Můj
a

Co je u Viktoriánů nového...???

Viktoria Plzeň si volí Miss Fanynku 2011/2012

5. června 2012 v 19:07 | Bečinka/Lečo

FC Viktoria Plzeň pořádá zajímavou soutěž, kde pomocí aplikace na facebooku bude volit Miss Fanynku uplynulého ročníku Gambrinus Ligy. Hlasování bude probíhat od 7. června do 6. července 2012.

Na facebooku na stránce FC Viktoria Plzeň najdete odkaz na soutěž. Tam už potom stačí jen přidat svojí fotku a sami fanoušci budou hlasovat pomocí tlačítka "líbí se mi."

A nechybí samozřejmě ani lákavé ceny :
Miss Viktorie Pleň získá 2 pernamentky a večeři pro 4 (Miss + 1 její doprovod a 2 zvolení hráči FC Viktoria Plzeň)
1. Vicemiss Viktorie Plzeň získá 2 pernamentky + originální podepsaný dres všemi hráči Plzeňské Viktorie.
2. Vícemiss Viktorie Plzeň získá 2 pernametky + originální míč z kolekce Ligy mistrů podepsaný všemi hráči.
4.-10. místo obdrží dámské tričko z kolekce Ligy Mistrů a 2 vstupenky na domácí utkání 2. předkola Evropské ligy!

zdroj informace : fcviktoria.cz

Viktoriánská výstava v obchodním centru na Rokycantské

4. června 2012 v 8:32 | Bečinka/Lečo

Od 2. června se v obchodním centru v Plzni na Rokycantské pořádá obrovská výstava, která matuje cestu Viktoriánů v pohárové Evropě.

K vidění jsou fotografie ze zápasů. Ať už z předkol ligy mistrů, ze základní skupiny ligy mistů, ale i ze zápasu s německým Schalke 04. Jako bonus budou ve vitrínách vstupenky, podepsané dresy nejen Viktoriánů, ale i Katalánců, míče a všechny možné drobnosti, které Viktoriáni od svých soupeřů odbrželi.

Nebudou chybět ani originální dresy, ve kterých Viktoriáni vystupovali, stejně jako kopačky, slavností obleky, ve kterých odjížděli do Milána a tréninkové soupravy. Jako bonus pak bude k vidění i dres čerstvého vítěze Ligy Mistrů Petra Čecha včetně jeho podpisu.

Fanoušci se budou moci vyfotit u speciální fotostěny s týmovým portrétem a na obrazovkách se budou promítat nejdůležitější okamžiky Viktoriánského boje. Jako bonus si budou moci fanoušci zasoutěžit o pernamentky na novou sezonu a dalších věcí z ViktoriaShopu.

V úterý 5. června pak na výstavu zavítá i pětice Viktoriánů, aby se setkali se svými fanoušky. Jejich příjezd je naplánován na 17:30 hodin.

zdroj : fcviktoria.cz

Vláďa Darida pojede na EURO

28. května 2012 v 18:39 | Bečinka/Lečo

Vláďa Darida odehrál své první utkání za Áčkovou reprezentaci a trenéra Bílka jeho výkon okouzlil natolik, že ho nominoval do sestavy na Euro. Vláďa Darida pojede místo mnohem zkušenějšího Dana Pudila.

V konečné nominaci je tak šest Plzeňáků (Dan Kolář, David Limberský, Vašek Pilař, Franta Rajtoral, Milan Petržela a právě Vladimír Darida). Navíc jsou v nominaci samozřejmě i Honza Rezek a Péťa Jiráček, kteří také dostali šanci kvůli úspěchům v Plzni.

Vláďa Darida se tak zařazí k Petrovi Čechovi, Davidu Limberskému a Pavlu Nedvědovi do kategorie Plzeňáků v národním týmu. Pro mladého záložníka je to naprosto unikátní a hodně potřebná zkušenost, kterou si ale za svou píli rozhodně zaslouží!

Všem nominovaným gratulujeme a těšíme se na vaše výkony na EURU 2012!!!

Vláďa Darida povolán do reprezentace!

20. května 2012 v 14:48 | Bečinka/Lečo

Trenér fotbalových reprezentantů České republiky Michal Bílek povolal na soustředění v Rakosku dalšího Plzeňáka. Je jím mladý Vláďa Darida.

Darida byl povolán kvůli zranění lýtkového svalu českého kapitána Tomáše Rosického. Na EURO Darida pravděpodobně nepojede, ale je to pro něj vinikající zkušenost a další odměna pro Plzeňské fotbalisty!


zdroj informace : fcviktoria.cz
zdroj obrázku : facebook.com

Radek Šírl je první posilou Viktorie!

18. května 2012 v 7:52 | Bečinka/Lečo

Jednatřicetiletý obránce Radek Šírl z Mladé Boleslavi je novou posilou Plzeňské Viktorie pro nadcházející sezonu. Napodobil tak svého spoluhráče z Mladé Boleslavi Václava Procházku, který přišel do Viktorie v období zimní přestávky.

Radek Šírl o nabídce ze strany Viktorie věděl a s odopovědí neotálel. "Měl jsem ze strany Viktorky náznak, že by tam mohl být určitý zájem. Tou dobou už jsem byl rozhodnutý, že pokud o mne zájem bude opravdu mít, půjdu tam rád. Bylo to pro mě dané. Bydlím v Rudné, do Plzně to mám kousek. Zároveň tu stavím dům, takže jsem to nechtěl opouštět a chodit někam daleko. Jsem rád, že o mě Plzeň projevila zájem. Neměl jsem o čem váhat,"

Radek Šírl se podle vlastních slov do Plzně a na novou sezonu moc těší. "Těším se moc. Je to pro mě výzva a chtěl bych si s Plzní zahrát evropské poháry a třeba zkusit udělat český titul. Těším se na sportovní úspěchy. Doufám, že i já Viktorce něčím pomůžu, prosadím se a budu hrát. Možná se nám podaří titul a Liga mistrů příští rok.!"


zdroj informace : fcviktoria.cz, zdroj obrázku : google.com

Viktoriáni ve fotbalových anketách

17. května 2012 v 14:13 | Bečinka/Lečo

V populární anketě Zlatý míč pro ročník 2011/2012 se umístilo hned několik Viktoriánů. Do první destíky se vešli hned tři Viktoriáni, přičemž Petr Jiráček obsadil třetí místo.
V dalším pořadí dále figurují Franta Rajtoral, Milan Petržela, David Limberský, Vláďa Darida, Dan Kolář a David Bystroň.

Prvních deset pozic :
1. Petr Čech - Chelsea - 1914
2. Tomáš Rosický - Arsenal - 1328
3. Petr Jiráček - Plzeň/Wolfsburg - 1137
4. Michal Kadlec - Leverkusen - 887
5. David Lafata - Jablonec - 836
6. Theodor Gebre Selassie - Liberec - 647
7. Jiří Štajner - Liberec - 608
8. Václav Pilař - Plzeň - 537
9. Jaroslav Plašil - Bordeaux - 504
10. Pavel Horváth - Plzeň - 380
11. Ladislav Krejčí - Sparta - 282


Další fotbalové ankety
Nejlepší hráč ligy (Asociace hráčů ČAFH): Petr Jiráček (Plzeň/Wolfsburg).
Nejlepší cizinec (iDNES.cz): Marek Bakoš (Plzeň).

Jedenáctka sezony podle deníku Sport vypadá následovně
Zdeněk Zlámal (Olomouc) - Theodor Gebre Selassie, Jan Nezmar (oba Liberec), Martin Latka (Slavia), Jiří Fleišman (Liberec) - Marek Matějovský (Sparta), Pavel Horváth (Plzeň), Ladislav Krejčí (Sparta), Michal Breznaník - Jiří Štajner (oba Liberec), David Lafata (Jablonec).

zbylé pořadí ankety Zlatý míč v pokračování článku...

Sedm Viktoriánů v nominaci na EURO 2012

14. května 2012 v 18:52 | Bečinka/Lečo

Pětice současných hráčů Viktorie je nominováno do reprezentace na EURO 2012, které se odehraje v Polsku a na Ukrajině. Své místo si v sestavě zasloužili za stabilní výkony nejen v české nejvyšší soutěži, ale i v Pohárové Evropě. Kromě pětice součastných Viktoriánů, nechybí v nominaci trenéra Bílka ani dva exViktoriáni!

Trenér Bílek nominoval Davida Limberského, Františka Rajtorala, Dana Koláře, Milana Petrželu a Václava Pilaře. Kromě nich jsou v nominaci také ex-Plzeňáci Petr Jiráček a Honza Rezek!

Horváth a Darida ve Viktoria Shopu

24. dubna 2012 v 19:29 | Bečinka/Lečo

Další dvojice Viktoriánů se představí fanouškům ve Viktoria Shopu. Tentokrát to bude kapitán Pavel Horváth a záložník Vláďa Darida! Oba Viktoriáni zasednou za pult obchodu ve čtvrtek 26.4. 2012 v 17:30 a fanouškům budou k dispozici půl hodiny.

Oba navíc představí novinky v sortimentu Viktoria Shopu. Přibudou například klíčenky, samolepky a vlaječky. Nově budou k dispozici nafukovací míče k vodě, retro kloboučky a speciální cyklodressy! Stále navíc probíhá speciální akce k zápasu se Slávií.

zdroj : fcviktoria.cz

Všechno nejlepší, Horvi!

22. dubna 2012 v 17:17 | Bečinka/Lečo

Psal se 22. duben roku 1975 kdy se Horvátovým narodil malý kluk. Pojmenovali ho Pavel. Pavel rostl a rostl a vyrostl z něj jeden z nejlepších fotbalistů české nejvyšší soutěže. Ano, dnes slaví 37. narozeniny záložník a kapitán Plzeňských Viktoriánů, Pavel Horváth!

Připomeňte si Horviho hlášky zde

Bakoš a Kolář ve Viktoria Shopu

17. dubna 2012 v 10:00 | Bečinka/Lečo

Další dva Viktoriáni se postaví k pultu ve Viktoria Shopu. Tentokrát to bude Dan Kolář a Marek Bakoš. Hráči se budou jako vždy podepisovat a fotografovat.

Ve Viktoria Shopu budou ve středu 18.4. 2012. Jejich směna ve Viktoria Shopu začne v 17:30 a budou k dispozici pro fanoušky půlhodinu. Své brány pak Viktoria Shop uzavře v 18:30.

Ve Fanshopu můžete pořídit zlevněné produkty z kolekce Ligy Mistrů a Evropské ligy. Kalendáře na rok 2012 jsou zlevněné a stojí už jen pouhých 50,-. Majitelé pernamentek si mohou, při předložení pernamentky, odnést plagát A-týmu a to zcela zdarma.

Další informace zde

zdroj : fcviktoria.cz

Video pro Pavla Vrbu - Děkujeme!

13. dubna 2012 v 7:56 | Bečinka/Lečo

Poháry k vidění na radnici!

11. dubna 2012 v 22:34 | Bečinka/Lečo

Fanouškům Viktorie Plzeň dostanou jedinečnou šanci prohlédnout si všechny trofeje, které mistři vyhráli. Budou vystaveny na Plzeňské radnici v místnosti zvané Matrika.

Prohlédnout si je mohou Plzeňáci v pátek 13. dubna od 13:00 do 16:00. Kromě toho, první hodinu otevření, tedy od 13:00 do 14:00 bude probíhat autogramiáda a hostem bude Vláďa Darida.

Takže pokud jste poblíž, pak nezapomeňte vyrazit. K vidění bude nejen pohár pro Mistra Gambrinus ligy, ale i Synot Tip Superpohár!

zdroj : fcviktoria.cz

Pojďte ukázat, kde je Pavel Vrba doma!

7. dubna 2012 v 7:10 | Bečinka/Lečo

V neděli 8.4. 2012 odehraje Plzeňská Viktorie zápas s 1. FC Slovácko. A v čem je ten zápas tak vyjímečený?

Fanoušci chtějí zápas věnovat Pavlu Vrbovi a tak mu tím poděkovat, že i nadále zůstává trenérem Plzeňské Viktorie. (To, jestli to udělal úplně dobrovolně, je na jinou debatu).


Takže sbalte rodinu a vyražte na Štruncové sady i vy! Poděkujte trenérovi, díky kterému se o existenci Plzně ví v Kodani, Miláně a Barceloně! Poděkujte muži, který dal Viktoriánům možnost reprezentovat svou zemi a získat angažmá v zahraničí!

Vyprodejme stadion!!!!David Limberský přestupuje do Sparty!

1. dubna 2012 v 10:32 | Bečinka/Lečo

To, že byl kdysi David Limberský ve Spartě ví každý fanoušek Plzeňské Viktorie. A to, že tam nedostával moc prostoru, ví také každý. A je to znovu ten známí příběh - ze Sparty se vrátil do Plzně a vyhrál titul mistr Gambrinus ligy, postoupil do Ligy Mistrů, hrál s giganty jakými je Barcelona a AC Milán a odehrál své životní utkání proti Schalke v Gelsenkirchenu.

Ovšem lákání nejslavnějšího fotbalového klubu nepolevilo a David Limberský dostal nabídku na hostování ve Spartě. Sparta momentálně vede tabulku Gambrinus ligy (i když se její náskok značně snížil) a Davida Limberského Sparta opět omámila.

David Limberský tak stráví konec jarné sezony ve Spartě a pak se bude muset sám rozhodnout, jak se bude vyvíjet jeho hráčská kariéra. Ať se daří, Davide!


zdroj informace/obrázku : facebook.com Fanklub Davida Limberského, fcviktoria.cz

Trenér Vrba ve Viktoria Shopu + akce FanShopu

30. března 2012 v 13:58 | Bečinka/Lečo

V sobotu 31.3. 2012 bude ve Viktoria Shopu fanouškům k dispozici trenér Plzeňských mistrů, Pavel Vrba. Fanshop se otevře již v 11:00 hodin a bude otevřen až do 14:00. Účást trenéra Vrby je naplánovaná na 12:00-13:00.

Viktoria také pořádá speciální akci k prodeji vstupenek na domácí zápas se Slováckem, který se hraje příští týden. Bude probíhat akce na vstupenky 2 + 1. Ke koupi dvou vstupenek, dostanete třetí zdarma. To samé platí i pro manitele pernamentek. Pokud si koupí k jedné permanentce, jednu vstupenku, dostanou druhou zdarma.

Ve Viktoria Shopu stále probíhá prodej origiálních dresů z Ligy Mistrů a Evropské ligy. Origiální dresy hráčů, s předtištěšným jménem hráče a jeho podpisem si můžete pořídit za 999,-. Stále probíhá doprodej origiálních dresů z podzimní části ligy, ty jsou k dosání za 699,-. Držitelé pernamenek mají slevu 200,-.

Stále jsou výrazné slevy na kolekci Ligy mistrů a Evropské ligy. Probíhá doprodej kalendářů na rok 2012, jejichž cena činí pouhých 99,- K dispozici nově bude i plagát s Viktoriány na jarní část Gambrinus ligy. Cena jednoho plagátu je 30,-. Majitelé pernamentek, pod předložení pernamenkty, dostanou plagát do konce dubna zdarma.

zdroj informace : fcviktoria.cz

Výsledy ankety Sportovec Plzeňského kraje roku 2011

24. března 2012 v 10:38 | Bečinka/Lečo

Ve středu 21.3. 2012 se konal slavnostní večer při vyhlášení ankety Sportovec Plzně za rok 2011. A i tentokrát, dominovali Viktoriáni.

Trofej za nejlepšího sportovce Plzně a Plzeňského kraje letos (stejně jako loni) získal kapitán Plzeňských mistrů, Pavel Horváth. Pavel Horváth také vyhrál v anketě čtenářů Plzeňského deníku. Na druhém místě se umístil Straka a třetí byl David Limberský!

Nejlepším trenérem byl zvolen Pavel Vrba a nejlepším týmem FC Viktoria Plzeň.

Do Síně slávy byly zařazeny dvě legendy Plzeňského fotbalu František Plass a Jiří Sloup.

Všem Viktoriánům gratulujeme!!!!

Rajtoral a Pilař ve čtvrtek ve Fanshopu

20. března 2012 v 19:04 | Bečinka/Lečo

Fanshop Plzeňské Viktorie budou ve čtvrtek 22.3. 2012 mít na starost Franta Rajtoral a Václav Pilař. Hráči se od 17:15 chopí kasy, budou připraveni pomoct s výběrem zboží, podepíšou kartičky nebo se s váma vyfotí.

Fanshop Viktorie také připravil několik akcí. Bude například docházet k prodeji originálních dresů, ve kterých Viktoriáni hráli zápasy v Lize mistrů. Každý dres navíc bude od samotného hráče podepsaný. Tento dres si budete moci pořídit za 999,-, pro manitele pernamentek za pouhých 799,-

Dále probíhají slevy na produkty s logem Evropské ligy a fanoušci si tak mohou navždy připomenout statečný boj Viktoriánů proti Schalke. Dále pokračuje výprodej kalendářů Viktorie na rok 2012, za který zaplatíte pouhých 100,-

Fanshop se zavře v 18:20.

Viktoriánům na severu Čech zničili autobus!

20. března 2012 v 9:43 | Bečinka/Lečo

Viktoriáni si ze severu Čech neodveli jen důležitou výhru 0:2 a potřebné tři body, ale i poničený autobus! ,,Někdo" do něj vyryl vulgární obrázky.

Viktoriáni se v Jablonci zdrželi, kvůli vyšetřování incidentu a nadále na šetření spolupracují s policíí. Viníky, ale pravděpodobně trest mine, přesto by někdo potrestán být měl. Podle mého soudu by to měl být Jablonec, který jako klub, nedokáže zařídit, aby se takovéhle věci nestávaly!


zdroj fotky : facebook.com - FC Viktoria Plzeň

Pilař dostal pokutu 30 000 korun

16. března 2012 v 22:25 | Bečinka/Lečo

Zápas mezi Spartou a Plzeňskými mistry měl dohru před disciplinární komisí a dnes už jsou známé její výsledky. Reporáž ze zápasu je zde.

Václav Pilař dostal za simulování pokutu 30 000 korun. Po jeho pádu v pokutovém území se kopala penalta, ke které se postavil Pavel Horváth, ale neproměnil jí. Přestože v pravidlech fotbalu (které jsou schválené společnosti Fifa, UEFA a tedy i paní Damkovou) je jasně napsáno, že pokutový nebo přímý volný kop se může písknout i, když je jasný hráčům umysl toho druhého zranit, přestože se jeho soupeř včas vyhne.

Trest v podobě stopu na 2 zápasy dostal Sparťan Zápotočný za brutální faul na Daniela Koláře, který zůstal naprosto nepotrestaný. Vzhledem k tomu, že Zápotočný měl už žlutou kartu, rozhodčí tak Spartu zachárnil od hry v deseti.

Viktorka hraje už ve středu!!!

6. března 2012 v 21:45 | Bečinka/Lečo

Přijďte podpořit Viktoriány i do "méně důležitého" zápasu. Ve středu od 17:00 hraje Viktorka DOMA a FK Mladou Boleslaví čtvrté kolo Poháru České pošty! Lístky můžete sehnat za velmi přiznivou cenu. Více informací zde


 
 

Reklama