Můj
a

Co je u Viktoriánů nového...???

Vstupenky na osmifinále EL již od středy!

23. února 2013 v 17:11 | Bečinka

Ještě jsme ani nemohli pořádně oslavit postup do semifinále Evropské ligy a už nás čeká další zápas. Jak jsem již psala, soupeřem Plzeňské Viktorie v semifinále bude turecký tým Fenerbahce Istambul. První zápas odehrají Viktoriáni již 7. března od 19:00 ve Štruncových sadech.

Ceny vstupenek jsou stejné jako na zápas s Neapolí včetně slev pro pernamentkáře. Lískty tak vyjdou od 450,- do 1200,- což je velmi dobrá cena. Více informací nalezente zde.

Prodej vstutenek startuje již 27. února od 13:00 a až do neděle 3.3. 2013 si mohou lístky kupovat pernamentáři. Opět pro ně platí 1 + 1, čili na jednu pernamentku lze koupit pouze dvě vstupenky, z nichž jedna je zlevněná.

Prodej vstupenek pro širokou veřejnost starutuje v den utkání s Baníkem Ostrava, tj. v pondělí 4.3. 2013.

zdroj informace : fcviktoria.cz

Start prodeje vstupenek na Neapol

13. ledna 2013 v 14:59 | Bečinka

Před pár dny jsem vás informovala o ccenách vstupenek na zápas Evropské ligy mezi týmy FC Viktoria Plzeň a SSC Neapol. Zápas se odehraje 21. února od 21:05 ve Štruncových sadech. Informace o cenách vstupenek najdete zde.

Viktoria Plzeň už zveřejnila i termíny prodeje lístků. První týden je speciálně vyhražen pro držitele pernamentních vstupenek, kteří si na svojí vstupenku mohou koupit maximálně 2 lístky, přičemž u jednoh z nich mohou uplatnit slevu.

Od útery 22. ledna 9:00 až do 27. ledna budou mít pernamentkáři možnost zajistit si lístek na utkání Evropské ligy. Poklady se otevřenou ve Štruncových sadech ve všední dny od 9:00 do 17:00 a o víkendech od 10:00 do 15:00.

Od pondělí 28.ledna si pak budou moci vstupenky koupit i ostatní. Vstupenky se budou prodávat dokud nedojte k jejich úplnému vyprodání ve stejných časových hodinách jak je již výše zmíněno.

zdroj : fcviktoria.cz

Stanislav Tecl je novým hráčem Viktorie!

5. ledna 2013 v 5:40 | Bečinka

Již nějakou dobu se v médiích objevovali zprávy o přestupu Jihlavského Stanislava Tecla do Viktorie Plzeň. Ve čtvrtek Viktoriáni zahájili zimní příprava a Stanislav Tecl nechyběl, takže už můžeme jistě říci, že se tenhle drb potvrdil.

Stanislav Tecl je útočník a mládežnický reprezentant České republiky. Za mládežnickou reprezentaci dal dokonce i dva góly. Působil v prvoligovém klubu FC Vysočina Jihlava a jak sám říká rozhodování zda opostit klub, který je momentálně na 10. pozici tabulky Gambrinus ligy bylo sice těžké, ale nabídka Viktorie Plzeň se nedala odmítnout.

více informací na http://fcviktoria.cz

Info o cenách vstupenek na zápas s Neapolí

31. prosince 2012 v 13:00 | Bečinka

Viktoria Plzeň již odhalila ceny vstupenek na duel Evropské ligy mezi Viktorií Plzeň a Neapolí. Zápas se ve Štruncových sadech odehraje 21. února. Bude to již odveta vyřazovacího boje a výkop bude v 21:00 hodin.

Start prodeje vstupenek ještě nebyl stanoven, ale jakmile tomu tak bude, budu vás o všech detailech informovat. Klub zatím zveřejnil ceny vstupenek. Musím říct, že i tentokrát to není žádná velká pálka. Klub velmi zbá na to, aby ceny vstupenek držel co nejmíň dole a přitom vydělal.

Vstupenky budou k dispozici ve třech cenových kategorií. Nejdražší bude stát 1200,- druhá kategorie bude za 900,- a nejlevější vstupenky budeme moci pořídit za 600,- Jako vždy i tentokrát budou mít pernametkáři několik výhod.

Vstupenky pro pernamentkáře budou levnější v rozmezí 150-200 korun, takže nejdražší variantu pernamentkáři pořídí za 1000,-, druhou kategorii za 750,- a nejlevnější lístek je bude stát pouze 450,- Informace o kategoriích a cenách najdete na oficiálních stránkách fotbalového klubu. Pernamentkáři navíc budou mít tentokrát na koupi vstupenek vyhrazený celý týden a kromě svého lístku, budou moci koupit ještě jeden.

Další informace přibudou až budou oficiální.

zdroj : fcviktoria.cz

Viktoria si zahraje s Neapolí

21. prosince 2012 v 14:36 | Bečinka

Dnes ve 14:00 proběhlo losování jarních vyřazovacích kol Evropské ligy. Plzenští Viktoriáni, kteří vyhráli svoji skupinu, byli zasazeným týmem. Los jim vybral atraktivního a velmi těžkého soupeře. Je jím Italský klub Neapol.

První zápas odehrávají Viktoriáni na hřišti soupeře a to již 14. února. Odvetu pak Štruncovy sady uvidí o týden později. Za Neapol hraje výborný útočník Cavani, který dal ve dvaceti zápasech, dvacet gólů. Neapolí prošlo i několik českých hráčů, například Marek Jankulovski.

Vítěz dvojzápasu se pak utká s vítězem dvojzápasu mezi BATE Borisov, se kterým se Viktoria již loni potkala v základní skupině Ligy mistrů (reporáž z domácího zápasu najdete zde a z venkovního tady) a Fenerbahce Istanbul.

zdroj : fcviktoria.cz

Pavel Horváth je v nejlepší jedenáctce EL

15. prosince 2012 v 16:10 | Bečinka

Jak bývá zvykem po skončení bojů v základních skupinách Evropské ligy, UEFA pravidelně vyhlašuje jedenáctku nejlepších fotbalistů, kteří svými výkony přispěli k vítězství svého týmu a kteří neunikli očím odborné komise hodnotijící nejlepší fotbalisty v evropských soutěží.

A do ideální jedenáctky se dostal i Plzeňský kapitán Pavel Horváth. UEFA svojí volbu vysvětlila takto : ,,Horváth je srdcem plzeňského týmu. Stal se základním kamenem výhry Viktorie ve skupině B a i díky jeho schopnostem Viktoria vyrhála všechny tři domácí zápasy, včetně uktání s Atléticem Madrid. Pavel Horváth překonal svůj vlastní rekord, když se v 37 letech a 214 dnech stal nejstarším střelcem v zápase Evropské ligy."

Horvimu samozřejmě všichni gratulujeme!!!!

Celou ideální jedenáctku najdete v pokračování článku...

Kalendář na rok 2013 je již k dispozici!

10. prosince 2012 v 6:40 | Bečinka

Již od čtvrtka 6.12. 2012 si můžete v klubovém fanshopu kupovat kalendář na nový rok. Loňské kalendáře měli vělký úspěch a proto je můžeme najít ve ViktoriaShopu i letos. Jedná se o nástěnný kalendář ve formátu A2.

Kalendář stojí 249 korun a pomáhali ho tvořit i sami fanoušci. Titulní strana je totiž koláží více než 130 fanoušků Plzeňských Viktoriánů. Náhledy kalendáře jsou v pokračování článku.

Náhledy...

Autogramiády Pavla Horvátha!

14. listopadu 2012 v 19:38 | Bečinka

Pavel Horváth vydal svoji autobiografickou knihu s názvem Můj příběh nekončí. Knihu už i pokřtil (fotky jsou zde) a nyní ho čeká série autogramiád. Knížku můžete sehnat v jakémkoliv knihkupectví za 299 korun nebo ve fanshopu ve speciální edici s logem Viktorie Plzeň za 269 korun, pro pernamentkáře za 249 korun.

První autogramiáda proběhne ve čtvrtek 15.11. 2012 v obchodním centru Plaza Plzeň. Horvi bude knihu (pravděpodobně) podepisovat v obchodě Bux. Autogramiáda začíná v 16:00 hodin.

Další autogramiáda je naplánovaná na 1.12. 2012 a uskuteční se v Praze v Metropoli Zličín. Autogramiáda tam začne již ve 14:00 hodin a bude trvat dvě hodiny.

Třetí autogramiáda bude opět v Plzni. Tentokrát v Nákupním centru Borská pole. Uskuteční se 9. 12. 2012 od 14:00 hodin. A posledí autogramiáda bude opět v Praze, tentokrát v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Autogramiáda tam začne od 17:00 hodin a bude se konat 18.12. 2012.

To jsou zatím všechny naplánované autogramiády. Takže si udělejte čas a alespoň na jednu vyražte!

zdroj : pavelhorvath.cz

Marek Hanousek se zranil!

18. října 2012 v 6:29 | Bečinka

Marek Hanousek si během reprezentačního zápasu přivodil zranění. Marek Hanousek nastupuje za českou reprezentaci do 21 let a v duelu s Ruskem si přetrhl křížový vaz.

Stalo se to hned na začátku zápasu a sám Hanousek z ničeho nikoho z rusů neobviňuje. Tvrdí, že to byla nešťastná shoda okolností. Marek Hanousek však teď nebude k dispozici možná až půl roku. Viktoria Plzeň má v letošní sezoně opravdu smůlu, protože na marodce už byla či je většina klíčových postav Plzeňského fotbalu.

Markovi přejeme brzké uzdravení a návrat do základní sestavy.

Horváth a Čísovský ve ViktoriaShopu + představení nové kolekce

15. října 2012 v 6:26 | Bečinka

V úterý 16.10. 2012 budou v oficiálním FanShopu Viktorie Plzeň prodávat dva hráči. Kolem 17:30 se tam objeví Pavel Horváth a Marián Číšovský. Fanoušky si tak budou moci, stejně jako loni, zajistit podpisy nebo i společné fotografie. Viktoriáni se ve FanShopu zdrží asi do 18:00 hodin.

Kromě toho bude ten den ve FanShopu představena nová kolekce produktů na letošní účast Viktorie Plzeň v Evropské lize. Fanoušky si tak budou moci pořídit dámská i pánská trička, přívěsky, vlaječky, propisky a apod.

Zároveň probíhá i finální výprodej staré kolekce z loňského roku. Trička s motivem Viktorie Plzeň v Evropské lize mi budete moci pořídit již od 100 korun.

zdroj : fcviktoria.cz

Rozhodnutí disciplinární komise!

28. září 2012 v 19:31 | Bečinka

David Limberský dostal pokutu 40 000 korun za to, že při ligovém derby (Viktoria - Sparta) "přifilmoval" penaltu. David Limberský před disciplinární komisí přiznat, že penaltu přifilmoval. Osobně se ti nemyslím a podle mého názor to David řekl jen, aby měl klid.

Kromě toho se Viktoria Plzeň slíbila písemně omluvit Spartě za Limberského výroky. Po tom, co se rozpoutala po ligovém derby, totiž Limberský prohlásil, že by Sparta neměla brečet, neboť ona získala 10 titulů díky rozhodčím. Cože je pravda!

Nyní alespoň víme, kdo a jak ovládá český fotbal, protože žádné tresty pro Spartu nepřišli. Ani za řádaní jejích fanoušků. Rozhodčí, který zápas pískal a který neposlal Pamiče už v 50. minutě do sprch si nezapíská 4 utkání.

Výkop již v 15:00 hodin!

12. září 2012 v 6:51 | Bečinka

Zápas podzimu. I tak se mluví o sobotní bitvě mezi domácímí Viktoriány a Pražskou Spartou. Za poslední tři roky rivalita mezi těmito soupeři narostla o neuvěřitelná procenta. Zápas byl vyprodán již týden před jeho uskutečněním a vstupenky již nelze sehnat.

Změnil se ale čas výkopu. Původně se mělo začít v 15:15, ale výkop byl posunut o patnáct minut zpět a zápas tedy začne v 15:00 hodin. Pokud tedy máte cesto do Štruncových sadů, doporučuji dorazit alespoň o 3/4 hodiny předem.

Takže nezapomeňte, sobota 15.9. 2012 15:00 FC Viktoria Plzeň vs. AC Sparta Praha! Přijďte fandit!

Zápas podzimu vyprodán!

9. září 2012 v 6:14 | Bečinka

Příští týden v sobotu, 15. září se hraje ligový duel prvního s druhým. Tým FC Viktoria Plzeň doma přívítá Spartu. Již v pátek (7.9.) se vyprodali všechny vstoupenky na tenhle zápas. Plno bude i v sektoru hostů a tak se můžeme těšit na vinikající fotbalou atmosféru.

Zápas mezi Viktoriány a Sparťany bude bezpochyby jedním z nejočekávanějších zápasů podzimní části Gambrinus ligy. Nejen, že se utkávají první dva celky tabulky, ale mezi Viktoriány a Sparťany je už typická soupeřivost, protože to jsou právě "odkopnutí hráči Sparty," kteří momentálně působí v nejlepším českém fotbalovém týmu, FC Viktorii Plzeň.

Mimo to se bude jednat i o souboj týmu, které si zahrajou základní skupinu Evropské ligy. Zápas můžete sledovat na ČT4, 15. září od 14:40, výkop je pak naplánován na 15:15 hodin.

zdroj : fcviktoria.cz, tv.seznam.cz

Vstupenky na základní skupinu Evropské ligy

7. září 2012 v 18:30 | Bečinka

Ve středu 12. září od 9:00 startuje prodej vstupenek na základní skupinu Evropské ligy. O tom, proti komu Viktorka bude hrát si můžete přečíst zde. Pokladny budou tentokrát otevřeny až do 20:00. První dva dny předprodeje bude určen speciálně pro držitele pernamentek.

Od pátku si pak budou moci vstupenky pořídit i ostatní. Vstupenky se opět prodávají v balíčcích, jako tomu bylo v základní skupině Ligy mistrů. Tentokrát si však bude moci každý fanoušek pořídit maximálně dva balíčky.

Balíčky vstupenek jsou tentokrát rozděleny do tří cennových kategorií. Majitelé pernamentek navíc získají slevu 200 korun z cen balíčků. Nejlevější varianta je 1600,- (pernamentkáři 1400,-), 2000,- (pernamentkáři 1800,-) a 2400,- (pernamentkáři 2100,-). Ceny vstupenek jsou podle míst na stadionu. Nejlevnější jsou za bránu, nejdražší na hlavní tribunu. Více informací zde.

zdroj : fcviktoria.cz

Pavel Vrba převzal plaketu Bohumila Kulhánka

6. září 2012 v 18:08 | Bečinka

3. září bylo v Borském Parku v Plzni První zvonění. Akci pořádal Městský obvod Plzeň 3 a kromě několika hudebních hostů, zde vystopal i trenér Viktoriánu, pan Pavel Vrba.

Pavel Vrba obdržel plaketu Bohumila Kulhánka, která je už léta udělována významným občanům města Plzně. Plaketa Bohumila Kulhánka se uděluje za mimořádné činy, záchrany lidských životů, přínost sportu, vědě apod.

Trenér samozřejmě poskytl i rozhovor a měl s sebou i podpisové kartičky pro malé fanoušky Viktorky. Pavel Vrba zavzpomínal na svá školní léta a odpovídal i na otázky okolo fotbalu. ,,Jsem opravdu potěšen, že mohu takové ocenění převzít," řekl mimo jiné, ,,Zásluhu na tom mají všichni, co mají co dočinění s Viktorií. To, že jsme druhým rokem po sobě v pohárové Evropě je dílem jak managamentu klubu, hráčů, realizačního týmu, ale i všech zaměstnanců."zdroj informace+fotky : fcviktoria.cz

Viktoria zná své soupeře pro Evropskou ligu

31. srpna 2012 v 13:51 | Bečinka

Ještě to není ani 24 hodin od odvetného utkání, které Viktoria odehrála proti Lokerenu (reportáž zde) a Plzeň už zná své soupeře v základní sestavě Evropské ligy. Viktoria Plzeň se tentokrát dostala do skupiny B!

Viktoria se střetne se španělským Atletico Madridem, izraelským týmem Hapoelem Tel-Aviv a portugalským Academica de Coimbra. Největší atraktivnost samozřejmě představuje španělské Atletico Madrid, Viktoriány čeká i dlouhé cestování do Izraele.

Daniel Kolář se zranil!

22. srpna 2012 v 13:07 | Bečinka

Během zápasu mezi Plzeňskými Viktoriány a Baníkem Ostrava (reportáž zde) se zranil a nedohrál utkání Dan Kolář. Po skluzu jednoho z Baníkovců musel střídat. Pondělní vyšetření ukázalo, že Daniel Kolář má naštípnutou lýtkovou kost a chybět tak bude nejen Viktorii, ale i Reprezentaci nejméně dva měsíce.

Daniel Kolář bere své zranění velmi sportovně a je připraven vrhnout se co nejdříve na rehabilitaci, aby se opět mohl vrátit. Podle Pavla Vrby bude jeho ztráta pro Viktorii citelná, ale klub má i tak dost kvalitních hráčů, kteří se ho budou snažit nahradit.

Přejeme brzké uzdravení a návrat do sestavy, Dane!

Vstupenky na Lokeren již od pátku!

21. srpna 2012 v 13:08 | Bečinka

Již tenhle pátek, 24.8. 2012 odstartuje prodej lístků na Play-off Evropské ligy, kde se Viktoria střetne s belgickým Lokerenem. Majitelé pernamentek mají samozřejmě přednost a první dva dny před prodej (tj. pátek a sobota) budou vyhrazeny speciálně pro ně. Pernametnkáři navíc získají slevu 100,- na svůj lístek.

Ceny lísků jsou následující, na hlavní a protilehlou tribunu 350,- (pro pernamentkáře tedy 250,-) a pro sektory v rozích a za brankami 250,- (pro pernamentkáře 150,-). Stále navíc platí 50% sleva pro děti do 15-ti let. Na jednu osobu bude možné zakoupit tři pernamentky.

V neděli se poklady otevřou široké veřejnosti. Platit se bude moci pouze hotově. Lístky si budete moci koupit na pokladnách nebo ve ViktoriaShopu.

zdroj : fcviktoria.cz

Viktoriáni už znají svojí novou hymnu!

14. srpna 2012 v 13:54 | Bečinka

Viktoria má novou oficiální hymnu. Po celé prázdniny probíhala soutěž s rádiem Kiss Proton a nakonec zvítěžila skupina The Delivery. Novou hymnu FC Viktorie Plzeň si můžete poslechnout zde.

Hymnu budeme pravděpodobně slýchat před zápasem na Štruncových sadech. Bylo více než 20 návrhů a fanoušci hlasováním rozhodli, že tahle je nejlepší. Musím říct, že se mi celkem líbí, ale je to ten typ písničky, kterou si musíte poslechnout víckrát.

zdroj : fcviktoria.cz

Viktoria zná soupeře pro Play-Off Evropské ligy 2012/2013

10. srpna 2012 v 21:44 | Bečinka

Po výhře 5:0 nad polských Ruch Chorzów (reportáž zde) se Viktoriáni včera dozvěděli soupeře pro play off Evropské ligy 2012/2013. Je jím belgický tým KSC Lokeren OV. Plzeň začně zápas, jako ostatně všechny, na stadionu soupeře 23. sprna. Odveta je pak naplánovaná o týden později.

Lokeren je vítězem Belgického poháru a v minulosti v něm působila celá řada českých hráčů. Viktoriáni jsou s výsledkem losování vesměs spokojeni.

zdroj : fcvitkoria.cz, sport.cz
 
 

Reklama