Můj
a

Survivor Series 2014

27. listopadu 2014 v 9:43 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Survivor Series 2014
dne 23.11. 2014 v St. Louis, MissouriVýsledky

Pre-Show
Fandango def. Justin Gabriel

Single's match
Jack Swagger def. Cesaro

1) Fatal 4 Way WWE TagTeam Championship match
The Miz a Damien Mizdow def. The Usos, Star a Goldust a Los Matadores

2) 4-on-4 Divas TagTeam Match
Team Fox def. Team Paige

3) Single's match
Bray Wyatt def. Dean Ambrose by DQ

4) TagTeam Match
Adam Rose a Bunny def. Titus O'Neil a Heath Slater

5) Divas Championship match
Nikki Bella def. AJ Lee

6) Traditional 5-on-5 Elimination TagTeam Match
Team Cena def. Team Authority

Champions...
WWE WHC champion - Brock Lesnar
Intercontinental champion - Luke Harper
United State's champion - Rusev
TagTeam champions - The Miz a Damien Mizdow
Divas champion - Nikki Bella

Recenze

3) Single's match
(Bray Wyatt vs. Dean Ambrose)
Asi hodně lidí od tohohle zápasu hodně očekávalo. Já teda byla trochu zklamaná tím, že skončil na DQ, ale na druhou stranu to i chápu. Obyčejný Single's match pro tyhle dva prostě není. Konec, kdy se Ambrose zase zbláznil a natahal do ringu židle, stoly a i žebřík jasně napodíval, že na další PPV TLC uvidíme zápas mezi těmihle dvouma. WWE tak opět oddálila zápas, ve kterém byl Ambrose. Když se tak stalo naposledy se Seth Rollinsem, oba nakonec předvedli nezapomenutelný výkon v HIAC a tak doufám, že Ambrose a Wyatt se v pravém světle ukáží na TLC.
Vítěz na diskvalifizaci - Bray Wyatt
Hodnocení 60%

5) Divas TagTeam Match
(AJ Lee vs. Nikki Bella)
Upřímně moc nechápu na co bylo celé to Bella drama, když se nakonec Brie tak ochotně přidala na stranu své sestry. Celý ten zápas jsem moc nepochopila, ale upřímně co se týče WWE a její, pro mě nepochopitelné, fascinací na Divy s velkýma falešnýma kozama se asi i tohle dalo čekat. Jen doufám, že jí AJ v re-matchi ukáže, jak vypadá WRESTLINGOVÝ zápas.
Vítězka - Nikki Bella
Hodnocení 25%

6) Traditional 5-on-5 Elimination TagTeam match
Team Authority - Seth Rollins, Kane, Rusev, Mark Henry a Luke Harper vs. Team Cena - John Cena, Ryback, The Big Show, Dolph Ziggler a Eric Rowen)
Tohle byl rozhodně jeden z těch nejlepší SS zápasů, které jsem kdy viděla. Podmínka, že pokud Team Cena prohraje všichni kromě kapitána budou vyhození sice napodívala, že Team Cena vyhraje, ale stejně to byl zápas plný zvratů. Rychlé vyřazení Marka Henryho je rozhodně jeden z nich. Heelturn The Big Show-a mě sice trochu překvapil, ale když se podíváme na jeho historii,tak to není nic nečekáného. Moc se mi nelíbilo, jak vyřadili Ruseva. Osobně bych víc brala DQ než count out, ale s ním už také nic neuděláme. Show jednoznačně patřila Dolph Zigglerovi, který nakonec zůstal sám a vyřadil tři členy Týmu Authority.
Internet pak zase zkazil co mohl být zajímavý moment, protože se celou dobu spekulovalo, že se na Survivor Series objeví legenda WCW a muž, který nikdy nevstoupil do WWE ringu, Sting. To se také nakonec stalo. Měl Face Stare s HHH a je myslím jasné, že uvidíme Sting vs. HHH v budoucnosti, řekla bych na WM.
Kromě Dolpha Zigglera, který byl rozhodně nejlepší za Team Cena, musím vyzdvyhnout i Setha Rollinse, který byl opět naprosto fantatický. Létal z jedné strany na druhou a jako správný kapitán nakonec zůstal poslední. Seth Rollins a Dolph Ziggler je rozhodně zápas, který by měl skvělý potencionál.
Vítězové - Team Cena
Hodnocení 85%

Celkově...
Celou PPV jsem neviděla a ani se nechystám. Jediné co je, že se ještě chci podívat na Fatal 4 Way o WWE TagTeam tituly, až bude čas. Velkým zklamáním byl rozhodně Divas match, od kterého jsem čekala víc, ale zase tak hrozně překvapená nejsem.
Že vyhraje Team Cena se dalo čekat a osobně mi budou The Authority moc chybět, protože byli nejlepšími heely v businesse. Traditional Survivor Series rozhodně stál za to.

Jak jste si ppv užili vy?

Jste spokojeni s výsledky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama