Můj
a

TLC 2014

17. prosince 2014 v 13:51 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Tables, ladder and chairs
dne 14.12. 2014 v Cleveland, Ohio


Výsledky...PreShow (TagTeam Match)
The New Day def. Gold and StarDust

1) Intercontinental ladder chapionship match
Dolph Ziggler def. Luke Harper

2) WWE TagTeam Championship match
The Usos def. The Miz and Damien Mizdow by DQ

3)Steel Stairs match
The Big Show def. Eric Rowan

4) Tables Match
John Cena def. Seth Rollins

5) Divas Championship match
Nikki Bella def. AJ Lee

6) Chairs match
Ryback def. Kane

7) WWE United State's Championship
Rusev def. Jack Swagger

8) TLC Match
Bray Wyatt def. Dean Ambrose

Recenze....
1) Intercontinental ladder championship match
(Dolph Ziggler vs Luke Harper)
První zápas a rozhodně zápas večera. Osobně mám Ladder zápasy moc ráda, protože je tam vždycky high risk a Dolph ví jak to prodat. Dolph Ziggler nakonec i vyhrál. Osobně jsem si nebyla jistá výkonem Luka Harpera, ale předvedl velmi solidní výkon, přesto, že hlavní pozornost byla na Zigglerovi. Vzhledem k tomu, že při neúčasti WWE WHC šampiona, Intercontinental titul je tím nejvyšším v WWE, předvedli tihle dva zápas, který je roven zápasu o titul.
Vítěz (a nový šampión) - Dolph Ziggler
Hodnocení 80%

2) WWE TagTeam Championship match
(The Miz and Damien Mizdow vs. The Usos)
Hlavní atrakcí tohohle zápasu byl samozřejmě Damien Mizdow, který jak je vidět se baví hraním Mizovo stunt double. A lidem se to také líbí. Ráda bych na WM viděla The Miz vs. Damien Mizdow. Ten se totiž tentokrát do zápasu vůbec nedostal a The Usos nakonec vyhráli na diskvalifikaci. Což znamená, že titul zůstává Mizovi a jeho stunt double, ale stále to znamená, že Usos by měli dostat další příležitost na zisk titulů. Zápas jako takový nebyl zase moc dobrý, ale alespoň se všichni díky Mizdowovi pobavili o tom v tomhle gimmicku jde.
Vítězové - The Usos
Hodnocení 65%

4) Tables Match
(Seth Rollins vs. John Cena)
Pro mě druhý nejlepší zápas večera. Tables matches jsou skvělé. Mám je ráda a tenhle byl udělaný dobře. Včetně útoků sekuryťáků a nakonec i návrat Romana Reignse. Ten se sice dal čekat, ale stejně byl udělaný dobře. Líbil se mi příběh zápasu, když John Cena vlastně prohodil Setha stolem hned dvakrát, protože to poprvé rozhodčí neviděl. Osobně jsem byla velmi spokojená. A vítězstí Ceny nebylo také žádným překvapením, ale dávalo i smysl. Navíc Seth taky potřebuje prohrát, protože s Authority stále vyhrával.
Vítěz - John Cena
Hodnocení 75%

8) TLC Match
(Bray Wyatt vs. Dean Ambrose)
Feud Wyatta a Ambrose je výborný, ale tenhle zápas nepřisel co jsem čekala Nevím čím to bylo, ale prostě jsem se do něj nemohla dostat. Přišlo mi, že je tam jeden extrém za druhým místo taky trochu toho wrestlingu. Neumím to asi pořádně popsat, ale prostě jsem se do toho zápasu nemohla dostat. Konec, kdy televize, kterou Ambrose chtěl hodil po Wyattovi mu vybuchla v ksichtu, ale rozhodně byl jeden z těch "holy shit" moment pro mě, ale jinak to nestálo za nic.
Vítěz - Bray Wyatt
Hodnocení 65%

Celkově...
Narozdíl od loňského TLC mě to letošní trochu zklamalo. Měli jsme sice hodně zápasů se zbraněmi, ale jako sorry, ale steel stairs match?? Co to kurva je? To byl rozhodně propadák večera. A poslední zápas mi dost zkazil dojem, protož jsem opravdu očekávala víc. Když to navíc srovnám v NXT Takeover R Evolution tak vyjdou talenti z NXT o dost lépe, což je upřímně trochu smutné. Navíc NXT nepotřebovala ani žádné extrémní zápasy, aby předvedli lepší show. Upřímně jsem letos dost zklamaná.

Jak jste viděli ppv vy?
Jste spokojeni s výsledky

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama