Můj
a

NXT Takeover R Evolution

13. prosince 2014 v 11:20 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
NXT Takeover R Evolution
dne 11. prosince 2014, Florida


Výsledky...

1) Singles match
Kevin Owens def. CJ Parker

2) NXT TagTeam Championship Match
Lucha Dragons def. The Vaudevillains

3) Single's Match
Barbon Corbin def. Tye Dillinger

4) TagTeam match
Finn Balor & Hideo Itami def. The Ascension

5) NXT Women's Championship Match
Charlotte def. Sasha Banks

6)NXT Championship match
Sami Zayn def. Adrian Neville

Rychlé shrnutí
1) Debut Kevina Owense v NXT
2) Lucha Dragons obhájili TagTeamové tituly
3) Barbon Corbin porazil Tye Dillingera za 0:41 sekund
4) Finn Balor se objevil v pro něj typickém tělovém make-upu
5) Charlotte obhájila NXT Women's titul
6) Sami Zayn vyhrál NXT titul
7) Corey Graves ohlásil ukončení kariéry a přidal se ke komentátorskému týmu

Recenze...

Mohla bych vzít zápas po zápase, ale asi to nemá smysl, protože bych se jen neustále opakovala. Všechny zápasy byly skvělé, wretlingová kvalita všech účastníků byla naprosto viditelná a už hodně dlouho jsem neviděla takhle dobrý wrestling. Až mě tak napadlo, že měl možná Vince McMahon pravdu, když v Podcastu SCSA řekl, že to, co on dělá není wrestling ale sportovní zábava. RAW totiž naproti tomu, co předvedli talenti z NXT rozhodně wrestlingová show není.

NXT TagTeam Championship Match
Vyzdvyhla bych tři zápasy. Zápas o NXT TagTeamové tituly mě bavil hodně a možná i proto, že jsem velký fanoušek lucha libre wrestlingu a Lucha Dragons byli vinikající. Přesně takhle má vypadat TagTeamový zápas. Klobouk dolů před všemi čtyřmi wrestlery.

NXT Women's Championship Match
Naprosto senzační a lepší než cokoliv, co kdy bylo v WWE (včetně Lita vs. Trish) byl zápas o NXT Women's Championship. Charlotte je vinikající a i když mě trochu irituje to, že se komentátoři každou minutu zmínili o jejím otci či to, jak Charlotte používá hlášky svého otce a jeho slávu, v ringu ukázala, že dobrá je. Osobně navíc moc nechápu to fascinaci ohledně Rica Flaira, protože podle mě je to nejvíc overrated legenda a člen WWE Hall Of Fame. Sasha Banks byla vinikající také a obě wrestlery předvedli, že co se týče Divas máme se snad na co těšit.

NXT Championship Match
A main eventem večera byl samozřejmě zápas o ten největší titul v NXT, NXT championship. Musím říct, že byl byla překvapená délkou zápasu, který trval přes 20 minut. Ale byl naprosto vinikající. Sami Zayn je pravděpodobně nejvíce populární NXT superstar a jeho výkony v ringu jsou stále lepší a lepší. Titul si rozhodně zasloužil. Zápasu bych dala 95% protože měl naprosto všechno: skvělý výkon wrestlerů, skvělý příběh a fantastičtí diváci, kteří dělali kulisu celé akci.

NXT Universe
Když už jsem u toho, diváci byli naprosto fantastičtí. Možná bych neměla říkat diváci, protože ty máme v RAW. Diváci jsou u mě lidi, kteří utratí 40 dolarů za lístek a pak jen sedí a čumí. Fanoušci jsou ti, kteří utratí 40 dolarů za lístek a řvou a skáčou a baví se. A přesně takhle to v NXT Takeover R Evolution vypadalo.

Celkově...
NXT opět předvedlo, že budoucnost vypadá dobře a musíme sklonit poklonu Triple H-ovi, který je za tohle všechno zodpovědný. NXT Takeover R Evolution byla tak dobrá, že se mi skoro ani nechce dívat na nedělní TLC, protože vím, že mi to zkazí chuť k wrestlingu.

Jak jste viděli NXT Takeover R Evolution vy?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama