Můj
a

Promo Paula Heymana (RAW, 7.4. 2014)

12. dubna 2014 v 10:18 | Móňa (Bečinka) |  WWE nowdays
Proma Paula Heymana z pondělní RAW (7.4. 2014) po tom, co jeho klient Brock Lesnar porazil The Undertakera na WrestleManii 30.

1:09
Fanoušci (skandují) : ,,Píčovina! Píčovina! Píčovina! Píčovina! Píčovina!" (bullshit)
Paul Heyman : ,,Chápu, že jste naštvaní, ale to jen ukazuje, že vám chybí inteligence. Nechce se mi říkat, že jsme vám to říkali, ale dámy a pánové, my vám to říkali. Můj klient před vámi stál v tričku a chápu, že je pro některé z vás těžké číst, ale je tam napsáno : jíst, spát, zlomit neporazitelnost."
1:55
Paul Heyman : ,,Pojďme si ujasnit jednu věc. Brock Lesnar tady není, aby lidem vykouzlil úsměv na tváři. Brock Lesnar je tady, aby šokoval WWE Universe a rozplakal děti."
Fanoušci jásajízbytek v pokračování článku...3:19
Paul Heyman : ,,The Undertaker byl takhle blízko k tomu, aby měl zlomený krk. Takhle blízko k tomu, aby měl rozbitou lebku. A nejlepší věc, kterou kdy The Undertaker udělal bylo, že nezvedl rameno po tom třetím F5, protože kdyby to udělal měl by zlomený krk. Brock Lesnar by mu zlobil lebku. Brock Lesnar by The Undertakera tak dodělal, že by se musel změnit rating téhle show, protože Brock Lesnar věděl, že neskončí, dokud nezemře neporazitelnost.
Tady je něco, co mě zaráží, když byl konec zápasu JBL a ty druhé dvě věci, kteří si říkají komentátoři se postavili a dávali Takerovi standing ovation spolu s více než 80 000 lidmi v Superdomu. Superdomu, Hogane, ne Silverdomu. Dali mu standing ovation, muži který právě prohrál bitvu."

5:30
Paul Heyman : ,,Když Brock Lesnar prošel přes ten závěs do zákulisí nikdo mu nedal standing ovation. Nikdo ho nerespektoval. A Brock Lesnarovi to nevadí. On také nikoho nerespektuje, jen tak tak, že může pracovat se mnou. A rozhodně nerespektuje někoho, kdo obletí svět, aby tady dnes mohl sedět na Monday Night Raw po WreslteManii a snažil se, aby si ho všimly kamery a byl vidět v celosvětové televizi."

7:11
Paul Heyman : ,,A teď je mnoho chlapů v šatně a říkají 'Paule, já jsem mohl být ten, kdo ukončí neporazitelnost'. Tak proč jsi to neudělal? Randy Orton to nedokázal. Shawn Michael nezlomil neporazitelnost, Triple H také ne. Víte proč? Jsou to všichni rádoby wrestleři. Brock Lesnar je ten jediný, protože Brock Lesnar je jednička ve 21-1.
Oh, pardon. Říkáte mi snad 'what?' Zapoměl jsem, kdo jste, tak to pro vás řeknu pomalu. Brock (what) Lesnar (what) je (what) jednička (what) ve (what) 21 (what) a (what) 1!
Dámy a pánové, máme členy Síně slávy, legendy a WWE Superstars. Použil jsem množné číslo, protože je jich hodně, ale je jen jedno ztělesnění bestie, je tu jen jeden lamač neporazitelnosti. Je tu jen jeden Brock Lesnar!"

zdroj videa : youtube.com/WWE
překlad : becinky.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ams* | Web | 14. dubna 2014 v 18:22 | Reagovat

To promo bylo jedno z nejlepších, ale já ho bohužel nedokázala ocenit... Když už zničený strike, tak to měl být někdo jiný... :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama