Můj
a

Duben 2017

TRAGÉDIE: František Rajtoral je mrtvý.

24. dubna 2017 v 13:54 | Móňa (Bečinka) |  Co je u Viktoriánů nového...???
Fotbalisti Plzeňské Viktorie i jejich fanoušci se vraceli ze zápasu proti Pražské Spartě, když je na dálnici D5 zasáhla šokující zpráva. Jeji bývalý spoluhráč a kamarád je mrtvý.

Se zprávou jako první přišla Turecká média, kde Rajty měl angažmá. Po to, co nepřišel na trénink, jeli za ním domů. Dveře byly zavřené, ale v oknech se svítilo. Policie pak klubu oznámila co se stalo: Rajtoral se oběsil.


Teď všichni spekulují co mohli být důvody sebevraždy mladého kluka, který (jak se zdálo) měl všechno. Ale jak je vidět peníze a úspěch v profesní kariéře jsouk ničemu, když nakonec zůstanete se svým démonem sami. Já tady nebudu diskutovat a probírat co mohli být důvody, protože to se už nikdy nedozvíme.

Jediné co teď můžeme udělat je uctívat jeho památku a starat se o naše sportovce lépe - psychické problémy nejsou žádná sranda.

Celý fotbalový svět truchlí nad ztrátou talentovaného mladého hráče. Hráče, který na západě Čech zažil nejlepší roky své kariéry. S Plzeňskou Viktorií vyhrál všechny čtyři tituly a zahrál si Ligu mistrů (i proti Barceloně).


WrestleMania 33 aneb The Undertaker končí!

6. dubna 2017 v 11:49 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
WrestleMania 33
dne 2.4. 2017 v Orlando, Florida

Máme za sebou další WrestleManii. A s ní jeden bolestivý odchod.

Vrátili se The Hardy Boyz,
Nikki Bella a John Cena jsou zasnoubení

a WWE opustil The Undertaker


Výsledky a recenze...