Můj
a

SL: 1. FK Příbram vs. FC Viktoria Plzeň

19. září 2015 v 12:12 | Móňa (Bečinka) |  Sezona 2015/2016
Viktorii čekal zápas v Příbrami, který bývá nejpříjemným soupeřem Vitkorie Plzeň. Plzeňáci však byli namlsaní a chtěli dál dokázat svojí kvalitu. Navíc se na ně svalila Limberského kauza, které nepomohla jen jemu, ale poškodila celý tým.

První poločas
Limberský však přišel s nejlepší odpovědí na média, která si na něm již tradičně smlsla. Hned v 10. minutě zápasu otevřel skóre a Viktoria vedla 1:0. Na hřišti byla vidět jasná kvalita Viktorie, která snadno Příbram přehrávala k ničemu je nepustila. Ve 28. minutě se ještě navíc trefil Míša Ďuriš a do šaten se tedy šlo za stavu 0:2 pro Viktorii.

Druhý poločas
Druhý poločas už byl skoro rekreační pro Viktorii Plzeň. V 61. minutě zvýšil na 0:3 Honza Kovařík a Viktoriáni už si na hrišti dělali co chtěli. Na konečných 0:4 pak v závěru upravil David Limberský, který se poprvé v kariéře trefil dvakrát v jednom zápase.

Konečný stav zápasu 0:4