Můj
a

Yes Movement okupuje RAW (Raw, 10.3. 2014)

17. března 2014 v 10:17 | Móňa (Bečinka) |  WWE nowdays
Daniel Bryan a YES Movement okupovali RAW

0:20
Triple H : ,,Vy všichni, a mám na mysli, všichni, máte 30 vteřin na to, abyste opustili ten ring nebo zavolám ochranku a necháme vás všechny zavřít."

Yes Movement :,,Ne! Ne! Ne!"

1:10
Daniel Bryan : ,,Počkej, počkej, Huntere. Chceš abychom odešli? Co kdyby všichni co tu jsou odešli na parkoviště. Můžeme si postavit vlastní ring a ty můžeš mít Raw před arénou plnou prázdných židlí!"

Triple H : ,,Ochranka! Ochanka, vyveďte je ven."

Daniel Bryan : ,,O-ou, o-ou, lidi. Už přicházají. Oba dva!"


zbytek překladu v pokračování článku...4:09
Daniel Bryan : ,,Neodejdeme dokud nedostaneme co chceme a Huntere, ty víš co chceme. Chceme zápas mezi tebou a mnou na WrestleManii. No tak, Huntere. Dej nám co chceme a my ti vrátíme tvoji show. Takhle jednoduché to je. Vy rádi dáváte ultimáta, já vám teď také jedno dávám. Nedostane svojí show zpátky, dokud nám nedáte co chceme."

Triple H : ,,Víš, pravda je Danieli, že jsem tě měl rád. Něco jsem v tobě viděl. Takže jsem se tě snažil chránit. Chránit před vším, co by se ti stalo, kdybys byl úspěšný. Nevydržel bys to tady. Takže jsem se tě snažil chránit. Chránil jsem tě na SummerSlamu. Chráním tě od té doby. A co se stane? Tohle? Víš, proč jsem s tebou nechtěl bojovat na WM, pro tvé vlastní dobro, Danieli. Protože všechno tohle skončím. Na WM neskončím dokud tohle všechno neukončím. Takhle to se mnou je a takhle to bude. Chceš se mnou bojovat na WrestleManii? Tak buď opatrný na to, co si přeješ, protože souhlasím! Teď zavřete huby a vypadněte z mého ringu!"

Daniel Bryan : ,,Počkej, Huntere, Huntere, Huntere. Omlouvám se, předtím jsem se nevyjádřil dost jasně. Tohle není všechno co chci. Bez ohledu na to, jak moc mě tihle lidí chtějí vidět bojovat proti tobě na WM, co doopravdy chtějí je abych byl v zápase o WWE WHC titul. Takže pokud tě porazím, budu přidán do zápasu o WWE WHC titul, takže main event bude Randy Orton vs. Batista vs. Daniel Bryan."

Triple H : ,,Tohle chceš? Dostaneš to! Máš mě, souhlasím s podmínkou. Teď vypadni z mého ringu! Skončím tohle všechno na WrestleManii. Můžeš se vsadit."

zdroj videa : youtube.com/WWE
překlad : becinky.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama