Můj
a

Vince McMahon on SCSA Podcast

3. prosince 2014 v 10:56 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Vince McMahon interview se Stone Cold Steve Austinem a důležité body, které Vince a Stone zmínili. Podcast si můžete poslechnou zde.

1) WWE Network
Vince McMahon slíbil, že se pracuje na tom, aby byl WWE Network dostupný ve Velké Británii, kde je velká popularita s WWE. Vince McMahon zmínil, že je spokojený s úspěchem WWE Networku, ale dodal, že každý projekt potřebuje čas, aby se dokázal jeho potencionál.

2) Kde je Shane?
Shane McMahon byl stejně jako Stephanie součástí WWE pro dlouhou dobu. Jako teenager tam pracoval přes léto, byl generální manažer a výborný wrestler, který byl ochoten se zabít pro své fanoušky. Poté rodinný business odpustil a je velmi úspěšný podnikatel pracující převážně v Japonsku. Podle Vince McMahona se Shane má fajn a žádná špatná krev mezi nimi není, naopak, Vince McMahon řekl, že je na svého syna velmi hrdý za to, že opustil rodiný business.

3) Cesaro
Vince McMahon se rozhodně zdál jako velký fanoušek Cesara, především jeho práci v ringu, ale také zmínil, že mu něco chybí. Nedokázal však přestě popsat co. Nejspíš ten artefakt, který dělá z dobrého wrestlera, WWE superstar. Vince dále dodal, že doufá, že to Cesaro brzy objeví, protože je velký fanoušek jeho práci v ringu.

4) CM Punk
Vince McMahon mluvil o Punkovi velmi pěkně. Veřejně se omluvil za to, že Punk dostal výpovědní papíry v den své svatby a dodal, že to byla náhoda. Vince McMahon řekl, že neposlouchal jeho rozhovor na AoW s Colt Cabanou (info zde), ale dodal, že je to jen Punkův úhel pohledu a že vždy existují dvě strany každého příběhu. Dále dodal, že doufá, že se jednou zase spojí a nějakým způsobem spolu budou schopni pracovat. Podle Vince McMahona byl největší problém ve špatné komunikaci mezi Punkem a jím samým.

5) The Streak
SCSA se samozřejmě zeptal i na přerušenou neporazitelnost The Undertakera na WM. Vince přiznal, že to on učitil to rozhodnutí, ale dodal, že s tím Taker sám souhlasil a řekl, že Taker vždycky dělal co nejvíc pro wrestling a chtěl mu dát něco nazpět a navíc je to prý ten nejméně sobecký wrestler, který kdy byl v ringu.

6) Brock Lesnar
Podle Vince McMahona existují wrestleři, které lidé nepotřebují vidět příliš často. A jedním z nich je prý i WWE WHC šampion, Brock Lesnar. Osobně se mi to teda moc nezdá, ale naopak souhlasím s tím, co řekl dál a to je, že "kolik dalších lidí může Brock zmlátit?" To dává smysl. Nedokážu si na RAW představit zápas Brock Lesnar vs. Zack Ryder.

7) Macho Man v Hall of Fame
Přes značné pochyby v očích Stone Cold Steve Austina, Vince McMahon slíbil, že Macho Man Randy Savage bude v WWE Síni slávy. Dodal, že možná ne tenhle rok, ale jednou se tam určitě objeví. Macho Man je snad poslední velká wrestlingové legenda, neaktivní v ringu, která není v Síni Slávy, přestože si to rozhodně zaslouží.

8) Sting
Velmi krátce Vince McMahon zmínil Stingův debut a jeho face-down s Triple H. Poté dodal, že Sting je podobně jako Brock Lesnar někdo, koho kdyby lidé viděli často, přestal by bavit. Slíbil však, že bude zpět na WrestleManii.

Další témata, které Vince zmínil
- Monday Night War
- NXT, Indy scenes
- Jim Ross
- SCSA vs. Mr. McMahon Feud
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama