Můj
a

What is free time?

1. srpna 2014 v 18:55 | Móňa (Bečinka) |  Z mojí klávesnice, pro vaše oči
Určitě jste si všimli, že v poslední době na blogu nic moc nepřibývá. A důvod je jednoduchý, prostě nemám čas. Ale absolutně. Možná kdybyste viděli v jakém stavu je můj pokoj, nemám ani čas si ho pořádně uklidit a tak se z něj stává překážková dráha.

Důvod proč jsem tak busy je jednoduchý. Léto = letní brigáda. Dělám brigádnici v Terranově a není to vůbec tak snadné a jednoduché, jak to možná zní. Dost o tom svědčí i to, že když se shání brigádník, nevezmou úplně každého. Jednu holku museli vyhodit, protože to nezvládala. Ale to je trochu mimo. Každopádně práce je namáhavá a po 11 hodinách na nohou se v devět večer vracím domů a jediné na to mám tak náladu je postel.

I moje typické koníčky museli jít tak trochu stranou. Wrestling jsem neviděla už pěkně dlouho. Naposledy snad PPV, kterou jsem ještě navíc nedokoukala celou. Od té doby jsem viděla jen pár klipů z WWE YouTube kanálu. Díky twitteru a instagramu ale vím, co se děje. Stejně je to i s fotbalem. Na domácí zápasy jsem si samozřejmě zařídila volno, ale i venkoní už nestíhám.

Takže proto je teď na blogu takhle mrtvo. Budu se snažit přidávat článků víc, ale nic neslibuju. V mém životě teď navíc ještě nastanou další změny, které zatím ještě nechci tady řešit (ale taky se k tomu dostaneme) a mám toho prostě moc.

Užívejte léto!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama