, že spíš se šlapkama, že mají na pokoji šlapky atd. Už tenkrát jsem si říkala, NO A CO??? Co se děje po zápase, je jen jejich věc

ČR vs. Belgie (přátelák) - mýma očima

12. srpna 2009 v 19:18 | Bečinka
Zápas s Belgií nebyl jen přátelák. Byl to důležitý mach před odjezdem na Slovensko. A jak dopadl? Čti dále!
1. poločas
Né, že by to začalo nějak moc dobře, že?! Přestože jsme vykopávali, hned po prvních vteřinách přišla chyba obrany a nebít včasného zápasu Petra Čecha, mohli jsme prohrávat klidně i po prvních deseti vteřinách. Naštěstí nás Petr Čech jako už poněkolikáte podržel.

O pár minut později Baroš reklamoval ruku, která opravdu byla. Reklamace mu ale nebyla uznána a tak se místo vytoužené penalty dočkal jen rohového kopu. Nemusel ale smutnin, přestože se tenhle kop moc nepovedl. Hned ten další rohový kop, ale zajistil změnu skore. 1:1!

Belgičani tentokrát reklamovali možná ofsajd, ale také jim nebyl uznán. Navíc hráč, který byl podle nich v ofsajdu nehrál, takže to bylo jedno. Ukázala se ale jedna věc, že když se opravdu chce, tak všechno jde.

I po tomhle srovnávacím gólu však měli Belgičané několik šancí a naši kluci párkárt fakt ujeli. Fanoušci nebyli po celý poločas jen na jejich straně a třeba Baroš si vysloužil několikrát pískot. Ten však fanoušky přešel, když přišla slibná akce domácích.

Svěrkošovi chyběl jen kousek, aby zakončil. Vynutil si ale faul, který byl v pokutovém území a znamenal jen jedno. Penaltu! Baroš se tedy dočkal. A nemýlil se. Gól, který dal skoro po roce v reprezentaci sice nebyl z normální hry, ale počítal se. Po prvním poločase 2:1 pro Čechy!

2.poločas
V druhém poločase se hra našeho týmu rapidně slepšila. Až jsem si myslela, jestli se opravdu jedná o stejné hráče. V prvním poločase fanoušci na hráče hodně pískali, ale v druhém poločase už jen tleskali a tleskali.

Druhý poločas se opravdu prvotřídně povedl! Měli i více štěští. Vlastně to bylo takové štěstí v neštěstí. Trošku víc nám šlo hrát, ale góly nepadali. Vytvořili jsme si několik šancí a orámovali jsme branku snad ze všech stran.

Takže na gól jsme čekali až do 77. minuty a gól dal Rozehnal. Byl to jeho první gól v reprezentaci i přes to, že startoval už poněkolikáté. Myslím, že i mnoho dalších hráčů by si zasloužilo dát gól, ale jak jsem již zmiňovali chyběla ta trocha štěstí.

Celý zápas bych shrnula tak, že po tak mizernám prvním poločase bych nečekala, že se hra našich tak zlepší. za vítězství 3:1 jsem nesmírně šťastná už jen proto, že doufám, že to klukům zvedne sebevědomí. Jenže na Slovensku musíme hrát stejně jako jsme hráli v druhém poločase.

Každopádně zápas se povedl!

ČR vs. Belgie (přátelák)

12. srpna 2009 v 15:54 | Bečinka
Reprezentaci sužovaly poslední dobou problémy. Uzdravení a znovu zranění Rosického. Spekulovaný návrat Kolera nebo snad i Nedvěda atd. atd. Bylo toho moc. Planých slibů, výhružek....

Teď mají kluci v čele s kapitánem Petrem Čechem a trenérem Ivanem Haškem šanci předvést divákům co doopravdy umí. Sehrají přípravný zápas proti Belgii. Zápase se bude hrát u nás, v Teplicích a můžete ho sledovat na TV Nova od 17:10 hod.

Informace o zápase vám dodám později! Vy se jen posaďte v pět před televizi, přineste si brambůrky a colu s ledem a fandětě těm našim bláznům...:-)) to je občanská povinnost!

Takže :

ČR vs. Malta (přátelák)

6. června 2009 v 8:23 | Bečinka
Včera od 17:20 hrála Česká reprezentace přátelské utkání s Maltou. Prozatimní trenér, František Straka, vyházel všechny české ,,staré" hvězdy a postavil tým nováčků, ve kterém nechyběli ani bývalí Plzeňané Martin Fillo nebo David Limberský.

Nový tým české reprezentace zvítězil v těsném rozdílu 1:0. Vítězství je hlavní, ale konec zápasu přece jen mohl být něco lepší. Střelec gólu Necid, měl mnohem víc šancí, ale nepřálu mu štěstí!

Pro mě osobně bylo strašlivě nezvyklé slyšet komentátora vykřikovat jména jako Fillo, Limberský, Kolář, Šimůnek místo obvyklých Baroš, Jankulovski, Ujfaluši, Rozehnal... atd.

ČR vs. Maroko - přípravný zápas! - výsledek

12. února 2009 v 5:10 | Bečinka
Včera hrála REPRE s Marokem přípravný zápas před drou částí Kvalifikace na MS 2010. Češí s Marokem pouze remizovali 0:0 a ješta za to byli rádi, neboť Maročané trebili břevno a tyč! Před nadcházející kvalifkací to není nejlepší výsledek, na druhou stranu, lepší než prohra!

ČR vs. Maroko - přípravný zápas!

11. února 2009 v 16:49 | Bečinka
Dnes večer čeká naši reprezentaci přípravný zápas v marocké Casablance proti jak lze logicky odvodit Maroku!
žádná česká stanice zápas nevysílá, proto o něm také většina lidí ani neví, ale vy se můžete podívat on-line na fotbal.idens.cz od 20:30!

REPRE vs. České Budějovice

7. září 2008 v 9:54 | Bečinka
Včera svedla Reprezentace zápas s Českéma Budějkama v rámci přípravy do Irska. A jak to skončilo? Jediný gól reprezentace dal Slepička, pro něhož to byl první záps v reprezentačním dresu. Teda kluci, nic moc

ČR vs. Anglie - Přátelské utkání

24. srpna 2008 v 14:29 | Beči
Zápas skončil remízou 2:2 i když se poměrně dlouho zdálo, že ve Wembley zvítěžíme.
První gól vstřelil Milan Baroš, i když mu pomola teč jednoho z angličanů, ale českému fotbalistovi, který se trápí to jen pomohlo. Naši se však nevyhnuli faulům a tak měli angličané mnohem víc standartních situací a to je dost nebezpečné. Navíc, když se k míči postaví David Beckham. A právě z rohu zahraném Davidem Beckhamem jsme inkasovali gól do šatny.
V druhém poločase se výborně trefil Jankulovski a komentátor to okomentoval slovy, ,,Lím by to netrefila ani Kateřina Emmons!" a vedli jsme 2:1.
Nejlepším hráčem byl zvolen Jan Polák, který se snažil nahradit stále ještě zraněného Toma Rosického.
Puma hráč utkání byl však zvolem Péťa Čech a řekla bych, že oprávněně. Kolikrát nás opravdu podržel a několika zásahy se alespoň malinko odčernil u nškterých, kteří mu pořád vyčítali jeho chybu na EURU.
Naneštěstí pro nás angličané v samém závěru vyrovnali. Gól poměrně ušmudlaný, ale platil jako každý jiný.
Ale myslím, že to byl velmi dobrý zápas a věřím, že to klukům jen mohlo zvednout sebevědomí!