Můj
a

Co je u Viktoriánů nového...???

Čtvrteční zápas lze sledovat na internetu!

8. srpna 2012 v 22:47 | Bečinka

K odvetě třetího předkola Evropské ligy mezi FC Viktorií Plzeň a Ruch Chorzówem požene Viktorii vyprodaný stadion. Zájem o lístky byl opět obrovský a den před zápasem hlásí Viktoria vyprodáno. Zcela vyprodaný je i sektor hostujících fanoušků. Je to již podruhé ve velmi krátké době, kdy byl stadion celý vyprodaný.

Ti, co nesehnali lístky však nemusí smutnit. Kvůli obrovskému zájmu o utkání, nabízí klub možnost sledovat zápas online. Na tomhle kanálu budou mít fanoušci možnost stáhnout si v 19:30 komentovaný přenost utkání včetně všech rozhovorů a podobně. Pro více informací, klikněte zde.

zdroj : fcviktoria.cz

Sedm Viktoriánů v nominaci na přátelák proti Ukrajině

8. srpna 2012 v 11:11 | Bečinka

Ve středu 15. srpna čeká české fotbalové reprezentanty přípravný zápas, před začátkem kvalifikace na Mistrovství světa v Brazílii konaném v roce 2012, s Ukrajinou. Pozvánku do reprezentace dostali taky čtyři Viktoriáni.

Konkrétně to byli David Limberský, František Rajtoral, Daniel Kolář a Vláďa Darida. Mezi devátenácti nominovanými hráči nechybí ani tři ex-Viktoriáni Petr Jiráček, Václav Pilař a Honza Rezek. Reprezentace odcestuje v podobném složení, v jakém byla na letošním Euru.

Zápas bude generálkou před startem kvalifikace, která začíná již 8. září (na moje narozeniny) a český tým se postaví proti Dánům.

zdroj : fcviktoria.cz

Vstupenky na Chorzow již od pátku!

31. července 2012 v 10:37 | Bečinka

Již od pátku 3.8. 2012 od deseti hodin dopoledne si budou moci fanoušci červeno-modrých zakoupit vstupenky na odvetné utkání třetího překola Evropské ligy, které se bude hrát ve Štrunových sadech a kde bude Viktorii soupeřem polský Chorzow.

První dva dny předprodeje budou určeni speciálně pro pernamentkáře, kteří si budou moci zakoupit lístek na svoje sedadlo. Na jednu pernametku bude možné koupit 5 vstupenek.

Cena vstupenek na hlavní a protilehlou tribunu je stanovena na 200 korun. Na místa za brankami za 150 korun. Pernamentkáři navíc získají 50% procentní slevu na svůj lístek (tedy na jeden z oněch pěti, které mohou koupit) a tak je zápas vyjde na pouhou stovku nebo 75 korun.

Jako obvykle UEFA blokuje sektory D a C, ale jinak můžete vybírat ze všech míst. Prodej bude probíhat pouze ve Štruncových sadech a to přímo u pokladen a ve Fanshopu. Od pondělí 6.8. 2012 si budou moci vstupenky koupit i ostatní.

Navíc Viktoria přichází se stejnou akcí jako na utkání s Rustavi. Po zápase s polským Chorzowem můžete vstupenku vyměnit za vstupenku na Gambrinus ligu na zápas, kdy bude Plzeň hostit nováčka Gambrinus ligy Brno.

zdroj : www.fcviktoria.cz

Viktoria Plzeň hlásí vyprodáno!

24. července 2012 v 22:41 | Bečinka

Tři dny před odvetou druhého překola Evropské ligy proti Rustavi, hlásí Viktorie Plzeň VYPRODÁNO! První utkání v novém ročníku fotbalové sezony tedy bude ve Štruncových sadech vyprodané. Odvetu Viktoriáni odehrajou ve čtvrtek 26.7. 2012 od 20:00 hodin.

Všichni, kdo si zakoupili vstupenku na tento zápas, mají zdarma vstup i na první ligový zápas, kteří Viktoriáni odehrajou v neděli 29. července od 18:00. Soupeřem jim bude Hradec Králové. Dá se tedy předpokládat, že i během prvního ligového zápasu bude stadion plný!

zdroj : facebook.com

Darida a Limberský prodloužili smlouvu ve Viktorii!

23. července 2012 v 21:41 | Bečinka

Dva reprezentanti, Vladimír Darida a David Limberský prodloužili smouvu s Viktorií Plzeň. Po skvělých výkonech obou fotbalistů se objevovali nejrůznější nabídky agažmá nejen v České lize, ale především ze zahraničí.

Oba hráči však dali přednost klubu, který je do velkého fotbalu přivedl. Vláďa Darida i David Limberský, jsou oba odchovance Viktorie. Jejich nová smlouva je platná až do června 2016, takže se na tuhle dvojku můžete těšit ještě pár sezon.

zdroj : fcviktoria.cz

Začíná sezóna 2012/2013

21. července 2012 v 13:30 | Bečinka

Václav Šubrt má youtube kanál, který nejdete zde a často dělá vinikající videa mapující jednotlivé okamžiky Plzeňské Viktorie. Někde z nich jsem zde již ukazovala. Udělal například video jako poděkování pro Petra Jiráčka i Pavla Vrbu.

Tentokrát přišel s videem, které nás má nabudit na novou sezonu. Opět odvedl vinikající práci. Video je níže. Nezapomeňte navštívit jeho kanál a zanechat mu komentář. Jeho práce je opravdu profesionální.

Pavel Vrba prodloužil smlouvu!

17. července 2012 v 14:17 | Bečinka

Výborná zpráva pro fanouška Plzeňské Viktorie a špatná pro naše soupeře. Pavel Vrba, hlavní trenér Viktory, se navzdory všem možným zprávám, které možná čtete o tom, že se chystá z Plzně odejít, prodloužil smlouvu s Plzeňským klubem.

Nejnovější smlouva trenéra Vrby končí až v červu 2015. Podmínky smlouvy zveřejněny nebyly a popravdě ani nechápu proč by se vůbec měli podmínky smlouvy zveřejňovat. Ne jen u tohohle přípradu. Je tedy jasné, že Viktoria i přes odchody několika klíčových hráčů bude pořád hrát fotbal, na který jsme zvyklý a který milujeme!

Výsledky přípravných zápasů z Rakouska

15. července 2012 v 6:20 | Bečinka

Na soustředění v Rakousku se Viktoriány střetli se třemi špičkovými týmy v rámci přípravných zápasů. Do zápasů zasáhly i všechny nové posily.

První zápas odehráli Vitkoriáni 6. července s CFR 1907 Cluj, což je mistrovský tým Rumuska. Viktoriáni první zápas vyhráli 3:1. Stav v poločase byl 3:0. Za Viktoriány se trefili Limberský, Ďuriš a Darida. Podrobné info zde.

Druhý zápas Viktoriáni odehráli 9. července s týmem FC Red Bull Slazburg, který minulou sezonu získal double. Zápas skončil vítězstvím domácích 4:1. Stav v poločase byl 2:1. Viktoria se ujala vedení v 19. minutě, když se trefil Wágner. Ještě do konce poločasu však Rakušané skore otočili, když nejprve vyrovnali z penalty a o dvě minuty později skorovali opět. Podrobné info zde.

A poslední zápas odehráli Viktoriáni s ruským Spartak Moskva. V zápase zahazovali jednu šanci za druhou a nakonec prohráli 1:2. Jeden gól Viktoriánů dal v 35. minutě Pavel Horváth, když vyrovnával na 1:1. Podrobné info zde.

zdroj : fcviktoria.cz

Martin Zeman a Lukáš Hejda jsou dalšími posily Viktorie!

13. července 2012 v 22:47 | Bečinka

Pravděpodobně poslední posily Plzeňských Viktoriánů před nadcházejícím ročníkem Gambrinus Ligy jsou (oba ExSparťani) Martin Zeman a Lukáš Hejda. Lukáš Hejda přichází na předstup, Marin Zeman na roční hostování s obcí.

Podle trenéra Vrby už oba hráče delší dobu sledovali a jsou šťastní, že se přestup povedl a dohoda se urodila. Oba hráči se na působení ve Viktorii velmi těší, protože si uvědomují, že je to jeden z nejlepších českých klubů.

Oba hráči se připojili k Viktoriánům v Rakousku na soustředění ještě před zápasem s Moskvou.

Zleva : Martin Zeman, šéf klubu Tomáš Paclík, Lukáš Hejda

zdroj : fcviktoria.cz

Viktoriáni znají svého soupeře pro EL + info k vstupenkám

12. července 2012 v 18:14 | Bečinka

Viktorie Plzeň zná svého soupeře pro druhé překolo Evropské ligy. Stala se jím FC Metalurgi Ruslav z Gruzie. Ruslav vyhrála oba dva zápasy prvního překola proti albánskému klubu Teuta. Ruslav nejprve zvítězila domu 3:0 a výsledek potvrdila v odvetném zápase, který vyhrála 6:1.

Dvakrát skoroval i hráč, který kdysi oblékal dres Viktorie Plzeň. Jmenuje se Dimitri Tatanashvili.

Viktorie Plzeň odehraje první zápas venku a to ve čtvrtek 19. července. Odvetné utkání je pak náplánováné o týden později na 26. 7. 2012. Odvetné utkání se odehraje ve Štruncových sadech. Majitelé letošních pernamentek mají vstup na zápas zdarma.

Prodej vstupenek startuje již zítra 13.7. 2012 a jsou dosputné za klasické ligové ceny, což snamená v rozemí od 120 do 150 korun. První tisícovka fanoušků navíc získá druhý lístek zcela zadarmo, což platí i pro pernamentkáře, který druhý lístek zdarma dostanou po předložení pernamentky.

zdroj : fcviktoria.cz

Rozlosování podzimní části Gambrinus Ligy (sezona 2012/2013)

5. července 2012 v 13:09 | Bečinka

Ve středu 4.7. 2012 byl nalosován soutěžní ročník Gambrinus Ligy pro sezonu 2012/2013. Data zápasů se budou samozřejmě měnit a přizpůsobovat týmum hrajícím Evropské poháry, ale již známe soupeře a rozlosování prvních 16.kol.

Viktoria se poprvé představí doma poslední červencový víkend a soupeřem jim bude Hradec Králové. Program podzimní části Gambrinus ligy najdete v pokračování článku.

Milan Petržela přestoupil do FC Augsburgu!

3. července 2012 v 17:35 | Bečinka

Plzeňský rychlík a reprezentant Milan Petržela odchází z Plzně do Bundes Ligy. Milanovo snem byla vždycky právě Bundes ligy a po působení Viktorie v Lize Mistrů a Evropské lize se objevilo několik nabídek na přestup. Dokonce i v zimní pauze.

Milan Petržela se však rozhodl dokopat sezonu ve svém klubu. Po pro Čechy poměrně úspěšeném EURU přišla nabídka německého FC Augsburgu. Hráč i klub se tedy doholi o skončení Petrželovi působnosti v Plzni.

Milan Petržela jet tedy oficiální hráč FC Augsuburgu a v Bundes Lize se bude pravidelně potkávat s dalším exPlzeňákem Petrem Jiráčkem. Milan podepsal tříletou smlouvu. A my mu samozřejmě přejeme hodně štěstí a sportovních uspěchů v novém klubu!

DĚKUJEME, MILANE!


zdroj informace : fcviktoria.cz
zdroj fotky : google.com

Výsledky přípravných zápasů v ČR

1. července 2012 v 20:35 | Bečinka

V rámci domácí přípavy odehráli Viktoriáni čtyři utkání. Soupeři jim byli týmy na nestejné úrovni. Jednalo se víceméně o exibiční zápasy, které byli velkým zážitkem právě pro týmy soupeřů. Viktoriáni vyhráli všechny čtyři zápasy.

Výsledky přípravných utkání v ČR
FC Rokycany - FC Viktoria Plzeň 1:8
TJ Jiskra Domažlice - FC Viktoria Plzeň 1:2
FK Baník Sokolov - FC Viktoria Plzeň 2:4
FC Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem 9:0

Nyní čeká Viktoriány přesun do Rakouského sportovního centra, kde je čeká několik dalších přípravných zápasů. Do kádru se již přidali všechny nově nakoupené posily.

zdroj : fcviktoria.cz

Matúš Kozáčik je další posilou Viktorie + situace brankářů

30. června 2012 v 6:59 | Bečinka

Tříletou smlouvu s Plzeňskou Viktorií podepsal Matúš Kozáčik. Slovenský brankář působil v obou pražským S. Odehrál pět zápasů za Slovenskou reprezentaci do jednadvaceti let a jednou se dokonce objevil i ve výběru áčka slovenské reprezentace.

Od roku 2010 působil v Kyperském klubu Anorthosis Famagusta FC, za který hraje ex-Plzeňák Honza Rezek. Právě i kvůli doporučení Honzy Rezka se Matúš Kozáčik rozhodl přijmout nabídku Viktorie. Matúš se okamžitě zapojil do přípravy i do dění v kabině a podle vlastních slov, Réza se svými legendami nepřeháněl.

FC Viktoria Plzeň musí kvůli zdravotním problémům Romana Pavlíka, který podstoupil operaci a odchodu Marka Čecha najít standartní brankářské duo. Kromě Matúše Kozáčika a Petra Bolky, kteří jsou oba novými posilami, trenéři brankářů také pracují s Lukášem Krbečkem, Martinem Ticháčkem a Alešem Mandousem.


zdroj : fcviktoria.cz

Edgar Malakyan je novou posilou Viktorie!

28. června 2012 v 14:12 | Bečinka

Jméno Edgar Malakyan je fanouškům Viktorie známé. Edgar si totiž proti Viktoriánům zahrál a dokonce jim dal gól. Bylo to v jednom ze zápasů v předkolech Ligy Mistrů. Edgar Malakyan byl hráčem Pyuniku Jerevan.

Zástupci Plzeňské Viktorie ho sledovali celou sezonu. Edgar se pravidelně objevoval v dresu arménské reprezentaci do 21 let a své místo má i v seniorském týmu reprezentace. Před několika týdny přijel s Viktoriány trénovat, prošel zdravotními testy a nyní je z něj nová posila Viktorie.

Edgar Malakyan podepsal smlouvu na tři roky. Trenér Vrba je přesvědčen, že Edgar Malakyan by se mohl stát náhradou za odcházející Pilaře. Sám Edgar Malakyan potvrdil, že se mu v Česku velmi líbí a jediné, co musí je pořádně se začít učit česky, aby se mohl zapojit i do atmosféry v kabině.


zdroj : fcviktoria.cz

Viktoriáni znají soupeře pro Evropskou ligu!

25. června 2012 v 20:30 | Bečinka


Třetí Místo v Grabrinus lize zajistilo Viktoriánům příležitost zahrát si Evropskou ligu. Nejprve se ale musí dostat přes předkola. Díky bodům, které Viktoriáni loni nahráli v Lize Mistrů, už nebudou muset hrát první předkolo.

Třetí předkolo však rozhodne o jejich soupeři. Ve třetím předkole se potkají týmy FC Metalurgi Rustavi (Gruzie) a KS Teuta (Albánie). Tým FC Metalurgi Rustavi se počtvrté za sebou dostal do předkola Evropské ligy. Loni vypadl až ve třetím předkole. Za tým hraje Dimitrij Tatanašvili, který byl v období 2008-2010 hráčem Plzeňské Viktorie

Tým KS Teuta nasbíral v Evropské lize již 10 startů a je jejím pravidelným učastníkem. Týmy odehrají první utkání 19. července a druhé o týden později. Vítěz si poté zahraje druhé předkola s Plzeňskou Viktorií.

zdroj : fcviktoria.cz

Startuje prodej pernamentek!

24. června 2012 v 16:57 | Bečinka

V pondělí 25. 6. se rozjede prodej pernamentek na sezonu 2012/2013. S novou sezonou přichází několik změn. Předností právo zakoupit si pernamentku mají samozřejmě držitelé pernamentek na minulou sezonu. Pro ostatní začíná prodej pernamentek až 2. července. Pernamentky lze nyní zakoupit i online.

Pernamentky můžete koupit ve dvou cenových katergorií. Na hlavní a protilehlou tribunu (sektory S,T) stojí 2000,- Všechna ostatní místa jsou k dostání za 1400,- Širokou škálu výhod připravilo vedení pro majitele pernamentních vstupenek. Mimo jiné získají vstup na domácí utkání 2. předkola Evropské ligy, voucher v hodnotě 300,- za nákup ve Fanshopu z kolekce Ligy mistrů, předností právo nákupu vstupenek na případné další zápasy Evropské ligy nebo např. 10% slevu na každý nákup ve Fanshopu.

Pro více informací o jednorázovém vstupném klikněte zde

Viktoria Plzeň - Nejdůležitější okamžiky Jara 2012 (video)

14. června 2012 v 22:20 | Bečinka/Lečo
Autor videa naprosto přesně vystihl fotbalovou situaci v Plzni na jaře 2012. Bylo to Hight and Low. Jednou nahoře, jednou dole. Ve videu jsou ukázány skandály Martina Filla, aféra Davida Bystroně, odchod Petra Jiráčka a pokračuje se nejdůležitějšími okamžiky fotbalového jara. Opět parádní úprava vide! Klobouk dolů!!!


Pro více videíí klikněte zde

David Bystroň se vrátil do Viktorie!

13. června 2012 v 6:43 | Bečinka/Lečo

David Bystroň, který byl potrestán a nesmí dva roky profesionálně hrát fotbal se vrátil do Viktorie. Alespoň v rámci přípravy. Dostal povolení od klubu, se kterým zůstal v kontaktu a přidá se k tréninkům.

Trenér Pavel Vrba jeho příchod vítá také proto, že chybí pět hráčů základní sestavy, kteří reprezentují Českou republiky na šampionátu v Polsku. Plzenští fanoušci na Davida Bystroně nezapoměli a stále stojí za ním.

Během sezony kotel připravil nejedno choreo věnované našemu obránci a několikrát je skandovalo jeho jméno. David Bystroň také byl na zápase Viktorky v Liberci a stále zůstává s klukama v kontaktu. Vedení Viktorie mu povolilo trénovat také proto, že jsou si vědomi jeho pomoci při zisku titulu mistra české ligy, jakožto uspěchů v Lize Mistrů.

zdroj : fcviktoria.cz

Petr Bolek je novou posilou pro Viktorii!

7. června 2012 v 21:33 | Bečinka/Lečo

Viktoria Plzeň hlásí novou posilu. Tentokrát se jedná o golmana Petra Bolka. Petr Bolek přichází ze slovenské Senice. Počet startů v Gambrinus lize je u něj nulový, přestože patřil do kádru Liberce.

O talentu Petra Bolka však není ani ten nejmenší pochyb. Petr Bolek je totiž brankář českých juniorských reprezentací. Byl vyhlášen nejlepším golmanem slovenské ligy a týmu několikrát pomohl i do Evropských pohárů.

Z Viktorie naopak odchází golman Marek Čech, který neprodloužil smlouvu. Do jeho fotbalové kariéry mu samozřejmě přejeme hodně štěstí a děkujeme mu, za úžasné zákroky v důležitých zápasech.


zdroj informace + obrázku : fcviktoria.cz
 
 

Reklama