29. října 2014 v 10:18 | Móňa (Bečinka) |  WWE history
Legendální segment z Attitude Ery, kdy se do ringu SCSA postavil Mike Tyson spolu s Vince McMahonem.

JR : ,,Mike Tyson stojí v ringu, který patří Stone Cold Steve Austinovi."

Vince McMahon : ,,Dobrá, pane Austine. Proč tady jste?"
SCSA : ,,Protože už mě nebaví dívat se na Mike-a Tysona. Přijde sem, se všemi si podává ruce, dělá si z WWE Superstars své kamarády a mě je z toho tak zle, že jsem byl vzádu a zvracel."
King : ,,Jo, já taky."

Pokračování v celém článku...

Purple, bitch!

28. října 2014 v 15:37 | Móňa (Bečinka) |  Story of my life
Dlouhou dobu jsem byla červenovláska, ale když jsem minulý měsíc byla doma byla jsem si jistá, že si musím vlasy zase nabarvit. Místo salonu jsem tentokrát zavolala kamarádce. Pak jsem se vydala do drogeie a koukala nenkonečné množství barev na vlasy. Všechny však byli takové nudně hnědé. Sáhla jsem po červené, ale pak mě zaujala fialová.

Řekla jsem si, proč ne. Zkusíme to. Nejspíš to bude vypadat černě, ale za zkoušku to stojí. Přála bych vám vidět výraz svojí mamky, když jsem jí barvu ukázala v krabičce. Markét mě nabarvila a zase frčela.

A já musím říct, že jsem naprosto spokojená. Jo, asi by se mi líbilo, kdyby vlasy byli trochu světlejší, ale to zase nemůžeme chtít po barve z drogeiích, to bych si musela zase zajít do salonu. A nejspíš to příští měsíc také udělám. Vlasy vypadají super. Někde ještě trochu prosvítá ta červená, takže to vypadá jako melíry a musím říct, že mi to zatím každý pochválil.

Dokonce i moje mamka říkala, že je to pěkné a také, a teď se podržte, moje babička. Takže jsem teď fialovláska :-D Tady na té fotce je asi nejlépe vidět skutečná barva mých vlasů, ale na každém světle vypadá trochu jinak, což je další věc, která mě moc baví.

27. října 2014 v 11:47 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2014/2015
Viktoriáni opět vyrazili na jeden z nejdelších výjezdů. Do Uherského Hradiště na hřiště Slovácka. Slovácku se poslední dobou příliš nedařilo, ale na velkém jméně si chtěli smlsnout. Zápas se hrál 25. 10. 2014.

První poločas
Nedočkali jsme se moc pěkného fotbalu a to ani od jednoho z celké. Možná za to mohla pro Viktoriány dlouhá cesta vlakem, možná večerní hodiny a ne příliš fotalové počasí. Každopádně spíše než fotbal jsme sledovali takovou kopanou. Držení míče měli týmy víceméně vyrovnané a žádné stoprocentní gólovky jsme také neviděli.

Druhý poločas
Dlouho to vypadalo na bezbrankovou remízu, dokud se v 63. minutě netrefil za Viktorii Plzeň Tomáš Hořava. Ten svým výkonem možná zamotal hlavu trenérovi, protože Viktoriáni už brzy čeká důležitý zápas s momentálně druhým týmem tabulky, kterému na Plzeňáky chybí jeden bod.

Konečný stav západu 0:1

My outfit 18.10. 2014

26. října 2014 v 13:45 | Móňa (Bečinka) |  Outfits

Futsal na UTB

23. října 2014 v 16:59 | Móňa (Bečinka) |  Story of my life
Futsal. Poměrně zajímavý sport a pro ty, kterým fotbal připadá nudný nebo pomalý, pak je futsal skvělou alternativou. Studuji na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a ve středu 22.10. 2014 se tu odehrál zápas mezi právě fotbalovo-futsalovým týmem UTB a Univerzitou Jana Palackého. Bylo to označováno za velké Moravské derby.

Šla jsem se tam podívat prostě proto, abych neseděla na zadku na koleji. Nevěděla jsem, co od toho očekávat, protože jsem vlastně ani pořádně nevěděla, co to futsal je. Ale byla jsem velmi mile překvapená a výborně jsem se bavila. Futsbal se hraje v hale, hřiště asi stejně velké jako to na házenou i se stejnými bránami. Ve hře jsou čtyři hráči + brankář a všichni se mohou libovolně střídat. Nu a zbytek je už stejný jako u fotbalu. S vyjímkou toho, že pokud se míč dostane za autovou čáru, místo házení zpět do hry se prostě znovu kope.

Kluci z UTB velké Moravské derby vyhráli 3:2. Nejprve v první dvaceti minutovce vstřelili vedoucí gól na 1:0. Ve druhé dvaceti minutovce pak inkasovali jeden gól a skore se proměnilo na 1:1 a v poslední dvaceti minutovce padli všechny ostatní góly a bylo to drama až do konce.

Nu a po zápase se samožejmě šlo slavit. Futsalový tým UTB čeká prestižní turnaj v Římě a tohle byl jeden z přípravným zápasů.

Návštěvnost za týden (13.10. 2014 - 19.10. 2014)

19. října 2014 v 20:29 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2014/2015
Po reprezentační pauze se Viktoria Plzeň představila na hřišti Mladé Boleslavi. Týmu, které se pravidelně pohybuje v horní polovině tabulky. Jako kapitán do zápasu nastoupil David Limberský.

Viktoriáni se ujali vedení ve 12. minutě zápasu, kdy potrestali chybnou rozehrávku. Limberský předal Petrželovi, který pak míč naservíroval Stanislavu Teclovi a červenomodří se mohli radovat z gólů. 1:0 pro Viktorii. Za pár minut došlo ke kontroverzní situaci, kdy se jeden z domácích svalil na zem po jemném doteku Radima Řezníka. Rozhodčí penaltu nepísknul, což vzbudilo hněv a emoce na straně domácích, které pak vydrželi až do konce zápasu.

Vitkoriáni do konce poločasu ještě mohli vedení zvýšit, ale střela Patrika Hrošovského se otřela o břevno a tak se do kabin šlo za stavu 0:1 pro Plzeňské Viktoriány.

Ve druhém poločase se pískala penalta pro Plzeň. K její exekuci se postavil Ondra Vaněk, ale jak už to tak ve Viktorii bývá, penaltu neproměnil. Viktoriány to však ale mrzet nemuselo, protože v rozmení 78. a 80. minutě se opět trefil Stanislav Tecl. Dokonce dvakrát a dovršil tak svůj hattrick.

Viktoria Plzeň tedy vyhrála na hřišti Mladé Boleslavi po osmé v řadě, připsala si důležité tři body a vrátila se na první příčku tabulky Synot ligy.

Konečný stav zápasu 0:3