26. února 2015 v 10:13 | Móňa (Bečinka) |  CITÁTY

25. února 2015 v 10:30 | Móňa (Bečinka) |  Make-up, Skin care, Hair care

My outfit 9.2. 2015

24. února 2015 v 9:47 | Móňa (Bečinka) |  Outfits

SL : FC Viktoria Plzeň vs. SK Dynamo České Budějovice

23. února 2015 v 10:04 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2014/2015
V sobotu ve 20:15 se vykoplo první soutěžní utkání v jarní části Synot ligy. Plzeňská Viktorie, půl mistr na své půdě před více než 10 000 diváky, kteří si na Štruncovy sady našly cestu i přes to, že to bylo pozdě, byla zima a zápas byl i v televizi, přivítala Dynamo České Budějovice.

První poločas
Viktoria Plzeň byla aktivní už od prvních sekund. Od 1. minuty se na hřiště podívala velká posila Plzeňského klubu Aidin Mahmutovič. A i ten se ocitl ve velké šanci hned v počátku zápasu. Na první gól nemuseli fanoušci čekat dlouho. Skóre otevřel v 6. minutě Milan Petržela, který z vápna prostřelil vše co mu stálo v cestě a Viktoria vedla 1:0.

Viktoria dále měla míč na svých kopačkách a neustále dělala problémy Budějovické obraně. Na druhé straně však Matuš Kozáčik přiliš práce neměl. Gól do šatny, ve 43. minutě a na 2:0 zvýšil Daniel Kolář, kterou svou perfektní patičku věnoval zesnulé manželce.

Druhý poločas
Pokud si někdo myslel, že Viktoria už jen bude bránit dvoubrankové vedení, pak by se mýlil. Protože ve druhém poločase se Viktoria teprve pořádně rozstřílela a hra byla pod její taktovkou. Nejprve na 3:0 zvýšil v 52. minutě Aidin Mahutovič, který se tak poprvé výborně představil v základní sestavě a přidal si tak fanoušky na svojí stranu. Gól to byl sice velice jednoduchý, protože střílel do prázdné branky, ale stál ve správné chvíli na správném místě.

Na 4:0 v 57. minutě zvyšoval František Rajtoral, který odehrál neuvěřitelné utkání.Ten se kličkou zbavil branícího hráče a z poměrně velkého úhlu překonal brankáře hostů. A to už se Plzenští fanoušci začali mohutně dožadovat "bůra." A Viktoriáni vyhověli. V 61. minutě se parádní ranou ze standartní situace blízknul Ondra Vaněk. V 71. minutě pak Doosan aréna málem spadla, protože se střídalo. A místo právě Vaňka nastoupil na závěr utkání Pavel Horváth. Na konečných 6:0 už poté v závěru upravil Tomáš Hořava nádherným volejem.

Viktoria Plzeň tak declasovala v prvním zápase jara České budějovice a nasázela jim 6 gólů. Stále je ve vedení tabulky Synot ligy a má nejvíce nastřelených gólů ze všech týmů.

Konečný stav zápasu 6:0

Návštěvnost za týden (9.02. 2015 - 15.02. 2015)

Překlad v pokračování článku....

Robdney Atkins - Cleaning This Gun (Come on in, boy)

19. února 2015 v 10:40 | Móňa (Bečinka) |  Videoklipy
Písnička popisující příběh muže, který jako teenager dostal přednášku od otce své přítelkyně a nyní jí aplikuje na přítele své dcery.
Asi všichni tátové se ztotožní. Já v tom toho svého tedy naprosto vidím.

Produkty, které jsem vypotřebovala

Návštěvnost za týden (2.02. 2015 - 8.02. 2015)

9. února 2015 v 16:35 | Móňa (Bečinka) |  Feminismus
What the fuck!!! To byla jediná myšlenka, která se mě hodila v hlavě po shlédnutí nového videa od WWE na YouTube s názvem LikeAGirl, které bylo vytvořeno jako inspirace mladým fanynkám. Video ukazovalo nádherné a silné WWE NXT wrestlerky, které mluvily o tom, že "jako holka," není urážka, ale kompliment. Wrestlerky dodávaly mladým dívkám odvahu, aby šly za svými sny a neřešily, že jim společnost říká, že jako dívky by tohle neměly dělat.

A video se mi moc líbilo (je v pokračování článku) a tak jsem ho chtěla sdílet na FB, ale bohužel jsem udělala tu chybu, že jsem sjela do komentářů a ten první mě teda úplně rozsekal. Nějaký týpek tam psal, že je naprosto směšné, že WWE podporuje feminismus. No, nebyla bych to já, abych nepřidala nějaký svůj názor.

A ani ne za pár minut tam bylo 10 chlapů, kteří na mě všichni vyjížděli a říkali mi, jak to vlastně ženy mají jednoduché a muži těžké a že nevím o čem mluvím (možná si podle profilového obrázku nevšimli, že jsem žena). A já zrovna byla v náladě a tak jsem se hádala a hádala a hádala. A čím víc argumentů jsem psala tím víc se jejich odpovědi stávali sprostější.

Moje nejoblíbenější byla "dumb bitch go suck a dick and shut your mouth, that's all you're good for" Většina z oněch můžů (podle toho jak všude cpali západní svět a Ameriku) byli Američani. Upřímně mě to děsí, že ještě stále v 21. století nejen tohle chování existuje ale je tolerovatelné.

Ovšem netrvalo to zase tak dlouho a po pár hodinách WWE zablokovala přidávání komentářů pod dané video předpokládám právě podle vulgárností, které se objevovali. Je zvláštní kolik emocí způsobí jedno video, jeden komentář a jedna odpovědět, ale rozhodně to ukazuje, že feminismus je téma, o kterém bychom měli hovořit. Ze všech těch komentářů a urážek na mojí osobu (na ty jsem ale koneckonců zvyklá už od českých WWE fanboys) si musím vzít jen jedno a musím se zeptat jen na jednu otázku :

Proč? Proč se muži tak bojí a proč tak protestují proti tomu, aby ženy měly rovnocenná práva. Proč?