Můj
a

Divas Triple Threat Championship Match (NOC 2014)

22. září 2014 v 15:44 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Recenze zápasu z pay-per-view Night Of Champions 2014
dne 21.9. 2014 v Nashville, Teenesee

Pokud znáte moje recenze pak víte, že na Divas jsem nikdy nebyla. Ještě víc mi teď vadí ty ptákoviny ohledně Total Divas. Především, když se je snaží dát do sporů o WWE Divas titul. Na druhou stranu jsem velká fanynka AJ Lee a Paige a i když jejich zápasy pro mě něco postrádaly, pořád byly o několik úrovní lepší než zápasy Cameron a Naomi.

Na Night Of Champions (Noc šampiónů) byl každý titul v WWE obhajován a tedy i WWE Divas titul. Ten měla Paige po tom, co ho vyhrála od AJ Lee. Naprosto logicky se tedy čekal zápas one-on-one s těmihle dvěmi, ale WWE do toho ještě zatáhla Nikki Bellu, která je momentálně ve sporu se sestrou. Nebudu lhát, kdyby alespoň jedna uměla trochu hrát, tak by mohl být i zajímavý, ale to sem teď nepatří.

Když začal Divas Triple Threat zápas měla jsem stejnou mentalitu jako všichni mí wrestlingový přátelé na twitteru. Čili, pokud nevyhraje Nikki, tak je mi jedno, kdo je vítěz. Zápas nakonec vyhrála AJ, po té co se jí šampionka Paige vzdala. Máme tedy novou Divas šampionku, AJ Lee.

Zápas se mi velmi líbil. A pokud by WWE vyhlašovala zápas roku i v Divas divizi, pak jsem si jistá, že bychom měli vítěze. Zápas měl spád, nebyl nudný, nebylo moc nesmysleného ječení i když Nikki ho obstarávala. Její "trash-talking," mi přišlo naprosto mimo mísu. Každopádně všechny tři (a tady musím přiznat určitý podíl i Nikki) předvedli skvělé výkony.
Především trojtý suplex byl nádherný.

Každopádně jsme viděli moc fajn zápas, který skončil submission, když AJ Lee zamkla Paige do Black Widow a bylo jasné, že je konec.

Jako Divas zápas bych ho hodnotila na 75%
což je u mě celkem dost, protože Divy ode mě většinou sotva dosáhnout padesáti.

Jak se Divas zápas líbil vám?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama