Můj
a

Dean Ambrose a Roman Reigns reagují na zradu Setha Rollinse

11. června 2014 v 15:55 | Móňa (Bečinka) |  WWE nowdays
Seth Rollins zradil The Shiled. Toho je reakce jeho ex-parťáků a bratrů Romana Reignse a Dean Ambrose na RAW.

1:20
Dean Ambrose : ,,Tvůj nos už nebude tady, bude až tady. U tvého ucha. Řekl jsem ucha, protože budeš mít jen jedno. Vyrvu ty tvoje špinavé smradlavé vlasy od kořenů a nacpu ti je do úst. Bude tam dost místa, po tvých zubech."


celý překlad v pokračování článku...Dean Ambrose : ,,The Shield byl nedoktnutelný. A historie si nás bude pamatovat jako jednu z nejdominantnějších skupin, která kdy byla. Dominovali jsme WWE, porazili jsme všechny, včetně Evolution.
Nebyli jsme zdraví, měli jsme uvnitř rakovinu, což jsme nevěděli. A jméno té rakoviny je Seth Rollins. Historie je plná lidí jako jsi ty, Sethe. Každý v téhle aréně zná někoho, jako jsi ty. Člověk, který by vrazil bratrovi kudlu do zad. Podrazák, zaprodal se moci.
Až dostanu svojí příležitost přeuspořád tvůj obličej a dostanu ji. Tvůj nos už nebude tady, bude až tady. U tvého ucha. Řekl jsem ucha, protože budeš mít jen jedno. Vyrvu ty tvoje špinavé smradlavé vlasy od kořenů a nacpu ti je do úst. Bude tam dost místa, po tvých zubech.
Seth Rollinsi, bratře, jsi špína. A těšíme se na to, co nám ta špína dneska řekne. Chceme, aby jsi tady stál, uprostřed tohohle ringu, a lhát až se ti bude od pusy prášit. Chceme, aby slyšeli Triple H-ova slova, jak vychází z tvých úst. Budeme poslouchat, každé slovo, které řekneš a pak tě zbijeme."

Roman Reigns : ,,Seth, to co jsi udělal se nepromíjí. Jsi špína Země. Jsou věci, které se nědělají : netahá se za Supermanovu kápě, nečůrá se proti větru a nevráží se kudla do zad bratrům. Ale jsi jen součástí toho problému. Další část toho problemů jsou Randy Orton a Triple H. Randy Orton tady pobíhá a myslí si, že mu všichni něco dluží. Myslí si, že je tváří téhle společnosti. Randy, až se s tebou střetnu, budeš zadek téhle společnosti. A až s tebou zkončím, jdu po tobě, Triple H-i. Krály králů.Budeme mít svojí vlastní hru o trůny. Věř tomu. "


zdroj videa : youtube.com/WWE
překlad : becinky.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diva | 11. června 2014 v 19:16 | Reagovat

Já teď Randymu neříkám jinak než "The ass of the company" :-D

2 Móňa (Bečinka) | E-mail | Web | 13. června 2014 v 19:02 | Reagovat

[1]: On už mu tak jednou řekl Edge, když se vrátil na Cutting Edge a místo Ortona tam pozval Bryana. Já Ortona nemám vůbec ráda, já mu říkám crybaby :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama