Můj
a

Michael Jackson

R.I.P. King Of Pop

26. června 2014 v 7:58 | Móňa (Bečinka)

Happy b-day, Michael Jackson!

29. srpna 2012 v 13:50 | Bečinka
Král popu, M.J. by dnes slavil své 54. narozeniny. Pokud si M.J. připomínáme 25. června (tedy v den, kdy zemřel) měli bychom si ho připomínat i v den, kdy se narodil.

29. sprna 1958 se narodil malý kluk, který se měl stát nepřekonatelným umělckem, neuvěřitelným humanistou a nepochopeným člověkem. Pro některé Michael nikdy nezemře, protože anděl zemřít nemůže.

HAPPY BIRTHDAY, MICHAEL JACKSON!


WE LOVE YOU AND NEVER EVER FORGET YOU!!!


zdroj obrázku : google.com

Vzpomínkové video (R.I.P., M.J.)

25. června 2012 v 15:58 | Bečinka
Vzpomínkové video, které jsem vytvořil k jednomu k nejsmutnějších dnů na světě!


REST IN PEACE, MICHAEL JACKSON!!!

WE WILL NEVER EVER FORGET YOU AND WE ARE SOO SORRY!

M.J.hlášky II

25. června 2012 v 7:13 | Bečinka
"Before I would hurt a child, I would slit my wrist!"

Raději bych si uřízl ruku, než bych ublížit dítěti.

R.I.P. KING OF POP

25. června 2012 v 0:01 | Bečinka
Psal se 25. červen roku 2009. Měl to být obyčejný den. Den, který neměl změnit dějiny. Měli jsme být nadšení z toho, že končí školní rok a vyrazit vstříc prázdninám. Ten den však změnit svět. Navždy!

Psal se 25. červen roku 2009 a srdce Krále popu udělalo poslední tep a znehybnělo. Navždy!
Psal se 25. červen roku 2009, den, který nikdy nezapomenu.

A dnes se píše 25. červen roku 2012. Kolik z vás si vzpomene na Krále popu? Na nejdokonalejšího hudebníka v historii hudby? Na legendárního tanečníka? Ale především, kolik z vás si vzpomene na nejmilejší, bohužel však nepochopeného, člověka?!

M.J. je, byl a bude vždycky mojí inspirací. Narozen ve znamení Panny, perfekcionalista a tvrdě pracující jedinec. To je Michael Jackson. Muž, který nikdy nevyrostl, jednoduše proto, že nedostal příležitost si užít dětství. Muž, který chtěl jen pomoci.

Dnes (jako každý rok) vzdávám hold M.J. a děkuju mu za všechno, co pro mě udělal. M.J. vás rozpláče během jedné minuty a rozesměje během druhé minuty. A věřte, že mám zrovna slzy v očích, ale úsměv na tváři...

REST IN PEACE, KING OF POP! WE LOVE YOU AND WE WILL NEVER EVER FORGET YOU!!!

Jakou nejpamátnější věc řekl M.J. své dceři (Paris on Ellen Show)

21. dubna 2012 v 9:29 | Bečinka/Lečo
Paris Jackson je dcera M.J., která nám všem zlomila srdce, když na Rozloučení s M.J. pronesla tu nejupřímější řeč ze všech celebrit. Paris je dnes už 14 let a přijala pozvání do TV Show Ellen, kde mluvila o svém filmu a samořejmě o svém tátovi!

5:38
Ellen : ,,Pamatuješ si na to, jak jste nosili masky? Nemyslela si, že je to divné?"
Paris : ,,Jo, říkala jsem si Tohle je blbost! Proš mám masku? Ale později jsem si uvědomila, že se nás pouze snažil chránit a několikrát nám to vysvětloval."
5:56
Ellen : ,,Když jsi byla malá, tušila jsi, že tvůj táta je... největší popstar na světě?"
Paris : ,,Když jsem byla malinká, nevěděla jsem to. Věděla jsem, že má pár písniček, ale myslela jsem si, že to má každý!"
Ellen : ,,Aha, no... má víc písniček než většina lidí."


6:37
Paris : ,,99% mého mozku je jeho hudba!"

9:50
Ellen : ,,Nejpamátnější věc, kterou ti tvůj táta řekl, byla..."
Paris : ,,Řekl Jestli zítra zemřu, navždy si pamatuj, co jsem ti řekl. A já dala na jeho radu a pamatuju si všechno, co mi kdy řekl."

M.J. hlášky

12. března 2012 v 16:33 | Bečinka/Lečo
"I want you to know that I appreciate my fans not just on occasions like this -- but every day of my life. It is your presence, your faith and your loyalty that has given me great strength during difficult times, and it was you who inspired me to work hard and deliver, I owe you."

"Chci abyste věděli, že si vážím svých fanoušků, ne jenom na údalostech jako je takhle -- ale každý den mého života. Je to vaše přítomnost, vaše víra a vaše loajalita, co mi dodávalo sílu během těžkých časů, a jste to vy, kdo mě inspiruje, abych pracoval tvrdě! Jsem vám zavázán."

,,I would like to live forever!"

11. února 2012 v 21:01 | Bečinka/Lečo
V dokumentu, který naleznete zde, je okamžik kdy se anglický reportér ptá Michaela, jestli by chtěl být pohřben do repliky Tutanchamonovo sarkofágu, který M.J. koupil. Micheal se smíchem odpovídá, že ne a pak dodá větu, která má dneska drtící sílu...

,,I would like to live forever!"
Rád bych žil navždy!

Thriller je nejlepší videoklip všech dob

30. prosince 2011 v 11:55 | Bečinka/Lečo
Pro mě to není žádné překvapení! Nejslavnější videoklip světa i nejslavnější videoklip M.J. se stal nejlepším videoklipem všech dob.


Thriller má více než 14 minut a ve své době to byl nejdraží videoklip světa. Stál půl milionu dolarů. Videoklip byl natočen v roce 1983 a porazil všechny ostatní nové videoklipy. Technologie, které tedy v 21. století máme, nedokázali předčit perfektní videoklip Michaela Jacksona.

prvních deset míst (včetně videí) v pokračování článku...

Setkání Václava Havla s M.J.

20. prosince 2011 v 10:23 | Bečinka/Lečo
Václav Havel byl výjimečný v mnoha ohledech. Uznávali ho lidé po celém světě, bez ohledu na víru, sociální postavení a profesi. O setkání s ním stáli nejmocnější muži a ženy světa, umělci oficiálního, ale i neoficiálního proudu, ... S Michaelem Jacksonem se prezident Václav Havel setkal na Pražském hradě v roce 1996. Možná si teď někde znovu podávají ruce...

He would be so proud of you...

13. října 2011 v 9:08 | Bečinka/Lečo
Nikdo z nás si asi nedokáže představit jaké to musí být. Jak těžké to mají tyhle tři děti, Paris, Prince a Blanket. Ale oni se s tím perou víc než jen statečně a každý z nás může říct, že by na ně byl M.J. poprávu hrdý! A víte co, on je!

Z jeho dětí jsem vždycky měla nejblíže k Paris. Logicky, taky jsem holka. Před více než dvěmi lety nám všem zlomila srdce upřímných rozloučením se svým tátou na pohřbu M.J. Kdo by si nepamatoval její slova "I just wanna say.. daddy has been the best father you can imagine and I just wanna say I love you... so much!"

Dnes je celý svět vidí vyrůstat. Z Prince roste pořádný chlap, z Paris mladá dáma a Blanket je prostě Blanket ;-) Děti M.J. znovu veřejně uctili památku svého otce ve městě Carffid u příježitosti projektu Michael Forever!

Living with M.J. (fanoškovské pokřiky)

25. června 2011 v 23:00 | Bečinka/Lečo
Film Living with Michael Jackson je sice poměrně starý, ale pořád nám ukazuje Krále popu v době, kdy mu bylo celkem fajn. Nedoporučovala bych vám brát reportéra příliš vážně, protože je to člověk, který si zdřejmě neuvědomil jaké má štěstí. Celý dokumen i s čekými titulkami najdete zde
1:27
M.J. : ,,Říkají, novináři jděte do prdele, Michaele jsi nejlepší. Nebudu se k tomu vyjadřovat!"

Reklama na Pepsi s M.J.

25. června 2011 v 22:00 | Bečinka/Lečo
jen taková poznámka. M.J. sice dělal reklamu na Pepsi, ale sám ji nikdy nepil.

Antigravitační náklon - mix

25. června 2011 v 21:00 | Bečinka/Lečo
Antigravitační náklon si nechal M.J. patentovat!

První moonwalk

25. června 2011 v 20:00 | Bečinka/Lečo
Vysloupení M.J. s písní Bille Jean a první vystoupení, kde použil dnes již legendární taneční prvek moonwalk!

Celebrity o smrti M.J.

25. června 2011 v 19:00 | Bečinka/Lečo
Elizabeth Taylor : ,,Moje srdce moje duše jsou zlomené. Milovala jsem Michaela celou svou duší a nedokážu si představit život bez něj. Měli jsme toho tolik společného a dobře jsme se spolu bavili. Balila jsem si věci abych mohla ject do Londýna na otevírání, když jsem uslyšela tu zprávu. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Nechci tomu uvěřit. Takhle to nemůže být. V mém srdci bude žít navždy, ale to nestačí. Můj život se zdá tak prázdný! Nevím, jestli někdo ví, jak moc jsme se navzájem milovali! Byla to ta nečistější láska. O, bože! Bude mi chybět. Zatím si nedokážu život bez něj představit. Ale myslím, s boží pomocí... se to naučím. Dívám se na jeho fotku, kterou mi dal a na které je napsáno: Mojí opravdové lásce Elizabeth, Miluju tě napořád. Já ho také budu milovat napořád!"

Další jsou v pokračování článku

Děti M.J. na pohřbu

25. června 2011 v 18:00 | Bečinka/Lečo
Paris Jackson

Paris mluví s Oprah o M.J.

25. června 2011 v 15:00 | Bečinka/Lečo
Oprah po M.J. smrti zpovídala jeho matku a děti M.J. Největší dojem opět zanechala Paris. Ta holka byl typická (a myslím, že to můžu říct, protože já jsem na tom stejně) tátínkova holčička!

6:31
Paris : ,,Cítila jsem, že lidé nerozumí tomu, jaký byl dobrý otec. Myslím, že byl ten nejlepší kuchař na světě!"
Oprah : ,,Kuchař? Opravdu?"
Paris : ,,Ano! Vyjekla jste Kuchař? To vás to tolik překvapilo?"
Oprah : ,,Ano!"
Paris : ,,Byl to normální táta, nejlepší táta na světě."
7:30
Oprah : ,,Co ti nejvíce chybí?"
Paris : ,,Všechno!"

Grammy awards pro M.J. (přebírají jeho děti)

25. června 2011 v 13:00 | Bečinka/Lečo
Grammy awards, kde děti M.J. přebíraly cenu!
0:58
Prince : ,,Děkuji! Jsem rádi, že tu dnes můžeme být a převzat tuhle cenu za našeho otce, Michaela Jacksona. Zaprvé bychom chtěli poděkovat Bohu, za to že na nás dával poslední měsíce pozor a naší babičce a děděčkovi za jejich podporu. Ta-taky bychom chtěli poděkovat fanouškům. Otec vás moc miloval, protože jste tu byli vždy pro něj. Náš táta byl vždy velký humanista, pomáhal charitě, jeho poselství bylo jednoduché : láska. Budeme pokračovat v jeho poselství a pomáhat světu. Děkuji! Milujeme tě, tati!"
Paris : ,,Tatínek tady měl být tenhle rok, vloni tady být nemohl... Děkuju, milujeme tě tatínku!"

Maminka a děti M.J. (good morning america)

25. června 2011 v 12:00 | Bečinka/Lečo
Maminka a děti M.J. v show Good morning, America
2:30
Maminka M.J. : ,,Neuběhne jediný den abych nevzpomínala na svého syna. ... Michael měl skvělé srdce. Lidé ho prostě nepochopili."
6:22
Prince : ,,Chci pokračovat v tom co dělal táta. Pomáhat dětěm z celého světa a zvířatům, těm, kteří nemůžou mluvit za sebe samé!"
Moderátorka : ,,A ty Paris?"
Paris : ,,To samé!"

 
 

Reklama