a

Listopad 2014

SL : FK Baumit Jablonec vs. FC Vitkoria Plzeň

30. listopadu 2014 v 19:18 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2014/2015
Předehrávka jarního kola Synot ligy se hrála ještě před zimní pauzou a Plzeňská Viktoria tentokrát jela do Jablonce. Tým, který stále patří šéfovi českého fotbalo (ano, tady to nechápu).

První poločas
V prvním poločase branky nepadali. Oba tými však hráli vyrovnanou partii. Jablonec se momentálně pohybuje na třetím místě tabulky Synot ligy a tvořil tak Viktorii vyrovnaného soupeře.

Druhý poločas
První gól zápasu zařídil Plzeňský střelec Stanislav Tecl, který se spolu s Danem Kovářem v 52. minutě utrhli do breaku a díky Kolářově fantastické přihrávce, brankář Jablonce neměl nejmenší šanci a Stanislav Tecl velmi lehnou úlohu. Ovšem hned o několik minut později bylo vyrovnáno, když se trefil domácí Kopic.

Oba tými chtěli vyhrát, ale s přibývajícíma minutama bylo jasné, že domucí tým se snaží sdržovat, aby udržel nadějný výsledek. Skoro se to i povedlo, ale již v nastavení propálil všechno co mu stálo v cestě záložník Radim Řezník a zařídil Viktorii vítězství.

Konečný stav zápasu 1:2

My outfit 15.11. 2014

30. listopadu 2014 v 14:32 | Móňa (Bečinka) |  Outfits

Anglické citáty + české překlady XIV.

28. listopadu 2014 v 15:10 | Móňa (Bečinka) |  CITÁTY
"Alway remember: You were beautiful before he told you you were."
Nikdy nezapomeň na to, že jsi byla krásná ještě předtím než ti to on řekl.

"I'm so sorry to all the people I hurt while I was hurting."
Omlouvám se všem lidem, které jsem zranila, když jsem byla zraněná.

My outfit 13.11. 2014

28. listopadu 2014 v 8:30 | Móňa (Bečinka) |  Outfits

Punkovo příběh (AoW)

27. listopadu 2014 v 14:03 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
CM Punk hovoří o své situaci v WWE a jak to popravdě bylo s jeho odchodem.

Survivor Series 2014

27. listopadu 2014 v 9:43 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
dne 23.11. 2014 v St. Louis, Missouri

SL : FC Viktoria Plzeň vs. Bohemians 1905

26. listopadu 2014 v 13:45 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2014/2015
Poslední zápas v Doosan aréně Viktoriáni odehráli proti Pražským Klokanům. Byl to také poslední zápas podzimní části Synot ligy a Viktoriáni tak měli možnost stát se tzv. půlmistrem ligy.

Viktoria rozhodně byla aktivnějším týmem prvního poločasu. Z toho také plynula penatla, která byla po faulu na Václava Pilaře ve 31. minutě odpískaná. K exekusi pokutového kopu se postavil Hořava a nemýlil se. Viktoria ani Bohemka do konce prvního poločasu nic dalšího nevymysleli, i když za Plzeň by chtělo třeba vyzdvyhnout břevno.

Krátce po začátku druhého poločasu byl míč v brance hostí opět. Tentokrát si ho tam po zmatku ve vápně srazili Klokani sami. Od 52. minuty tedy Vitkoriáni vedli na domácím stadionu 2:0. Na konečných 2:1 poté v 68. minutě upravil Jindrišek, stejný hráč, který si vstřelil i vlastní gól.

Viktoria tak v Doosan aréně za celý podzim ani jednou nevyhrál a právem jí náleží první příčka a titul půlmistra. Tenhle týden se ještě hrade předehrávka jarní částí Synot Ligy a Viktoria zavítá do Jablonce.

Konečný stav utkání 2:1

Návštěvnost za týden (17.11. 2014 - 23.11. 2014)

Ahooj, tak jak se máte?

U mě to celkem jde. I když... ale ne, asi si nemám na co stěžovat, ale stejně to udělám. Musím vám říct, cesta domů to je vždycky boj. Studuju ve Zlíně a bydlím v Plzni. Když jsem ve škole, tak jsem samozřejmě na koleji, ale jezdím domů. Upřímně řečeno často nejezdím. Víceméně jen na fotbaly :-D

Ale teda je to fakt masakr. Ze Zlína vyjíždím v 11:00 a doma jsem buď v 18:00 nebo 18:30. Jezdím se Student Agency a nemůžu si je vynachválit. Především spoje Brno-Praha a zpět mají vysokou kvalitu. Takže pokud někam jedete, třeba někam daleko, zkoukněte Student Agency.

Taky mám hodně práce do školy. Na skoro každý předmět musím mít seminárku, v angličtině samozřejmě. Studuji v angličtině a nemůžu si to vynachválit, ale ty anglický seminárky a eseje mi už lezou krkem. Zkouškové už se pomalu blíží a začínám mít dost velký nervy, protože nic nevím.

Ale jinak se mám fajn :-D Jak jste na tom vy? Napiště mi, jak se vám vede.

Pink - Just Like A Pill

20. listopadu 2014 v 11:17 | Móňa (Bečinka) |  Videoklipy
Poslední dobou mě hodně baví a pomáhají písničky od Pink. Tahle je jedna z mých nejoblíbenějších. Především díky textu, který si přeložený můžete přečíst v pokračování článku.

překlad v pokračování článku...

Pohár: FC Viktoria Plzeň vs. HC Hradec Králové

19. listopadu 2014 v 20:11 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2014/2015
FC Viktoria Plzeň odehrála odvetu Poháru ČP s Hradcem Králové na domácím stadionu. Zápas nepřinesl branky a postoupila díky lepší výsledku prvního zápasu FC Viktoria Plzeň.

Konečný stav zápasu 0:0

Česko vs. Island (16.11. 2014)

18. listopadu 2014 v 19:06 | Móňa (Bečinka) |  Kvalifikace na ME 2016
Další kvalifikační utkání v boji o postup na ME 2016 ve Francii se tentokrát odehrálo na území České republiky a to konkrétně v mé rodné Plzni. V Doosan aréně, která je tradičně domácí stadion FC Viktorie Plzeň se tak odehrál další důležitý zápas. Jak Česká republika tak Island zatím v kvalifikaci neztratili ani jeden bod, Island dokonce ani nedostal branku a tak to byl velmi prestižní zápas o o první místo ve skupině.

Pavel Vrba, legenda Plzeňského fotbalu, možná trochu zaskočil tím, že se prakticky postavil proti Islandu Spartu a pár zahrničních fotbalistů. Nejspíš si myslel, že budou Sparťané sehraní a když mu vypadl Limberský byla to logická varianta. Bohužel však nemůžu říct, že by to byla pravda, protože přihrávky Krejčí-Lafata byli přesné jen dvakrát za poločas. Navíc Lafata jako hrotový hráč byl při útoku českého týmu často faulován na středové čáře vlevo. Co tam dělal, to fakt netuším.

První gól vstřelil Island. Velmi brzy, v 9. minutě se trefil Sigurdsson. Gól pak sportovně na svůj vrub přiznal Petr Čech. Čeští fotbalový reprezentanti skrovnali na 1:1 v samotném nastavení prvního poločasu. Svojí premiérovou trefu si připsal Kadeřábek.

Kombinačně na tom byli Češi v druhém poločase rozhodně lépe. Časteji se hrálo mimo naši polovinu a Islanďany jsme už tolik do hry nepouštěli. Bohužel se však také ukázalo jako naprosto nemožné skorovat. K velké radosti nakonec pomohl další gól, který si Islanďané dali sami. To ale plynulo z trvalého útoční českého týmu a stav v 61. minutě se změnil na 2:1.

V závěru poločasu začali Islanďané zase zlobit a několikrát nás podržel tentokrát již neomyslný Petr Čech, který chytal jednu gólovku a jeden roh za druhým. Islanďané nakonec nastřelili i tyč, ale při Češích stálo štěstí. Další a i poslední zápas podzimní části kvalifikace skončil a Češi neztratili ani bod.

Konečný stav zápasu 2:1