Můj
a

Co je u Viktoriánů nového...???

David Bystroň se vrátil do Viktorie!

14. listopadu 2013 v 14:57 | Móňa (Bečinka)

Ve středu 13. listopadu 2013 začal spolu s Viktoriány opět trénovat stopper David Bystroň. David Bystroň dostal v roce 2011 zakázat činnosti za zakázané látky, které našli v jeho moči po zápase Viktorie s AC Milánem.

Fanoušci Viktorie na Bystroně nezapomněli a občas ho během zápasů vyvolávali. Davida Bystroně teď čeká neuvěřitelně těžkých pár měsíců, aby se udržet v kádru Viktorie, což je jeho priorita. Více od Davida Bystroně naleznete zde.


zdroj : fcviktoria.cz

Vedení Viktorie Plzeň se setká s fanoušky!

10. října 2013 v 20:13 | Móňa (Bečinka)

V úterý 15. října se nejvyšší vedení Viktorie Plzeň setká s fanoušky v restauraci Na Spilce. Bude se diskovat o různých příjemných, ale i nepříjemných tématech. Klub FC Viktoria Plzeň chce mít se svými fanoušky pozitivní vztah a tenhle sraz tomu má pomoci.

Fanouškům bude podán volný prostor na připomínky ohledně chodu klubu, ale třeba i vstupenek či přípravě choreí. Pro fanoušky bude zarezervovaná celá jedna místnost restaurace na spilce a schůzka začne v 18:30.

Dále pak bude v té samé místnosti od 20:15 promítán kvalifikační zápas mezi Bulharskem a Českou republikou. Zúčasnit se může naprosto každý, není třeba si pořizovat žádné vstupenky. Více informací naleznete na oficiální stránkách Viktorie Plzeň.

V nominacích na REPRE je šestice Viktoriánů

5. října 2013 v 7:02 | Móňa (Bečinka)

Celý fotbalový svět čekají poslední zápasy v kvalifikaci na mistrovství světa 2014. A pozvánku do fotbalových repezentacích získalo hned šest Viktoriánů.

Do České fotbalové reprezentace byli nominováni Václav Procházka, František Rajtoral a Tomáš Hořava. Pokud by navíc nebyl zraněný David Limberský, byl by ve výběru českého nároďáku i on. V nominaci české reprezentace se objevil i ex-Plzeňák Petr Jiráček.

Reprezentační povinnosti tentokrát tedy na Slovensku budou plnit i Matúš Kozáčik a dvojice Plzeňských snaperů Marek Bakoš a Michal Ďuriš.

Všem nominovaným Viktoriánům gratulujeme!!!

David Limberský bude mimo minimálně šest týdnů

30. září 2013 v 14:15 | Móňa (Bečinka)

David Limberský odehrál v posledním ligovém zápase, kdy se Plzeň představila ha hřišti Jihlavy jen dvacet minut. Kvůli zranění musel odstoupit a dnes je již potvrzeno, že je jeho zranění vážnější, než se možná na první pohled zdálo.

David Limberský má prasklinu v zadním stehenním svale pravé nohy. To znamená, že bude Viktorii chybět nejméně 6 týdnů. Momentálně má naordinovaný především klid, ale bude samozřejmě pod dohledem Viktoriánských lékařů.

Davidovi přejeme brzké uzdravení a návrat do základní sestavy.

ViktoriaShop má nové zboží

24. září 2013 v 19:48 | Móňa (Bečinka)

Viktoria Shop nabízí nové zboží z oficiální kolekce Ligy mistrů. Brzy budete moci všechny věci zakoupit i na oficiálním e-shopu, který naleznete zde. V kamenném obchodě, který se nachází ve Štruncových sadech jsou k dispozici již ode dneška.

Mezi nové zboží patří mikiny, vesta a zimní bunda s logem FC Viktorie Plzeň a Champions League. Dále můžete koupit nové dresy a další zboží. Více infomací naleznete na oficiálních stránkách FC Viktorie Plzeň.

Nové posily Viktorie Plzeň

4. září 2013 v 22:03 | Móňa (Bečinka)

Viktoria Plzeň v posledních dnech příliš nelenila. Do týmu přivedla hned dva hráče. Prvním z nich je Martin Pospíšil, který přišel posílit záložní řadu. Příchod Martina Pospíšila je reakcí na odchod Vladimíra Daridy (více čtete zde). Martin Pospíšil do Viktorie přichází ze Sigmy Olomouc.

Další velkou přestupovou bombou v České republice je návrat reprezentace Hubníka z německé Bundes ligy. Tento obránce podepsal s Viktorií Plzeň jednoletou smlouvu a posíli tak obranu Viktorie Plzeň. Roman Hubník aktivně vystupuje i v dresu české reprezentace.

zdroj informace : fcviktoria.cz

Ceny vstupenek na základní skupiny LM

3. září 2013 v 21:20 | Móňa (Bečinka)

Viktoria Plzeň byla vždycky klub, jehož ceny lístků byli velmi lidské. Před dvěma lety, když Viktoriáni hráli poprvé ligu mistrů proti nejslavnějším klubům Evropy, Barcelonou a AC Milán, byly ceny lísku velmi dobré a přijatelné pro diváky a fanoušky. Bohužel s tímto ročníkem Ligy mistrů si Viktoria spíše mezi svými fanoušky nadělala nepřátele.

Prodej balíčků začne v neděli 8.9. 2013 a až do úterý bude pouze pro držitele pernamentních vstupenek. Ti navíc letos poprvé budou moci koupit pouze jeden balíček na osobu. Ceny balíčků jsou opět rozděleny do tří cenových kategorií a pro držitele pernamentek stojí od 3400,- do 6900 korun.

Ceny vystupenek ve volném prodeji jsou potom od 4200,- do 8000 korun. Více a podrobnější informace naleznete zde.

Viktoria Plzeň zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů 2013/2014

29. srpna 2013 v 18:48 | Móňa (Bečinka)

Jen před pár minuty skončil Los základních skupiny Ligy mistrů pro sezónu 2013/2014 a mistrům z Plzně se vyplnilo přání, když chtěli hratelné soupeře. Los však přinesl mnoho velmi silných skupin a tak můžeme čekat mnoho skvělých zápasů. Ve skupině H se například po roční pauze opět potkali tým FC Barcelona a AC Milán.

Plzeňské Viktorii však patří skupina D. Jejími soupeři budou Bayern Mnichov, CSKA Moskva a Manchester City. Jak los hodnotíte vy a jak jste s ním spokojeni?

Vláďa Darida přestupuje do Freiburgu!

29. srpna 2013 v 12:52 | Móňa (Bečinka)

Včerejší zápas odveta Play-Off Ligy mistrů byl klíčovým zápasem pro Viktoriány. Nejen, že porazili Maribor a podruhé se tak podívají do základní skupiny Ligy mistrů, ale navíc to byl poslední zápas v dresu Viktorie Plzeň pro Vladimíra Daridu.

Tenhle mladý Plzeňák získal šanci v základní sestavě po odchodu Petra Jiráčka do Německa a důvěru splatil více než stoprocentně. Objevil se v dodatečné nominaci na EURO 2012 a předvedl tak dobrý výkon, že ho trenér Bílek povolal do A-čka reprezentace. Od té doby je Darida standartním článkem české REPRE.

Teď se v kariéře posouvá dále a přesouvá se do Německého Freiburgu. Samotné vedení Viktorie Plzeň nechtělo o prodeji svého klenotu dlouho ani slyšet, ale asi už přišel čas dát mu možnost posunout se v kariéře dál. Všichni mu samozřejmě přejeme hodně štěstí v novém klubu!

Děkujeme, Vláďo!

Hymna FC Viktoria Plzeň

21. srpna 2013 v 23:56 | Móňa (Bečinka)
Minulý rok vyhlásila FC Viktorie Plzeň soutěž o novou hymnu Plzeňského týmu (pro více informací navštivte tuhle stránku). Vyhrála píseň od skupiny The Delivery, ale mezi fanoušky se spíše ujala píseň s názvem Ať stále vítězí Viktoria.

Dnes vám přináším krásné video doprovázející píseň s textem v pokračování článku...

Tak ať stále vítězí Viktoria!Text v celém článku...

Informace o vstupenkách na PlayOff Ligy Mistrů 2013

13. srpna 2013 v 13:57 | Móňa (Bečinka)

Již ve čtvrtek 15.8. 2013 se rozeběhne prodej vstupenek na Play-Off Ligy mistrů, kde se čeští mistři utkají s mistry Slovinska Mariborem. První dva dny prodeje (tj. čtvrtek odpoledne a celý pátek) je vymezen pro majitele pernametních vstupnek, kteří také získají na vstupenky slevu. Na osobu lze koupit pouze dvě vstupenky a ceny se pohybují v rozmezí 200-500 korun.

V sobotu se pak spustí volný prodej vstupnek. Ceny jsou v rozmezí 250-600 korun. Očekává se velký zájem, takže pokud chcete utkání vidět, doporučuju dorazit na poklady ve Štruncových sadech co nejdříve.

Podrobnější informace naleznete zde

Viktoriáni znají soupeře pro Play-Off Ligy Mistrů

9. srpna 2013 v 13:33 | Móňa (Bečinka)

Viktoria Plzeň zná soupeře pro Play Off Ligy mistrů. Soupeřem Plzeňské Viktorky bude úřadující Slovinský mistr NK Maribor. První utkání odehrají Viktoriáni doma a to v úterý 20. sprna. Odveta se pak bude hrát o týden později.

V případě, že Viktoriáni zápas vyhrají, dostanou se do základní skupiny Ligy mistrů a budou jim nalosování soupeři tak, jako tomu bylo před dvěmi lety, když Viktoriáni posoupili přes Kodaň a v základní skupině se potom utkali se slavnou Barcelonou a AC Milán.

Prodej vstupenek na finále SuperPoháru

9. července 2013 v 7:20 | Móňa (Bečinka)

Již v pátek 12. července se fanoušci vrátí do Štruncových sadů. První naplánovaný zápas je finále SuperPoháru, ve kterém se Viktoriáni postaví proti týmu FK Baumit Jablonec, který dodnes patří mezi její největší rivaly.

Ve středu 10. července se spustí prodej vstupenek. Právě středa je vyhrazená pro majitele pernamentích vstupenek, kteří budou mít i tentokrát předností právo nákupu. Prvních 500 držitelů pernamentek navíc získá vstupenku zcela zdarma. Ceny vstupenek jsou ve dvou cenových pásmech a fanoušci zaplatí buď 60,- nebo 100 korun. Volný prodej vstupenek pak začíná ve čtvrtek.

Stadion ve Štruncových sadech je stále v rekontrukci, takže nebude k dispozici hlavní tribuna a některé sektory byli zablokovány fotbalovým svazem. Fanoušci tedy budou mít omezenou možnost výběru míst i konečného počtu míst. Pro více informací, klikněte zde

Posily Viktorie Plzeň

29. června 2013 v 6:32 | Móňa (Bečinka)

Viktoria Plzeň nelenila a novou sezonu si již opatřila několik posil. Tou první je Tomář Hořava. Do Viktorie Plzeň přestupuje se Sigmy Olomouc a podle trenéra Plzeňanů Pavla Vrby, Viktoria o jeho přestupuju jednala již v průběhu roku. Tomáš Hořava se připojil do přípravy Viktoriánů již od třetího dne. Podepsal zde smlouvu na čtyři roky. Přejeme mu hodně úspěchů.


Další posilou je staro-nová tvář. Do Viktorie se po roce vrací rychlík Milan Petržela. Milan Petržela se do Viktoria vrací z Neměckého Augsburgu, kde odehrál minulou sezonu. Mezi jeho sny patří pomoci Viktorii dostat se do Ligy mistrů a pokusit se obhájit titul. Milan Petržela byl klíčovou postavou prvního titulu, který Plzeňané získali v roce 2011. Vítěj zpět, Milane

Viktoria Plzeň startuje prodej pernamentek

19. června 2013 v 16:51 | Móňa (Bečinka)

Právě dnes odstartoval prodej pernametních vstupek klubu FC Viktorie Plzeň na sezónu, ve které budou Viktoriáni obhajovat titul mistra, tedy na sezonu 2013/2014. Pernametní vstupenky je možno zakoupit u pokladen u kotle, protože hlavní tribuna je v rozsáhle rekontrukci.

Prodej pernametních vstupenek je právě kvůli rekonstrunkci rozdělen do tří časových úseků. Ode dneška (tj. 19. června) až do pátku budou pokladny otevřené pro pernamentkáře, kteří mají místa v daných sektorech : D, E, I, J, K, L, M, N).

V pátek 21. června pak odstartuje prodej pro všechny ostatní pernamentáře. Volný prodej se pak spustí v pátek 28. června. Držitelé pernamentek tedy mají týden na to, aby si zajistili pernamentku v předstinu a na svá rezervovaná místa. Ceny pernamentek zůstavají stejné jako v loňské sezoně, čili 1400,- a 2000,-

Viktoria Plzeň navíc rozšířila výhody pro držitele pernamentek, kteří si nákupem permice na další sezonu také zajistí
- lístek na druhé předkolo Ligy mistrů zdarma
- přednostní právo při nákupu vstupenek na předkola Ligy Mistrů popř. evropské ligy
- přednostní právo nákupu vstupenek na venkovní duely Viktorie Plzeň (pokud se budou vstupenky prodávat právě ve Viktorii, což se týká především duelů se Spartou, popř. rozhodujících zápasů)
- voucher 300,- na nákup ve FanShopu z kolekce Evropská liga
- stálá sleva 10% na jakýkoliv nákup ve ViktoriaShopu
- a další slevy u parnerů (plné informace zde)

Viktoria Plzeň je podruhé mistrem Gambrinus ligy!

2. června 2013 v 19:29 | Móňa (Bečinka)

Viktoria Plzeň se podruhé v historii stala Mistrem Gambrinus ligy. První mistrovský titul Viktoriáni vybojovali v roce 2011 a korunovace proběhl 21.5. 2011 po vyhraném zápase nad Baníkem Ostrava. Loni od titulu Viktoriány dělil pouze jeden jediný gól (popřípadě tyč) a skončili na třetím místě. Tentokrát, sezona 2012/2013 však opět patří Plzeňské Viktorii.

O vítězi Gambrinus ligy tentokrát opět rozhodovalo, až poslední kolo, které Viktoriáni s přehledem vyhráli na hřišti sestupujícího Hradce 0:3. Viktoriáni tedy mohli slavit 1.6. 2013 zisk druhého mistrovského titulu.

Po hokejstech se to tedy povedlo i fotbalistům a Plzeň je teď hlavní město sportu v České republice, protože mistři dvou nejpopulárnějších českých sportů pochází právě ze Západočeské metropole!

Kluci, DĚKUJEM!!!

Viktorka má e-shop!

3. května 2013 v 14:48 | Móňa (Bečinka)

Skoro rok od doby, co Viktoria Plzeň otevřela oficiální FanShop jsme se konečně dočkali i pořádného internetového obchodu. V E-shopu naleznete všechno, co je k dipozici ve FanShopu. Navíc všechno přehledně v utříděných kategorií.

Na internetovém e-shopu tedy můžete nakupovat i pokud jste fanoušci FC Viktorie Plzeň, ale nebydlíte v Plzni nebo je pro vás jinak nemožné zajít do Štruncových sadů osobně.

E-shop FanShop FC Viktorie Plzeň


zdroj informace : fcviktoria.cz

Viktorka Plzeň je na Youtube!

23. dubna 2013 v 6:13 | Móňa (Bečinka)

Viktoria Plzeň je nyní na další sociální síti. Po tom, co se profil týmu objevil na twitteru (zprávy z Viktorie Plzeň můžete zde) přichází i vlastní Youtube kanál pojmenován výstižně a jednoduše ViktoriaTV.

Oficiální kanál Plzeňské Viktorky naleznete zde. A co se můžete těšit? Viktoria slibuje zveřejňovat videa ze soustředění, pohledy do zákulisí, reportáže ze zápasu a akcí a samozřejmě rozhovory. Takže pokud jste fanoušky Plzeňské Viktorie, doporučuju kanál zkouknout.

Viktoria tímto výrzaně rozšiřuje své pole působnosti na internetu. Kroma samozřejmosti jakou jseou webové stránky, facebook a google+ je tu teď i Youtube kanál. A kdo ví, možná se v budoucnosti můžete těšit i na Instagram.

Pavel Horváth prodloužil smlouvu!

13. března 2013 v 14:28 | Bečinka

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky Plzeňského fotbalu nebo Pavla Horvátha. Plzeňský kapitán prodloužil svou hráčskou smlouvu ve Viktorii Plzeň a to až do června roku 2014. Na Horviho se tedy můžeme těšit minimálně ještě jednu sezonu.

,,Dohodli jsme se rychle, protože zájem pokračovat ve spolupráci byl z obou stran. Ve Viktorii jsem maximálně spokojený, máme krásný stadion, hrajeme evropské poháry a je tu báječná parta lidí. Především mě však nepřestává bavit skvělá atmosféra na našich zápasech. Přesně o tomto jsem při příchodu do Štruncových sadů snil. Teď je to realitou, kterou si spolu s týmem
užívám v každém utkání. Kvůli našim fanouškům rád absolvuji další fyzické přípravy," řekl s tradičním úsměvem ve tváři lídr Plzeňské kabiny.

zdroj : fcviktoria.cz

Odveta s Fenerbahce bude bez diváků!

28. února 2013 v 9:57 | Bečinka

Kvůli problémovému chování fanoušků Fenerbahce se UEFA rozhodla zavřít stadion a jejich zápas (který bude odvetou) proti Viktorii Plzeň se odehraje bez fanoušků. Fenerbahce hrála již zápas proti BATE Borisov, který jí posunul do osmifinále bez fanoušků. Fanouškům se však i tak povedlo utkání narušit, když dokázali dostat pyrotechniku i přes zdi stadionu. UEFA už pohrozila týmu i vyloužením z Evropské ligy (popřípadě Ligy mistrů).

Na jednu stranu je to rozhodně pozitivní zpráva pro Viktoriány, kteří se mohli obávat pekla na zemi. Na druhou stranu je to velmi smutná zpráva pro fanoušky Viktorie, protože ani oni na stadion nebudou moci smět. Klub teď řeší situaci fanoušků, kteří si již zakoupili zájezd do Instambulu.

Pokud k takovým fanouškům patříte i vy, pak sledujte oficiální stránky Viktorie Plzeň.

zdroj informace : sport.cz
 
 

Reklama