Můj
a

Otevírací Segment WM 30 (6.4. 2014)

10. dubna 2014 v 13:16 | Móňa (Bečinka) |  WWE nowdays
Úvodní segment WrestleManie 30.

8:51
Stone Cold : ,,Klidně bych tady mohl stál celou noc s Hulk Hoganem, ale dnešek je čas pro všechny WWE SuperStars aby sem přišli a dali vám vše co mají. Protože všechno co dokázal Hulk Hogan v tomhle ringu, všechno co dokázal Stone Cold Steve Austin v tomhle ringu, v tomhle režimu je dnešek nocí, kdy sem přijdou a musí dát všechno co mají v sázku pro vás všechny. A nepleťte se, navždy se bude pamatovat, že Austin 3:16 říká, že jsem ti právě nakopal prdel."

12:50
Fanoušci : ,, Tohle je úžasné! Tohle je úžasné! Tohle je úžasné! Tohle je úžasné!"
The Rock : ,,Pravý WrestleMania moment je ten, kdy je všech pět smyslů v jednom ohni. Slyšíte diváky, vidíte jak stojí na nohou, můžete to téměř až ochnutat, můžete se toho dotknout a samozřejmě to cítíte, protože The Rock se konečně vrátil do New Orleans. Což znamená, že se The Rock konečně vrátil na WrestleManii. A mimochodem to taky znamená, že se The Rock, Stone Cold Steve Austin a nesmrtelný Hulk Hogan konečně vrátili do Super Domu." (Super Dome = název arény pozn. př.)
Fanoušci : ,,Super Dome!Super Dome! Super Dome! Super Dome!"


celý překlad v pokračování článku....The Rock : ,,Když se podívám do tohohle ringu nevidím jen dvě největší legendy všech dob. Ne, ne. ne, ne ne. Nevidím jen dvě největší ikony všech dob. Ne, ne, ne, ne ne. Když se podívám do tohohle ringu vidím svého dobrého kamaráda Stone Cold Steve Austina a svého dětského hrdinu nesmrtelného Hulk Hogana a bez jakýchkoliv pochyb, a myslím ho ze srdce, vidím dvě největší jména v historii WWE.
Měl jsem tu čest a privilegium s váma obouma zápasit. Dokázali jsme všechno. Byli jsme v main eventu na WrestleManii, elektrizovali jsme, zlomili jsme rekordy. Měli jste obrovský vliv na The Rockovu kariéru. Ale také jste měli obrovský vliv na všechny v té šatně.
Protože dnes sem přijde muž a bude bojovat ve jménu tvrdé práce, loajality a respektu, ale... ale to by se nestalo kdyby někdo jiný před 29 lety neřekl, abychom říkali své modlitby a jedli vitamíny, bratře.
Dnes sem přijde muž a bude bojovat proti autoritám, ale... Ano, Ano, Ano. Ale to by se nestalo, kdyby určitý holohlavý zkurvysyn nenašel odvahu se nejen postavit svému šéfovi, ale ještě mu nakopat prdel. A to jsou fakta.
A tady je další. Už vás někdy napadlo, proč je tolik mladých WWE fandů, kteří mají narozeniny přesně 9 měsíců po WrestleManii? Řeknu vám proč. Protože jejich rodiče přišli domů a koukali na to všechno. Cítili tu vášen a elektřinu, když sledovali mlátícího Jabroni, jedícího koláče, zdvyhujícího obočí... The Rock je v ringu, žádné když nebo možná. Pojď mámo, nemáme jinou možnost než začít dělat The Rock-ovo miminka. Jen počkejte do ledna, bude tu pobíhat hodně The Rockovo miminek. Ale The Rock ještě neskončil, tohle je WrestleMania. Její 30. výročí. Tak roztrhni své tričko, otevři si pivo. Máme Pippera a ten list pokračuje a pokračuje. Steamboat a Savage. Bret vs. Owen. Máme Batistu, King Kong Dandee, Shawna Michaelse a Sheamuse. Kdyby proti nám bojovali, strčili bychom jim naše boty přímo do prdelí.
Je tu WrestleMania. Je pro mě čest být v ringu s vámi dvěma a před WWE Universe, před světem. Celý svět se dívá. Je čas pro Boots To Asses (boty k prdelím). Pokud cítíš, co The Rock vaří."

Stone Cold : ,,Tak v tomhle případě, tohle je konečné slovo, protože tak řekl Stone Cold."

Hulk Hogan : ,,Takže, co budete dělat, bratři, když Hulk Hogan, The Rock, Stone Cold Steve Austin, WrestleMania 30 a Super Dome na vás divoce zaútočí, bratře?"

Začátek segmentu
3:29
Hulk Hogan : ,,Něco ti řeknu, bratře. Zaprvé vás všechny, co jste tady v New Orleans, Lousiana nebo koukáte na WWE Networku, chci přivítat v SilverDomu na WM 30, bratře. Byl jsem u vůbec první WrestleManie v Madison Square Garden, kde jsem já a Mr. T porazili Rowdyho Rody Pipera a Paula Orndorffa. To byl jen začátek, ale za třicet let později, WM30 tady v SilverDomu, nemůžu věřit tomu, že tuhle WM hostím. Omlouvám se, jsme v SuperDome, bratři. Vzpomínal jsem na to, jak jsem udělal bodyslam André The Giant-ovi, ale bezpochyby jsme v SuperDomu. A teď, když mě moji Hulkamaniaks opravili, tohle je přesně ono. 30 let plných WrestleMania momentů. A dneska tady bude několik dalším WM momentů. A nikdy nevíte-!" (přichází Stone Cold)

Stone Cold : ,,Pokud jste připravení na WM 30, řekněte 'Hell Yeah.' Je fajn být znovu tady, v SilverDomu. Něco vám řeknu, jsem moc rád, že tady dnes může být. Když Stone Cold přijde do ringu na WM 30, je připravený nakopat zadek tomu, kdo je s ním v ringu. Pokud chcete, abych nakopal zadek Hulk Hoganovi, řekněte 'hell yeah.' Myslel jsem si, že tohle řeknete. Včera jsem se na cermoniálu Hall Of Fame dobře bavili. Seděl jsem vedle nesmrtelného Hulk Hogana.
Viděl jsem všechno co jsi udělal na WrestleManii 1(what?) WrestleManii 2 (what?) WrestleManii 3 (what?) WrestleManii 4 (what?) WrestleManii 5 (what?) WrestleManii 6 (what?) WrestleManii 7 (what?) WrestleManii 8 (what?) WrestleManii 9 (what?) WrestleManii 10 (what?).. Víte kam mířím. Hulk Hogan porazil hodně lidí. A když jsem tak seděl vedle tebe, hodně se tady mluví o odkaze. A když vidím, co všechno jsi pro tenhle business udělal. Nezbývá mi nic jiného než tě respektovat, vážím si všeho co jsi udělal pro tenhle business."

Hulk Hogan : ,,Řekne někdo Stone Cold Steve Austinovi 'hell yeah?'"
pokračování nahoře

zdroj videa : youtube.com
překlad : becinky.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 juri | E-mail | 12. dubna 2014 v 13:36 | Reagovat

super dík

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama