Můj
a

Extreme Rules 2015

28. dubna 2015 v 18:43 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Extreme Rules 2015
dne 26.4. 2015 v Chicago, IllionosVýsledky...

Pre-Show
Neville def. Bad News Barrett

1) Chicago Street Fight
Dean Ambrose def. Luke Harper

2) Kiss Me Arse Match
Dolph Ziggler def. Sheamus

3) TagTeam Championship Match
The New Day (Big E a Kofi Kingston) def. Tyson Kidd and Cesaro

4) Russian Chain United State's Championship match
John Cena def. Rusev

5) Divas Championship Match
Nikki Bella def. Naomi

6) Last Man Standing Match
Roman Reigns def. The Big Show

7) WWE World Heavyweight Stell Cage Championship Match with RKO banned
Seth Rollins def. Randy Orton

Recenze
Pre Show Single Match
(Bad News Barrett vs. Neville)
Kvůli opětovnému zranění miláčka Bryana se místo zápasu o IC titul musel Barrett spokojit s ne-titulovým zápasem v Pre-show. Soupeřem mu byl nováček Raw rosteru Neville. Ten si připsal první PPV výhru, když odpinoval Barretta v zápase, který svojí kvalitou zasloužil být na samotné akci. Neville je vynikající a doufám, že ho WWE dobře využije, protože mě osobně nepřestává překvapovat.
Hodnocení 70%
Vítěz: Neville

1) Chicago Street Fight
(Dean Ambrose vs. Luke Harper)
Pro mě skvělý zápas. Ambrose a Harper jsou oba dost bláznivý a styl zápasu jim sednul. Osobně se mi líbil segment, ve kterém na chvilku odjeli z arény jen proto, aby se následně vrátili a zápas dokončili. Upřímně bych Street Fight nepovažovala za Extreme zápas, ale oba si s ním poradili dobře. Ambrose navíc svým vítězstvím ukončil svojí neuvěřitelnou Streak, v prohrávání na PPV.
Hodnocení 70%
Vítěz: Dean Ambrose

2) Kiss Me Arse Match
(Sheamus vs. Dolph Ziggler)
Opět nic extrémního na tomhle zápase. Nebyl nejhorší, ale ani nějak extra zábavný. Myslím, že těmhle dvou by krásně seděl třeba TLC match nebo zápas, který by doopravdy byl nějakým způsobem extrémní a ne jen obyčejný single's match s tím, že poražený musí políbit zadek toho druhého. Upřímně mi to přišlo trochu pod úrovní, ale samontý zápas byl průměrný.
Hodnocení 60%
Vítěz: Dolph Ziggler

3) TagTeam Championship Match
(Tyson Kidd and Cesaro vs. Big E a Kofi Kingston)
Průměrný zápas, který mě nijak extra nenadchnul. Opět nechápu, proč máme na Extreme Rules obyčejné Single's matche. Takovýhle zápas mohl být klidně v RAW a místo něj bych dala do show Barretta a Nevilla, protože ty alespoň měli zápas, který byl kvalitou výše.
Hodnocení 60%
Vítězové: The New Day

4) Russian Chain United State's Championship match
(John Cena vs. Rusev)
Osobně nejsem fanynka tohohle feudu a většina zápasu jsem strávila na twitteru, protože mě vůbec nebavil. Opět mi nepřišel nějak extra extrémní. Asi bych raději uvítala 'I Quit' Match, který bude mít tahle dvojce na další placené akci PayBacku.
Hodnocení 40%
Vítěz: John Cena

5) Divas championship Match
(Nikki Bella vs. Naomi)
Moc jsem opět ze zápasu neviděla, takže těžko hodnotit. Jen jsem byla ráda, že byl krátký, protože kdybych měla poslouchat Brie Bellu, jak řve "Come on, Nikki," deset a více minut, asi bych se musela jít zabít. Opět se jednalo o obyčejný Single's match, na kterém jediná extrémní věc byla vydržet řvaní Brie Belly.
Vítěz: Nikki Bella

6) Last Man Standing Match
(The Big Show vs. Roman Reigns)
O tomhle zápasu padlo nejvíce vtípku a někteří ho přejmenovali na "Last Fan In The Arena Match." Ale byl to právě tenhle zápas, který (jak by řekl Dolph Ziggler) 'stole the show.' Ze všech byl nejbrutálnější a oba giganti předvedli, že i ze zápasu, který jsem viděli už několikrát se dá udělat super podívaná. Rozhodně to byl zápas večera.
Hodnocení 80%
Vítěz: Roman Reigns

7) WWE World Heavyweight Stell Cage Championship Match with RKO banned
(Randy Orton vs. Seth Rollins)
Myslím, že se tak trochu dalo čekat, že Seth Rollins RKO použije. A to se také stalo, ale až v závěru poté, co RKO použil i Orton na Kane-a, který byl gatekeeper (hlídal dveře klece). A musím říct, že Sethovo RKO vypadlao dobře. Samotný zápas byl fajn, ale opět musím říct, že Steel Cage není tak extrémní a uvítala bych jiný typ zápasu. Ale i tak to šlo. Viděli jsme klasické momenty a na zápas se dívat šlo. Líbilo se mi, když Randy Orton použil Pedigree na Setha Rollinse.
Hodnocení 70%
Vítěz: Seth Rollins

Celkově...
Byla jsem Extreme Rules velmi zklamaná. Samotné booking nestálo za nic, protože mnoho lidí zapomnělo, že Extreme Rules vůbec je daný večer. Od úžasné WrestleManie jsme se dostali zpět na úroveň slabých PPV, což je velká škoda. Teď můžeme jen doufat, že Payback bude lepší.

Jak jste si užili PPV vy?

Jste spokojeni s výsledky?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama