Můj
a

NXT TakeOver Rival

15. února 2015 v 10:01 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
NXT TakeOver Rival
dne 11. února, Florida

Výsledky...

1) TagTeam Match
Enzo Amore & Colin Cassady def. The Vaudevillains

2) Single's match
Hideo Itami def. Tyler Breeze

3) No DQ match
Baron Corbin def. Bull Dempsey

4) NXT TagTeam Championship match
Murphy & Blake def. The Lucha Dragons

5) Number 1 contender match for NXT Championship
Finn Balor def. Adrian Neville

6) Fatal 4 Way for NXT Women's Championship
Sasha Banks def. Charlotte, Bayley a Becky Lynch

7) NXT championship match
Kevin Owens def. Sami Zyan via TKO

Recenze...
2) Single's match
(Hideo Itami vs. Tyler Breeze)
Styl Itamiho se mi osobně moc líbí. Japonský wrestling prostě má své kouzlo a oproti tomu americkému je rychlejší, zábavnější a hlavně složitější takže všichni kdo ovládají techniku Japonského wrestlingu jsou na fyzicky lepší úrovni. Už od příchodu Hideo Itamiho se čeká na to, kdy konečně uvidíme Go To Sleep, což byl zakončovací chvat CM Punka, který se však nikdy netajil tak, že ho ukradl od Japonského wrestlera Kenta, který je v WWE právě pod jménem Hideo Itami.
Zkráceně jsem se GTS nedočkali, ale oba wrestleři podali výborný výkon hlavně vzhledem k tomu, že nedostali příliš času.
Vítěz - Hideo Itami
Hodnocení 70%

5) Number 1 contender match for NXT Championship
(Adrian Neville vs. Finn Balor)
Tenhle zápas rozhodně 'stole the show.' Už jen samotná entrance Finna Balora je prostě něco, co stojí vidět. Celá jeho persona, paint a všechno o něm je neuvěřitelné a až se dostane do main rosteru, myslím, že bude velká hvězda. Adrian Neville je naproti tomu výborný wrestler a stylem si tihle dva sedly naprosto fantasticky. Diváci navíc dodávali tomuhle zápasu atmosféru a rozhodně byl tohle nejlepší wrestlingový zápas v celé WWE v roce 2015.
Vítěz - Finn Balor
Hodnocení 90%

6) Fatal 4 Way for NXT Women's Championship
(Sasha Banks vs. Charlotte vs. Bayley vs. Becky Lynch)
NXT wrestlerky dokazují, že stále ještě existují sportovkyně, který chtějí dělat wrestling proto, že je baví wrestling a ne proto, aby byli celebritami, jak je tomu v hlavním rosteru. Všechny čtyři si zasloužily vyhrát a předvedly výborný výkony. Upřímně to byl druhý nejlepší zápas večera. Každá wreslerka chvikou dominovala a bylo velmi těžké určit vítěze. Tím se však nakonec stala Sasha Banks, za což jsem osobně velmi ráda.
Charlotte je fajn, ale osobně preferuji, když se (ať už wrestler nebo wrestlerka) do WWE dostane díky vynikajícím výkonům a s vlasním gimmickem než s gimmickem tatínka, který nám má donutit ji milovat.
Vítězka - Sasha Banks
Hodnocení 80%

7) NXT championship match
(Sami Zyan vs. Kevin Owens)
Zápas jako takový byl dominován Kevin Owensem, ale i Sami měl své momenty. Výborná byla jeho houževnatost, protože bez ohledu na to, co mu Owens udělal, Sami vždycky počítání přerušil. Až po ošklivém pádu se zranil a od té doby bylo jasné, že to bude jen otázka času dokud Owens Samiho neodpinuje. To se však také nestalo.
Rozhodčí přerušil zápas, protože Sami Zyan nebyl schopen pokračovat. A to je něco co nechápu. V takovýhle případech je šampion ve výhodě, protože jediný způsob, jak získat titul (když nejsou zvláštní pravidla) je buď po odpočítávání nebo submission. A ani k jednomu nedošlo.
Většina fanoušků byla v finišem spokojená, ale mě to nedá, abych nepodotkla, že kdyby se něco takového stalo v hlavním rosteru, bylo by tu nejspíš opět nějaký hashtag #CancelWWENetwork či poodobně, ale vzhledem k tomu, že se to stalo "dole" v NXT, tak je to v pořádku.
Vítěz - Kevin Owens
Hodnocení 70%

Celkově...
NXT opět nakopalo hlavnímu rosteru prdel. Protože žádný zápas nebyl propadák. Sice jsem o všem nemluvila, ale každý zápas stál za shlédnutí, což se stává opravdu málokdy, když je PPV hlavního rosteru.

Jak jste si užili NXT TakeOver Rival vy?

Jste spokojeni s výsledky?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama