Můj
a

SL: FC Viktoria Plzeň vs. SK Sigma Olomouc

19. září 2015 v 12:07 | Móňa (Bečinka) |  Sezona 2015/2016
Viktoria Plzeň doma přivítala Sigmu Olomouc. A Viktoriáni už potřebovali nutně vyhrát, protože poslední zápasy se jim příliš nedařili. Domácí prostředí jim v tom mělo pomoc.

První poločas
Už v prvním poločasu Viktoria ukázala, že chce útočit, ale branku nedokázali pořádně ohrozit a v poločase se šlo do šaten za stavu 0:0. Byla však vidět jasná touha Plzeňáků vyhrát a to ocenili i diváci.

Druhý poločas
Viktoriánští diváci si museli počkat až do 86. minuty, kdy se trefil Michal Ďuriš, po krásné akci Kovaříka. Tribuny vypukli v nadšení a hráči Sigmy, kteří do té doby zdržovali najednou pospíchali. Neudrželi to s nervama a tak ještě před koncem zápasu byl jeden z hráčů Sigmu poslán do šatny po červené kartě. Na konečných 2:0 upravil opět Ďuriš z penatly v nastaveném čase.

Konečný stav zápasu 2:0