Můj
a

Zlín

12. září 2014 v 10:20 | Móňa (Bečinka) |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Ptáte se co je u mě nového? Možná ne, ale já vám to stejně řeknu :-D Jsem ve Zlíně. Ano, ve Zlíně. Na Moravě. A proč? Škola. Díky SCIO testům jsem se dostala na Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně na obor Anglický jazyk pro manažerskou praxi. A proto teď po půl osmé večer sedím sama na koleji (spolubydlící ještě nedorazili) a píši tenhle článek.

Chtěla jsem se ozvat dřív, ale přihlášení na blog.cz nešlo v prohlížení Google Chrome, který používám. Tak jsem na starém známém Exploleru. A řeknu vám, to je rychlost. Ale to je na něco jiného. Kromě toho naše síť tady na koleji je poměrně zvláštní. Chvíli funguje, pa zase ne. No, bude to boj.

Zatím jsem si Zlín ani nestačila pořádně prohlídnout. Byla jsem se dneska v hrozném dešti podívat na budovy, kam musím v pondělí naklusat a došla jsem do obchodního centra Zlaté jablko, kde jsem si v Bille nakoupila něco k jídlu, abych tady bez maminky neumřela hlady :-D

Při čekání na přidělení kolejí jsem se zapodívala s dalšíma třema studentama. Dvě holky slovenky a jeden klučina. Když jsem se konečně dostali k tomu odkud kdo jsme a já jsem vypnula hruď a hrdě prohlásila, že z Plzně, první reakce, které se mě dočkalo bylo právě od Jirky. "Já si říkal, že mluvíš nějak divně." Bude to hold chtít chvilku než začnu mluvit po jejich a pak se mi budou smát zase v Plzni.

Tak se mějte hezky a držte mi palce ;-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačí :) | 13. září 2014 v 20:18 | Reagovat

Ty to zvládneš!!! Viktoriani zvládnou vše :-). Jsi naše sikovna a silna holka :-)

2 Péťa | Web | 19. září 2014 v 20:29 | Reagovat

Držím palce :D a už se fakt těšim, až se ti budu moc vysmát, jak divně mluvíš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama