Můj
a

SummerSlam 2014

20. srpna 2014 v 15:07 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
SummerSlam 2014
dne 17.8.2014 v Los Angeles, California
Výsledky...
Pre-show
Single Match
RVD def. Cesaro

Intercontinental championship match
Dolph Ziggler def. The Miz

Divas championship match
Paige def. AJ Lee

Flag Match
Rusev def. Jack Swagger

Lumberjack match
Seth Rollins def. Dean Ambrose

Single match
Bray Wyatt def. Chris Jericho

Single match
Stephanie McMahon def. Brie Bella

Single Match
Roman Reigns def. Randy Orton

WWE World Heavyweight Championship match
Brock Lesnar def. John Cena


Champions...
WWE World Heavyweight Champion - Brock Lesnar
Intercontinental champion - Dolph Ziggler
United State's champion - Sheamus
TagTeam Champions - The Usos
Divas Champion - Paige

Recenze...

Intercontinental championship match
(The Miz vs. Dolph Ziggler)
První zápas, který jsem viděla a o kterém jsem toho hodně slyšela. Hodně lidí na twitteru říkalo, že to pro ně byl zápas večera. Možná právě proto jsem měla tak velká očekávání. Zápas mě vyloženě nezklamal, byl dobrý, jen jsem kvůli tomu hypu čekala lepší. Jak Miz tak DZ jsou oba výborní, jako soupeři si podle mě skvěle sedí a v zápase bylo několik skvělých momentů.
Mám pocit, že důvod proč lidi říkají, že to byl tak dobrý zápas je jeho vítěz. Dolph Ziggler konečně opět získal v WWE titul. Je to jeden z nejvíc underrated hard working star v WWE a titul a push si rozhodně zaslouží. Navíc The Miz-ovo Hollywood heel character jde snadno nenávidět, takže má pak DZ jako babyface lehčí práci
Vítěz - Dolph Ziggler
Hodnocení 65%

Divas championship match
(Paige vs. AJ Lee)
Nevím proč, ale pořád mám pocit, že nám tyhle dvě nepředvádí to nejlepší co mohou. Jejich zápas byl velmi kvalitní (na to, že to byli Divas) a jeden z nejlepších zápasů o titul, ale mám pocit, že tam něco chybí. Možná kdyby jim WWE dala pořádnou storyline, ve které by jasně stanovili kdo je babyface a kdo je heel. Nebo možná kdyby komentátoři mluvili o zápase a ne o tom, která z nich dvou je větší blázen. Zápas byl pěkný. ale opět jsem čekala něco víc.
Vítězka - Paige
Hodnocení 65%

Lumberjack match
(Seth Rollins vs. Dean Ambrose)
Jakmile byl tenhle zápas oznámen věděla jsem, že tihle dva budou mít zápas večera. A také to tak bylo. Naprostá dokonalost. Zápas plný dynamiky a emocí mezi nimi, což je podle mě wrestlingovému zápasy ještě dodá grády. Přestože to byl LUmberjack match oba se na chvilku dostali mimo ring až do publika a zápas by se dal popsat jedním slovem : chaos. Moc mě bavil Dean, který na Seth křičel "I loved you,alright?" a používal jeho chvaty. Celkově rozhodně zápas večera a určitě bude aspirovat i na zápas roku
Vítěz - Seth Rollins
Hodnocení 100%

Single Match
(Stephanie McMahon vs. Brie Bella)
Billion Dollar Princes zpátky v ringu. Už hoooodně dlouho jsem nebyla tak natěšená na Divas zápas jako právě teď u SummerSlamu. ŘÍkejte si co chcete, ale Stephanie má wrestling v krvy. Vypadá naprosto fantasticky a když se jen podíváte na určité momenty zápasu a uvěodmíte si, že ta žena má tři děti, prostě nechápete, jak to dokáže. Byla rozhodně lepší než o několik let mladší Brie Bella. Přestože konec zápasu (Nikki zradila sestru) se očekával, přesto to byl skvělý zápas, který pobavil.
Vítězka - Stephanie McMahon
Hodnocení 70%

Single Match
(Randy Orton vs. Roman Reigns)
Pokud čtete můj blog, tak víte, že Vipera nemám ráda. Nemyslím si, že je dobrej a věřím tomu, že kdyby neměl tatínka a dědečka v WWE by vůbec nebyl nebo by byl na podobné pozici jako Zack Ryder. Každopádně jsem fanynka The Shieldu a tedy i Romana Reignse. Není to sice ten typ wrestlera, kterého preferuji, ale je výborný. Osobně bych si víc užila zápas mezi ním a HHH, ale na to si ještě musíme počkat.
Vítěz - Roman Reigns
Hodnocení 70%

WWE World Heavyweight Championship match
(John Cena vs. Brock Lesnar)
Ha! To je všechno co můžu říct. Nebo možná ještě : Ha Ha! V životě jsem netušila, že se dočkám momentu, kdy WWE nechá Beast takhle zničit jejich milovaného poster boye. Chce se mi říct, že mi bylo Ceny chvilkama i líto, ale to bych lhala. Popravdě řečeno se nedá ani tak moc mluvit o zápase, protože Brock Lesnar Cenu prakticky úplně znemožnil. Což byl skvělý krok od WWE, protože teď Undertaker nevypadá jako slaboch, když Lesnarovi nedokázal vzdorovat ani Cena. Jen doufám, že rematch bude vyřešen podobně.
Vítěz - Brock Lesnar
Hodnocení 90%
jen proto, že jsem si to fakt užila :-D

Celkově...
Celý SummerSlam jsem neviděla. Ale zápasy, které jsem zkoukla stály všechny za to a těm, co ho viděli celý a tvrdí, že byl lepší než WrestleMania věřím. Card byl skvěle poskládaný. Dean Ambrose vs. Seth Rollins zklamat nemůže, stejně jako Dolph Ziggler nebo Stephanie.

Jak jste si užili ppv vy?

Jste spokojeni s výsledky? 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diva | 20. srpna 2014 v 16:01 | Reagovat

Dean vs Seth...to byl zápas roku ! Nemyslím si ,že uvidíme ještě něco lepšího,ale třeb ase pletu...A jak jsem psala na twitteru,Stephanie byla úžasná,opravdu bych řekla že je o 10 let mladší a ani jedna Bella jí v ringu nesahá ani po kotníky..Co se týče Dolpha,tak když vyhrál,docela dost mě to šokovalo a vyřvala jsem si hlasivky radostí,tudíž jsem už nemohla projevit radost z vítěžství ostatních(Seth,Stephanie,Brock...) Co mě též zklamalo byly Paige a AJ,jelikož vím,že ty dvě mají v sobě víc,než nám WWE dovolí vidět.Upřímně mě zaskočilo vítězství Paige...ještě předtím když Cole nebo někdo oznámil že má narozeniny,pak už mi to bylo jasný :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama