Můj
a

Co je u Viktoriánů nového...???

TRAGÉDIE: František Rajtoral je mrtvý.

24. dubna 2017 v 13:54 | Móňa (Bečinka)
Fotbalisti Plzeňské Viktorie i jejich fanoušci se vraceli ze zápasu proti Pražské Spartě, když je na dálnici D5 zasáhla šokující zpráva. Jeji bývalý spoluhráč a kamarád je mrtvý.

Se zprávou jako první přišla Turecká média, kde Rajty měl angažmá. Po to, co nepřišel na trénink, jeli za ním domů. Dveře byly zavřené, ale v oknech se svítilo. Policie pak klubu oznámila co se stalo: Rajtoral se oběsil.


Teď všichni spekulují co mohli být důvody sebevraždy mladého kluka, který (jak se zdálo) měl všechno. Ale jak je vidět peníze a úspěch v profesní kariéře jsouk ničemu, když nakonec zůstanete se svým démonem sami. Já tady nebudu diskutovat a probírat co mohli být důvody, protože to se už nikdy nedozvíme.

Jediné co teď můžeme udělat je uctívat jeho památku a starat se o naše sportovce lépe - psychické problémy nejsou žádná sranda.

Celý fotbalový svět truchlí nad ztrátou talentovaného mladého hráče. Hráče, který na západě Čech zažil nejlepší roky své kariéry. S Plzeňskou Viktorií vyhrál všechny čtyři tituly a zahrál si Ligu mistrů (i proti Barceloně).

Změny v realizačním týmu.

17. srpna 2015 v 8:03 | Móňa (Bečinka)

Velké změny se ve Viktorii událi po neúspěšném vstupu do nové sezóny nejen Synot ligy. Po vyřazení z Ligy Mistrů a zpackaných ligových utkání ve Viktorii končí hlavní trenér Miroslav Koubek, asistent Jiří Skála i trenér brankářů Petr Kostelník.

Místo byl do pozice hlavního trenéra Viktoria Plzeň jmenován Karel Krejčí. Bývalý asistent trenéra Plzně Vrby a nynější asistent Pavla Vrby v reprezentaci. Kromě něho se na Plzeňský stadion v roli asistenta trenéra vrací legenda Pavel Horváth.

Další změnou je odchod Václava Procházky, který přestoupil do Tureckého Antalyasportu.

Horvi DĚKUJEM.

3. června 2015 v 12:25 | Móňa (Bečinka)
2. června se v Doosan Aréně odehrála Horviho poslední desítka. Velká legenda českého fotbalu, Pavel Horváth se loučil s aktivní hráčskou kariérou.

Pavel Horváth působil ve Slavii, Spartě, ale nejvíce uspěchu v české lize prožil s Viktorií Plzeň, kam přestoupil v roce 2008. S Viktorií vyhrál Pohár, SuperPohár a tři tituly. První v sezoně 2010/2011, kdy klub slavil 100 let od založení. Pavel Horváth pomohl Viktorii Plzeň se dostat do Ligy Mistrů a Evropské ligy.

Plzeňský fotbal a úspěchy Plzeňského fotbalu se spojují se dvěma jmény - Pavel Horváth a Pavel Vrba. I po ukončení kariéry zůstává Pavel Horváth u Viktorie Plzeň a chystá se složit trenérské zkoušky a nadále působit u A-čkového týmu.

Dnes ve 22:15 se můžete na ČT4 podívat na záznam z Horviho poslední desítky.

Horvi, my děkujem!

Viktoria Plzeň představila nové stránky a aplikaci

10. srpna 2014 v 13:00 | Móňa (Bečinka)


FC Viktoria Plzeň představila nové stránky. Najdete je na stejné adrese (tady) ale mají nový design. Vypadají více profesionálně a jednoduchými odkazy se dostanete přesně tam, kam potřebujete.

Kromě toho si také nyní můžete stáhnout aplikace FC Viktoria Plzeň. Najdete je v Google Play i v AppStoru a je zadarmo. Aplikace funguje jen s připojením na internet a najdete tam reportáže a zprávy se zápasu, prakticky to samé, co i na oficiálních stránkách.

Viktoria představila nové dresy pro sezónu 2014/2015

15. července 2014 v 14:14 | Móňa (Bečinka)

Nová sezóna je za dveřmi a FC Viktoria Plzeň představila nové dresy pro sezonu 2014/2015. Je to velký update od těch loňských a předloňských, které byli víceméně stejné akorát vzadu byli buď modré nebo červené.

Osobně se mi nové dresy moc líbí. Už dnes je můžete sehnt ve Viktoria Shopu v Doosan aréně ve Štruncových sadech, a zanedlouho i na oficiálním eshopu Vitkorie Plzeň.

Jak se líbí dresy vám? Budou mistrovské?

Prodej pernamentek startuje již 15. května

11. května 2014 v 20:33 | Móňa (Bečinka)

Již 15. května startuje prodej pernametních vstupenek na sezónu 2014/2015. Viktoria tentokrát zahájila prodej pernametek velmi brzy a přichází i další změny. Až do 22. května bude prodej vyhrazen pouze pro majitele pernamentních vstupenek z předešlé sezony. Od 23. května pak začně prodej pro všechny, přičemž pernamentkáři budou mít svá místa rezervovaná až do 13. června.

Vitkoria Plzeň také zavedla nové ceny, k dispozici budou tří cennové kategorie. I. kategorie za 2400,- (pro pernamentkáře 2200,), II. kategorie za 2000,- (pro pernamentkáře 1900,), III. kategorie za 1400,- (pro pernamentkáře 1300,-). Přitom loni stála pernamentka do kotle o stovku méně. Více informací o rozdělení sektorů zde.

Pernamentkáři si zajistí koupí permanentky celou řadu výhod. Za prvé mají samozřejmě vstup na veškeré zápasy FC Viktorie Plzeň v rámci Gambrinus Ligy a Poháru ČP, dále na všechny přátelské zápasy ať už v Doosan aréně nebo v Luční ulici. Získají přednostní právo nákupu vstupenek na Evropské poháry a venkovní zápasy (pokud se budou vstupenky prodávat ve Štruncových sadech) a 50% slevu na třetí předkolo Evropské ligy. Dále získají jednorázovou 50% slevu do FanShopu na nezlevněné zboží z kolekce Evropské Ligy/Ligy mistrů a stálou 10% slevu ve FanShopu. Více informací zde.

A v neposlední řadě, fanoušci si budou moci vybrat z designu dvou pernametních vstupenek. K dispozici bude červená a modrá. Obrázky pernamentek v pokračování článku.

Viktoria hlásí další návrat!

11. března 2014 v 12:47 | Móňa (Bečinka)

Do Viktorie Plzeň dorazila další posila. A jedná se o staro-novou tvář. Po angažmá v Číně se na západ Čech vrací Honza Rezek. Hráč, který pomohl Viktorii vykopat vůbec první historický titul. Potom odešel do zahraničí, ale často se objevoval v reprezentačních utkáních.

Teď se vrátil domů, do Viktorie Plzeň. A dokonce i naskočil do hry. Podíval se do zápasu Viktorie se Spartou. Jan Rezek posílí Viktorii minimálně do konce sezóny!

Vítej zpět!!!

Viktoriánské zastoupení v Anketě Fotbalista roku 2013!

4. března 2014 v 11:46 | Móňa (Bečinka)

Viktoria Plzeň opět bodovala. Tentokrát v české anketě Fotbalista roku. Vyhrál (ostatně jako vždy) Petr Čech. Ale Viktoria i přesto měla zastoupení na prvních třech příčkách.

Na 3. místě se umístil další Plzeňský odchovance Vláďa Darida. V první desítce se pak objevili David Limberský (6. místo) a Pavel Horváth (7. místo).

Anketu Trenér roku opět ovládl Pavel Vrba. Bývalý trenér Plzně a současný trenér fotbalové reprezentace, která se pod jeho vedením představí poprvé tuhle středu 5.3. 2014 proti Norsku.

Do Síně Slávy pak byl uveden Pavel Nedvěd, který také pochází ze západu Čech a začínal v Plzeňské Viktorii. A osobností ligy nemohl být nikdo jiný než fenomenální Pavel Horváth!

Všem moc gratulujeme.

Pavel Horváth prodloužil smlouvu

17. února 2014 v 17:06 | Móňa (Bečinka)

Příběh ještě zdaleka nekončí. Ikona Plzeňského fotbalu, kapitán Pavel Horváth prodloužil smlouvu ve Viktorii Plzeň do června roku 2015. Můžeme se tedy těšit minimálně ještě na jednu sezónu s tímhle fenomenálním fotbalistou.

Generální manažer Adolf Šádek řekl, že podepisování proběhlo bez jakýhkoliv problémů a že je rád, že bude pokračovat spojení mezi Plzeňskou Viktorií a Pavlem Horváthem. Samotný hráč pak říká, že je ve Viktorii spokojený a neviděl žádný důvod, proč smlouvu neprodloužit.

František Rajtoral odchází na hostování do Hannoveru!

30. ledna 2014 v 15:07 | Móňa (Bečinka)

Zprávu o které jsme doufali, že nikdy nepřijde. František Rajtoral odchází z Viktorie Plzeň. Rajtoral přijal nabídku neměckého Hannoveru a odchází do Bundes Ligy na půlroční hostování s opcí. František Rajtoral byl u všech významných událostí, které za posledních několik let Viktoria prožila. Poprvé vyhrál pohár, vstřelil vyrovnácí gól na Shalke 04 a před rokem pomohl Viktorii pohár obhájit.

Frantovi samozřejmě přejeme hodně úspěchů v zahraničním angažmá a zároveň děkujeme za všechny vzpomínky, které nám jeho působení ve Viktorii poskytlo.

Daniel Kolář prodloužil smlouvu v Plzni

10. ledna 2014 v 22:13 | Móňa (Bečinka)

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky Viktorie Plzeň, především pro ty Dana Koláře. Plzeňský záložník včera podepsal smlouvu s Viktorií Plzeň a jeho kontrakt tak vyprší až v červu roku 2016. Daniel Kolář je služebně jedním z nejstarších hráčů Viktorie Plzeň, na západě Čech hraje už pět let.

Díky dobrým výsledkům měl konkrétní a podle vlastních slov finančně zajímavou nabídku na působení v zahraničí, ale Dan dal přednost Plzni. Pokud tohle neukazuje na to, jaká je v Plzni atmosféra, tak nevím co jiného by to dokázalo. Každopádně jsme za Dana moc rádi.

Ceny a start prodeje vstupenek na jarní část Evropské ligy

10. ledna 2014 v 18:07 | Móňa (Bečinka)

Již od 23. ledna si budou moci fanoušci zajistit vstupenky na první utkání jarní sezony. Konkrétně na jarní vyřazovací kolo Evropské ligy, kam se Viktoria dostala ze skupiny Evropské lidy. O soupeři Viktorie Plzeň, kterou Viktoriáni přivítají 20. února se můžete dočíst tady.

První tři dny prodeje (tj.23., 24. a 25. ledna) jsou vyčleněny vlastním pernamentních vstupnek. Pernamentkáři navíc také mají slevu na vstupenky, které se opět pohybují ve třech cennových kategorií. Lístky budou v prodeji za 400,-, 600,- a 800,-

Pro ostatní se poklady ve Štruncových sadech otevřou od neděle 26. ledna (10:00-15:00) a ve všední dny od 9:00-18:00. Vstupenky pro nedržitele permanentních vstupenek jsou 600,-, 800,- a 1100,- Další informace o rozdělení sektorů a plánek stadionu naleznete zde.

Viktoria Plzeň 13. nejúspěšnějším týmem roku 2013

9. ledna 2014 v 18:05 | Móňa (Bečinka)

Podle Mezinárodní federace fotbalových historiků a statisticků IFFHS je Viktoria Plzeň 13. nejúspěšnějším týmem roku 2013. Vítěz tohohle žebříčku je tým, se kterým se Viktoria v roce 2013 utkala hned dvakrát, německý Bayern Mnichov.

Viktoria si tohle umístění zasloužila účastní v jarní fázi Evropské ligy minulou sezonu stejně jako znovuzískání titulu v roce 2012/2013. Ale také svými výkony v nové sezoně. Viktoria Plzeň je momentálně na druhém místě žebříčku Gambrinus ligy. Odehrála osm zápasu v základní skupině Ligy mistrů a opět postoupila do jarních bojů Evropské ligy.

Viktoria Plzeň však není jediným českým týmem zmíněným v tomhle žebříku. Do první padesátky (43. místo) se vešel Slovan Liberec. V druhé stovce se pak objevuje Sparta a Jablonec.

Viktorii moc gratulujeme!!!

Viktoriáni zahájili zimní přípravu!

8. ledna 2014 v 21:37 | Móňa (Bečinka)

V pondělí 6. ledna 2014 se do škol a do zaměstnání vrátila valná většina Čechů. A k nim patřili i Viktoriáni, kteří měli právě v pondělí první trénink pod novým koučem Uhrinem ml. U toho samozřejmě nemohla chybět ani kamera ViktorieTV a na sestřih se můžete podívat zde.

Viktoriáni začínají hrát již v únoru. První zápas, který je čeká je domácí zápas v jarní části Evropské ligy, kdy jim soupeřem bude Ukrajinský Šachtar Doněck. Zápase se odehraje 20. února od 21:05.

První zápas v jarní části Gambrinus ligy pak čeká Viktoriány jen o dva dny později (pravděpodobně se datum bude ještě měnit) a to 22. února, kdy pojedou na hriště Baníku Ostrava.

Viktoria se umístila v anketě Sportovec roku 2013

21. prosince 2013 v 8:31 | Móňa (Bečinka)

Před několika dny opět proběhla velmi oblíbená anketa Sportovec roku 2013. Viktoriáni byli i tentokrát nominovaní a i tentokrát se umístili. A to na druhém místě v kategorii koletivů. Lepší než Viktoriáni byl už jen zlatý Daviscapoý tým České republiky.

Viktoria si druhé místo zasloužila svým výkonem v Lize mistrů, kde pomalu, ale jistě přidává body do koeficientu České republiky a dává tak možnost i jiným týmům nahlédnout do Ligy mistrů nebo Evropské ligy.

Viktorii samozřejmě moc gratulujeme!!!

Viktoria má nového trenéra!

19. prosince 2013 v 14:53 | Móňa (Bečinka)

Po velkých spekulacích už konečně známe nového trenéra Viktorie Plzeň. Stal se jím nakonec Dušan Uhrin mladší. Nový trenér převezme tým na druhém místě tabulky v Gabrinus lize a jako účastníka jarního kola Evropské ligy. O jejím soupeři se můžete dočíst zde.

Novému trenérovi samozřejmě přejeme hodně úspěchů a aby se mu ve Viktorii dařilo alespoň tak dobře jako jejímu předchozímu trenérovi. Pro více informací navštivte oficiální stránky Viktorie Plzeň.

Viktoria Plzeň zná soupeře pro Evropskou ligu.

16. prosince 2013 v 21:09 | Móňa (Bečinka)

FC Viktoria Plzeň postoupila ze třetího místo své skupiny v Lize mistrů do Evropské ligy. To se losovalo dnes v jednu hodinu. Viktoria nepatřila mezi nasazené týmy. Kromě Viktorie je v EL i další český tým, Slovan Liberec.

Soupeřem Plzeňských mistrů je ukrajinský FK Šachtar Doněck. Viktoriáni tedy budou muset cestovat na Ukrajinu, proti soupeři, který je tradičním členem Ligy mistrů nebo Evropské ligy. Za poslední čtyři roky Doněck dominoval své domácí soutěži a Viktoriáni tak budou mít velmi těžkou práci.

První zápas se odehraje 20. února v Plzni. Odveta se pak odehraje o týden později na hřišti Šachtaru Doněck.

Otevírací doba Viktoria Shopu během prosince

15. prosince 2013 v 11:02 | Móňa (Bečinka)

Viktoria Shop bude i letos (stejně jako loni) v prosinci otevřen i o víkendech. Pokud tedy máte v rodině nějakého Viktoriána, můžete mu udělat radostí produktem právě z tohohle fan shopu. Ve fanshopu tedy během adventních víkendů můžete nakupovat od 9:00-17:00 hodin.

Během svátků zůstane fanshop uzavřen (24.12. - 29.12.) a znovu se pro Viktoriány otevře 30.12 a 31. 12. První tři dny nového roku (tj. 1. a 3.1. 2014) bude fanshop z důvodu inventura uzavřen. Pravidelně tedy začne fungovat 6. ledna 2014. Další informace zde.

Pokud nejste z Plzně a přesto se řadíte k Viktoriánským fanouškům, pak můžete nakupovat na oficiálním internetovém fanshopu, který naleznete zde.


zdroj informace : fcviktoria.cz

Pavel Vrba oslavil 50. narozeniny.

11. prosince 2013 v 22:58 | Móňa (Bečinka)

Již odcházející kouč Viktorky Plzeň oslavil ve Štruncových sadech významné jubileum. Šestého prosince slavil své 50. narozeniny. U oslavy byli všichni hráče, trenér dostal krásný dort a klub mu tak připravil krásné a také (zatím) závěrečné narozeniny na Západě Čech.

A tohle neuniklo ani kamerám ViktorieTV a na svém YouTube kanále zveřejnili krátké video z oslavy. Dnes vám ho přináším i já. Takže se posadtě a užijte si ho a trenére, všechno nejlepší!!!


Zde se ještě můžete podívat na loučení Pavla Vrby ze Štruncových sadů v posledním ligovém zápase podzimní části sezony.

Pavel Vrba a Karel Krejčí končí u Viktorie Plzeň

29. listopadu 2013 v 19:15 | Móňa (Bečinka)

Pětiletý trenér FC Viktorie Plzeň, Pavel Vrba přijal nabídku a bude od roku 2014 trenérem Českého národního týmu. Trenér Vrba se dohodl se šéfem českého fotbalu Miroslavem Peltou a svojí smlouvu ve Viktorii "vykoupil."

Pavel Vrba ovšem není jediným trenérem, který ze Západu Čech odchází. Následuje ho i jeho trenérský asistent, který na západu Čech také byl dlouho, Karel Krejčí. Česká fotbalová reprezentace tak konečně dostana dvě trénérská esa, která tak moc potřebuje a zaslouží si.

Oboum trenérům děkujeme za jejich vytvrvalou práci s týmem FC Viktoria Plzeň a přejeme hodně štěstí u České fotbalové reprezentace.


 
 

Reklama