Můj
a

Co je u Viktoriánů nového...???

Viktoriáni jsou 23. nejlepším fotbalovým týmem na světě!

4. března 2012 v 9:08 | Bečinka/Lečo

Naposledy jsem vás o výrazném posunu Viktoriánů v žebříku IFFHS informovala 5. prosince. Tehdy byli Viktoriáni na 37. místě, ale jejich vzhled vzhůru ještě nezastavil.

V současné době jsou Plzeňští mistři již 23. nejlepším fotbalovým mužstvem na světě. Žebříku stále vévodí Barcelona před druhým Realem. Dalším českým týmem v žebříku je Sparta, které patří až 102. místo, pak je Jablonec, který si polepšil na 159. místo, 263. je Mladá Boleslav, 292. Liberec a poslední český tým je Olomouc na 343. místě!

zdroj : fotbal.idnes.cz

Viktorka se Spartou na ČT4 Sport

3. března 2012 v 14:23 | Bečinka/Lečo


Fotbalisté Viktorie čeká dnes velmi důležitý zápas v hondě na obhajobu mistrovského titulu. Viktoriáni se uktají s vedoucí Spartou.

Zápas začíná v 18:20 a od 18:00 ho můžete sledovat na ČT4 Sport.

Začíná jarní část Gambrinus ligy!

19. února 2012 v 9:21 | Bečinka/Lečo
Již tenhle týden začala jarní část Gambrinus ligy. Viktoriáni odehrají v neděli 19.2. 2012 první zápas v druhé části Gambrinus ligy venku a to proti Teplicím! 26. 2. 2012 pak doma přivítají Duklu Praha!

Tabulku vede Sparta a s šesti bodovou ztrátou je na druhém místě Jablonec a za ním Plzeň. Sestupující pozice patří Olomouci a Žižkově.

Speciální program ve FanShopu tuhle neděli!

10. února 2012 v 21:11 | Bečinka/Lečo
Neděle bude velkým dnem ve FanShopu Viktorie. Klub představil nové produkty speciálně pro zápasy se Schlake, výrazné slevy a navíc účast samotných Viktoriánů.

Do nabídky byli zahrnuty nové hráčské šály, kde budou podobizny hráčů. Můžete si vybrat Pavla Horvátha, Pavla Vrbu, Milana Petrželu, Davida Limberského nebo Marka Bakoše. Šála bude stát 200,- pro pernamentkáře jen 150,-.

K dispozici bude i speciální tričko na zápas se Schalke 04. Jednobarevné za 150,- pro držitele pernamentek (původní cena 200,-) a barevné za 200,- (původní cena 250,-)

Stále probíhají velké slevy za všechny produkty z tématikou Ligy Mistrů. Takže pokud si chcete tenhle slavný okamžik v historii klubu pamatovat, máte šanci na velmi dobrou cenu.

Největším lákadlem je však účast Viktoriánů. Od 12:30-14:15 budou ve Fanshopu David Limberský a Milan Petržela. Hráči se chopí kasy, budou podepisovat kartičky, popřípadě se vyfotí s fanoušky. Kromě toho jsou stále v prodeji lístky na zápas se Schlake.

David Bystroň dostal dvouletý trest!

9. února 2012 v 16:27 | Bečinka/Lečo
Plzeňský obránce David Bystroň si nezahraje celé dva roky. Po zápase s Borisovem v Bělorusku měl pozitiní dopingový trest. B vzorek nález potvrdil. Další zkoumání pak potvrdilo, že v moči Plzeňského mistra byla nalezena látka zvaná metanfetamin neboli pervitin.

Disciplinární řízení mělo velkou škálu trestu. Od napomenutí až po zákazu činnosti na čtyři roky. UEFA se nakonec rozhodla zvolit dvouletý zákaz činnosti. 30-ti letý David Bystroň se tak k velkému fotbalu bude moct vrátit až za dva roky.

Pilař nakonec stráví jaro v Plzni!

27. ledna 2012 v 18:26 | Bečinka/Lečo
Situace kolem Václava Pilaře se konečně vyjasnila a musím říct, že mě výsledek příliš nenadchl. Václav Pilař totiž i jaro odehraje v Plzni.

Plzeň, Hradec, Pilař a Wolfsburg se nakonec domluvili na tom, že pro hráče bude nejlepší strávit konec sezony na západě Čech. Pilař k tomu vydal oficiální vyjádření, které tentokrát mělo hlavu a patu, i když to zásadní nezmínil, tedy to, že by se měl fanouškům Plzně omluvit.

Podle kapitána Viktorie je v kabině dobrá nálada a všichni se tomu jen zasmáli. Zbývá nám tedy jen doufat, že si to Pilař v průběhu sezony opět nerozmyslí!

,,Radši Řepku než Pilaře!"

22. ledna 2012 v 12:23 | Bečinka/Lečo
To, že Tomáše Řepku nemá rád vůbec nikdo (kromě fanoušků Sparty) je prostě fakt. V Plzni by teď ale fanoušci klidně viděli raději v Plzeňském dresu bývalého kapitána Sparty než Václava Pilaře.

Hodně fanoušků si Pilař ztratil kvůli tomu, že bez vědomí Plzně přestoupil do Wolfsburgu. Nakonec se ukázalo, že se tak vůbec nestalo a jeho agent z něj udělal úplnýho vola. V součastné době je Pilař hráčem Hradce Králové, protože Viktoria předběžně ukončila jeho angažmá.

Jenže Magath (trenér Wolfsburgu) už ztratil o Pilaře zájem. Tvrdí, že už by ho nemohl zapracovat do sestavy a počítá s ním až po jarní části sezony. Co tedy teď bude s Pilařem? Vrátí se do Plzně, kde ho fanoušci nesnáší nebo se bude topit v Hradci?!

Fanshop nabízí slevy

20. ledna 2012 v 17:45 | Bečinka/Lečo
Viktoriánský FanShop nabízí několika procentové slevy na produkty z kolekce Ligy Mistrů. Od čtvrtka můžete získat až pět výrazně zlevněných produktů s tématikou podzimní cesty Viktorii Ligou Mistrů. Jsou k dispozici i speciální produkty pouze pro držitele permanentních karet.
Fanshop je otevřen v tradičních časech 9 - 13 a 14 - 17 hodin každý všední den, majitelé permanentních vstupenek mají vedle zmíněné nabídky také celoroční 10% slevu na veškerý sortiment.
Od čtvrtka 19. ledna budou navíc právě ve fanshopu v prodeji také permanentky ve dvou variantách - na půlroku za 850 Kč a také na rok a půl při ceně 2500 Kč. Permanentky se budou prodávat nejpozději do pátku 27. ledna, jejich držitelé mají garantované také předkupní právona 2 vstupenky se Schalke 04.

V pokračování článku je tabulka se zlevněným zbožím včetně nových cen...

Lístky na Schalke 04 v prodeji od pondělí!

19. ledna 2012 v 18:30 | Bečinka/Lečo
Slavnostní zápas čeká za necelý měsíc rekonstruovanou DOOSAN Arenu ve Štruncových sadech. Poprvé budou fanouškům k dispozici všechny tři nové tribuny, ve spojení se stávající hlavní tribunou se kapacita plzeňského stadionu vyšplhá na 11 700 diváků.
Duel vyřazovací části Evropské ligy proti Schalke 04 se odehraje ve čtvrtek 16. února od 19 hodin.
Vstupenky se začnou prodávat od ponělí 30. ledna. Během první tří dnů budou mít přednostné nákupní právo držitelé permanentních vstupenek. Na každou pernamentku bude možné koupit dva lístky. Z důvodů blokace určitých sektorů pro potřeby UEFA není zaručené, že budou mít permanentkáři k dispozici stejná místa jako na ligové zápasy.
Jsou nastaveny 3 cenové hladiny, fanoušci si budou moct zajistit vstupenky od 1200 Kč do 2000 Kč.

Vstupenky I. kategorie - 2000 Kč
sektory hlavní tribuny C, D, E, F

Vstupenky II. kategorie - 1600 Kč
sektory hlavní tribuny A, B, I, J, M, N, H, G
sektory protilehlé tribuny S, T

Vstupenky III. kategorie - 1200 Kč
sektory za brankami a v rozích hřiště P, R, U, V

zdroj : fcviktoria.cz

CM Punk (blendy)

19. ledna 2012 v 13:23 | Bečinka/Lečo

Viktoria bude hrát se Schalke DOMA!

16. ledna 2012 v 21:04 | Bečinka/Lečo
Dne 16. 2. 2012 se odehraje první zápas v nově zrekontruovaných Štruncových sadech. UEFA svolila, aby se zápas Evropské ligy mezi Plzeňskou Viktorií a německým Schalke odehrával ve Štruncových sadech!!!


Viktoria čekala na rozhodnutí už od čtvrka, kdy byla provedena kontrola stadionu. V pokračování článku si můžete přečíst reakce na novinu od Pavla Horváthe, trenéra Vrby, generálního manažera Pillára a primora Plzně Martina Baxy...

Václav Procházka je zpátky!

16. ledna 2012 v 10:45 | Bečinka/Lečo
Asi po pěti letech se do Plzně z Mladé Boleslavy vrací obránce Václav Procházka. Za něj putuje do Boleslavy Plzeňský záložník Martin Fillo.

Václav Procházka podepsal s Viktorií smlouvu na tři roky a vrací se tak do klubu, který ho vychoval a jako první mu nabídl pohled do velkého fotbalu.


Václav Procházka : ,,Tím, že znám většinu kluků, a s některými se stýkám i mimo fotbalové hřiště, bylo přivítání naprosto normální. Už se těším na spolupráci na hřišti. Navíc to byl návrat do kabiny, kterou velice dobře znám. ... Do Plzně jsem se však těšil a přál jsem si, aby to vyšlo. Viktoria mě vlastně oslovila již před necelým rokem, tehdy to ale nevyšlo. ... Plzeň tehdy a dnes je nesrovnatelné, byl to jiný klub. Pamatuji, že jsme tady spíše hrávali o záchranu a já šel tehdy za lepším. Vždy jsem však patřil mezi její příznivce a pořád jsem jí fandil. Jsem moc rád, že se to tu tak zvedlo, což je pro celý region velice dobře.."

Fotky z tréninku v pokračování článku...

Vzorek B potvrdil, že Bystroň dopoval!

14. ledna 2012 v 21:55 | Bečinka/Lečo
První vzorek Davida Bystroně odebraný po zápase Viktorky s Borisovem (reportáž zde) byl pozitivně testovaný na doping. Klub požádal o prozkoumání B vzorku a jeho výsledky potvrdili ty první. Podle dopingové federace, David Bystroň použil zakázané látky. Podrobnější informace nejsou zatím známé.

V nejbližší době zahájí UEFA s Davidem Bystroňem disciplinární řízení. Obránci hrozí od napomenutí až zákaz činnosti na několik let. O průběhu celého problému, vás budu dále informovat.


zdroj informace : fcviktoria.cz

FCVP - Sokol Kozolupy B (videoreportáž)

13. ledna 2012 v 7:12 | Bečinka/Lečo
Doporučuju shlédnout! Hlavně Horviho bagr :-D :-D

Výsledky ankety "Viktorián století"

12. ledna 2012 v 18:36 | Bečinka/Lečo
Anketa "Viktorián století" byla ukončena dnes vám můžu hrdě přinést výsledky!


Sympaťák kabiny: Pavel Horváth - cena vyhlášená rádiem Kiss Proton
Nejslavnější odchovanec klubu: Petr Čech
Nejlepší hláška: Pavel Horváth - cena vyhlášené radiem FM Plus
Cena fanoušků: Pavel Vrba
Nejlepší střelec historie klubu: Pavel Perk (130 branek)
Viktorián s nejvíce reprezentačními starty: Pavel Nedvěd
Ceny klubu: primátor města Plzně Mgr. Martin Baxa, hejtman Plzeňského kraje Bc. Milan Chovanec
Cena kabiny: Roman Bakala, Vlastimil Žitnik, Vlastimil Kovář

Trenér století: Pavel Vrba (Nominace: Jiří Rubáš, Tomáš Pospíchal, Zdeněk Michálek, Pavel Vrba)
Viktorián století: Pavel Horváth

v pokračování článku je populární anketa Jedenácta století, ve které se objevují i někteří součastní hráči...

Pavel Horváth prodloužil smlouvu

11. ledna 2012 v 21:34 | Bečinka/Lečo
Kaptián Plzeňské Viktorie Pavel Horváth prodloužil smlouvu a v Plzni tak bude působit nadále. Pavel Horváth smlovu prodloužil až do června 2013, takže se na našeho kapitána můžeme těšit i příští sezonu!

Plzeň také předčastně ukončila hostování Václava Pilaře, který je momentálně zpět v Hradci Králové, kde se domlouvá jeho odchod do Wolfsburgu.

zdroj : facebook.com, fcviktoria.cz

Viktoria má dvě posily!!

6. ledna 2012 v 16:26 | Bečinka/Lečo
Bývalý střelec Příbrami Tomáš Wágner, který v Plzni podepsal smlouvu na tři a půl roku, věděl o zájmu Viktorie už od posledního podzimního ligového kola. "Přemýšlel jsem nad tím celý prosinec, protože jsem nevěděl, jak to dopadne. Jsem strašně rád, že se oba kluby dohodly. Pro mě to je také krok výš," potvrdil útočník, jenž v letošním roce zaznamenal sedm ligových zásahů.


Spokojeností zářil také Tomáš Berger, druhý nováček v plzeňských barvách. "Měl jsem radost, že o mě má Plzeň zájem. Neváhal jsem ani chvíli, protože je tu dobré mužstvo a pro mě to je určitě krok dopředu. Samozřejmě se mi ale také těžce odcházelo, protože na Julisce jsem byl sedm let," nezapomíná zmínit klub, se kterým v loňském roce vybojoval postup mezi českou fotbalovou elitu.

Tomáš svým příchodem do Viktorie napodobil svého slavného otce Jana Bergera, který za klub ze Štruncových sadů ve druhé polovině sedmdesátých let také nastupoval. "Popřál mi hodně štěstí a je určitě rád, že jsem se dostal na hostování do Plzně, protože tady sám působil. Na Plzeň má krásné vzpomínky, protože to bylo jeho první angažmá. Měl radost a říkal mi, ať pozdravuju Pepíka Čalouna, který je taťkův velký kamarád," usmívá se šestadvacetiletý fotbalista.


zdroj : fcviktoria.cz

FC Viktoria Plzeň - "Tak určitě"

1. ledna 2012 v 16:59 | Bečinka/Lečo
Sestřih rozhovorů s Plzeňskými Viktoriány. Tedy lépe řečeno, sestřih jejich "tak určitě"... :-D

Nejlepší hláška Pavla Horvátha?! HLASUJTE

28. prosince 2011 v 21:33 | Bečinka/Lečo
FM Plus vyhlásí při Galavečeru FC Viktoria Plzeň 8. ledna 2012 speciální soutěžní kategorii "Největší hláška Pavla Horvátha".Hlasování z legendárních vtípků viktoriánského kapitána najdete na stránkách http://www.hitradiofmplus.cz

Zapojte se také do hlasování a vyhrajte jednu z cen - vstupenky na Galavačer, kalendáře FC Viktoria a další ceny z fanshopu. Vítěznou hlášku i s odměněnými posluchači vyhlásí Hitrádio FM Plus ve čtvrtek 5. ledna.

Nominované hlášky v pokračování článku...

Viktoriáni byli druzí v anketě Sportovec Roku

23. prosince 2011 v 8:01 | Bečinka/Lečo
Tým FC Viktoria Plzeň se v prestižní anketě Sportovec roku umístil na 2. místě v kategorii kolektivů. Lepší než Viktoriáni byli jen Tenistky ČR, které vyhráli FedCup

Sporotvní novináři se shodli na tom, že výkony Plzeňanů v roce 2011 byli výjímečné a neuvěřitelně důležité pro propagaci českého sportu, fotbalu i samotné České republiky!

Viktoriáni, GRATULUJEME!!!
 
 

Reklama