Můj
a

Hráči

Theo Gebre Selassie ve své bundesligové premiéře!

28. srpna 2012 v 13:31 | Bečinka
Český reprezentant, obránce, Theodor Gebre Selassie, který minulý ročník fotbalové sezóny odehrál v mistrovském Liberci přestoupil do bundesligového týmu Werder Brémy a zažil jednu z nejlepších premiéř.

Theo se dostal do základní sestavy svého nového týmu, který hrál proti loňským mistrům Dortmundu. Vedl si velmi dobře a vstřelil vyrovnávající gól na 1:1. To bylo v 75. minutě. Dortmund dokázal v závěru strhnout vedení na svou stranu a tak jediné co k dokonalé premiéře chybělo byl zisk nějakého bodu.

Petr Čech vyhrál Ligu Mistrů!

20. května 2012 v 21:49 | Bečinka/Lečo
Petr Čech je prvním brankářem a čtvrtým fotbalistou pocházející z České republiky (konkrétně ze ZÁPADU Čech, z Plzně), který dokázal vyhrát Ligu mistrů. Stejnou věcí se v ČR můžou chlubit jen Jankulovski, Baroš a Šmicr, přičemž Baroš do finále ani nezasáhl.

Petr Čech si pravděpodobně zasloužil vyhrát z těch tří nejvíce a především se o to nejvíc zasloužil. Během zápasu likvidoval jednu větší šanci za druhou, protože Bayern byl rozhodně lepším týmem. Ale Chelsea má Petra Čecha, který je brankář světových kvalit.

V rozhodujícím okamžiku, nutno podotknout, že s velkou dávkou štěstí, chytil penaltu v nastaveném čase a ve finálovém rozstřelu chytl další dvě penalty. Chelsea tak mohla slavit premiérový titul v Lize Mistrů.


Milan Petržela - Fanouškovské video

8. dubna 2012 v 17:29 | Bečinka/Lečo
Milan Petržela, kterému se přezdívá Plzeňský rychlík, neboť má neobvykle rychlé nohy. Je to hráč, který hraje za Viktorii Plzeň v základní sestavě. A vejde se i do nominace národního týmu!

Jan Rezek - fanouškovské video

5. března 2012 v 18:09 | Bečinka/Lečo
Jan Rezek je bývalý hráč FC Viktorie Plzeň, nejlepší střelec, který Viktoriány dovedl k historickému titulu. Pak odešel hrát na Kypr, ale pravidelně je zván do Reprezentace!

David Limberský - fanouškovské video

3. března 2012 v 10:09 | Bečinka/Lečo
David Limberský je hráče mistrů Gambrinus Ligy, Viktorie Plzeň a obléká i reprezentační dres!

Rozhovor s Petrem Jiráčkem po postupu na EURO 2012

17. listopadu 2011 v 14:09 | Bečinka/Lečo
Proč jste po promarněných šancích v prvním barážovém duelu rovnou neřekl, že si svůj premiérový reprezentační gól schováváte až na odvetu?
Kdybych to tušil, určitě bych s tím vyrukoval. Zaplať pánbůh, že to tam spadlo a že se nám celá baráž povedla. Všichni jsme hrozně šťastní.

První reprezentační trefa Petra Jiráčka

16. listopadu 2011 v 7:43 | Bečinka/Lečo
První reprezentační trefa Petra Jiráčka i s dokonalou hláškou Míry Bosáka ,,Pojď synu!"

Vystřihnuté scény - Rozhovor s P. Čechem v show Jana Krause

18. října 2011 v 15:34 | Bečinka/Lečo
Vystřihnuté scény z rozhovoru s Petrem Čech. Petr Čech mluví o tom, jak si diriguje obránce, o korupci v Anglickém fotbale, anglickém bulváru, o českém fotbale

0:00 - 17:40 Petr Čech

Rozhovor s P.Jiráčkem po zápase ve Skotsku

5. září 2011 v 8:09 | Bečinka/Lečo

Asi by teď bylo lepší pořádně kulhat, aby reprezentační lékaři i trenéři viděli, jak jste na tom mizerně a že proti Ukrajině v úterý nastoupit nemůžete...

Ale já hrát chci, i když nevím, jak na tom budu. Nejhorší je, že už v pátek hrajeme o ligové body na Hané a poté se rozběhne Liga mistrů.

Rozhovor s Petrem Jiráčkem

3. září 2011 v 16:30 | Bečinka/Lečo

Rozhovor s Petrem Jiráčkem na reprezentačním srazu

30. srpna 2011 v 18:01 | Bečinka/Lečo

Musíte se v posledních dnech připadat jako ve fotbalové pohádce. Postup do Champions League, los, který vás poslal do skupiny s Barcelonou, nominace do reprezentace, superlativy, jimiž vás trenér Bílek zahrnul.

Slyšel jsem. A těší to, jasně.

Rozhovor s P. Čechem

11. září 2009 v 19:00 | Bečinka
Rozhovor s Petrem Čechem po vyhraném zápase se San Marinem (7:0). Možná si při čtení, zvláště druhé otázky uvědomíte, že možná něco bude na tom, co se o Petrovi říká. Totiž, že je to skromný a slušný sportovec!!!
Rozhovor :

Porazili jste San Marino 7:0. Je to skóre podle vašich představ?

Měli jsme dát ještě o nějaký ten gól víc, ale 7:0 je dobrý výsledek. Je to přece jen kvalifikace mistrovství světa a San Marino třeba téměř porazilo Poláky.

Výsledek mohl být ještě lepší, kdyby Svěrkoš nezahodil druhou penaltu. Diváci přitom skandovali, ať ji jdete kopat vy...

Je třeba respektovat soupeře, i když je papírově slabší. Exekutory máme předem určené, podle toho na penaltu šli.

Bary otcem!!!

3. září 2009 v 16:07 | Bečinka
Opět jedna nefotbalová informace

Skvělá zpráva pro všechny příznivce Milana Baroše. V istanbulské nemocnici dnes časně ráno porodila Milanova manželka Tereza potomka. Jakkoliv se všude diskutovalo o tom, že Milan s Terezou očekávají narození holčičky, narodil se jim syn. Novopečení a šťastní rodiče mu dali jméno Patrik. Maminka i novorozeně jsou v pořádku.

Rozhovor s Pavlem Nedvědem!

31. července 2009 v 9:16 | Bečinka

Vyhrát šestkrát Zlatý míč, to už něco znamená. Jak moc jste překvapen, že jste se vrátil opět na český fotbalový trůn jako nejlepší hráč?

Hlavně je to hodně zvláštní a překvapivé, neboť v mých letech se už podobné trofeje nevyhrávají. Absolutně jsem to nečekal, myšlenky na dekoraci neměl a i proto jsem přijímal Zlatý míč trochu rozpačitě... Vždyť za měsíc mně bude sedmatřicet.

Pavel Nedvěd již pošesté vyhrál Zlatý míč!

30. července 2009 v 15:10 | Bečinka
Je králem, jemuž v českém fotbale rovno není. A nejen proto, že novinářský Zlatý míč vyhrál již pošesté, což se nikomu jinému nepovedlo. Jen Nedvědovi. Čtyřnásobnému Fotbalistovi roku, nejlepšímu Sportovci České republiky v roce 2003, ale hlavně - držiteli toho nejcennějšího a fotbalisty nejvíce vzývaného Zlatého míče, který nejlepšímu hráči působícímu na starém kontinentu uděluje francouzský časopis France Football. Nedvěd ho v roce 2003 získal jako druhý český hráč po Josefu Masopustovi.

Petr Čech promluvil o synovi a nepravdivých informací o jeho narození

20. června 2009 v 19:00 | Bečinka

Vyjádření k nepravdivým informacím o narození Damiánka

"Že žijeme ve světě, ve kterém se můžeme setkat opravdu se vším, už jsem si zvykl. Ale vždycky se objeví něco, nad čím se člověk pozastaví a nevěřícně kroutí hlavou. To se stalo dnes mně. Hned vysvětlím proč."

Čech podruhé otcem!

17. června 2009 v 6:39 | Bečinka
Sice to nemá nic moc společného s fotbalem, ale protože považuju Petra Čecha za jednoho z nejlepších brankářů a také se o něm tvrdí, že je to jeden z nejskormějších sportovců, také samozdřejmě bydlím ve stejném městě odkud pocházel, tak prostě proto jsem se rozhodla informovat vás o jeho už druhém otcovstvím

Petr Čech už má dceru Adélku, která se narodila loni v lednu a teď k ní ,,přibil" i syn Damián. Sám Petr Čech a jeho manželka Martina Čechová uvedli, že by chtěli tři děti. Můžeme se tedy těšit, ještě na jednoho přírustka!

Teď nám nezbývá nic jiného, než Petrovi pogratulovat!

zdroj : sport.cz

Rozhovor s kapitánem Hübschmanem

7. června 2009 v 11:38 | Bečinka
Vrátil jste se do reprezentace a nakonec dovedl nároďák k vítězství 1:0 nad Maltou. Jste spokojený?

Soupeř byl především v prvním poločase nepříjemný, to jsme navíc nehráli tak, jak jsme chtěli. Ale když jsme je po přestávce nechali běhat bez míče, přece jenom se unavili a my se začali prosazovat po stranách. Škoda že jsme nezakončovali přesněji, ale druhý poločas už byl lepší. Vítězství se počítá, takže nakonec můžeme být spokojení.

Pavel Nedvěd čeká na svůj 100. gól

18. května 2009 v 17:18 | Bečinka
Když řeknu jméno jako Jaroslav Suk nebo Daniel Daňek, asi nebude vědět o ktrém fotbalistovi mluvím, ale když vyslím jméno Pavel Nedvěd, jistě všichni víte o koho jde. Njelepšího českého fotbalistu, držitele Zlatého míče a kanonýra.

A Pavel Nedvěd má poslední tři zápasy na to aby vystřelil gól a vstoupil mezi fotbalové fanonýry a legendy. Má na kontě 99. gólů a právě ten 100. ho může posunout do ,,síně slávy" Přemeje Pavlovi, aby mu to kopalu a ten gól si tam dal!

Čech chytl penaltu a Chelsea ho opět oslavuje!

25. dubna 2009 v 20:05 | Bečinka

Čech zlikvidoval penaltu a Chelsea už ho zase velebí

Všechny pochybnosti o momentální formě českého gólmana v bráně Chelsea jsou rázem pryč. V utkání 34. kola Premier League totiž Petr Čech svůj tým na trávníku kladivářů náramně podržel. Nejen v průběhu zápasu, ale hlavně dvacet minut před koncem, kdy zlikvidoval Nobleho penaltu a pomohl tak Chelsea k důležité jednogólové výhře nad West Ham United.
 
 

Reklama