Můj
a

WrestleMania 31

4. dubna 2015 v 13:50 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Pozdě ale přece, recenze WrestleMania 31
dne 29.3. 2015 v Santa Clara, California

Nebojím se říct, že WM31 bylaejlepší WrestleManií, kterou jsem viděla živě. Rozhodně byla si milionkrát lepší než ta loňská. Individuální výkony byly fantastické, každý zápas byl nadprůměrný a pro jednou byl main event skutečně main eventem večera. Pojďme se teď podívat na zápasy o něco detailněji.

Fatal 4 Way WWE TagTeam Championship Match
Fatal 4 Way o TagTeam tituly mám osobně moc ráda a tenhle zápas byl skvělým naladěním na Wrestlemanii jako takovou. Odehrál se už v Pre-show, ale díky tomu dostal více času, než kolik by ho asi dostal v celé show. Navíc nebyly pořádně udělané feudy a tak chápu, proč byl tenhle zápas v Preshow.
Líbilo se mi, že zápas byl neuspořádaný a ke konci víceméně chaos, protože nikdo pořádně nevěděl, kdo je v ringu legálně a kdo ne. Ale já osobně byla se zápasem velmi spokojená.
Vítězové : Kidd a Cesaro
Hodnocení 75%

André The Giant Memorial Battle Royal
Tohle byl zápas, na který si hodně lidí stěžovalo, protože byl "jen" v Preshow. Já osobně to ale chápu, opět z časového hlediska. Battle Royal jsou vždycky dlouhé zápasy a věděli jsem, že jich letos bude na WM hodně. Tenhle zápas byl druhý nejdelší (a to jen o pár vteřin).
Osobně nechápu naštvání lidí nad tím, že vyhrál The Big Show. Pro mě to bylo sice trochu překvapení, ale dávalo to smysl. Andre The Giant - Big Show... Co k tomu říct, oba dva giganti a velká jména ve wrestlingovém businessu.
Na druhou stranu chápu, že tenhle zápas mohl krásně odstartovat Miz vs. Mizdow feud, ale na druhou stranu WWE už začala na tomhle feudu pracovat a možná se tak úplně nevyvíjí, jak jsem si přáli, osobně jsem doufala, že uvidíme Miz vs. Mizdow na WrestleManii, má to poencionál.
Vítěz: The Big Show
Hodnocení 70%

Intercontinental Championship Ladder Match
Ladder match se vrátil na WM. Za což jsem ráda a ještě radši za to, že celou show otevřel. Osobně mám Ladder zápasy moc ráda, protože nikdy nevíte, co se stane. A sestava tohohle zápasu byla podle mě naprosto dokonalá. Nemyslím si, že by si někteří zasloužili v tomhle zápase být, ale všichni podali skvělý výkon. Hvězdou zápasu byl podle mě Dolph Ziggler a Dean Ambrose, kteří toho oba "schytali" nejvíce.
S vítězem osobně nejsem spokojená, protože si nemyslím, že si někdo, kdo byl rok mimo a upřímně do samotného zápasu zase tolik nedal, zasloužil vyhrát, ale WWE prostě chtěla začít WM31 ve stejném stylu, v jakém WM30 skončila.
Vítěz: Daniel Bryan
Hodnocení 75%

Single's Match
(Seth Rollins vs. Randy Orton)
Musím říct, že když jsem WM sledovalal live, tak mě tenhle zápas moc nechytl. Ale teď jsem akorát dokončila znovusledování a tentokrát už jsem se chytla víc. Neřekla byl, že je to nejlepší zápas, kteří nám tihle dva předvedli, ale vzhledem k tomu, že nejspíš na Extreme Rules uvidíme tenhle zápas znovu, tentokrát o titul (spoiler :-D) nějak mě to ani nemrzí.
Rollinsovo high-fly moves byly opět všechny perfektně provedené a RKO, které zápas ukončilo bylo také fantastické.
Vítěz: Randy Orton
Hodnocení 70%

Pinfall or submisson only match
(Sting vs. Triple H)
Tohle byl nejdelší zápas večera. Musím říct, že když jsem se to dozvěděla, tak jsem byla mírně překvapená, ale dává to smysl, protože se během zápasu objevili jak členové DX, tak i členové NWO. A poctil nás i Superkickem Shawn michaels. Na to, že oba už nejsou aktivní v ringu nějakou tu dobu, předvedli podle mě skvělý zápas a rozhodně jsem se nenudila. Líbil se mi i build-up k tomuhle zápasu.
Hodně lidí bylo opět naštvaných, když Triple H vyhrál. Podle mě na tom v tomhle zápasu moc nezáleželo. Triple H už není aktivní wrestler, nepotřebuje nic dokazovat. Sting také ne. Tohle bylo spíš o příběhu, než o vítězi a když se nad tím tak zamyslíte, bylo to i logické. WWE přece nakonec porazila WCW.
Vítěz: Triple H
Hodnocení 80%

Divas TagTeam Match
(AJ Lee a Paige def. Bella Twins)
Musím říct, že jsem byla překvapená, když jsem zjistila, že tenhle zápas měl jen 6 minut. Osobně se mi to zdálo, o dost víc. Ale všechny čtyři předvedly dobré výkony. Paige, na to, že to byla její první WM, byla výborná. AJ to vzala jako vždy jako naprostá profesionálka a musím pochválit i Nikki Bellu. Nejslabší si myslím byla Brie a to ani nemluvím o tom, že její neustálý řvaní ničí kvalitu každého zápasu.
Vítězky: AJ Lee a Paige
Hodnocení 70%

United State's Championship Match
Myslím, že jen lidé v USA byli na tenhle zápas tak nažhavení. Já osobně jsem celý feud vůbec nechápala, ale to je tím, že si myslím, že si USA a Rusko vůbec nemají co vyčítat. Navíc Rusev ani není Rus a Lana je Američanka, takže mi to celé přijde hloupé. Ale tenhle zápas mě pobavil především proto, že si osobně myslím, že je neuvěřitelně vtipné, že v roce 2015 je John Cena nový United State's Champion. Takže já se pobavila, díky WWE!
Vítěz: John Cena
Hodnocení 70%

Single's Match
(Bray Wyatt vs. The Undertaker)
Před WM se objevila informace, že se Bray Wyatt zranil a byly spkeulace zda vůbec k zápasu nastoupí. Já osobně jsem o tom nepochybovala. Když máte možnost zápasu s Takerem, i kdybych měla jen jednu nohu, tak do toho jdu. Build-up k tomuhle zápasu byl naprosto skvělý a veškteré ocenění k tomu padá na Braye,který to víceméně udělal celé sám a byl v tom naprosto výborný.
The Undertaker vypadal skvělě. Mnohem lépe než na loňské WM, kde už po dvou minutách vypadal, že má dost. Bray Wyatt mu sedl lépe jako oponent než Brock Lesnar, což není vůbec žádné překvapení. Zápas dvou "tak trochu mimo" týpků byl zajímavý a měl všechny atributy k tomu, aby to byl jeden z těch lepších WM zápasů, což se nakonec i potvrdilo.
Vítěz: The Undertaker
Hodnocení 80%

WWE WHC Championship match
"Suplex City Bitch" pronesl Brock Lesnar a stal se z toho hit internetu. Máme miliony různých MEME, rappových songů a mixů. Ale nádherně to popisuje zápas. Osobně jse netušila, že bude Brock až takhle dominovat. Ale Reigns se držel a bojovat a držel a bojovat, přežil tři F5 a ukázal nejen charakter, ale i skeptickům, že je ready na velkou scénu.
Můj oblíbený moment však byl když se přiřítil do ringu Mr. MITB Seth Rollins. Osobně jsem netušila, že je možné cashnout i takhle, ale Seth Rollins změnil obyčejný Single's match an Triple Threat a odpinoval Romana Reignse. Stal se tedy novým WWE WHC šampiónem bez toho, aniž by odpinovatl Lesnara.
Já byla naprosto spokojená a myslím, že to byl perfektní konec, který nechal dobrý dojem na všech. Pro Lesnara bylo příliš brzo prohát na WM rok po tom, co porazil Takera. A i když technicky prohrál, nebyl odpinovaný, což je důležité. Roman Reigns "looked really really strong," protože přežil 15 minut v ringu s Brockem Lesnarem a dokázal se mu v určitých chvílích vyrovnat. No a Rolins se opět ukázal jako Architekt.
Vítěz: Seth Rollins
Hodnocení 90%

Jak jsem již zmiňovala, letošní WM byla fantatická a já si jí moc užila.

Entrance
Obvyklou součástí WM jsou krásné nástupy. No, letos si dovolím tvrdit tomu tak nebylo, ale důvodem bylo spíš to, že byl WM v Kalifornii a pod širým nebem, takže Entrance Bray Wyatta a Takera,které mohli být Epic, nakopak nebyli nic moc. I když musím uznat, že Bray Wyatt držící svítilnu v denním světle, to mělo něco do sebe :-D
Nejlepší entrance bych připsala Triple H. Ale ten je má vždy naprosto fantastické. I Rusev měl poměrně hezkou a takovou, která by se nejspíš uzavřené aréně nedokázala tak dobře udělat, ale celkově mě entrance docela zklamaly.

Celebrities
Krom NWO a DX se na WM objevil už tradičně The Rock, který přišel konfrontovat Triple H-e a Stephanie a do ringu pozval i UFC šampionku Rondu Rousey, která je s ním ve filmu Fast and Furious 7.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama