14. června 2015 v 20:30 | Móňa (Bečinka) |  Návštěvnost
Celkem404

Work out!

7. června 2015 v 11:13 | Móňa (Bečinka) |  Story of my life
Všichni chceme mít to "dream summer body," ale málokdo pro to doopravdy pracuje. Jedna věc, kterou nechápu jsou lidi, kteří stráví půl hodinu vysvětlováním vám, proč nemají čas na to cvičit. Přitom to půl hodinu mohli krásně využít k tomu cvičení. Věřím v to, že pokud něco chci a pracuju pro to dostatečně tvrdě, dostanu to. Jen to zabere trochu času, to je jasné. Nic není hned. I na kafe musíte čekat.

Nikdo není tak zanepráznění, aby si nemohl každý den alespoň na půl hoďky zacvičit. Vezměte si The Rocka, jednoho z největších a nejvíce zaneprázněných lidí na planetě Zemi. The Rock zná své priority, ví, že chce cvičit. Proto vstává každé ráno ve 4:30 aby si stihl zacvičit. A když si zvládne čas najít The Rock, neříkejte mi, že vy ne.

A nemusíte mít čas na to se dvě hodiny dřít v posilovně. Stačí když si uděláte doma malý work-out klidně i na 20 minut. Všechno je lepší než nic a věřte mi, že vás to přijemně naladí a zlepší náladu a připraví na den. Já nejraději cvičím ráno, protože mě to připraví na den a mám to "za sebou."

Není to tak dlouho co jsem četla citát, který se mě moc líbil. Zněl: 'I don't have time' is adult version of 'My dog ate my homework.' Což znamená: 'Nemám čas' je dospělácká verze 'Pes mi snědl domácí úkol.' Pokud chcete čas si prostě najdete a pokud si ho nenajdete, tak nechcete. A to je v pořádku. Je to jen vaše rozhodnutí. Ale neříkejte, že nemáte čas, když si ho prostě jen neumíte najít.

I don't have time. I make time.
Nemám čas. Udělala jsem si čas.

Jak jste na tom se cvičením vy?

Feminst Quotes

5. června 2015 v 10:07 | Móňa (Bečinka) |  CITÁTY
"What is the worst possible thing you can call a woman? Don't hold back, now. You're probably thinking of words like slut, whore, bitch, cunt (I told you not to hold back!), skank. Okay, now, what are the worst things you can call a guy? Fag, girl, bitch, pussy. I've even heard the therm 'mangina." Nothice anything? The worst thing you can call a girl is a girl. The worst wthing you can call a guy is a girl. Being a woman is the ultimate insult. Now tell me that's not royally fucked up."
Jaká je nejhorší nadávka pro ženu? Neboj se říct, ty nejhorší. Nejspíš máš na mysli slova jako coura, děvka, kráva, píča (Řekla jsem si, aby ses nebála říct ty nejhorší!), kravka. Dobře, teď, jaká je nejhroší nadávka pro muže? Teplouš, holka, čubka, děvka. Slyšela jsem i 'muž co má vagínu.' Všimli jste si něčeho? Nejhorší nadávka pro holku je holka. Nejhorší nadávka pro chlapa je holka. Být ženou je největší urážka. Teď mi řekni, že tohle není královsky zkurvený.
Jessica Valenti

Návštěvnost za týden (25.05. 2015 - 31.05. 2015)

Horvi DĚKUJEM.

3. června 2015 v 12:25 | Móňa (Bečinka) |  Co je u Viktoriánů nového...???
2. června se v Doosan Aréně odehrála Horviho poslední desítka. Velká legenda českého fotbalu, Pavel Horváth se loučil s aktivní hráčskou kariérou.

Pavel Horváth působil ve Slavii, Spartě, ale nejvíce uspěchu v české lize prožil s Viktorií Plzeň, kam přestoupil v roce 2008. S Viktorií vyhrál Pohár, SuperPohár a tři tituly. První v sezoně 2010/2011, kdy klub slavil 100 let od založení. Pavel Horváth pomohl Viktorii Plzeň se dostat do Ligy Mistrů a Evropské ligy.

Plzeňský fotbal a úspěchy Plzeňského fotbalu se spojují se dvěma jmény - Pavel Horváth a Pavel Vrba. I po ukončení kariéry zůstává Pavel Horváth u Viktorie Plzeň a chystá se složit trenérské zkoušky a nadále působit u A-čkového týmu.

Dnes ve 22:15 se můžete na ČT4 podívat na záznam z Horviho poslední desítky.

1. června 2015 v 14:53 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2014/2015
Poslední zápas v ročníku 2014/2015 Synot Ligy se odehrál v sobotu a ve Štruncových sadech Viktoria Plzeň přivítala 1.FK Příbram, která potřebovala bodovat, aby mohla hrát o poháry a tak Viktoriány, pro které již liga byla rozhodnutá, nečekal žádný jednoduchý zápas.

První poločas
První poločas nebyl ze strany Viktoriánů gólově plodný. Sice míč i hru kontrolovali, ale nedokázali vstřelit důležitý gól. Naopak, inkasovali. A to již ve 4. minutě, kdy se trefil Bednář. Viktoriáni po inkasovaném gólu přidali a z jejich snahy také pramenil gól ve 31. minutě, kdy se trefil Honza Holenda.

Ale ani 1:1 první poločas neskončil a po pár minutách už Viktoriáni opět prohrávali. Ve 39. minutě se trefil Zápotočný a do kabin se tedy šlo za stavu 1:2 pro hosty.

Druhý poločas
Víc už toho však Příbram nepředvedla a druhý poločas jednoznačně pařil Plzni. Ta v druhém poločase svému soupeři nastřílela hned 4 góly. Jako první a na 2:2 srovnal v 55. minutě zápasu Václav Pilař. Poté se Příbram ješt na chvilku zvedla, ale dorazil jí třetí Plzeňský gól, který nůžkami trefil Honza Holenda. V 59. minutě už bylo skóre příznivé pro Viktorii a mistři vedli 3:2.

Další dva góly si připsal Daniel Kolář, který nejdříve v 68. minutě zvýšil na 4:2 a poté v samém závěru, v 87. minutě po přihrávce Pavla Horvátha upravil na konečných 5:2. Viktoria tak v posledním zápase sezony nasadila soupeři búra a dala tím najevo svou dominanci v letošní sezoně. Na hřiště se také na posledních několik minut naposledy podívala fotbalová legenda a Plzeňský hrdina Pavel Horváth.

Konečný stav zápasu 5:2