30. dubna 2014 v 23:24 | Móňa (Bečinka) |  foto

My outfit 25.4. 2014

30. dubna 2014 v 14:51 | Móňa (Bečinka) |  Outfits

GL : FC Viktoria Plzeň vs. FK Teplice

29. dubna 2014 v 15:53 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2013/2014
V pátek 25. dubna 2013 se Plzeňská Viktoria opět představila svým fanouškům doma, na Štruncových sadech v Doosan aréně. Na zápas přišlo 10 000 diváků, kteří vytvořili skvělou atmosféru a poháněli své favority k vítězsví.

První poločas
Mistři měli první poločas rozhodně lepší než soupěři. K velké šanci se dostal Řezník, ale balon nastřelil brankáři přímo do náruče. Hora naproti tomu vysoko nad. Viktoriáni však nenachali Teplice skoro ani pořádně vystřelit. Kombinovali pouze ve středu hřiště, ale přes dobře formovanou obranu se v prvním poločase nedostali.

Ve 31. minutě otevřel skóre Milan Petržela. Trefil se po perfektní přihrávce Michala Ďuriše, kterého si Teplická obrana nevšimla. Plzeňská Viktoria tedy vedla 1:0 a za takového stavu se šlo do šaten.

Druhý poločas
V druhém poločase jsme od Viktoriánů viděli více akcí a trochu sebevědomější výkon. Teplice nepustili k žádnému velkému ohrožení branky a samy přidali další dva góly. Nejprve se v 66. minutě trefil Ďuriš, ke kterému se míč dostal poté, co ho Wágner do branky nadvakrát nedokázal propasovat. A Viktoria vedla 2:0.

V nastaveném čase pak na konečných 3:0 upravil mladíček Končal, který si zahrál první zápas za Plzeňské Áčko. Viktoriáni tedy sebrali Teplicím body a na západě Čech všechny tři zůstali.

Konečný stav zápasu 3:0

Návštěvnost za týden (21.4. 2014 - 27.4. 2014)

23. dubna 2014 v 6:01 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2013/2014
Na půdě nenáviděné Slávie odehráli Viktoriáni další zápas v rámci Gambrinus ligy. Ten se odehrál na Velikonoční pondělí od trochu netradičních čtyř hodin. Viktoriánům v sestavě chyběl Pavel Hovárth, kterého sklátila viróza a kvůli kartám nemohl hrát ani David Limberský. Kapitánskou pásku tedy oblékl Venca Procházka.

Viktoriáni vstoupili do zápasu velmi aktivně a již v prvních minutách prvního poločasu se v brance Slavie třpytil míč. Podle rozhodčích však byl Daniel Kolář v ofsajdu a gól tedy neplatil. Opakovaný záběr pak ale ukázal, že se jednalo o hraniční situaci, která se má pouštět.

Slavia bojuje o záchranu a bylo to patrné i z jejich hry. Nehráli nic jiného než nakopávané míče a párkrát ohrozili bránu Matuše Kozáčika. Na konci prvního poločasu však skóre svítilo příznivě pro Viktorii. Již v minutovém nastavení se z volného přímého kopu nádhernou ránou trefil Honza Kovařík. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:1 pro Plzeňské mistry.

Druhý poločas byl poměrně podobný tomu prvnímu. Viktoria i Slavia hráli na vítězství. Na Pražském týmu byla vidět až zoufalá touha vstřelit gól. Ale Matuš Kozáčik jejich veškeré snažení nemilosrdně likvidoval. Slávistům pak v závěru docházeli i nervy a místo toho, aby se soustředili na hru, se hádali s rozhodčími.

Pomyslný hřebíček do rakve Slávistům zasadil střídající Wágner, který se trefil po přihrávce Ďuriše po rychlém protiútoku Plzeňských mistrů. Zápas tedy skončil 0:2 pro Plzeňskou Viktorii. Plzeňáci si připisují tři body a Slavii stále hrozí sestup z české nejvyšší soutěže.

Konečný stav utkání 0:2

My nails 17.4. - 21.4. 2014

22. dubna 2014 v 13:53 | Móňa (Bečinka) |  Nails

CM Punk - Gifs X.

21. dubna 2014 v 16:40 | Móňa (Bečinka) |  CM Punk

Návštěvnost za týden (14.4. 2014 - 20.4. 2014)

19. dubna 2014 v 14:29 | Móňa (Bečinka) |  WWE Recenze, Novinky, Výsledky
Je tu nová WWE reality show. Tentokrát s názvem Legends House.

Review : Dermacol Imperial Make-up

19. dubna 2014 v 8:51 | Móňa (Bečinka) |  Make-up, Skin care, Hair care
Dermacol Imperial Make-up

RECENZE

Pohár ČP 2013/14 : FC Viktoria Plzeň vs. FC Zbrojovka Brno

18. dubna 2014 v 18:07 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2013/2014
FC Viktoria Plzeň se dostala do semifinále Poháru České pošty, kde narazila na Zbrojovku Brno. První utkání se hrálo ve Štruncových sadech ve čtvrtek 18.4. 2014. ODveta se bude hrál 1. května v Brně.

Viktoriáni začali skvěle a již ve druhé minutě se v brance Brna válel míč. Standa Tecl ho tam dopravil po Řezníkově hlavičce. To byl pro fanoušky začátek jako z říše snů. Nemůžeme však říct, že Viktoria zápasu dominovala. Hráli oba týmy a hrál se velmi zajímavý fotbal, tzv. nahoru dolů.

Na konci prvního poločasu, ve 44. minutě, dostal jeden z Brněnských po skluzu ze zadu na Stanislva Tecla červenou kartu a Viktoriáni tak odehráli celý druhý poločas v přesile. Kromě jednoho gólu a červené karty se již v prvním poločase nic nestalo a do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí mistry.

Zbrojovka se i v deseti odhodlala útočit, ale přesila Viktoriánů byla značná. Hořava se trefil těsně vedle a zdálo se, že Viktoriáni opět nemají tu střeleckou mušku. V 60. minutě se také na hřiště vrátil uzdravený Horváh, který byl vřele přívítán všemi Plzeňskými fanoušky.

Až střídající Ďuriš se po čtyřech minutách na hřišti trefil. Dostal se k odraženému míči ve vápně a nemýlil se. Přidal tak druhý gól a upravil výsledek na konečných 2:0 pro Viktorii Plzeň.

Konečný stav zápasu 2:0

Superstars odpovídají před WWE HOF 2014

18. dubna 2014 v 14:36 | Móňa (Bečinka) |  Jiné zajímavé momenty
Těsně před WWE Hall Of Fame odpovídali WWE Superstars na otázky Toma Phillipse, redaktora WWE. Damien Sandow a Kofi Kingston dostali stejnou otázku a to, na koho se nejvíce těší.
Tady máte mé oblíbené momenty z celého videa.

0:17
Damien Sandow : ,,Wow, na všechny. Máme Ultimate Warriora, Jake 'The Snake', Litu, Carlose Colóna, pro kterého jsem pracoval předtím než jsem přišel do WWE, takže je to pro mě trochu speciální a jsem rád, že tam bude. Síň Slávy je jedna z mých nejoblíbenějších nocí v WWE."

0:48
Kofi Kingston : ,,Věděl jsem, že se mě na to někdo zeptá, ale na to prostě nedokážu odpovědět. Vyzdvyhnout někoho nad někoho jiného, to prostě... Máme tu Mr. T, víš a Razora Ramona..."

1:00
Tom Phillips : ,,William Reagal, dostalo se ti pěkné ovace, když si přišel."
William Regal: ,,Jo, od všech třech. Úplně se zbláznili, když jsem vešel. Jako vždycky!"

Dean Ambrose, Curtis Axel a Bad News Barrett v pokračování článku...

My outfit 16.4. 2014

17. dubna 2014 v 14:16 | Móňa (Bečinka) |  Outfits

GL : FC Viktoria Plzeň vs. FC Vysočina Jihlava

16. dubna 2014 v 13:48 | Móňa (Bečinka) |  Sezóna 2013/2014
V neděli 13.4. 2014 se Viktoria doma představila proti Jihlavě. S tímhle týmem hrála za poslední dobu už potřetí. Vitkoriáni a Jihlavané za sebou měli vzájemné zápasy v Poháru České Pošty. Viktoria nejprve doma vyhrála 1:0 a poté v Jihlavě prohrála 2:3. Teď je čekal zápas v rámci Gambrinus ligy.

Trenér i tentokrát nechal odpočívat velká jména jako Horváth, Kolář nebo Tecl. Viktoriáni se, jak je jejich zvykem, tlačili dopředu a snažili se hrát útočně. O to samé se však pokoušela i Jihlava, nehráli klasického zanďoura, ale dávali obraně Viktorie Plzeň pořádně zabrat.

Hrálo se na obě strany a oba týmy měli příležitost vstřelit branku. To se však nestalo a poločas skončil za skandování Plzeňských diváků "Pelta je čůrák," nerozhodně a bezgólově 0:0.

Po tom, co byli Plzeňští fanoušci samotným kapitánem Davidem Limberským upozorněni, že pokud budou opět skandovat to, co na konci prvního poločasu, rozhodčí ukončí zápas. Přestože v derby se tohle skandovat mohlo, se začal hrát druhý poločas. A Viktoriánům stačilo jen 17 vteřin a vstřelili branku.

Prosadil se Michal Ďuriš a Štruncovy sady vyklupkly v nadšený jásot. Mistři pak měli šanci ještě přidat další góly, ale bohužel se jim střelecky nedařilo. Jejich zmenšenou koncentraci pak ješt navíc v 82. minutě Jihlava potrestala a zápas skončil nerozhodně 1:1.

Konečný stav zápasu 1:1

Návštěvnost za týden (7.4. 2014 - 13.4. 2014)

16. dubna 2014 v 13:07 | Móňa (Bečinka) |  Návštěvnost