Můj
a

Česko vs. Kazachstán (3.9 2015)

20. září 2015 v 12:28 | Móňa (Bečinka) |  Kvalifikace na ME 2016
Česko se utkalo s Kazachstánem. Zápase se odehrál ve Štruncových sadech, což je stadion Viktorie Plzeň. V naší skupině na Euro bylo vítězství nad Kazachstánem bráno jako samozřejmost, ale tentokrát dalo klukům celkem práci.

První poločas
V prvním poločase Češi dostali góla. Ve 21. minutě prohrávali 0:1 a dlouho to vypadalo, že s tím nic moc dělat nepůjde. Čechům se nedařilo. Nedokázali si pořádně přihrát a udržet míč a nabízeli soupeřům příliš jednoduchý průnik do vápna a k brance, kterou hájil Petr Čech.

Druhý poločas
Až střídání, za které byl Vrba vždycky chválen přineslo ovoce, když se dvakrát a na konečných 2:1 otočil útočník Škoda. Viktoriáni pak slavili s fanoušky, protože bylo jasné, že případné vítězství v příštím zápase by mohlo znamenat přímý postup na Euro.

Konečný stav zápasu 2:1