Můj
a

Punkovo příběh (AoW)

27. listopadu 2014 v 14:03 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
CM Punk hovoří o své situaci v WWE a jak to popravdě bylo s jeho odchodem.
Už jsem jednou psala článek o svých oblíbených wrestlingových Podcastech (k přečtení zde) a zmínila jsem i Art of Wrestling. Podcast, který patří nezávislému profesionálnímu wrestleru Colt Cabanovi. Po měsících mlčení se tam teď objevil CM Punk, aby se svým nejlepším přítelem a v pohodlý svého domova řekl svůj příběh o tom, jak s nim v WWE zacházeli a jak to vlastně doopravdy bylo s jeho odchodem. Pocast můžete stáhnout na iTunes.

CM Punk prakticky mluví o celé své kariéře, začíná s časem Straight Edge Society, která nedopadla tak, jak by si představoval. Jeho frustrace ze zničení co mohlo být super v SES je ale již známá a pokud jste viděli jeho DVD Best In The World, i tam o tom mluví. Dále pokračuje s tím, jak přicházel s nápady k Vincovi, který mu to zatrhl jen proto, aby to o týden později udělal někdo jiný.

Punk tvrdí, že jeden z velkých důvodů jeho odchodu byly zdravotní potíže, které popisuje, a o které se WWE nezajímala, protože "ho potřebovali v aréně," a Vince by mu tak "za to dlužil." Nakonec až když po RR 2014 odešel a šel k doktoru své ženy, který mu řekl, že klidně mohl i umřít se dal do kupy. Říká, že je šťastnější než kdy předtím. Zároveň však dodává, že selhal. Protože chtěl Maint Event na WrestleManii, na který nikdy nedosáhl, i když měl potencionál a minimálně dvakrát měl dostat onu příležitost.

Jeho odchod z WWE po Royal Rumble 2014 byl domluvený, čili obě strany se na něm shodly. CM Punk pak dostal výpověď v den své svatby, načeš ho WWE označila za "quiter," v jeho vlastním rodném městě. CM Punk si musel najmout právníky, protože mu WWE nevyplácela peníze za prodaná trička. CM Punk následně odmítl jakoukoliv dohodu o mlčení o celé situaci s WWE a okomentoval to slovy: ,,Pokoušeli se mě přimět souhasit s tím, že ani jeden nebudeme o tom druhém mluvit špatně. K čertu s tím, vy jste mě v mém rodném městě označili za quiter-a a teď chcete tohle? Polibte mi prdel. Nejprve se omluvte, vraťt se do Chicaga a řekně jim, že jsem neodešel, ale vy jste mě vyhodili. Pak přistoupím na vaši dohodu."

Podcast doporučuju každému fanouškovi. Ať už jste Punkovy fanoušci nebo ne a i když všichni víme, že tohle je jedna část příběhu, něco na tom pravdy je. Já teď čekám, zda se k tomu nějak vyjádří i WWE. Ale upřímně zatím nemám problém s tím věřit Punkovu příběhu, protože ze sebe nedělal svatého a několikrát sám zmínil své chyby a jak nejednoduché je s ním pracovat.

Slyšeli jste už podcast? Co na něj říkáte?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama