Můj
a

Poslední reč Ultimate Warrior-ra (RAW, 7.4. 2014)

9. dubna 2014 v 15:15 | Móňa (Bečinka) |  WWE nowdays
Řeč Ultimate Warriora v Raw. Jen 24 hodin před svojí smrtí.

Fanoušci : ,,Warrior! Warrior! Warrior! Warrior! Warrior! Warrior! Warrior! Warrior!"
Ultimate Warrior : ,,Přemýšlel jsem o tom, co dneska řeknu. Nejde mi najít ta správná slova. (nasazuje si masku) Teď zavři hubu, Warriore a nech mluvit mě.
Žádný WWE talent se nestane legendou sám. Srdce každého člověka jednou zatluče naposledy. Jeho plíce se nadechnout naposledy. A pokud to, co ten člověk udělal se svým životem zrychlý krev v žilách někoho jiného a donutí je krvácet hlouběji a něco většího než je sám život. Pak jeho podstata, jeho duch budou žít navěky."


zbytek v pokračování článku...Ultimate Warrior : ,,Ve vypravěčích, v loajalitě, v paměti těch, kteří si ho ctí a pokračují v tom a pak ten člověk žije navždy. Ty, ty, ty, ty, ty, ty, to vy jste z Ultimate Warriora udělali legendu. Vzádu vidím mnoho potencionálních legend. Někteří z nich mají válečného ducha. A vy pro ně uděláte to samé. Vy rozhodnete jestli žili s vášní a intenzitou. Tolik, že budete říkat své příběhy a učiníte z nich legendy. Jsem Ultimate Warrior. Vy jste fanoušci Ultimate Warriora. A duch Ultimate Warriora bude žít navždy!"

zdroj videa : youtube.com/wwe
překlad : becinky.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama