Můj
a

Seth Rollins turns his back on The Shield

4. června 2014 v 8:41 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Seth Rollins zradil The Shield

Monday Night RAW 2.6. 2014
Největším překvapením RAW po Paybacku byl závěrečný segment, ve kterém Seth Rollins zradil své partnery Romana Reignse a Dean Ambrose. Musím říct, že jsem ráda, že se tak stalo za několika důvodů.

1) Rating show šel nahoru
RAW nebyla nic moc, což je špatné, protože po ppv by měla být RAW zajímavá a na trochu vyšší úrovni než všechny ostatní epizody RAW

2) Nečekané rozuzlení
Další pozitivum je to, že to přišlo tak hrozně nečekaně a tedy opravdu byli všichni překvapeni. The Shield na Paybacku vyhráli nad Evolution už podruhé a proto nebyl důvod jejich rozpadu či rozepří. The Shield za sebou už měli menší konflikt, ale ten se nakonec urovnal a rozdělit The Shield v momentě kdy to nikdo nečekal, bylo podle mě neuvěřitelně chytré.

3) Všem to pomůže.
Všichni zůčasnění (Roman Reigns, Dean Ambrose, Seth Rollins) na tom jen a jen vydělají. Seth Rollins je teď opět heelem pod vedením HHH, od kterého se toho o businessu může hodně naučit. A stát v ringu po jeho straně je úplně jiná zkušenost než proti němu.
Roman a Dean si naopak vyzkouší jaké je to být v nevýhodě, protože to se The Shieldu ještě nestalo. Jsou teď nejvíc babyface over wrestleři a osobně se nemůžu dočkat na zápas Dean Ambrose vs. Seth Rollins.

A pořád ještě existuje možnost, že to byl plán The Shieldu a ne Triple H-e. Pořád ještě existuje možnost, že až se to Evolution bude nejméně hodit, vrátí se Seth zase na stranu The Shieldu. To nemůžeme nikdo vědět a právě to, je to na tom všem nejzajímavější a nejvzrušující.

Co jste na rozpad The Shieldu říkali vy?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diva | 4. června 2014 v 16:38 | Reagovat

Ty asi víš ,co si o tom myslím.. :-D Podle mě to bylo taky nečekaný,říkala jsem že si  to pěkně naplánovali...Ale jak já byla naštvaná a zároveň slzy v očích...Na jednu stranu si ale říkám,proč zrovna Seth ? Dean by se na to přece hodil mnohem víc...Seth je ze Shieldu takový nejvíce bybyface typ....Možná ale kvůli tomu to tak WWE udělala,no každopádně jsem RAW dokoukala se slovy "Sethe,ty hajzle" a slzami v očích..protože dle mého a podle mě i tvého názoru tak dobrou stable v WWE už dlouho neuvidíme...

2 Móňa (Bečinka) | E-mail | Web | 13. června 2014 v 18:40 | Reagovat

[1]: To rozhodně, mě na tom nejvíce mrzí, že jsme neviděli žádnou pořádnou storyline mezi Shieldem a Wyattama. Měli spolu jen pár zápasů, ale ty vždycky byly pětihvězdičkový a tak je mi trochu líto, protože z toho mohl být velkolepý feud, ale nedá se nic dělat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama