Můj
a

Prodej pernamentek startuje již 15. května

11. května 2014 v 20:33 | Móňa (Bečinka) |  Co je u Viktoriánů nového...???

Již 15. května startuje prodej pernametních vstupenek na sezónu 2014/2015. Viktoria tentokrát zahájila prodej pernametek velmi brzy a přichází i další změny. Až do 22. května bude prodej vyhrazen pouze pro majitele pernamentních vstupenek z předešlé sezony. Od 23. května pak začně prodej pro všechny, přičemž pernamentkáři budou mít svá místa rezervovaná až do 13. června.

Vitkoria Plzeň také zavedla nové ceny, k dispozici budou tří cennové kategorie. I. kategorie za 2400,- (pro pernamentkáře 2200,), II. kategorie za 2000,- (pro pernamentkáře 1900,), III. kategorie za 1400,- (pro pernamentkáře 1300,-). Přitom loni stála pernamentka do kotle o stovku méně. Více informací o rozdělení sektorů zde.

Pernamentkáři si zajistí koupí permanentky celou řadu výhod. Za prvé mají samozřejmě vstup na veškeré zápasy FC Viktorie Plzeň v rámci Gambrinus Ligy a Poháru ČP, dále na všechny přátelské zápasy ať už v Doosan aréně nebo v Luční ulici. Získají přednostní právo nákupu vstupenek na Evropské poháry a venkovní zápasy (pokud se budou vstupenky prodávat ve Štruncových sadech) a 50% slevu na třetí předkolo Evropské ligy. Dále získají jednorázovou 50% slevu do FanShopu na nezlevněné zboží z kolekce Evropské Ligy/Ligy mistrů a stálou 10% slevu ve FanShopu. Více informací zde.

A v neposlední řadě, fanoušci si budou moci vybrat z designu dvou pernametních vstupenek. K dispozici bude červená a modrá. Obrázky pernamentek v pokračování článku.

zdroj : fcviktoria.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Viktorka je...

NEJLEPŠÍ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama