Můj
a

Hell In A Cell 2014

27. října 2014 v 12:17 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Hell in a Cell 2014
dne 26.10 2014 in Dallas, Texas

Hell In A Cell
Mnoha nenáviděná PPV, která často lidem přijde zbytečná a navíc. Zápasy Hell In a Cell by vždy měli být něčím navíc a hodně fanoušků má pocit, že tahle PPV ubírá zápasu jeho důstojnost.

Výsledky...

Pre-show
- Single's match -
Mark Henry def. Bo Dallas

1) Two out of three IC championship match
Dolph Ziggler def. Cesaro

2) Divas match
Nikki Bella def. Brie Bella

3) WWE TagTeam championship match
Star and Goldust def. The Usos

4) Hell In A Cell Number 1 contender's match
John Cena def. Randy Orton

5) USA championship match
Sheamus def. The Miz

6) Single's match
Rusev def. The Big Show

7) WWE Divas Championship match
AJ Lee def. Paige

8) Hell In a Cell match
Seth Rollins def. Dean Ambrose

Champions...
WWE WHC champion - Brock Lesnar
Intercontinental champion - Dolph Ziggler
United State's champion - Sheamus
Divas champion - AJ Lee
WWE TagTeam champions - Star and Goldust

Rezence...

1) Intercontinental championship match
(Cesaro vs. Dolph Ziggler)
Nedokážu si představit jiné dva, kteří by dokázali show takhle senzačně otevřít. Wrestlingově jsou oba na stejné úrovni, koneckonců i svojí pozicí v WWE a já upřímně jsem byla moc ráda, že dostali možnost zápasit o titul, který nutně potřebuje zpět dřívější slávu. Navíc ještě v momentě, kdy WWE WHC šampión v WWE pravidelně nevystupuje.
Zápas byl two out of three falls a vyhrál ho Dolph Ziggler po tom, co Cesara odpinoval dvakrát po sobě. To bylo něco nového, protože většinou je to 2:1. Každopádně zápas pobavil a osobně bych ho nominovala na jeden ze zápasu roku.
Vítěz - Dolph Ziggler
Hodnocení 80%

7) Divas Championship match
(Paige vs. AJ Lee)
Vždycky jsem psala, že mám tyhle dvě ráda, ale že si nemyslím, že předvedli svůj nejlepší zápas. No mám dojem, že na HIAC jsme ho viděli. Osobně se mi moc líbil. Divy se dostali i mimo ring, na barikádu. Byl to zápas, kde bylo cítit, že jde o titul, o prestiž. Všichni si pamatujeme ty doby, kdy první počítání znamenalo vítězství a ještě jsme za to byli rádi, protože se na to nedalo koukat. To ale v tomhle případě tak není. Obě překvapedli výborné výkony a konečně jsem se Divas zápasem nenudila.
Vítězka - AJ Lee
Hodnocení 75%

8) Hell In a Cell Match
(Dean Ambrose vs. Seth Rollins)
Co říct? Dokonalost. Perfektní. Tihle dva ten večer udělali Micka Foleyho hrdého. Už jen začátek. Ambrose nahoře na kleci. Pořád jsem si říkala, že někdo propadne stejně jako již zmiňovaný Mick Foley. A když poté oba wrestleři spadli z půlky klece na komentátorské stoly, moje přestá citace byla "Ty píčo!!!" Okamžitě jsem se koukla na hodiny, abych viděla kolik zbývá času a bylo mi jasné, že zápas bude pokračovat.
A byl to nej nejbrutálnější HIAC zápas PG éry. To, že dokáží udělat zápas brutální, bez krve, to je prostě umění, kteří tihle dva stoprocentně ovládájí. Koncem a objevením Braya Wyatta jsem byla sice nejprve dost naštvaná, ale teď už to chápu a začínám se těšit, co nám přinese budoucnost. Protože feud Ambrose-Rollins není zdaleka u konce, ale máme tu nové feudy, které nás čekají Abrose-Wyatt a Rollins-Orton, popřípadě možná brzo představíme nového WWE WHC šampiona, Setha Rollinse.
Vítěz - Seth Rollins
Hodnocení 90%

Celkově...
Nehodnotila jsem všechny zápasy, ale jen ti, ke kterým jsem mohla říct něco pozitivního. Kdybych to měl shrnout ve zkratce tak Bellas byl pravděpodobně ten nejhorší Divas zápas s nejhorší podmínkou, jaký jsem kdy viděla. Orton a Cena nebyl zas takový propadák, ale rozhodně nepotřeboval klec. Co se týče USA titulu, tak mě nejvíc bavil konec, kdy Mizdow napodoboval Mize, když s ním Sheamus mával jako s hadrovou panenkou a USA vs. Russia jsem doteď pořádně nepochopila.
Ale nebyla to zas tak špatná PPV. Dle mého názoru jsme viděli tři skvělé zápas, jeden velmi dobrý (TagTeam match) a zbytek tak nějak šel.

Jak se líbila ppv vám?

Jste spokojeni s výsledky?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama