Můj
a

Money In The Bank 2014

30. června 2014 v 17:28 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Money In The Bank 2014
dne 29.7. 2014 v Boston, Massachusetts


Výsledky


1) WWE TagTeam Championship Match
The Usos def. Eric Rowen & Luke Harper

2) Divas Championship Match
Paige def. Naomi

3) Single Match
Adam Rose def. Damien Sandow

4) Money In The Bank Ladder Match
Seth Rollins

5) TagTeam Match
Goldust & Stardust def. Rybaxel

6) Single Match
Rusev def. Big E

7) Divas Match w/ special guest referee Fandango
Layla def. Summer Raw


8) WWE WHC Ladder Match
John Cena

Champions
WWE WHC champion - John Cena
United State's champion - Sheamus
Intercontinental champion - Bad News Barrett
TagTeam champions - The Usos
Divas champion - Paige
Mister Money In The Bank - Seth Rollins

Výsledky
1) WWE TagTeam Championship Match
(The Usos vs. Eric Rowen & Luke Harper)
Otevírací zápas večera byl zápas o TagTeamové tituly. The Usos obhajující šampióni a Rowen a Harper vyzyvatelé. Dvojici Wyattů opět změnili theme song a osobně se mi ten nový líbí víc. Ale už k zápasu. Osobně jsem si ho moc užila. Nečekala jsem od týpků Harperovi velikosti high fly movy, ale dočkali jsme se jich, což byl rozhodně highlight. The Usos a Rowen s Harper nasadili hezkou laťku a PPV začalo v dobrém duchu.
Vítězové - The Usos
Hodnocení 70%

2) Divas Championship Match
(Naomi vs. Paige)
Osobně jsem čekala, že Cameron (která byla u ringu) Naomi o titul nějakým způsobem připravý, protože je mezi ní a Naomi napětí způsobené tím, že Naomi získala zápas o titul. Od zápasu mezi Naomi, která je velmi atletická a Paige se čekalo hodně. Zápas to byl pěkný, líbil se mi a na Divas byl kvalitní, ale myslím, že nám tyhle dvě nepředvedli to nejlepší. Především Paige, neboť Naomi v celém zápase dominovala a nakonec to byla Paige, kdo titul obhájila. Trochu mi to připomínalo zápasy Johna Ceny. Doufám, že se od těhle dvou talentovaných slečen ještě nějakého zápasu dočkáme.
Vítězka - Paige
Hodnocení 60%

3) Single Match
(Damien Sandow vs. Adam Rose)
Damien Sandow byl tentokrát v roli Paula Revera, což je historická postava USA spojená s bojem o nezávislost, který byl významně situován právě v Bostonu. Proti němu byl mladík, co má rád párty, Adam Rose. Trochu jsem se bála, že uvidíme jeden z těch pěti sekundových zápasů, ale byla jsem příjemně překvapena. Přestože Sandow prohrál (a zalsouží si mnohem lepší zacházení od WWE) zápas to byl nebyl tak jednoznačný, přesto to trochu zabilo tu náladu PPV.
Vítěz - Adam Rose
Hodnocení 50%

4) Money In The Bank Ladder Match
(Seth Rollins, Dean Ambrose, Dolph Ziggler, Kofi Kingston, RVD a Jack Swagger)
Pokud zápas Sandowa a Rose-e trochu náladu zabil, pak jí první Ladder match znovu zvedl. Byl to v pořadí čtvrtý zápas a tentokrát nad ringem visel kufřík se smlovou na titulový zápas kdekoliv, kdykoliv a proti komukoliv, kdo je zrovna šampión a to vše v trvání jednoho roku.
Card pro tenhle zápas byl přímo nabitý a jen těžko se odhadovalo, kdo by mohl vyhrát. Tenhle zápas byl rozhodně zápasem večera. Mladíci opět předvedli, že neznají slovíčko strach. Nejvíc dostal naloženo Seth Rollins a poté také po právu získal kufřík MITB, i když mu k tomu dopomohl Kane. Hvězdami zápasu byli rozhodně Rollins a Ambrose a nejvíc OMG moment byl rozhodně suplex ze žebříku, který otočil Ambrose o 180 stupňů po dopadu. Zápas rozhodně stojí za shlédnutí.
Vítěz - Seth Rollins
Hodnocení 90%

5) TagTeam Match
(Goldust & Stardust vs. Rybaxel)
Následoval další TagTeamový zápas. Osobně jsem velká fanynka TagTeamových zápasů. A jak Cody Rhodes tak i Curtis Axel podle mě oba mají skvělý potencionál stát se hvězdami, jen potřebují ještě nabrat zkušenosti a na to je TagTeam ideální. Gimmick Stardusta nechápu a doufám, že je to jen dočasná záležitost, ale už k samotnému zápasu. Nebyl tak dobrý jako první TagTeamový zápas, ale srovnávat to nemůžeme, protože tohle byl úplně jiný wrestling. Byl to víc comedy wrestling a já se bavila dobře.
Vítězové - Goldust & Stardust
Hodnocení 65%

6) Single Match
(Rusev vs. Big E)
Dobrovolně a bez mučení se hned přiznám, že jsem z tohohle zápasu moc neviděla. Nejsem fanynka wrestlerů typů Ruseva a Big E-ho. Jejich zápas jsem prakticky strávila chattem se svými wrestlinogvými přáteli po celém světě. Navíc nejsem fanynka ani toho gimmicku nabubřelýho Rusáka, který si myslí, že USA sucks.
Vítěz - Rusev

7) Divas Match w/ special guest referee Fandango
(Summer Rae vs. Layla)
Následoval druhý Divas zápas. Tentokrát mezi Laylou a Summer Raw. Fandango byl speciálním rozhodčím. Z hlediska Divas zápasu to nebylo nic moc. Obě dámy sice něco málo předvedli, ale pro mě to nebylo dosté dobré. Na druhou stranu ten zápas byl poměrně zábavný sledovat spíše kvůli Fandongovi než obou slečnám. I když to nebyl dobrý zápas, ve finále jsem si ho víceméně užila.
Vítězka - Layla
Hodnocení 50%

8) WWE WHC Ladder Match
(Roman Reigns, Randy Orton, Kane, Alberto del Rio, John Cena, Sheamus, Cesaro, Bray Wyatt)
A následoval zápas, na který jsme všichni čekali. WWE WHC Ladder Match. Zápas se žebříky o titul WWE WHC, který byl sebrán zraněnému Bryanovi. V zápasech byly hvězdy a několikanásobní šampioni jako Cena, Orton, Kane, del Rio, Sheamus ale i nováčci hlavní scény jako Reigns, Cesaro, Wyatt. Ladder Match o MITB Contract byl rozhodně lepší než o samotný titul. Zápas o titul byl o něco pomalejší, opatrnější, což je ale pochopitelné vzhledem k tomu, kdo v tom zápase byl. Líbilo se mi rozhložení zápasů, protože každý wrestler chvilku dominoval. Kane tak byl jen, aby pomohl Ortovi získat titul, ten ale nakonec nevyhrál nikdo jiný než John Cena. Trochu jsem tím byla zklamaná, ale chápu proč dala WWE titul právě jemu.
Vítěz - John Cena
Hodnocení 80%

Celkově
Tohle byla první PPV od WrestleMania XXX, kterou jsem viděla celou a jsem ráda, že jsem si počkala. Všichni mí přátelé souhlasí, že tahle PPV byla právě od WM zatím nejlepší. Já osobně miluju MITB zápasy a opět jsem nebyla zklamaná. Přestože význam některých zápasů jsem úplně nepochopila (Sandow vs. Rose) nakonec jsem byla s kvalitou PPV spokojená.

Jak jste si užili ppv vy?

Jste spokojeni s výsledky?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diva | 30. června 2014 v 18:52 | Reagovat

Mně se PPV moc líbila,ač mě zklamal Main Event :-( Ale tradiční MITB zápas neměl chybu,byl prostě dokonalý...když si Dean opět zranil rameno,jen jsem čekala kdy naběhne shodí Setha ze žebříku...každopádně jsem ráda že to vyhrál Seth protože ten si to za výkon v zápase zasloužil trochu víc než Dean...ale zklamal mě zápas o divas titul...poslední dobou mě zklamává samotná Paige,která měla v NXT lepší zápasy než teď v WWE,ale je pravda že tu ještě není moc dlouho a že má co ukázat.. :-)

3 wilkie | Web | 20. června 2015 v 21:09 | Reagovat

online pujcky kaznějov ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama