Můj
a

SL : FK Teplice vs. FC Viktoria Plzeň

17. srpna 2015 v 7:58 | Móňa (Bečinka) |  Sezona 2015/2016
Další zápas v rámci Synot ligy tentokrát Viktoriáni odehráli na hřišti soupeře a hostili je Teplická stíňadla.

První poločas
První poločas se pro Viktoriány odehrával dobře. Byli aktivnějším týmem a byla na nich vidět chuť zlepšit si náladu ligovým vítězstvím. Ve 35. minutě otevřel skóre Baránek a Viktoria vedla 0:1. Ještě před koncem poločasu zvýšil náskok na dvě branky Kopic.

Do šaten se tedy šlo za stavu 0:2.

Druhý poločas
A pokud si snad někdo myslel, že tak zkušený tým, jako Viktoria dvoubrankové vítězství ztratit nemůže a možná ještě přidá nějaký ten gól, ten se jo hodně mýlil. Ve 49. minutě nastřelili Hubníkovi ruku a rozhodčí ukázal nekompromisně na penaltový kop, i když by se dalo o téhle ruce hodně debatovat.

K exekuci pokutového kopu se postal exViktorián Martin Fillo a bez problému Kozáčika překonal. 1:2. V samém závěru ještě na konečných 2:2 vyrovnal Lüftner a ani dlouhé nastavení, které rozhodčí nařídil po tom, co hráči museli na několik minut do kabin, protože nešlo světlo, Viktoriánům vůbec nepomohlo.

Konečný stav zápasu2:2