Můj
a

Nový desing!

12. ledna 2015 v 6:07 | Móňa (Bečinka) |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Mám nový design!!!!

Nebo spíše obměněné záhlaví. Občas mám chuť něco změnit, ale s bílou v designu jsem hodně spokojená a tak už si teď jen hraju se záhlavím. Jsem taaaaak originální :-D

Musím říct, že jsem na tomhle záhlaví pracovala necelou půlhoďku a moc se mi líbí. Je jednoduché, žádné složité designy a hlavně opsahuje všechno co miluju a co mě inspiruje. Mám velmi ráda citáty a tentokrát jsem jich tam vložila více.

Navíc jsem přidala i svoje oblíbené úryvky z uměleckých děl. Z Harryho Pottera slavnou scénu ("Navždycky") a z Thora Lokiho hlášku, která má podle mě velkou sílu a ukazuje přesně, jaký je Lokiho problém ("Nikdy jsem nechtěl trůn. Jen jsem ti chtěl být rovný").


Co se týče citátů, tak tu máme moje dva momentálně nejoblíbenější. Má citáty hodně ráda (HALO!!! Mám jich tu na blogu koneckonců asi 1000, a to nepřeháním :-D). Tentokrát vyhrály tyhle:

"Show me a hero and I'll write you a tragedy."
(Ukaž mi hrdinu a já ti napíšu tragický příběh)
od F. Scott Fitzerald

a citátek, který jsem našla na Tumbleru, kde víceméně beru veškeré inspirace na citáty. Kromě písniček a knih je to nejlepší zdroj. Pokud Tumbler neznáte, rozhodně doporučuju zkouknout. Najdete to tady, ale upozorňuje je neuvěřitelně návykový.

"I rather be someone's shot of whisky than everyone's cup of tea."
(Jsem spíš někoho panák whisky, než každého šálek čaje).

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama