Můj
a

WWE propouštěla ve velkém!

16. června 2014 v 13:56 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
V WWE opět proběhla velká čistka a mnoho SuperStars bylo propuštěno. Jací to byli a co na říkám? To je v pokračování článku.

Bohužel bylo dost jasné, že něco takového přijde a hned z několika důvodů. WWE už dlouho podobnout čistku neměla a tak se dala čekat každým měsícem.
Navíc s představením WWE Networku, který je sice výborný, ale stojí jen 9.99 dolarů měsíčně (včetně PPV). A obyčejné PPV většinou stáli kolem třiceti dolarů, takže na tom WWE trochu prodělává.

Seznam propuštěných :

JTG
JTG-ho jsme už dlouho neviděli v TV, dlouho už s WWE ani necestoval a tak ani jeho propuštění není žádným velkým překvapením. Jeho dny s Cryme Tyme jsou už prostě pryč. A slyšela jsem hodně reakcí od fanoušků, kteří ocenili, že o něm slyší, protože už skoro pochybovali, že je ještě na živu.

Drew McIntyre
Nechápu! Drew McIntyre má obrovský potencionál. Měl úžasný feud s Johnem Morrisonem o Intercontinentální titul. Jako heel byl vinikající, určitě si vzpomenete na jeho gimmick Chosen One, který dostal, protože ho do WWE přivedl sám Vince McMahon. Jeho účinkování v 3MB mu velmi ublížilo, ale pořád jsem doufala, že z toho něco bude. Nakonec se tak nestalo.

Jinder Mahal
Mě osobně Jinder nikdy moc nezaujal. Před 3MB měl gimmick heel muslima. Osobně si myslím, že mu chybělo charisma. Ze všech členů 3MB ho měl úplně nejméně. V ringu zase nebyl tak špatný, ale to v WWE nestačí.

Aksana
Moje první reakce? Konečně! Nikdy jsem jí neměla ráda, není dobrá v rignu. Push, který dostala si vůbec nezasloužila, už v NXT jsem prostě nepochopila, co ta v ringu dělá. A její storyline s Goldustem byla nejhorší v posledních několika letech. Zaplať pán bůh, že už se na ní nebudeme muset dívat.

Curt Hawkins
Stejně jako JTG už dlouho nebyl použitý v rignu, ale s WWE stále cestoval a často jsme ho mohli vidět v různých show na WWE YouTube. Já ho osobně vždycky měla ráda, už jen proto, že jsem viděla nějaké jeho zápasy z Indy scén. Doufám, že se do nich vrátí a tohle se neodradí, protože je velmi talentovaný.

Theodore Long
Dlouholetý generální manažer SmackDownu, které mu však (alespoň podle mě) chybí trochu charisma. Heel hrát nedokáže, jako face spíš působí jako takový ňouma a evidentně miluje TagTeamové zápasy. Jsem ale překvapená, že ho WWE propustila. Theodore Long by klidně mohl pracovat jako rozhodčí nebo někde v zákulisí.

Camacho
Popravně řečno vůbec nevím, kdo to je a přijde mi trpané, abych si ho googlovala a pak tady mlela nějaké sračky, takže nevím a nezájímá mě to.
Brodus Clay
Možná největší překvapení, protože Brodus byl v WWE pravidelně. Jistě si vzpomínáte na to, když měl debutovat a WWE pouštěla klipy alá přichází monstrum a pak všam vyrazili dech s tancujícím dinosaurem. Možná i díky show Total Divas, se však Brodus a Tensai dostali do pozadí.

Evan Bourne
Podobně jako u JTG nebo Curt Hawkinse jsme ho už hoodně dlouho neviděli, ale Evan Bourne vždycky byl jednou z nejvíce underrated WWE superstars. Já prostě High-flyery miluju a on byl ještě lepší než Rey Mysterio. Bohužel asi nebyl tak roztomilý jako Rey a nikdy nedostal pořádnou šanci ukázat co umí. Do dnešního dne však jeden z mých nejoblíbenějších TagTeamů je Air Boom.

Yoshi Tatsu
V rignu jsem ho viděla jen párkrát a moc me nezaujal. Evidentně si nikdy na americký styl wrestingu nezvykl a možná když se vrátí do Japonska, bude mu lépe, protože se tam spíše hodí, bude používaný a vydělá nějaké peníze.

Mark Harris (rozhodčí)

Tak to je můj názor. Je samozřejmě možné, že někteří z výše zmiňovaných o propuštění požádali, protože tam nebyli spokojení. Pokud to tak je a my to nevíme, pak samozřejmě nechci WWE kritizovat.

Co na velkou čistku říkáte vy?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diva | 16. června 2014 v 19:13 | Reagovat

Z výše uvedených mě nejvíce zasáhl Drew...já doufala že ho WWE oddělí od 3MB a dostane push a jeho Chosen One gimmick zpět,bude mi chybět...Také jsem se již dlouho těšila na návrat Evana ,ale bohužel :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama