Můj
a

Vánoční Zlín

20. prosince 2014 v 14:34 | Móňa (Bečinka) |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Ve Zlíně studuj na Univerzitě Tomáše Bati a bydlím tu na koleji. A jelikož jsem z Plzně tak domů často necestuji, navíc skončila i fotbalová sezóna. A tak jsem všechny adventy (kromě toho posledního) strávila tady ve Zlíně. A i když je tu všechno v menším měřítku, pořád je to fajn a pěkné.

U náměstí Míru je asi největší stromeček ve Zlíně včetně malého betlému a pošty Ježíškovi. Trhy jsou tady taky fajn. První dva adventy byli jen trhy s jídlem a pitím. Moraváci hodně pijí punč a musím říct, že ho mají výborný. Co se týče jídla, tak hodně jedou jedlé kaštany (ty mi teda moc nechutnali), ale trhy jsou asi jinak všude stejné. Minulý týden pak začali i trhy s ostatními produkty jako ručně malovanými hrnečky, svíčky, čepky a šály a samozřejmě (jsme na Moravě) víno.

Zlaté Jablko (obchodní centrum u náměstí Míru) je nádherně Vánočně odzobené. Je to tam vážně kouzelné. Já mám Vánoční světla a výzdobu hrozně ráda a tady mě to rozhodně bavilo. Už se nemůžu dočkat, až uvidím ty Plzeňské, protože stromeček máme teda rozhodně nejkrásnější :-)

Jak je to s Vánoční výzdobou ve vašem městě??


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama